PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 276
ocen
7,9 10 1 12276
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Czy będzie 5 sezon?!

ocenił(a) serial na 10

Gdzieś na zagranicznych stronach czytałam, że 5 sezon leży pod znakiem zapytania ze względu na oglądalność. Wyczytałam też, że decyzja o emisji miała zapaść jakość do maja czy też do końca maja... może ktoś zna bardziej szczegółowe informacje? W końcówce 21-go odcinka ewidentnie widać twarz Sameen (lusterko w samochodzie), jestem ciekawa, czy jeśli serial będzie kontynuowany to czy Shaw zagości na stałe w 5 sezonie... (bardzo bym chciała :)

_AGENT_NSA_

Oczywiście, że będzie 5 sezon. Serial ciągle się opłaca.. Myślę że 2 sezony to jeszcze na pewno, 6 może być ostatnim.

ocenił(a) serial na 10
_AGENT_NSA_

ja chyba umrę, jeśli nie będzie 5 sezonu! (ale rzeczywiście coś czytałam, że nie ma ostatecznej decyzji, chociaż Nolan powiedział, że 'czuje się dobrze' z myślą o 5 sezonie i raczej do tego z fabułą dążyli w 4.)
btw słabą oglądalność? wg en.wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Person_of_Interest_episodes) oglądalność każdego odcinka liczona jest w milionach! :D nie rozumiem, w czym ten serial miałby ustępować np Grze o tron - chyba tylko w PL nie jest tak rozpowszechniony.

ocenił(a) serial na 9
czechowsko

Akurat dla takiej stacji jak CBS oglądalność PoI jest powiedzmy "przeciętna". Poprzedzające seriale (chyba NCISy) notują oglądalność o około 3-4 miliony wyższą, przy także wyższym współczynniku. Dodatkowo o tej samej godzinie leci Chicago Fire na NBC i PoI z Chicago ostatnimi czasy wyraźnie przegrywa pod względem wartości współczynnika.
O 5 sezon jednak raczej nie ma się co martwić...są różne teorie, między innymi, że CBS zamówi 5 sezon, ale emisja serialu zostanie przeniesiona na inny dzień (najczęściej pojawia się w teoriach piątek, co w Stanach nie należy do dni z wysoką oglądalnością seriali). Inne teorie mówią, że 5 sezon powstanie, gdyż PoI będzie musiało dociągnąć do 100 odcinków co da możliwość zarobienia stacji w czymś tam (nie pamiętam za bardzo o co chodziło).
Ja osobiście widziałbym 5 sezon jako ostatni. Sprawne zamknięcie historii w 5 sezonach żeby skończyć póki serial trzyma dobry poziom. Nie ma co na siłę wymyślać i sztucznie kombinować skoro większego wroga niż Samarytanin nie można już chyba stworzyć.

ocenił(a) serial na 9
DamianoWlkp

Kurcze, nie mogę edytować.
Wpadł mi w ręce artykuł zawarty na stronie zajmującej się oglądalnością.
Tam dwóch "specjalistów" napisało, że szanse PoI na kolejny sezon wynoszą 100%. Oczywiście nie znają oni jeszcze decyzji CBS (która ma być podjęta ponoć około 13 maja kiedy to będzie upfront stacji) więc nie można się na tym opierać. Jednak zajmują się oni tą stroną dość długo więc jakieś tam pojęcie mają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones