PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30931}

Jerry i Paczka

3 Friends & Jerry
6,0 1 652
oceny
6,0 10 1 1652
Jerry i Paczka
powrót do forum serialu Jerry i Paczka

Tylko szkoda że zdubbingowali bo z lektorem ta bajka była o wiele lepsza!

Dokładnie, a najlepsze by były napisy. Tym bardziej, że dubbing jest do gnoju, wszystko pzez komercyjnego jetixa. Za czasów FoxKids było lepiej

ocenił(a) serial na 8
kamilj95

A teraz mamy j*bane Disney XD i niema nic w telewizji.

ocenił(a) serial na 8
Pieniak3

exactly, teraz jest era hanny montany i innych badziewnych kreskówek...

ocenił(a) serial na 9
Pieniak3

dokładnie, jakby puścili te stare bajki co były na fox kids to sam bym siedział i oglądał, mimo tego, że mam 17lat.

Ale wy bzdury gadacie. Kto widział kreskówkę z lektorem ? Nigdy nie lubiłem lektorów w kreskówkach nawet kiedy byłem młodszy. Od kiedy dubbing oznacza automatycznie gorszą jakość ? To zwyczajne lenistwo i przesadne oszczędzanie. Dubbing powinnien być i jest standardem dla kreskówek na całym świecie.

ocenił(a) serial na 10
crazy_race

Nie gadają bzdur. W tym przypadku dubbing był fatalny, brzmiał amatorsko a tłumaczenie było nowe i z założenia miało być "odpowiedniejsze dla młodszych dzieci" a wyszło żałośnie. Lektor nie dość że miał klimat i brzmiał fajnie to jeszcze gdy był czytał inne tlumaczenie z fajnymi, smiesznymi tekstami. Genialna bajka która powinna wrócić do łask telewizji, jakich wiele niestety nie ma na co liczyć ponieważ telewizja od paru lat dzielnie wdraża program "robimy z ludzi debili od małego" i serwuje dzieciakom rzeczy typu "Nie ma to jak hotel" czy "Hannah Montana" żeby zrobić z nich odrealnionych ćwoków i wypracować mechanizm konformizmu żeby nawet smiali sie z dennych tekstow i sytuacji na zawołanie - wtedy, gdy smieje sie maszyna w serialu. Takimi łatwiej się rządzi, bo sami nie myślą.

Pamiętaj, że lektorem był bodajże Tomasz Knapik to on do tej bajki pasował idealnie ;D

Masz rację, lektor wymiatał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones