PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 252
oceny
7,9 10 1 12252
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Można było się tego spodziewać. Samarytanin przegrał i został unicestwiony, a maszyna znalazła sposób na zdublikowanie siebie i przetrwanie ataku wirusa. Szkoda Reesa, że w taki sposób skończył, że nie było nawet czego zbierać po nim. Być może zostawili sobie furtkę pod ewentualny spinn-off

ocenił(a) serial na 9
rafiq11

Nie ma szans na spinn-off, serial był drogi i na dodatek nie był tworzony przez CBS a dla CBS przez firme zewnętrzną co tylko podnosiło koszty a do tego coraz mniejsza widownia więc historia maszyny została definitywnie zakończona. Ja ten serial bardzo lubiłem i z ogromną chęcią jeszcze bym go oglądał ale kasa przestała się zgadzać i wszystko musiało się skończyć. Sam finał był ok wiadomo, że wszystko musiało się skończyć szczęśliwie (no może nie dla Reesa), ale maszyna przeżyła, Harold odnalazł Grace i zapomni o przeszłości, Lionel wydobrzał nawet wrócił do policji, Shaw dalej bedzie działać w branży razem z Miśkiem - wszystko zakończyło się dobrze.

ocenił(a) serial na 7
krzysio6666

Im więcej sci-fi, tym mniejsza widownia. A powiedzmy sobie szczerze, amerykańska widownia jest tu kluczowa i przykro patrzeć w jaką stronę to podąża. To źle wróży gatunkowi. Mamy praktycznie półrocze, a liczba filmów pełnometrażowych jest żałosna, a poziom to już szkoda gadać. Do tego połowa to luźne sci-fi i dotyczy historii superbohaterów.

ocenił(a) serial na 8
rafiq11

Pisałem tutaj, że najbardziej prawdopodobne jest poświęcenie się Reese'a dla Harolda, bo facet w garniaku nie miał jeszcze w tym sezonie ani jednego własnego momentum. No i dokładnie to zrobili, nagle wyskoczyło backstory Reese'a i ukradł wszystkim show.

Teraz, patrząc na to wszystko, straszny chaos w scenariuszu na przestrzeni całego sezonu. Albo ekipa miała już gotowy skrypt na piątą serię i decyzja CBS zmusiła ich do mocnego ścinania większości wątków (pojawiają się i znikają, jak kłopoty z głową Shaw, czy przemiana Harolda), albo stacja po prostu sporo obcięła z tego, co nakręcili (jednocześnie wpychając dwa czy trzy procedurale).

Mimo wszystko, jestem zadowolony. Person przechodzi do historii w niezłej formie. Jest trochę niewykorzystanego potencjału, ale ogółem wyciśnięto z serialu bardzo dużo, te zabawy z konwencją były wyborne. Trochę przesadzali z personalizowaniem maszyn (Samarytanin jako rozkapryszony dzieciak chwalący się swoimi możliwościami, troskliwa maszyna przejmująca nie tylko głos ale usposobienie i twarz Root).

rafiq11

"Dotyk Midasa"- będzie mi brakować żarcików Rees'a :D

ocenił(a) serial na 7
Schrodingers_cat

I tyle po nim zostało! :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones