PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 276
ocen
7,9 10 1 12276
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

4x13

ocenił(a) serial na 10

W jakims wywiadzie czytałem (moze zle wyczytałem) ze Shahi juz nie wróci.
a jednak:D mi sie wydaje ze Samarytnanin uzyje jej przeciwko maszynie przeciwko Root. wszczepia jej jakis "killswitch" albo inny syf i bedą kontrolować Shaw.
Odcinek jak poprzednie swietny. To pokazanie ze Samarytanin testuje, bada ludzi i ich zachowanie... miodzio!

miszka92

To jakieś bzdury czytałeś albo pół prawdę.. może chodziło o to, że nie wróci w tym sezonie.. Aktorka jest w ciąży. Wróci do serialu. Gdybym miał strzelać końcówka 5 sezonu. Ale wrócić wróci na bank z jeszcze jednego powodu, kasa się musi zgadzać, wszak dodatkowy członek rodziny do utrzymania, a tutaj ma ciepłą posadkę dobrze płatną :P
Czuje też że tą nową dziewczynę zrekrutują w zastępie za shaw, a jak shaw wróci to ją zepchną na dalszy plan.. gdzie będzie występować okazjonalnie. Standard w serialach.

Zetnakatel

a żeby to był tylko jeden dodatkowy członek rodziny, ja gdzieś czytałam że Shahi ma urodzić bliźniaki :P

ocenił(a) serial na 9
miszka92

No i już wiadomo czemu maszyna powiedziała Root STOP. ;) Końcówka podobała mi się najbardziej, Root odwróciła się od maszyny, stwierdziła "walić wszystko, sama idę szukać Shaw". No i gra Amy Acker jak zwykle fenomenalna.

ocenił(a) serial na 10
cophine

Zgadzam się gra Amy Acker jest genialna, mam nadzieje że Shaw wróci do serialu, bo obie doskonale pasują do swoich ról. Nie są jakimś słodkimi kobietkami, które udają wielką twardzielkę.

ocenił(a) serial na 9
miszka92

stawiałbym również na to że do zespołu może dołączyć ten agent rządowy, który puścił Shaw wolno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones