PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628393}

You're Beautiful

Ikemen Desu ne
7,0 283
oceny
7,0 10 1 283
Ikemen Desu ne
powrót do forum serialu Ikemen Desu ne

Pomimo tego, że oglądałam koreańską wersję i wiedziałam co się zaraz stanie, to i tak nie mogłam oderwać się od oglądania.
Polecam serdecznie ;)

ocenił(a) serial na 7
Lina_senpai

Właśnie biorę się za oglądanie. Ale przyznam szczerze, że mam mieszane odczucia... szczególnie co do obsady. Jak patrzę na blondaska, to tak mi jakoś nie pasuje do tej roli...
You're Beautifull ustawiło bardzo wysoką poprzeczkę i obawiam się, że z mojej strony niestety japońska wersja nawet nie będzie blisko...
No ale nie ma co zakładać z góry, tylko obejrzeć i stwierdzić na końcu :) mam nadzieję, że również się nie rozczaruję :)

ocenił(a) serial na 7
Lilith_Flame

No i po serii... Obejrzałam i na szczęście... nie było tak źle, jak się obawiałam. Co prawda do blondaska nie przywykłam do samego końca... ale reszta ok. Ogólnie jestem zadowolona... było zabawnie, wzruszająco i mimo iż wiadomo było co i jak, to i tak było ciekawie.
You're Beautiful było o niebo lepsze, ale ta drama też dała radę, więc jak założycielka tematu, polecam :)

Lilith_Flame

Hikaru Yaotome też nie pasował mi do roli słodkiego Jeremiego ;P

ocenił(a) serial na 7
Lina_senpai

no o nim mowa :)

ocenił(a) serial na 7
Lina_senpai

Yuuki wygląda jak nieudana karykatura Jeremiego. Lee Hong Ki powinien pozwać twórców remake'a za obrazę jego postaci :P

ocenił(a) serial na 8
Lina_senpai

Najpierw obejrzałam japońską i byłam zdziwiona ilością okazywanych uczuć, w japońskich dramach zwykle tego brakuje, blondas mnie zniechęcał wyglądem i przesadnym zniewieścieniem, ale zagrana postać wydała sie bardzo miła, więc mi to nie przeszkadzało.

W bodajrze 9 odcinku w studiu pojawia sie aktor, który jak sie potem dowiedziałam grał główną rolę w koreańskiej wersji, wtedy jeszcze go nie znałam, ale jego uśmiech zrobił na mnie piorunujące wrażenie, od razu wyszukałam kto to i obejrzałam koreańską wersje, która w pewnych aspektach była lepsza (Jeremy i Shin Woo).

W japońskiej podobał mi sie rozmach koncertów, szczególnie w ostatnim odcinku, oraz niektóre sceny, np ta z sadzawką na samym początku. Osobiście chyba wole koreańską, ale japońska na tle innych dram japońskich wypadła świetnie, od razu sobie pomyślałam, że Yûta Tamamori byłby idealny w roli Doumyouji Tsukasy w Hana Yori Dango (niestety Matsumoto Jun mi do tej roli zupełnie nie pasował)

Koboshi

W koreańskiej wersji grał ten aktor http://www.filmweb.pl/person/Geun+seok+Jang-895838 I CIESZE SIE, że to właśnie KOREAŃSKĄ wersje widziałam (tak w ogóle moja pierwsza kor. drama). W japońskiej aktorzy grający chłopaków z zespołu wyglądają gorzej, aktorsko nie wiem jak wypadają, ale wątpię czy Yuuta Tamamori przebije kreacje aktorską stworzoną przez Janga i jego urok osobisty - jest naprawdę utalentowany, widać emocje na twarzy.

ocenił(a) serial na 8
Koboshi

nie wiem czy obejrzeć koreańską wersję ponieważ Miori Takimoto postawiła bardzo wysoko poprzeczkę

ocenił(a) serial na 7
kyl_3

warto :) koreańska ma więcej uroku moim zdaniem.

Lina_senpai

Na jakiej stronie mona obejrzeć tą dramę po polsku??

ocenił(a) serial na 7
AlexWalisko

ja ściągnęłam z cho mikuj. ;D co do Hikaru Yaotome to mógłby sobie te dwójki usunąć skoro mu się w szczęce nie mieszczą :]. ogólnie serial fajnie zrobili, jednakże aktorzy się nie umywają nawet trochę do obsady w koreańskiej wersji. no ale to od początku było jasne :D

ocenił(a) serial na 7
Lina_senpai

jestem po pierwszych odcinkach, mam mieszane uczucia, ogólna koncepcja, zmienienie niektórych sytuacji luzik, koncerty fajne, główna bohaterka daje rade, ale reszta aktorów.... kompletnie mi nie pasuje, poza tym wyglądają jak dzieciaki, ren ma twarz skrzywdzonego dziecka i mniej ekspresji od Geun-seok Janga, niestety nie umywa się do oryginału ale przyjemnie się ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones