PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499709}

K-ON!

7,1 1 479
ocen
7,1 10 1 1479
K ON
powrót do forum serialu K-ON!

Tak w skrócie można opisać K-On. Kreska i fabuła to co ciekawe elementy, które w przypadku
tego anime nie mają większego znaczenia.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

:DD hahaha Śladowe ilości japan popu bardzo śladowe, wyjątkowo irytujące i żenujące pseudo-gagi, wybitnie nieciekawe postacie przestawiające ekstremalnie głupiutkie dziewczynki narysowane jak chomiki i oczywiście brak jakiejkolwiek akcji nie licząc wsuwania ciasteczek i picia herbatki. Tak w skrócie można opisać tego gniota. Miałem już nic nie pisać w temacie tego badziewia ale takie wprowadzanie w błąd jest karygodne i powinno się je zwalczać. Podejrzewam że targetem tej bajki są jakieś dziewczynki w wieku szkolnym lub jakieś dziwne prawdopodobnie homoseksualne elementy pułci niby męskiej.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Po co wypisujesz takie idiotyzmy? Jesteś trollem czy tylko głupkiem ? To, że będziesz używał tak tępych i prostackich słów nie zmieni faktu, że to anime było bardzo dobre, a główne bohaterki wyjątkowo sympatyczne. Po prostu taka pisownia świadczy o twoim ograniczeniu i braku argumentów przeciwko temu anime.

K-On jest wypełnione świetną muzyką (nie tylko piosenki, ale także cała oprawa dźwiękowa) i bardzo śmiesznymi tekstami.

Poza tym prawie całkowity brak płci męskiej w anime zdarza się bardzo rzadko, a dzięki temu jest jeszcze bardziej oryginalne i przyjemne w oglądaniu. Trzeba pamiętać, że te dziewczyny są moe czyli mają być bardzo słodkie.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Piszę prawdę przedstawiam fakty, a anime jest debilne tak bardzo wręcz niedopisania. Trollem jesteś Ty i ośmieszasz się broniąc czegoś co jest tak bezsensowną popier-dółką nie zasługującą nawet na komentarz, tyle w tym temacie. ps lucky star też jest moe ale z tą różnicą że da się je oglądać i coś sobą reprezentuje oprócz bycia głupiutkim bardzo delikatnie mówiąc. Co do bohaterek wycięte z kartonu pozbawione charyzmy stereotypy. Na prawdę nie mam zamiaru pisać nic więcej na temat tego gniota.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Ta twoja prawda to tak zwana gówno-prawda.

Zresztą K-On nie trzeba bronić, gdyż to anime zostało uznane przez większość fanów za jedną z najlepszych serii (film kinowy był jeszcze lepszy), a świetna muzyka i piosenki czynią je niepowtarzalnym. Ty za to jesteś jednym z wyjątków, którzy zaciekle je krytykują, a no dodatek nie masz żadnych argumentów.

Zresztą jeśli takie gówienko jak Lucky Star uważasz za lepsze to już całkowicie nie ma sensu liczyć się z twoim zdaniem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
melson903

Nie napisałeś żadnego argumentu (nawet nie wiesz co to słowo znaczy). Jesteś zwykłym półgłówkiem, który zaciekle i bezmyślnie krytykuje to bardzo dobre anime.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Ty bez kitu jesteś debilem, na prawdę naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie zdasz do następnej klasy.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Jesteś jeszcze większym kretynem niż mogło się na początku wydawać. Łatwo to zauważyć czytając twoje komentarze.

ocenił(a) serial na 7
melson903

A pierwsza Miłość oceniona na 7 haha, Girls und Panzer 8/10 :D .
a
Madoka 6, Mirai Nikki 4, widzę jaki masz "piękny" gust.

Nie uważam, że K-On jest czymś wyjątkowym, ale taką tragedią jak opisujesz, nie jest także, widziałem wiele DUŻO gorszych serii. Soundtrack jest świetny, ja sam ogólnie raczej słucham elektroniki wysokich lotów, to nie są w ogóle moje klimaty, ale uważam, że soundtrack jest genialny w tym anime.

ocenił(a) serial na 9
rascal0pl

K-On to anime dla wielbicieli komedii, muzyki rozrywkowej i słodkich dziewczyn. Pod tym względem jest świetne. I faktycznie jak ktoś tak doskonałe anime jak Madoka i Mirai Nikki ocenia nisko to musi być chyba niespełna rozumu.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Dla wielbicieli debilizmu chciałeś powiedzieć ;D śmiać mi się chce nad tym co piszesz nie mogę odpisywać :D

ocenił(a) serial na 9
melson903

Niestety, ale to ty piszesz debilizmy. Nawet jeśli humor ci nie odpowiada to kulturalniej i sensowniej napisz swoją opinię.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Piszę najszczerszą prawdę o tym gównie, zaraz jaki humor :D przecież tam nie ma żadnego humoru tylko czysty kał uformowany w coś na kształt anime. To badziewie nawet nie zasługuje na solidne podsumowanie to co na ten temat napisałem to i tak zbyt łagodne i eufemistyczne. P.S. Jak piszesz do kogoś to zwracasz się z wielkiej litery niewychowany gnoju :)

ocenił(a) serial na 9
melson903

Prostak z ciebie i dzieciak. Wartość twoich postów = 0

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

http://www.filmweb.pl/serial/K-ON%21-2009-499709/discussion/S%C5%82abe%2C+nudne% 2C+przes%C5%82odzone,2201421 jakby chciało Ci się ruszyć tym pustym łbem to byś znalazł już dawno pisząc że podałem argumenty i nie lubię pisać tego samego odwołuję się właśnie do tego tematu.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Nic nie mam do twoich "argumentów", gdyż głównie chodzi mi o twoje gówniarskie i prostackie zachowanie w tym temacie. Nie umiesz kulturalnie wymieniać się argumentami/opiniami i z tego powodu jesteś irytujący.
Oczywiście ty tego nie rozumiesz.

Poza tym ta twoja opinia jest skrajnie durna (na temat humoru, kreski, dziewczyn). Jak anime już w I odcinku ci się nie podobało (bo za słodkie dziewczyny, nieśmieszny humor itp) to trzeba było dać sobie spokój, a nie pluć się cały czas jak ktoś uważa inaczej.

Jak chcesz akcji to pooglądaj sobie Naruto lub inne podobne anime z rodzaju shounen.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Ty jesteś skrajnie durny bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Sam zacząłeś mnie obrażać to nie płacz teraz masz słuszną karę, masz się nauczyć że nie wyzywa się nikogo od dzieciaków zwłaszcza jeśli samemu się biega z gilem do pasa.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Ja wcale nie płaczę, ale po prostu wymieniam wady twojego zachowania. Zapewne do takiego ułomka jak ty to nie dotrze, ale to już twój problem.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Nie powtarzaj za mną tego co już napisałem wcześniej. Ryczysz jak mała dziewczynka i tylko się pogrążasz w swojej tępocie.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Ty jesteś pogrążony w swoim skrajnym debilizmie już od dawna, ale ciesz się bo do celów rozrywkowych jeszcze się nadajesz.
Pisz tak dalej bo te twoje teksty to dopiero komedia.

ocenił(a) serial na 1
rascal0pl

Uwierz mi jest tragedią już pisałem o tym wcześniej tego się prawie nie da oglądać, ja tam do mojego gustu nikogo nie zapraszam ale jak chcesz o nim porozmawiać to proszę bardzo. Mirai Niki mi się nie spodobało ze względu na przewidywalność i głównego protagonistę znalazłbym jeszcze kilka elementów które mnie zniechęciły, lecz musiałbym wrócić do serii a te zapadły mi najbardziej w pamięci, grunt że nie oglądałem tego z przyjemnością i nie miałem ochoty poznać tej historii więcej niż 1 raz nawet o ten jeden raz to za dużo;p.
Madoka jest średnia też łatwo można przewidzieć wydarzenia jeśli się trochę pomyśli i kojarzy fakty. Lubię jeśli to co oglądam zapada mi w pamięci np, postacie a w tym przypadku nie zapamiętałem imienia żadnej bohaterki oprócz tytułowej oczywiście i tej która coś jadła oczywiście(to moja ulubiona zdaje się Sakura). Całość bardzo średnia na prawdę nie wciągnęła mnie nie skłoniła do żadnych przemyśleń i kreska taka sobie, ale jedno trzeba przyznać ścieżka dźwiękowa na prawdę ładna nie to co w jakimś k-on popłuczyny po j-popie w ogóle ten cały niby zespół miał może ze 2 piosenki i nigdy nie miały żadnych prób tylko rzarły ciastka i chalały herbatę ;D aż mnie skręca jakie to gówno było ;p Wracając znowu do Madoki, która na prawdę mi się podobała bo 6 nie jest niska ocena, również nie pamiętam dokładnie co mi tam jeszcze nie pasowało wydaje mi się że zakończenie mnie nie satysfakcjonowało również.
Girls und Panzer jest zabawne pojazdy ładnie odwzorowane od razu widać że to hellcat, KV2 czy panzerjeger, humor jak najbardziej obecny chociaż może bardziej przystępny dla kogoś zapoznanego bliżej z militariami;) Pierwsza miłość :D <3 zawsze poprawi mi nastrój, ostatnio nie oglądałem chyba 2 albo 3 lata i po takiej przerwie po każdym odcinku mam mindfu,ck jak po filmach Davida Lyncha albo Stanleya Kubricka ;) Ja nie pytam czemu dałeś temu k-on gniotowi 7 :p może podczas oglądania występuje u Ciebie jakiś rodzaj masochizmu na innej płaszczyźnie ;) hehe

ocenił(a) serial na 9
melson903

Jakie ty wypisujesz idiotyzmy. Ale po kolei.

Mirai Nikki co prawda miało swoje wady i mam tu na myśli głównie nierealistyczne walki, ale poza tym było bardzo wciągające, emocjonujące, a świetna oprawa dźwiękowa to dodatkowy plus.

"Madoka" to najlepsze anime z rodzaju mahou shoujo (bardzo oryginalne), ale sam przyznaję, że na początku mnie bardzo zniechęciło tą grafiką.
Mimo to okazało się niesamowicie wciągające, wzruszające i emocjonujące. Nie można było przewidzieć większości wydarzeń w "Madoce" bo to anime było taką jedną wielką tajemnicą. Domyślać się oczywiście można, ale żadnej pewności nie było.
Oprawa dźwiękowa była rewelacyjna.

Z tych łagodniejszych mahou shoujo to należy obejrzeć "Nanoha". Były III serie i 2 filmy kinowe. Obecnie warto obejrzeć już chyba tylko filmy kinowe (to ulepszone serie), gdyż naprawdę są rewelacyjne.

K-On to świetne anime, jeśli chodzi o humor, postacie i muzykę (chociażby genialne OP i ED, ale także cała oprawa dźwiękowa i piosenki). Anime zdecydowanie warto obejrzeć dla tych dziewczyn, ich zachowań i tekstów (i jak pisałem muzyki).

Co prawda fabuły raczej nie było, ale i tak nie nudziło i bardzo przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Dlaczego piszesz jakieś swoje dygresje które nikogo nie obchodzą? Ktoś Cię o coś pytał ? Najlepsze z rodzaju shojo a ile widziałeś 2? 3 serie ? Widzę że tu nie ma z kim gadać. hahah najlepsze :D jak już to się pisze "najlepsze WEDŁUG MNIE" co ja mam Cię zasad uczyć ? Weź się lepiej za naukę.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

"Nierealistyczne walki" xd płaczę ze śmiechu :D przestań bo monitor zapluję podróże w czasie są bardzo realistyczne tak jak magiczni fantasyczni bohaterówie xd hahaha nie wierzę że nie trollujesz;D

ocenił(a) serial na 9
melson903

Realistyczność anime jak i filmów ocenia się na podstawie zachowań postaci w danym świecie (w zależności od ich możliwości i danej sytuacji), a nie czy coś istnieje w realu czy nie.
Ale z czymś takim jak ty nie ma sensu o czymkolwiek pisać.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Możliwe że chodzi Ci o konsekwencje dla danego uniwersum w którym powinny być zachowane pewne prawa w nim obowiązujące ;D Znowu chciałeś zabłysnąć i nie wyszło :D Idź po słownik i zawsze sprawdź co to znaczy realizm (realistyczność to jakiś neologizm? bo nie znam takiego słowa) zanim coś znowu walniesz jak kulą w płot bo coraz bardziej się pogrążasz i udowadniasz że jesteś pusty jak bohaterki Twojej ulubionej bajki k-on a raczej wycięte z kartonu szablony bez wyrazu i charakteru. Już dawno mogłem przestać Ci odpisywać ale uznałem że może dzięki temu wyciągniesz jakieś wnioski czegoś się nauczysz (sam nie wiem skąd u mnie taka cierpliwość do dzieci może bo skończyłem studia pedagogiczne).

ocenił(a) serial na 9
melson903

Mam niestety wrażenie, że ty nie udajesz głupka, ale naprawdę nim jesteś. Ktoś taki jak ty mówi mi, że się pogrążam i jestem pusty. :) Nie rozśmieszaj mnie. :)
Co prawda masz prawo do swojej opinii o K-On, ale styl w jaki ją wygłaszasz jasno pokazuje, że z ciebie niewychowany i prostacki głąb (jak nie zrozumiałeś to wyjaśniam, że chodzi mi o słówka).

Poza tym naucz się definicji słowa moe i tego czym charakteryzują się takie bohaterki. Można oczywiście nie lubić słodkich dziewczyn, ale to nie znaczy, że musisz publicznie pokazywać swoje gówniarskie zachowanie.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Jak śmiesz mówić cokolwiek o wychowaniu jeśli nie umiesz zachować nawet tak elementarnych zasad kultury jak odnoszenie się do kogoś z wielkiej litery w korespondencji. Jesteś tak głupi i naiwny że nawet nie będę starał się Cię umoralniać bo to nie ma sensu. Niektóre dzieci takie jak Ty już nic nie uratuje, brnij dalej w swojej tępocie powodzenia i brak mi słów by wyrazić jakiego idiotę z siebie robisz nie pisząc nigdy nic konkretnego tylko starając się nieudolnie mi ubliżać. Według mnie powinieneś dostać pasem po dupie za tą pyskówkę po mimo że to nie jest pedagogiczne podejście dla takich bachorów nie pozostaje nic innego, bo najzwyczajniej szkoda słów. Mam nadzieję że jesteś dumny że stworzyłeś nowy poziom debilizmu. Już nawet nie przypominam żebyś się nauczył czytać ze zrozumieniem, bo to daremne i tak tego nie zrozumiesz mały gamoniu.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Ja ci nie ubliżam, a po prostu stwierdzam fakty na twój temat. Ty natomiast obrażasz kogoś o wiele mądrzejszego od siebie, więc pokazujesz, że jesteś większym cymbałem niż początkowo mogło się wydawać.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Starasz się mi ubliżyć jak tylko potrafisz ale jesteś jeszcze małym gnojem i nie wiele potrafisz. Nawet teraz starasz się naśladować to co Ci kiedyś napisałem oczywiście nie udolnie mały bezmózgi nieudaczniku. Szkoda słów na Ciebie cymbale jesteś tak głupi i nie zaradny że nawet ciężko to opisać, krótko mówiąc tworzysz nowy rodzaj debila. Reprezentuj dalej Swój kretynizm i szczyć się nim jak to konsekwentnie robisz, dalej nie mogę uwierzyć jak można być takim idiotą (nie obrażając idiotów).

ocenił(a) serial na 9
melson903

No i znowu obrażasz kogoś mądrzejszego od siebie. Widać, że twój mózg już dawno wyparował. Biedne i żałosne dziecko z ciebie. Tylko potrafisz pluć się i pisać idiotyzmy.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Mądrzejszego :D pisze gówniarz nie posiadający nawet wykształcenia który nie potrafi odmienić wyrazu pisze wyrazy które nie istnieją "realistyczność" nazywa dzieckiem kogoś za pewne dwa razy starszego od siebie. Jestem pod wrażeniem jak można być takim tępakiem no nie wierzę już dyskusja z glonojadem była by na wyższym poziomie, niż z takim gównem bez jakichkolwiek umiejętności myślenia no weź się w końcu za naukę. Nie wiem do jakiej szkoły dla debili uczęszczasz ale na boga rób to częściej.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Nieźle twoja tępota wzrasta z każdym napisanym komentarzem. Jeszcze chwila i osiągniesz poziom kretynizmu absolutnego. Możesz być z siebie dumny. :)

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Nie nauczysz się czytać i rozumieć nigdy to dla ciebie za dużo jak widać, jesteś po prostu niedoj`ebany. Lekarz który cię tworzył musiał napluć do probówki z materiałem genetycznym z którego powstałeś.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Przykro mi to stwierdzić, ale ty masz w dużym stopniu uszkodzony mózg. Twój niedorozwój wyraźnie o tym świadczy.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Opinie dr downa są bardzo cenne i zawsze trafne xd hahahahaha :D czekam na dalsze odcinki :))) Uwielbiam posty małych downiątek :) Co za chore dziecko, nie wytrzymam :D

ocenił(a) serial na 9
melson903

Niestety, ale to twoje wypowiedzi wyraźnie pokazują, że dziecko z ciebie. A jak wiekowo już nim nie jesteś to tym gorzej bo wtedy na twoje poważne upośledzenie umysłowe nie ma żadnego usprawiedliwienia.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

: D Niech ci ktoś przeczyta i spróbuje wytłumaczyć co napisałoś chore dziecko :D Miałem nie pisać już nic ale twój imbecylizm przerasta wszelkie granice śmieszności :D dzięki za poprawienie humoru doktorze downiątko :D mam nadzieję że downiątka nie obrażą się za porównanie ich do takiego śmiecia jak pawel nowak :d

ocenił(a) serial na 9
melson903

Pogrążaj się dalej, a najlepiej wejdź do kubła na śmieci i zamknij wieczko bo tam twoje miejsce.

ocenił(a) serial na 7
melson903

Nie chce mi się rozpisywać o Madoce (soundtrack średniawy, jest masa anime, gdzie soundtracki są dużo wyższych lotów, choćby produkcje bazujące na VN od Key, czy Nitro+) i Mirai Nikki, bo to nie jest forum dotyczące tych tytułów. Czepię się czego innego, raz soundtrack - mnie chodzi o rzeczywisty soundtrack (od Hyakkoku Hajime), nie o same pioseneczki wykonywane przez Houkago Tea Time, choć nie ukrywam, że nawet kilka tych mi się spodobało.
Po 2, to jest typowa seria z gatunku slice of life, więc czego ty oczekujesz? Akcji? Opowieść o normalnych dziewczynach w wieku 16 lat (czyli w 1/2 klasie naszej szkoły średniej), nie rozumiem hejtu, humor może nie był najwyższych lotów, ale nie porażał też totalnym idiotyzmem (jak to w wielu popularnych seriach ma miejsce).
Girls und Panzer, tak jak mówisz, ta seria może się podobać tylko komuś, kto interesuje się militariami, dla mnie była kompletnie bez sensu i rzuciłem po 3 odcinku.
Zarzucasz mi ocenę 7/10 K-On sam oceniając gniota pokroju Pierwsza Miłość na 7, kurde, trochę hipokryzją powiało.

ocenił(a) serial na 1
rascal0pl

K-on to straszny gniot ja na przykład nie jestem w stanie obejrzeć więcej niż intro po prostu mnie nudzi, żenuje, postacie uosabiają najgorsze żeńskie cechy. Masz racje, że po slice of life nie można oczekiwać zbyt wiele ale przynajmniej czegoś co można oglądać gdzie coś się dzieje a nie sprowadza do bezsensownych dialogów pica herbatki i jedzenia ciasteczek. Jeśli jednym z głównych tematów anime jest muzyka dobrze by było żeby coś szło w tym kierunku aby to było zauważalne, tam są na prawdę śladowe ilości j-rocka ten cały niby zespół nigdy nie ma żadnych prób i przez całą męczącą serię dorabia się może 3 utworów które i tak prawie w ogóle nie są grane. K-on zasługuje na hejt, ponieważ zwyczajnie jest irytujący uważam że nie ma tam dosłownie niczego co można by pochwalić, no jeśli nie liczyć niektórych utworów ze ścieżki dźwiękowej sama piosenka w intro nie jest zła i da się jej posłuchać więcej niż jeden raz.
Co do hipokryzji, ja tam nie widzę żadnej jest takie przysłowie "nie porównuj kokosa z ananasem" ;p Pierwsza Miłość to zupełnie coś innego napisałem że świetnie się bawię oglądając ją, śmieszy mnie zaskakuje, więc ocena jak najbardziej na miejscu. Mam też sentyment do tej serii zawsze jak ćwiczyłem na ławce w rupieciarni z kolegą to leciał ten serial i od tamtej pory oglądanie Pierwszej miłości dobrze mi się kojarzy trochę z czasami liceum. Pod względem technicznym też nie jest zły, bo czego się spodziewać po gatunku soap opera ? Spójrz np. jak wypada na tle innych polskich seriali. 7 może Ci się wydawać zawyżoną oceną lecz dla mnie tak nie jest i podałem swoje powody, w ogóle bez sensu jest porównywanie ze sobą tak różnych i odmiennych rzeczy.

ocenił(a) serial na 9
rascal0pl

Madoka nie ma średniawego soundtracka. Wyjątkowo nietrafiona ta twoja opinia. Zainteresuj się wpierw kto jest twórcą soundtracku do Madoki. Muzyka w Madoce (podobnie jak w świetnym SAO) tworzy w istotnym stopniu ten wyjątkowy klimat.

Owszem produkcje na podstawie gier od Key (Air, Kanon 2006 i coś podobnego o nazwie Angel Beats!) też miały bardzo ładne soundtracki i podobnie można napisać o Fate/Zero (szczególnie doskonały był w Fate/Stay Night) jak również o wielu innych anime. Muzyka w Madoce to nie jest mistrzostwo, ale bardzo dobra była na pewno, więc tekst "średniawy" jest dosyć żałosnym i nieprawdziwym określeniem.

Odnośnie muzyki w K-On to jak pisałem była zarówno genialna oprawa dźwiękowa, OP, ED i inne piosenki. Poza humorem (świetne teksty czy inne żarty, które prawie zawsze potrafiły rozśmieszyć i się spodobać) to jedna z największych zalet tego anime.

K-On I sezon - 9/10
K - On II sezon - 8/10
K - On film kinowy - 9/10

A głuptasa melsona903 nawet nie warto komentować (ten człowiek nie wie co ogląda i potem bezsensownie ocenia).
Niech się wpierw nauczy i zrozumie, że są różne rodzaje humoru i różne komedie anime (jedne bardziej stonowane, a inne bardziej zwariowane). Poza tym są jak dziewczyny są moe to mają zachowywać się słodko (chociaż dla każdego to oznacza co innego bo przykładowo dla jakichś durnych otaku to nawet wnerwiające i agresywne tsundere mogą być moe).

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Ja wiem co oglądam co również wyśmienicie i obiektywnie oceniam. Ty za to nie wiesz co piszesz i miotasz się jak mała śmierdząca rybka na piachu która wypłynęła za blisko lądu chcąc ewoluować jaką ciut inteligentniejszą formę życia. Pochwal się jeszcze jakimiś ocenami które nikogo nie obchodzą i w ogóle to idź już się zajmij czymś pożytecznym i przestań się ośmieszać i zacznij myśleć. Ps Podejrzewam że masz jakąś spaczoną osobowość i powoli zaczynam żałować że byłem taki surowy dla osoby z zaburzeniami.

ocenił(a) serial na 9
melson903

A ty nadal się plujesz? Odnośnie obiektywnego oceniania to nawet nie wiesz co to słowo oznacza. Twoje opinie o tych anime, które ci się nie spodobały są niczym innym jak obraźliwym bełkotem pozbawionym argumentów.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Nie dam Ci się wyprowadzić z równowagi :) Podałem argumenty zawsze mam jakieś argumenty naucz się czytać imbecylu. Chociaż tyle.. naucz się czytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Nawet jakby przyjąć, że w twoich wypocinach są jakieś nieliczne argumenty (oczywiście jak na twój ograniczony rozum) to jednak sposób w jaki je przedstawiasz pokazuje wyraźnie, że z ciebie niewychowany i ułomny gówniarz.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Tak tak smarku jestem dzieckiem z wyższym wykształceniem, prawem jazdy, zarostem, wzrostem metr osiemdziesiąt. Litości, bo umrę ze śmiechu :D skąd się takie gnojki biorą powiedz z jakiej planety przybywacie :D Ciekawe ile jeszcze rozrywki mi dostarczysz gnojku i ile razy musisz jeszcze dostać po dupie zanim coś dotrze to tego zakutego pustego czerepu. Zaraz może Ty na serio jesteś upośledzony.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Jak przeszkadza ci określenie dziecko to już słowa duże dziecko (a raczej duży gówniarz) pasują idealnie.

Rozrywka to twoje zadanie i naprawdę świetnie ci to wychodzi. :)

Jesteś nienormalny i głupszy niż przeciętny troll internetowy. Twoje teksty są na poziomie pierwszej klasy szkoły podstawowej. Dam ci dobrą radę. Weź młotek i walnij się nim w swój pusty łeb.


ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Długo nad tym myślałeś nawet jak na tak upośledzone dziecko z wodogłowiem. Nie będę już nic pisał, bo szkoda liter na takie upośledzone gówno do którego nic absolutnie nie dociera i nie dotrze. Umrzyj tak będzie dla ciebie lepiej upośledzony pustaku jesteś tak głupi że na pewno niedługo to się stanie i zadławisz się powietrzem. :D

ocenił(a) serial na 9
melson903

Jeśli ktoś ci powie, że jesteś głupi to powinieneś uznać to za komplement, gdyż prawda jest taka, że jesteś totalnie upośledzonym niedorozwojem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones