PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499709}

K-ON!

7,1 1 478
ocen
7,1 10 1 1478
K ON
powrót do forum serialu K-ON!

Tak w skrócie można opisać K-On. Kreska i fabuła to co ciekawe elementy, które w przypadku
tego anime nie mają większego znaczenia.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Napisało upośledzone dziecko, które nie umie czytać ze zrozumieniem, napisać czegokolwiek z sensem nawet nie zna poprawnej odmiany niektórych wyrazów i szczyci się tym że zostaje mieszane z gównem tyle razy i jeszcze udaje że się z tego cieszy :D fenomen hahaha :d

ocenił(a) serial na 9
melson903

Twój niedorozwój polega również na przeinaczaniu faktów. Zostałeś wielokrotnie zrównany do poziomu robaka, a nadal nie jesteś w stanie tego zauważyć. Zresztą, jeśli chodzi o słowo "cieszy" to ty ciągle walisz wesołe emotikony (głównie podkreślając, że jesteś D jak dupa) i pokazujesz jaki z ciebie skrajny imbecyl, który nie dostrzega swojej ułomności.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

:D Jak ty lubisz być mieszany z gównem to twoje naturalne środowisko śmieszy mnie twoja choroba umysłowa. Jesteś niewiarygodnie tępy :D udowodniłeś to tyle razy i tyle razy rozgniotłem cię jak pędraka i dalej przychodzisz po więcej :D nie no szkoda słów na takie gówno współczuję gejowi który cię wysrał on też pewnie tego żałuje.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Jeśli mowa o rozgnieceniu to twój mózg wykazuje takie symptomy, albo został poważnie uszkodzony w inny sposób. Możliwe jednak, że jesteś takim niedorozwojem od samego urodzenia. Przykro mi z twojego powodu i to tym bardziej dlatego, że twoja choroba jest nieuleczalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones