PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 275
ocen
7,9 10 1 12275
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

średniak

ocenił(a) serial na 5

Serial nie trzyma napięcia. Każdy odcinek można oglądać oddzielnie i nie ma tego "muszę zobaczyć kolejny".

Co do zwrotów akcji...są mocno naciągane, dość przewidywalne. "Śledzimy tego, bo go zabiją...a NIE ! To on kogoś spróbuje zabić" :-/

Jak już coś się dzieje z mordobicia/strzelania to trwa to parę minut z 40miutowego odcinka, na dodatek raz na pare odcinków :-/

5/10

ocenił(a) serial na 10
MrocznyZiutek

Widać jesteś zwolennikiem bezmózgiego Rambo czy Segala. Daruj sobie takie seriale.

ocenił(a) serial na 5
Lantis

a no tak...bo ten serial jest wybitnym dziełem i oryginalnym ;-D ha ha ha ha ha ha ha

The shield jest 100 razy lepszy.

ocenił(a) serial na 10
MrocznyZiutek

Sam podkreśliłeś że " Jak już coś się dzieje z mordobicia/strzelania to trwa to parę minut z 40miutowego odcinka, na dodatek raz na pare odcinków :-/ "

Czyli pokazałeś że jesteś fanem bezmózgich bijatyk, pościgów i walk dłuższych niż 12 rund w boksie.
Sorry, ale tutaj trzeba pomyśleć i wczuć się w fabułe a nie oglądać jakiś serial bo jest dużo strzelaniny w której nikt nie ginie.

Jak dla mnie to serial jest wspaniały i bije inne z gatunku na głowe.
Ale zawsze się trafi ktoś kto ponad ciekawą fabułe, ceni sobie godzine pościgów, dwie godziny strzelaniny i trzy godziny walki na śrubokręty :)

ocenił(a) serial na 5
Lantis

ta

ocenił(a) serial na 8
MrocznyZiutek

Ja mam takie coś jak ,,muszę zobaczyć kolejny" ;)

ocenił(a) serial na 5
kalambury1008

"muszę zobaczyć kolejny" - jak dla mnie to jest zakończenie odcinka jakimś niedomówieniem, w Impersonalnych w pojedyńczym odcinku wszystko się praktycznie wyjaśnia i nie mamy, za wiele powiedziane "co będzie dalej".
Widzę, kalambury1008 oglądałaś "Grę o tron". To jest dobry przykład. Koniec odcinka i "zetną mu tę głowę czy go uratują".
Są gusta i guściki. Czas oceni ten serial, a ja przewiduje, że za rok nikt o nim nie będzie pamiętał.

Zaraz usłyszę, że ten serial jest oryginalny czyt. bo pan przystojniak gra mięśniaka, a nie brzydal Stallone :-D pfffff

ocenił(a) serial na 8
MrocznyZiutek

Nie wątpie w to, że ten serial niedługo zniknie z antenyi nikt o nim nie będzie o nim pamiętał, bo ludzie wolą oglądać takie g***a jak ,,Pamiętniki wampirów" czy coś w tym stylu. Ludzie nie doceniają dobrych seriali/filmów. NIe twierdzę, że ten to jakieś arcydzieło, ma wiele niedociągnięć i jest trochę surrealistyczny, ale myślę, że ma swój niepowtarzalny klimat. ;)

ocenił(a) serial na 5
kalambury1008

he he he he
Dziwne, że Pamiętniki masz ocenione na 8/10 i dodany do ulubionych.

ocenił(a) serial na 8
MrocznyZiutek

No wiem :D. To jest jeden z najlepszyvh seriali, gdy nie chce Ci się myśleć i chcesz się trochę odmóżdżyć. :)

kalambury1008

zobaczyłem 3 odcinki na razie średnio......będę oglądał dalej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones