PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93096}

Hotel Zacisze

Fawlty Towers
7,9 21 861
ocen
7,9 10 1 21861
8,7 9
ocen krytyków
Hotel Zacisze
powrót do forum serialu Hotel Zacisze

Obiło mi się o uszy, że podczas pierwszej emisji TVP wyemitowała „Hotel Zacisze” w wersji dubbingowanej na język polski, jednakże po zakończeniu nadawania serialu wyczyściła taśmy (zapewne nagrywając na nie coś innego), przy okazji reemisji zaś na nowo opracowała tłumaczenie, tym razem już z lektorem, które powtarzane jest do dziś. Czy jakiś starszy użytkownik pamięta może tę dubbingowaną wersję i może się wypowiedzieć, czy była dobra? Albo czy w ogóle istniała? Wiem, że to możliwe, bo TVP ma już na koncie kasację kilku innych wersji dubbingowanych i reemitowanie ich z lektorem (np. „Kroniki młodego Indiany Jonesa” czy „Ja, Klaudiusz”, do którego dubbing „zgubił” się jednak trochę później). Z tego, co wiem, głosu głównemu bohaterowi „Hotelu Zacisze” podobno użyczał Wojciech Pokora. A może ktoś jakimś cudem dysponuje chociaż fragmentem w dubbingowanej wersji i jest w stanie się nim podzielić, np. poprzez YouTube czy Sendspace?

ocenił(a) serial na 9
Pottero

Ja jestem za młody żeby takie rzeczy pamiętać aczkolwiek wiem że w tej wersjii dubbigowej głosu uzyczyli:
Wojciech Pokora-Jako Basil
Anna Seniuk jako Sybil
Henryk Talar jako Manuel
Gabriela Kownacka jako Polly
Dubbing został przygotowany przez,, STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE`` to tyle
Ciesze sie jak mogłem pomóc i dodam od siebie że wydaje mi się że znalezienie wersjii z dubbingiem jest praktycznie nie możliwe.

ocenił(a) serial na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones