PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 681
ocen
7,9 10 1 15681
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb

Jak w temacie gdzie kupić ściągnąć?
Na youtube jest taki bajzel, że szok.
Chcę syna po edukować i sam też wrócić na chwilę w bajeczną przeszłość.

majaluki

Nie ma bajzlu na YT. Jak masz taką potrzebę dam Ci namiary na swoje konto, tam mam playlisty z uporządkowanymi odcinkami tego serialu, w jakości w miarę dobrej i po polsku. Seria 1, Shin oraz wszystkie filmy. Najnowszą serię "Road to 2002" mam niestety po hiszpańsku.

Kupić w Polsce raczej się nie da, z tego co wiem nigdy tego nie wydano na VHS lub DVD. Ale za to można zakupić w zagranicznym sklepie, w Hiszpanii, we Włoszech, czy w Niemczech. Niestety nie po polsku. Ściągnąć? Może skądś się da, ale tam dopiero będzie bajzel.

Sephiroth_Jokelainen

Poproszę namiar na konto, syn chętnie obejrzy.

ocenił(a) serial na 10
Sephiroth_Jokelainen

Ja też poproszę nazwę konta :) leniem na YT nie jestem ale skoro masz gotową listę to chętnie skorzystam :)

majaluki

Z tym bałaganem to ja się poniekąd zgadzam. Niby są wszystkie odcinki tej serii na YouTube, ale źle ponumerowane, z pomyłkami. Są też playlisty, ale w nich bywają pomyłki w kwestii kolejności. Te odcinki, trwające około 25 minut, są porozbijane na dwie części. I wiecie, w playlistach ludzie się mylą, ustawiają np. odcinek 4 część 1, odcinek 4 część 2, odcinek 5 część 2, odcinek 6 część 1, odcinek 7 część 1... gubią się w pewnym momencie. Tych odcinków jest ponad setka, a mamy ich dwa razy tyle, ze względu na to rozbicie.
Korzystam właśnie z kanału Sephirotha i wiem ile on się naszarpał aby to poustawiać i wyszukać. A i tak kilka odcinków jest po japońsku, brak połowy jednego z odcinków (po prostu jej nie ma na YT). Największy bajzel jest w odcinkach 17-20, od 40 już spokojnie, aż do końca cacy :) Najlepiej wypada seria Shin, a potem filmy, tu jest całość. Także jego playlisty, wszystkich filmów i seriali o Tsubasie, są moim zdaniem najlepsze, przynajmniej według kolejności i wyszukana najlepsza jakość, w 95% po polsku (lektor, kilka odcinków z napisami polskimi).
Sama sobie chętnie przypomniałam ten serial :D I polecam recenzję Sepha, bo jest świetna :D

Yuffie___szajbnieta

Dobra, to sprostuję swoją wypowiedź: jest trochę bałaganu. Ja w grudniu poświeciłem sporo czasu na to, aby ustawić playlisty z tym serialem (seria 1) i kolejnymi, a także z filmami o Tsubasie. Dlatego sądziłem, iż bajzel ów wyeliminowałem i każdy zainteresowany na owe playlisty trafi. Zwłaszcza, że trochę widzów pojawiło się odkąd je poustawiałem, a filmów swoich nie wgrywam. Może jednak moja robota nie jest na afiszu, niech będzie i tak.

http://www.youtube.com/user/Betelgauze/videos?view=1

Faktycznie, brak części 1 do odcinka 6. Jest tylko część 2. Odcinek 7 i 8 jest po japońsku, gdyż polska wersja była po prostu strasznej jakości. Do serii 1 są dwie playlisty. Odcinek 1 - 39 oraz od odcinka 40 do 128 (czyli do końca). A to dlatego, że wolę odcinki od 40, tam gra już Meiwa :) Kilka odcinków jest z napisami, gdyż wersje z lektorem były tragicznej jakości.

"Captain Tsubasa: Road to 2002" - to najnowsza seria, jest przypomnieniem tego co było, jako retrospekcje, a także stanem aktualnym, gdy chłopaki grają w światowych drużynach. Niestety mam całość, lecz po hiszpańsku. Ale warto popatrzeć, gdyż mocno zmieniła się kreska, ogólnie styl rysowania, twórcy porzucili radosną fantazję w kwestii niewiarygodnych zagrań, stworzyli ciekawe stroje (bardziej zróżnicowane i modne), dodali sporo szczegółów z treści poza boiskiem, etc. Przy okazji pozmieniali nieco treść z przeszłości. Tylko uwaga, ta seria jest po hiszpańsku więc mamy pozmieniane imiona i nazwiska bohaterów, Tsubasa Ozhora jako Oliver Atom :/ Ken Wakashimazu jako Richard Tex Tex... po prostu żal.
Oglądając to długo gdybałem kim u licha jest Franco Canadiense... komu tak ciekawie zmieniono personalia. W końcu pojąłem, iż w wersji hiszpańskiej to jedna z drużyn... Meiwa. Także najnowsza seria, chociaż ciekawa wizualnie, może dostarczyć sporo kłopotów, a niekiedy po prostu ubaw. Po polsku niestety jej nie ma.

ocenił(a) serial na 10
majaluki

Proponuje zaglądnąć na portale z kreskówkami. Np k r e s k o w e c z k i . p l i wszystko po koleii można obejrzeć ;)

majaluki

Witam
Na moim kanale macie serię Road to 2002 z polskimi napisami. Po prostu wziąłem polskie pasujące napisy, zrobiłem hardsuby i wrzuciłem na YT. Dlatego czasami jest słaba jakoś tłumaczenia. Jeśli ktoś nie chce się bawić w szukanie odcinków w necie to mogę nagrać wam je. Koszt to płyty + parę złotych na przysłowiowe piwo. Posiadam praktycznie wszystkie materiały dotyczące Captain Tsubasa. Anime, Manga. Z anime 1 seria z polskimi napisami zgrywana z AXN. Seria Shin + polskie napisy. Filmy kinowe. Seria J (13 odcinków z ang subami reszta bez). Road to 2002 z napisami polskimi. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na priva.

tsub_asa

link do kanału bo zapomniałem http://www.youtube.com/user/TsubasaBooPL/videos?view=0&flow=grid

tsub_asa

Znalazłem takie coś - http://kapitan-tsubasa.kreskowka.pl/video/9
Napisy nie wchodzą w grę, bo synek nie nadąży czytać, szkoda, że TVP ma tak tępą ramówką, bo by mogli puścić.

ocenił(a) serial na 10
tsub_asa

Pisał Pan że ma Pan Mangi.Chciałbym kupić taką serię Mang o Kapitanie Tsubasa.Gdzie można je kupić?Pozdrawiam

majaluki

TNT Torrent dział anime są wszystkie odcinki pięknie ponumerowane idealna wstawka
p.s oczywiscie polskie napisy

użytkownik usunięty
Szydlo

Ma ktoś namiar na chomiki na których można znaleźć odcinki Kapitana Tsubasy z lektorem pl ? Bo jedyne co udaje mi się znaleźć to openingi i endingi i jakieś pliki mp3

majaluki

Od 15.10 na Netflix.Szkoda że już Polonia1 nie puszcza.To była super animacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones