PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 247
ocen
7,9 10 1 12247
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Oglądalność

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś może jak stoi oglądalność tego serialu? Lub stronka na której mogę wszystko ogarnąć? :D Chodzi mi o to czy spadła czy jednak trzyma się w normie lub nawet wzrasta :D Pytam w obawie o to że jest to jeden z moich ulubionych seriali i nie chcę aby się skończył gdyż moim zdaniem serial dopiero co się rozkręca a 4 sezon jest po prostu genialny, np rozmowa samarytanina z maszyną :D Po prostu cudo :D Dlatego też chciałbym wiedzieć co z nim gdyż się boję zakończenia tak jak było z Malcolmem lub X files :D Z góry dzięki za odpowiedź :D

ocenił(a) serial na 9
Jennnimdag

Wyniki zawsze sprawdzam na stronie tvbythenumbers.zap2it.com
Oglądalność z tego sezonu utrzymuje się pomiędzy 8, a 10 milionami, w ostatnim tygodniu odcinek oglądało 9,28 milionów, a współczynnik 18-49 wyniósł 1.4
Powiem tyle: wyniki nie powalają, ale pozytywne recenzje i wciąż nie aż taka zła oglądalność powinny wystarczyć, żeby przedłużyć na kolejny sezon :D Bardziej prawdopodobne jest, że przedłużą niż skasują, trzeba trzymać kciuki :)

ocenił(a) serial na 10
blueberry_ice

uff. A nie wiesz co ze Shaw? :D Wątek z Root mnie się spodobał :D

ocenił(a) serial na 10
blueberry_ice

A wiesz może o której godzinie wyjdzie u nich odcinek i o której będzie się dało go u nas obejrzeć? I najlepiej kiedy wyjdą napisy :D Z góry dzięki :D

ocenił(a) serial na 9
Jennnimdag

Biorąc pod uwagę to co było w ostatnim odcinku Shaw ma się całkiem nieźle :) Co będzie w jutrzejszym odcinku to za dużo nie wiem niestety.
Odcinek wychodzi o 10/9c w USA, to chyba nasza 3 w nocy, w każdym razie jak wstaję o szóstej to na angielskich stronach odcinek można już obejrzeć :)
A z napisami to kompletnie się nie orientuję, bo oglądam tylko w oryginale, ale chyba są tak 2-3 dni po premierze.

ocenił(a) serial na 10
blueberry_ice

Zazdroszczę angielskiego :D

ocenił(a) serial na 9
Jennnimdag

Oglądałam długo z napisami i dokładnie skupiałam się na tym jak jest tłumaczone każde jedno słowo, później zaczęłam oglądać bez napisów i mało rozumiałam, ale doszłam po kilku miesiącach do etapu, że rozumiem wszystko. Gdyby nie nałogowe oglądanie seriali to nigdy chyba bym się nie nauczyła angielskiego w takim tempie i niech ktoś mi spróbuje powiedzieć, że oglądanie dużej ilości seriali nie jest zdrowe :P
Także oglądaj PoI i ucz się, najlepsza metoda na naukę... i jaka przyjemna :D

ocenił(a) serial na 10
blueberry_ice

No zauważyłem już poprawki :D Wszystko co oglądam jest z napisami ostatnio :D A jak tam odcinek? Obejrzany? :D

ocenił(a) serial na 9
Jennnimdag

Obejrzany, obejrzany. Żadnego Samarytanina, żadnej Root, żadnej Shaw, tylko Finch, John i numer, to było takie dziwne, że aż genialne, nawet nie zdałam sobie sprawy jak bardzo się stęskniłam za takimi zwyczajnymi odcinkami, na stałe to nie jest dobry motyw, ale pierwszy raz od długiego czasu był zwykły, proceduralny odcinek jak z pierwszego sezonu. Jeden z lepszych odcinków tego sezonu :D
Ale już w następnym odcinku wraca Samarytanin, z tego co widziałam w zwiastunie zapowiada się naprawdę genialny odcinek :D

ocenił(a) serial na 10
blueberry_ice

Nie mogę się doczekać Shaw :D

ocenił(a) serial na 9
Jennnimdag

To mozesz sobie jeszcze poczekac bo jak sie nie myle to aktorka grajaca te postac jest w ciazy i zrezygnowala z serialu jak sie okazalo w ostatnim odcinku chyba tylko czsowo nie na stale ale mysle ze w tym sezonie juz jej nie bedzie pewnie powroci w piatym ale to sie dopiero zobaczy

blueberry_ice

PoI jest absolutnym liderem w godzinach, w których jest puszczany, więc oglądalność jest dobra. Anulacja nie wchodzi w grę.

ocenił(a) serial na 10
digital8

To samo było z Malcolmem. I go przesunęli :D

ocenił(a) serial na 9
digital8

Oj nieprawda, pod względem oglądalności PoI owszem przoduje w swoim paśmie, ale pod względem współczynnika 18-49 już tak wesoło nie jest. Kilka tygodni temu przegrał z emitowanym o tej samej godzinie Chicago Fire. Chodzą w internecie plotki, że PoI może zostać przeniesione na piątek, gdzie nie byłoby trudnej konkurencji, ale na razie to tylko spekulacje. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 10
DamianoWlkp

Tylko nie piątek!

ocenił(a) serial na 9
Jennnimdag

Plotki są różne, ja akurat słyszałam, że mogą zamienić miejscem PoI i NCIS:LA - PoI będzie w poniedziałek na najprawdopodobniej finałowy sezon, a LA we wtorek. Byłabym zadowolona, gdyby tak zrobili, 5 sezon byłby idealnym momentem, żeby zakończyć serial jak jest w formie, a nie ciągnąć na siłę, a widownia LA z powrotem by wzrosła i powstałby wtorkowy blok NCIS, co byłoby bardzo dobrym posunięciem.

ocenił(a) serial na 8
Jennnimdag

W którym odcinki Maszyna rozmawia z Samarytaninem, bo chyba to przegapiłem?

ocenił(a) serial na 10
Snowsky

W 10 odcinku 4 sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones