PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 237
ocen
7,9 10 1 12237
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

9/10 uwielbiam ten serial

ocenił(a) serial na 10

i jaka szkoda,ze niedługo chyba się skończy. Genialny pomysł ,świetna obsada,każdy odcinek wnosi coś nowego, no po prostu rewelacja.Zna ktoś może seriale albo filmy o podobnej formule?

ocenił(a) serial na 9
enera

a tak z ciekawości to na którym sezonie i odcinku jesteś?

ocenił(a) serial na 10
d_diablica

Hej- obejrzałam wszystkie sezony aż do sezonu 4 tego odcinek 16 sty..oglądam na bieżąco jak tylko przetłumaczą.Zwyczajnie mam słabość do tego serialu podobnie jak do Elementary -mój drugi ulubiony serial i zupełnie się nie przejmuję ,że inni je krytykują.Mnie się podobają za specyficzny, taki specjalny klimat ,który tworzą i niebanalny pomysł na fabułę. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
enera

ja nie krytykuje go, uważam jednak sezon IV zgubił gdzieś po drodze "to coś"... oby kolejne odcinki pokazały mi jak bardzo się pomyliłam.
ps. z PL lektorem jest dopiero S04E13 - więc nie bardzo rozumiem jak oglądałaś ep16 przetłumaczony :)

d_diablica

@d_diablica napisy PL ;)

ocenił(a) serial na 10
d_diablica

Wiem,ze Ty nie krytykujesz bo dałaś taką samą ocenę jak ja :-))) miałam na myśli innych.Oglądam na kinomanie i ekino niestety z napisami ,bez lektora ale ważne,ze jest....

ocenił(a) serial na 10
enera

1 Lektor jest dnem. 2 Serial jest genialny a 4 sezon najbardziej przypomina Thriller. Poza tym jak widziałem odcinek z lektorem to się załamałem :D Polecam Shameless :D Genialny serial :D

ocenił(a) serial na 10
Jennnimdag

Hej ...witaj..przepraszam,ze dopiero odpisuję ale nie było mnie w Polsce .Tak , masz rację, lektor fatalny ale jak tak emocjonalnie angażuję się w oglądanie ,że schodzi on na szczęście na drugi plan . Bardzo dziękuję Ci za polecenie serialu Shameless , niedługo zabiorę się za oglądanie .pozdrawiam Cię ciepło :-)))

ocenił(a) serial na 10
Jennnimdag

Hej ...witaj..przepraszam,ze dopiero odpisuję ale nie było mnie w Polsce .Tak , masz racje lektor fatalny ale jak tak emocjonalnie angażuję się w oglądanie ,że na szczęście schodzi on na drugi plan. Bardzo dziękuje za polecenie mi kolejnego serialu, niebawem wezmę się za jego oglądanie. Pozdrawiam Cię ciepło :-))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones