Klan

(1997) serial TV
2 2 SERIAL 38927
Klan (1997)
http://www.filmweb.pl/serial/Klan-1997-38927/userRecommends
25 min.
ocena społeczności: słaby
2,7/10
27.528 głosów
  • 683 osoby chcą zobaczyć ten serial
Klan (1997)
Wybierz zawód:

pełna obsada

(1765)
+
  • Zygmunt Kęstowicz Zygmunt Kęstowicz
    Władysław Lubicz
     
  • Halina Dobrowolska Halina Dobrowolska
    Maria Lubicz
     
  • Tomasz Stockinger Tomasz Stockinger
    Dr Paweł Lubicz
     
  • Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus
    Ryszard Lubicz
     
  • Barbara Bursztynowicz Barbara Bursztynowicz
    Elżbieta Chojnicka, żona Jerzego
     
  • Andrzej Grabarczyk Andrzej Grabarczyk
    Jerzy Chojnicki
     
  • Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka
    Krystyna Lubicz, żona Pawła
     
  • Agnieszka Wosińska Agnieszka Wosińska
    Siostra Dorota Lubicz
     
  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    Grażyna Lubicz, żona Ryszarda
     
  • Izabela Trojanowska Izabela Trojanowska
    Monika Ross-Nawrot z domu Lubicz
     
  • Jan Wieczorkowski Jan Wieczorkowski
    Michał Chojnicki
     
  • Paulina Holtz Paulina Holtz
    Agnieszka Lubicz
     
  • Kaja Paschalska Kaja Paschalska
    Ola Lubicz
     
  • Dorota Naruszewicz Dorota Naruszewicz
    Beata Borecka
     
  • Daniel Zawadzki Daniel Zawadzki
    Michał Chojnicki
     
  • Jakub Tolak Jakub Tolak
    Daniel Ross, syn Moniki
     
  • Julia Królikowska Julia Królikowska
    Kasia Lubicz
     
  • Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska
    Bożenka Lubicz
     
  • Piotr Swend Piotr Swend
    Maciek Lubicz
     
  • Joanna Żółkowska Joanna Żółkowska
    Anna Surmacz-Koziełło
     
  • Tomasz Bednarek Tomasz Bednarek
    Jacek Borecki, mąż Beaty
     
  • Karol Strasburger Karol Strasburger
    Mecenas Marek Wagner
     
  • Małgorzata Drozd Małgorzata Drozd
    Szefowa butiku
     
  • Anna Chitro Anna Chitro
    Matka przygotowująca studniówkę (gościnnie)
     
  • Bogdan Brzyski Bogdan Brzyski
    Dostawca z hurtowni leków (gościnnie)
     
  • Jan Piechociński Jan Piechociński
    Feliks Nowak
     
  • Maryla Rodowicz Maryla Rodowicz
    (gościnnie) (ona sama)
     
  • Tatiana Sosna-Sarno Tatiana Sosna-Sarno
    Policjantka Wirowska
     
  • Artur Dziurman Artur Dziurman
    Leszek Jakubowski
     
  • Maria Niklińska Maria Niklińska
    Agata Wilczyńska, była dziewczyna Daniela, dziewczyna Jacka Boreckiego
     
  • Janusz Zerbst Janusz Zerbst
    Ojciec Jacka Boreckiego
     
  • Katarzyna Bargiełowska Katarzyna Bargiełowska
    Sędzina Sądu Rejonowego (gościnnie)
     
  • Małgorzata Biniek Małgorzata Biniek
    Teresa Drabik, kochanka Jerzego, pracownica butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Jerzy Kamas Jerzy Kamas
    Mecenas Stefan Ziętecki, brat Marii Lubicz
     
  • Aleksander Bednarz Aleksander Bednarz
    Profesor J. Majewski, lekarz - onkolog zajmujący się chorą na raka piersi Krystyną (gościnnie)
     
  • Ewa Gawryluk Ewa Gawryluk
    Lidka Szulc (gościnnie)
     
  • Piotr Skarga Piotr Skarga
    Doktor Leszczyński (gościnnie)
     
  • Anna Powierza Anna Powierza
    Czesia Kot-Kurzawska
     
  • Jacek Braciak Jacek Braciak
    Alik (gościnnie)
     
  • Agnieszka Robótka-Michalska Agnieszka Robótka-Michalska
    Pani Kornecka, wychowawczyni Agnieszki i Leny (gościnnie)
     
  • Joanna Jędrejek Joanna Jędrejek
    Właścicielka zakładu fryzjerskiego (gościnnie)
     
  • Jacek Rozenek Jacek Rozenek
    Kolega Agnieszki (gościnnie)
     
  • Adam Bauman Adam Bauman
    Doktor Andrzej Ruczaj (gościnnie)
     
  • Jacek Borkowski Jacek Borkowski
    Piotr Rafalski
     
  • Tomasz Woźnicki Tomasz Woźnicki
    Karol (gościnnie)
     
  • Lech Wroński Lech Wroński
    Taksówkarz, kolega Rysia (gościnnie)
     
  • Krzysztof Wróblewski Krzysztof Wróblewski
    Docent Słowiński (gościnnie)
     
  • Aleksander Wysocki Aleksander Wysocki
    Ojciec Agaty (gościnnie)
     
  • Wojciech Wróblewski Wojciech Wróblewski
    Listonosz (gościnnie)
     
  • Jan Wyżyński Jan Wyżyński
    Kuzyn Steni, świadek na jej ślubie z Kazimierzem (gościnnie)
     
  • Kazimierz Wysota Kazimierz Wysota
    Dostawca (gościnnie)
     
  • Maciej Zgierski Maciej Zgierski
    Ochroniarz w agencji towarzyskiej (gościnnie)
     
  • Jerzy Złotnicki Jerzy Złotnicki
    Antykwariusz Nowicki, pracownik (gościnnie)
     
  • A. Żemantowska A. Żemantowska
    Studentka Krystyna Lubicz (gościnnie)
     
  • Iwona Żeleźnicka-Błaszczyk Iwona Żeleźnicka-Błaszczyk
    Kobieta wynajmująca mieszkanie Marcinowi (gościnnie)
     
  • Ewelina Żak Ewelina Żak
    Inspektorka PIP (gościnnie)
     
  • Witold Żaboklicki Witold Żaboklicki
    Wydawca powieści Vujkovica (gościnnie)
     
  • Stanisław Zygmunt Stanisław Zygmunt
    Kierowca Franciszek (gościnnie)
     
  • Iwona Zwoźniak Iwona Zwoźniak
    Pani Lusia (gościnnie)
     
  • Tomasz Zięcik Tomasz Zięcik
    Gruby (gościnnie)
     
  • Piotr Zelt Piotr Zelt
    Dziennikarz radia (gościnnie)
     
  • Mirosław Zbrojewicz Mirosław Zbrojewicz
    Komisarz Kamil Kozyra (gościnnie)
     
  • Janusz Zadura Janusz Zadura
    Lekarz pulmonolog (gościnnie)
     
  • Anita Jancia Anita Jancia
    Pacjentka, której Paweł usuwał tatuaż (gościnnie)
     
  • Damian Aleksander Damian Aleksander
    Fotograf (gościnnie)
     
  • Andrzej Andrzejewski Andrzej Andrzejewski
    Norbert, copywriter w Agencji Reklamowej (gościnnie)
     
  • Rafał Cieszyński Rafał Cieszyński
    Marcin, kolega Agnieszki, działacz ruchu ekologicznego (początkowe odcinki) (gościnnie)
     
  • Rafał Szałajko Rafał Szałajko
    Bandyta, który w lesie napadł na Daniela (gościnnie)
     
  • Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka
    Dominika, koleżanka Agi (gościnnie)
     
  • Aleksander Mikołajczak Aleksander Mikołajczak
    Doktor Dariusz Kuczera, ginekolog Bogny (gościnnie)
     
  • Anna Piróg Anna Piróg
    Lokatorka bloku przy ulicy Cichego (gościnnie)
     
  • Justyna Sieńczyłło Justyna Sieńczyłło
    Bogna Różycka
     
  • Piotr Rękawik Piotr Rękawik
    Adam Więcławski (gościnnie)
     
  • Halina Bednarz Halina Bednarz
    Opiekunka Bożenki w Domu Dziecka (gościnnie)
     
  • Roman Frankl Roman Frankl
    Profesor Stjepan Vujkovic
     
  • Tadeusz Ross Tadeusz Ross
    Stanisław Lachman (gościnnie)
     
  • Piotr Pręgowski Piotr Pręgowski
    Mirosław Zagrosik (gościnnie)
     
  • Adam Biedrzycki Adam Biedrzycki
    Winter (gościnnie)
     
  • Piotr Borowski Piotr Borowski
    Mikołaj Vujkovic (gościnnie)
     
  • Izabela Kuna Izabela Kuna
    Ewa Kowalik (gościnnie)
     
  • Magdalena Górska Magdalena Górska
    Sandra Stec, córka prezesa Klubu Sportowego "Helios" (gościnnie)
     
  • Jacek Różański Jacek Różański
    Zdzisław Kozielski, dawny kolega Elżbiety z czasów studiów, mąż Wandy (gościnnie)
     
  • Dariusz Wiktorowicz Dariusz Wiktorowicz
    Policjant zawiadamiający Bognę o śmierci jej męża (gościnnie)
     
  • Ewa Dąbrowska Ewa Dąbrowska
    Jola, dziewczyna która razem z Józiem pracuje jako wolontariusz w hospicjum (gościnnie)
     
  • Krystyna Froelich Krystyna Froelich
    Pracownica kancelarii parafialnej (gościnnie)
     
  • Przemysław Sadowski Przemysław Sadowski
    Doktor Łukasz Kobielski, lekarz onkolog (gościnnie)
     
  • Cezary Żak Cezary Żak
    Józio (gościnnie)
     
  • Katarzyna Gajdarska Katarzyna Gajdarska
    Sekretarka w firmie 'Medica' (gościnnie)
     
  • Jerzy Bończak Jerzy Bończak
    Kazimierz Piasecki / Edward Kazura
     
  • Grzegorz Stosz Grzegorz Stosz
    Tetrycki, "wspólnik" Matyldy (gościnnie)
     
  • Katarzyna Tlałka Katarzyna Tlałka
    Kinga Kuczyńska, dziewczyna Michała
     
  • Mateusz Damięcki Mateusz Damięcki
    Mateusz Marczyński (gościnnie)
     
  • Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska
    Sylwia Marczyńska (gościnnie)
     
  • Marcin Troński Marcin Troński
    Detektyw Bogdan Sawicki
     
  • Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa
    Studentka Krystyny (gościnnie)
     
  • Olin Gutowski Olin Gutowski
    Goniec w Agencji Reklamowej "JBD" (gościnnie)
     
  • Anna Mamczur Anna Mamczur
    Anna Nowacka, pielęgniarka w szpitalu opiekująca się Michałem (gościnnie)
     
  • Kazimierz Mazur Kazimierz Mazur
    Hydraulik (gościnnie)
     
  • Kamila Sammler Kamila Sammler
    Matka Uli (gościnnie)
     
  • Andrzej Butruk Andrzej Butruk
    Konrad Michta (gościnnie)
     
  • Wojciech Paszkowski Wojciech Paszkowski
    Stanisław Kowalik, biologiczny ojciec Maciusia (gościnnie)
     
  • Sławomir Holland Sławomir Holland
    Doktor Paweł Chotnik / Władysław Byś (gościnnie)
     
  • Anna Ciepielewska Anna Ciepielewska
    Janeczka Kochańska-Ziętecka
     
  • Aleksandra Konieczna Aleksandra Konieczna
    Joanna Trzcińska, matka Miłosza, dziecka chorego na rdzeniowy zanik mięśni, działaczka Klubu Amazonek (gościnnie)
     
  • Ewa Szawłowska Ewa Szawłowska
    Marta Michalska (gościnnie)
     
  • Piotr Miazga Piotr Miazga
    Karol, pracownik firmy budowlanej "Lachman i Syn" (gościnnie)
     
  • Paweł Łęski Paweł Łęski
    Pierre Montien, dyrektor w Agencji Reklamowej "Santer Polska", kochanek Agnieszki
     
  • Mikołaj Krawczyk Mikołaj Krawczyk
    Tomasz Góra (gościnnie)
     
  • Jagoda Stach Jagoda Stach
    Karolina, córka Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Arkadiusz Detmer Arkadiusz Detmer
    Pacjent z urazem kręgosłupa / II reżyser (gościnnie)
     
  • Magdalena Różczka Magdalena Różczka
    Pielęgniarka w El-Medzie (gościnnie)
     
  • Grażyna Marzec Grażyna Marzec
    Mazurkiewicz, matka Leny, koleżanki Agnieszki z LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera (gościnnie)
     
  • Tomasz Ignaczak Tomasz Ignaczak
    Sierżant Kęsik (gościnnie)
     
  • Maciej Buczek Maciej Buczek
    Miłosz
     
  • Michał Chorosiński Michał Chorosiński
    Marek Szymański, piłkarz (gościnnie)
     
  • Mirosław Siedler Mirosław Siedler
    Doktor Ireneusz Walczak (gościnnie)
     
  • Nela Obarska Nela Obarska
    Lekarz laryngolog (gościnnie)
     
  • Magdalena Glapińska Magdalena Glapińska
    Sekretarka prezesa Steca (gościnnie)
     
  • Zbigniew Dziduch Zbigniew Dziduch
    Sąsiad Igora Sowy (gościnnie)
     
  • Karol Stępkowski Karol Stępkowski
    Działacz szczecińskiego klubu piłkarskiego (gościnnie)
     
  • Jarosław Domin Jarosław Domin
    Pietras, kierownik produkcji (gościnnie)
     
  • Agata Piotrowska-Mastalerz Agata Piotrowska-Mastalerz
    Jadwiga Rosiak, biologiczna matka Bożenki (gościnnie)
     
  • Jan Tomaszewicz Jan Tomaszewicz
    Działacz Towarzystwa Przyjaciół Kresów (gościnnie)
     
  • Stanisław Penksyk Stanisław Penksyk
    Janiak, ojciec sprawcy kolizji z samochodem Rysia (gościnnie)
     
  • Witold Bieliński Witold Bieliński
    Wiesiek Kosikowski (gościnnie)
     
  • Aleksandra Ciejek Aleksandra Ciejek
    Pielęgniarka na OIOM-ie w szpitalu w którym pracował Paweł (gościnnie)
     
  • Jarosław Budnik Jarosław Budnik
    Pracownik schroniska (gościnnie)
     
  • Stefan Popkowski Stefan Popkowski
    Elektryk usuwający awarię w "El-Medzie" / Stefan Napiórkowski, instruktor nauki jazdy w "Turbo Automobilklub" / Biegły sądowy (gościnnie)
     
  • Beata Łuczak Beata Łuczak
    Ekspedientka w sklepie jubilerskim (gościnnie)
     
  • Mirosława Nyckowska Mirosława Nyckowska
    Sobieska, klientka apteki Lubiczów, znajoma Elżbiety Chojnickiej (gościnnie)
     
  • Maria Mamona Maria Mamona
    Kobieta ze Stowarzyszenia Ochrony przed Sektami (gościnnie)
     
  • Zofia Merle Zofia Merle
    Stefania Wróbel-Malec
     
  • Maria Maj Maria Maj
    Lekarz nefrolog w Centrum Zdrowia Dziecka (gościnnie)
     
  • Maria Winiarska Maria Winiarska
    Alicja Marczyńska (gościnnie)
     
  • Paweł Tucholski Paweł Tucholski
    Aspirant Remigiusz Cieciura, policjant z drogówki, kolega Zenka (gościnnie)
     
  • Izabella Bukowska Izabella Bukowska
    Weronika Kędzierska, żona Czarka (gościnnie)
     
  • Magdalena Mirek Magdalena Mirek
    Paulina, sekretarka w Kancelarii Adwokackiej (gościnnie)
     
  • Jarosław Strzała Jarosław Strzała
    Współsprawca pobicia Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Katarzyna Traczyńska Katarzyna Traczyńska
    Laborantka w Lecznicy Lekarzy Specjalistów "Bios" (gościnnie)
     
  • Andrzej Chichłowski Andrzej Chichłowski
    Ksiądz Wiesław Nadolny (gościnnie)
     
  • Jan Aleksandrowicz-Krasko Jan Aleksandrowicz-Krasko
    Pracownik fundacji Jurka Owsiaka (gościnnie)
     
  • Tomasz Kammel Tomasz Kammel
    (gościnnie) (on sam)
     
  • Renata Pękul Renata Pękul
    Renata Zabużańska, żona Antoniego, wspólnika Jerzego w firmie kurierskiej "Migiem", wcześniej sekretarka w firmie "Super Aqua" (gościnnie)
     
  • Cezary Domagała Cezary Domagała
    Marek Pukała, prezes Firmy Farmaceutycznej "Medica", w której pracował Jerzy (gościnnie)
     
  • Dorota Sadowska Dorota Sadowska
    Prowadząca teleturniej "Dobra Rada", w którym brała udział pani Stenia (gościnnie)
     
  • Dorota Berny Dorota Berny
    Matka Natalki, dziewczynki uczestniczącej w castingu do zespołu dziecięcego "Arlekin" (gościnnie)
     
  • Radosław Kaim Radosław Kaim
    Pieracki, piłkarz (gościnnie)
     
  • Katia Paliwoda Katia Paliwoda
    Bożena, sekretarka prezesa firmy kurierskiej "Polkur" (gościnnie)
     
  • Marek Włodarczyk Marek Włodarczyk
    Pracownik produkcji filmu "Dwa serca" (gościnnie)
     
  • Dorota Lanton Dorota Lanton
    Julia Skirgiełło (gościnnie)
     
  • Krzysztof Gordon Krzysztof Gordon
    Docent Kozicki, lekarz onkolog leczący Krystynę (gościnnie)
     
  • Hanna Piaseczna Hanna Piaseczna
    Michalina, narzeczona Karola (gościnnie)
     
  • Marek Lelek Marek Lelek
    Klient taksówki Ryśka (gościnnie)
     
  • Joanna Domańska Joanna Domańska
    Lekarz diabetolog w El-Medzie (gościnnie)
     
  • Tomasz Morawski Tomasz Morawski
    Kamil, kolega Daniela (gościnnie)
     
  • Grażyna Jabłońska Grażyna Jabłońska
    Klientka butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Stefan Friedmann Stefan Friedmann
    Jan "Kłos" Kłosiński
     
  • Anna Koławska Anna Koławska
    Pacjentka, która leżała w szpitalu razem z Ewą Kowalik (gościnnie)
     
  • Urszula Bartos-Gęsikowska Urszula Bartos-Gęsikowska
    Nastoletnia klientka księgarni (gościnnie)
     
  • Patrycja Hurlak Patrycja Hurlak
    Majka, dziewczyna z Liskowa (gościnnie)
     
  • Hanna Stankówna Hanna Stankówna
    Wizjonerka Agata Wiśnicka (gościnnie)
     
  • Beata Bandurska Beata Bandurska
    Aspirantka Siwek (gościnnie)
     
  • Magda Margulewicz Magda Margulewicz
    Sandra Stec (gościnnie)
     
  • Ewa Grabarczyk Ewa Grabarczyk
    Asystentka Marczyka (gościnnie)
     
  • Anna Dereszowska Anna Dereszowska
    Fryzjerka Marysia (gościnnie)
     
  • Andrzej Tomecki Andrzej Tomecki
    Sąsiad Bogny (gościnnie)
     
  • Marek Bogucki Marek Bogucki
    Prawnik / Zbigniew Tomczak (gościnnie)
     
  • Ewa Bakalarska Ewa Bakalarska
    Jadwiga Kazura (gościnnie)
     
  • Tomasz Gęsikowski Tomasz Gęsikowski
    Pracownik banku (gościnnie)
     
  • Michał Milowicz Michał Milowicz
    Kierowca działacza szczecińskiego klubu piłkarskiego (gościnnie)
     
  • Kazimiera Utrata Kazimiera Utrata
    Stanisława Dorobczyk, potem Bałucka
     
  • Joanna Szurmiej-Rzączyńska Joanna Szurmiej-Rzączyńska
    Pracownica apteki na Łąkowej (gościnnie)
     
  • Przemysław Kaczyński Przemysław Kaczyński
    Cyryl Fabiański, dziennikarz Radia "Sport i Muzyka", siostrzeniec redaktora Jana Kłosa (gościnnie)
     
  • Ireneusz Machnicki Ireneusz Machnicki
    Doktor Sulima (gościnnie)
     
  • Dariusz Jakubowski Dariusz Jakubowski
    Prezes Stec
     
  • Dorota Baranowska Dorota Baranowska
    Koleżanka Olki z liceum (gościnnie)
     
  • Dariusz Szpakowski Dariusz Szpakowski
    Sprawozdawca sportowy (głos) (gościnnie)
     
  • Artur Łodyga Artur Łodyga
    Munio, kochanek Anny Surmacz (gościnnie)
     
  • Aleksandra Niżyńska Aleksandra Niżyńska
    Ula, koleżanka Oli
     
  • Katarzyna Taracińska Katarzyna Taracińska
    Wiesia Surmiej
     
  • Jolanta Wołłejko Jolanta Wołłejko
    Maria, farmaceutka (gościnnie)
     
  • Agnieszka Matysiak Agnieszka Matysiak
    Redaktor naczelna Gazety Brukowej (gościnnie)
     
  • Robert Czebotar Robert Czebotar
    Marek Borecki, brat Jacka (gościnnie)
     
  • Diana Kadłubowska Diana Kadłubowska
    Iwonka, córka Anny Surmacz
     
  • Beata Maj-Dąbal Beata Maj-Dąbal
    Lidia Smętna (gościnnie)
     
  • Wojciech Kalarus Wojciech Kalarus
    Wiktor Szabłowski (gościnnie)
     
  • Tomasz Budyta Tomasz Budyta
    Pedagog z ośrodka adopcyjnego (gościnnie)
     
  • Joanna Jarzębska Joanna Jarzębska
    Żona pacjenta leżącego w szpitalu po przebytym zawale serca (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Anna Dąbkowska Anna Dąbkowska
    Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego (gościnnie)
     
  • Monika Januszkiewicz Monika Januszkiewicz
    Porwana przez pedofila / Edytka Wojciechowska (gościnnie)
     
  • Rafał Królikowski Rafał Królikowski
    Janusz Sowiński, pracownik MSZ-u (gościnnie)
     
  • Karina Szafrańska Karina Szafrańska
    Pani Basia, sąsiadka Jerzego (gościnnie)
     
  • Magdalena Emilianowicz Magdalena Emilianowicz
    Sekretarka adwokata reprezentującego Piotra Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Ewa Florczak Ewa Florczak
    Pracownica Apteki Elżbiety Chojnickiej (gościnnie)
     
  • Dariusz Kordek Dariusz Kordek
    Robert Malisz, właścicel pensjonatu "Mewa" w Łebie, ojciec dziewczynki uratowanej przez Krystynę (gościnnie)
     
  • Grzegorz Wolf Grzegorz Wolf
    Kolega Rysia Lubicza z Metro Taxi (gościnnie)
     
  • Maja Barełkowska Maja Barełkowska
    Basia, siostra Bogny (gościnnie)
     
  • Magdalena Kuta Magdalena Kuta
    Wychowawczyni klasy Mateusza (gościnnie)
     
  • Agnieszka Fajlhauer Agnieszka Fajlhauer
    Strażniczka miejska, której Elżbieta zgłaszała zaginięcie w centrum handlowym Jasia (gościnnie)
     
  • Grzegorz Sierzputowski Grzegorz Sierzputowski
    Nauczyciel geografii w Liceum im. Tetmajera (gościnnie)
     
  • Agata Rzeszewska Agata Rzeszewska
    Magda Rafalska (gościnnie)
     
  • Paweł Strymiński Paweł Strymiński
    Fotoreporter z "Expressu" (gościnnie)
     
  • Maciej Grzybowski Maciej Grzybowski
    Lekarz neurolog badający Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Stanisław Banasiuk Stanisław Banasiuk
    Kuczyński, ojciec Kingi
     
  • Jolanta Fijałkowska Jolanta Fijałkowska
    Księgowa w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Elżbieta Kilarska Elżbieta Kilarska
    Sąsiadka Bogny (gościnnie)
     
  • Michał Piela Michał Piela
    Pielęgniarz z firmy Possible opiekujący się Vujkowicem (gościnnie)
     
  • Piotr Cichoń Piotr Cichoń
    Złodziej samochodu i filtrów Jerzego (gościnnie)
     
  • Andrzej Mrożewski Andrzej Mrożewski
    Kierownik USC udzielający ślubu Annie Surmacz i Kozielle-Kozłowskiemu (gościnnie)
     
  • Bożena Robakowska Bożena Robakowska
    Sędzina Sądu Rejonowego (gościnnie)
     
  • Dariusz Wnuk Dariusz Wnuk
    Kolega Daniela i Agaty (gościnnie)
     
  • Michalina Robakiewicz Michalina Robakiewicz
    Kamila, przyrodnia siostra Jerzego
     
  • Dariusz Majchrzak Dariusz Majchrzak
    Adam Lisiecki, dawny uczeń Mistrza (gościnnie)
     
  • Grzegorz Miśtal Grzegorz Miśtal
    Adam Horecki, adwokat z kancelarii (gościnnie)
     
  • Małgorzata Lalowska-Rogala Małgorzata Lalowska-Rogala
    Katarzyna, pielęgniarka w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Barbara Wałkówna Barbara Wałkówna
    Matka Koziełły-Kozłowskiego (gościnnie)
     
  • Grzegorz Królewski Grzegorz Królewski
    Prywatny detektyw (gościnnie)
     
  • Emil Leniec Emil Leniec
    Piotr (gościnnie)
     
  • Marta Klubowicz Marta Klubowicz
    Irena Kowalska, prokurator (gościnnie)
     
  • Igor Sawin Igor Sawin
    Komendant posterunku nagradzający Zenka i Rysia za złapanie "Lodziarza" (gościnnie)
     
  • Joanna Pach Joanna Pach
    Asystentka właścicielki zespołu dziecięcego "Arlekin" (gościnnie)
     
  • Anna Bielańska-Pawliszyn Anna Bielańska-Pawliszyn
    Julia, pracownica Agencji Reklamowej (gościnnie)
     
  • Liliana Okowity-Brosset Liliana Okowity-Brosset
    Doktor Elżbieta Kulesza, lekarz-ginekolog w "El-Medzie", specjalistka od zapłodnień "in vitro", dawna kochanka Andrzeja Marczyńskiego (gościnnie)
     
  • Małgorzata Pieńkowska Małgorzata Pieńkowska
    Doktor Ligocka (gościnnie)
     
  • Robert Ostolski Robert Ostolski
    Parkingowy na lotnisku Okęcie (gościnnie)
     
  • Adrianna Biedrzyńska Adrianna Biedrzyńska
    Nina Stec, żona prezesa Steca (gościnnie)
     
  • Sylwia Gaj Sylwia Gaj
    Sekretarka w dziekanacie AWF-u (gościnnie)
     
  • Mariusz Krzemiński Mariusz Krzemiński
    Mariusz Kwarc, kolega Rysia (gościnnie)
     
  • Grzegorz Pawlak Grzegorz Pawlak
    Gangster, kolega Leszka Jakubowskiego (gościnnie)
     
  • Elżbieta Jarosik Elżbieta Jarosik
    Sąsiadka Rysiów z ulicy Wiosennej (gościnnie)
     
  • Aleksandra Kisielewska Aleksandra Kisielewska
    Sylwia, żona Malickiego (gościnnie)
     
  • Weronika Pelczyńska Weronika Pelczyńska
    Sylwia, koleżanka Olki (gościnnie)
     
  • Jolanta Olszewska Jolanta Olszewska
    Przedszkolanka w przedszkolu do którego uczęszcza Bożenka (gościnnie)
     
  • Małgorzata Ścisłowicz Małgorzata Ścisłowicz
    Pacjentka bioenergoterapeutki Leokadii (gościnnie)
     
  • Elżbieta Jędrzejewska Elżbieta Jędrzejewska
    Pielęgniarka w szpitalu (gościnnie)
     
  • Zdzisław Rychter Zdzisław Rychter
    Kolega Rysia z korporacji taksówkarskiej (gościnnie)
     
  • Artur Gotz Artur Gotz
    Kolega Daniela Rossa (gościnnie)
     
  • Witold Dębicki Witold Dębicki
    Prezes radia "Sport i muzyka" (gościnnie)
     
  • Ewa Skarżanka Ewa Skarżanka
    Portierka w teatrze "Roma" (gościnnie)
     
  • Joanna Benda Joanna Benda
    Majka Barcz, fotograf w "High Life" (gościnnie)
     
  • Paweł Chochlew Paweł Chochlew
    Dziennikarz (gościnnie)
     
  • Jacek Czyż Jacek Czyż
    Menel pijący wódkę z Zenkiem (gościnnie)
     
  • Tomasz Augustynowicz Tomasz Augustynowicz
    Andrzej, dziennikarz w redakcji "Gazety Brukowej" (gościnnie)
     
  • Robert Rutkowski Robert Rutkowski
    Lekarz okulista (gościnnie)
     
  • Janusz Łagodziński Janusz Łagodziński
    Inspektor Sawczuk, policjant z Komendy Stołecznej (gościnnie)
     
  • Jolanta Łagodzińska Jolanta Łagodzińska
    Urzędniczka w dziekanacie (gościnnie)
     
  • Magdalena Rembacz Magdalena Rembacz
    Pacjentka Pawła Lubicza (gościnnie)
     
  • Renata Domagała Renata Domagała
    Salowa w szpitalu, w którym leżał Daniel (gościnnie)
     
  • Małgorzata Duda Małgorzata Duda
    Matka Joasi, dziewczynki uczestniczącej w eliminacjach do zespołu dziecięcego "Arlekin" (gościnnie)
     
  • Anna Łopatowska Anna Łopatowska
    Lekarz pediatra w Przychodni Rejonowej / Irena Walcz, notariusz (gościnnie)
     
  • Norbert Rakowski Norbert Rakowski
    Marian Lesiewicz, terapeuta ze stowarzyszenia "Bądź z nami" (gościnnie)
     
  • Andrzej Niemirski Andrzej Niemirski
    Waldemar, prywatny detektyw (gościnnie)
     
  • Teresa Lipowska Teresa Lipowska
    Mgr Helena Frączak, pracownica apteki Elżbiety (gościnnie)
     
  • Marzena Bergmann Marzena Bergmann
    Sekretarka Jacka Boreckiego (gościnnie)
     
  • Ireneusz Kozioł Ireneusz Kozioł
    (gościnnie)
     
  • Edward Bryła Edward Bryła
    Adwokat, kolega mecenasa Stefana Zięteckiego (gościnnie)
     
  • Adam Dzienis Adam Dzienis
    Student Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Olga Miłaszewska Olga Miłaszewska
    Pacjentka leżąca w szpitalu wspólnie z Janeczką Kochańską (gościnnie)
     
  • Artur Kocięcki Artur Kocięcki
    Zbigniew Tomczak (gościnnie)
     
  • Anna Maria Chrostowska Anna Maria Chrostowska
    Katarzyna, sekretarka prezesa firmy kurierskiej "Polkur" (gościnnie)
     
  • Robert Kibalski Robert Kibalski
    Policjant (gościnnie)
     
  • Mariusz Laskowski Mariusz Laskowski
    Mężczyzna okradziony przez Bartosika (gościnnie)
     
  • Michał Taran Michał Taran
    Kolega Olki ze studiów / Dziennikarz (gościnnie)
     
  • Sylwester Maciejewski Sylwester Maciejewski
    Właściciel mieszkania Teresy (gościnnie)
     
  • Lech Mackiewicz Lech Mackiewicz
    Dealer narkotyków (gościnnie)
     
  • Magdalena Maciejewska Magdalena Maciejewska
    Koleżanka Beaty ze studiów (gościnnie)
     
  • Aleksandra Machera Aleksandra Machera
    Kursantka na kursie prawa jazdy (gościnnie)
     
  • Jolanta Banak Jolanta Banak
    Zosia, koleżanka Bogny Różyckiej (gościnnie)
     
  • Bartłomiej Bobrowski Bartłomiej Bobrowski
    Policjant (gościnnie)
     
  • Monika Pikuła Monika Pikuła
    Protokolantka w Sądzie Rejonowym (gościnnie)
     
  • Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska
    Asia (gościnnie)
     
  • Agnieszka Mirowska-Tomaszewska Agnieszka Mirowska-Tomaszewska
    Dorota Bazyluk, pielęgniarka (gościnnie)
     
  • Halina Chrobak Halina Chrobak
    Matka chłopca, który chce się poddać operacji plastycznej w"El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Małgorzata Kaczmarska Małgorzata Kaczmarska
    Pracownica spółdzielni / Sekretarka prezesa /Lekarz (gościnnie)
     
  • Monika Niemczyk Monika Niemczyk
    Teresa Mazur (gościnnie)
     
  • Małgorzata Komornicka Małgorzata Komornicka
    Lokatorka mieszkania zajmowanego wcześniej przez Malickiego (gościnnie)
     
  • Agnieszka Buczek Agnieszka Buczek
    Studentka Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Joanna Cichoń Joanna Cichoń
    Klientka butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Anna Wodzyńska Anna Wodzyńska
    Pracownica produkcji filmu uczestnicząca w castingu do roli dziewczyny, która chciała zostać modelką, o którą starała się m.in. Czesia Kurzawska (gościnnie)
     
  • Wojciech Królikiewicz Wojciech Królikiewicz
    Klient agencji towarzyskiej "Desdemona" (gościnnie)
     
  • Ryszard Dreger Ryszard Dreger
    Druh Arek Maciejak (gościnnie)
     
  • Jolanta Fajkowska Jolanta Fajkowska
    (gościnnie) (ona sama)
     
  • Stanisława Ferko-Kwiatkowska Stanisława Ferko-Kwiatkowska
    Woźna w Sądzie Rejonowym (gościnnie)
     
  • Ireneusz Dydliński Ireneusz Dydliński
    Nauczyciel Jasia (gościnnie)
     
  • Marta Drygas Marta Drygas
    Koleżanka Bożenki z podwórka (gościnnie)
     
  • Lech Dyblik Lech Dyblik
    Brat Pani Skupińskiej (gościnnie)
     
  • Dorota Dobrowolska Dorota Dobrowolska
    Marczak, redaktorka w wyd. Rafalskiej "Emer" (gościnnie)
     
  • Agnieszka Dulęba-Kasza Agnieszka Dulęba-Kasza
    Jagoda, sekretarka prezesa "Zoom Eye" (gościnnie)
     
  • Anna Dużyńska Anna Dużyńska
    Nauczycielka (gościnnie)
     
  • Zofia Dłużniewska Zofia Dłużniewska
    Koleżanka Olki ze szkoły (gościnnie)
     
  • Barbara Dembińska Barbara Dembińska
    Lekarz Okulista badajacy panią Stasię (gościnnie)
     
  • Wojciech Fedor Wojciech Fedor
    Sarnecki, taksówkarz z Korporacji (gościnnie)
     
  • Olga Firko Olga Firko
    Starsza zakonnica w Biurze Misyjnym (gościnnie)
     
  • Izabela Dąbrowska Izabela Dąbrowska
    Bufetowa w Barze Mlecznym "Uniwersytecki" / Zagrosikowa, żona rannego kierowcy firmy "Migiem" (gościnnie)
     
  • Dariusz Dobkowski Dariusz Dobkowski
    Nauczyciel w Liceum (gościnnie)
     
  • Anna Modrzejewska Anna Modrzejewska
    Przedszkolanka / Bileterka w Filharmonii Narodowej / Właścicielka zespołu dziecięcego "Arlekin" (gościnnie)
     
  • Marek Dąbrowski Marek Dąbrowski
    Prof. Wiktorczyk, ordynator chirurgi w szpitalu gdzie pracował Paweł (gościnnie)
     
  • Grzegorz Forysiak Grzegorz Forysiak
    Samotny mężczyzna w kawiarnii (gościnnie)
     
  • John Edmondson John Edmondson
    John Lont, dyrektor American School / Niemiecki infestor zainteresowany kupnem kamienicy (gościnnie)
     
  • Andrzej Dołecki Andrzej Dołecki
    Kwestor zbierający datki na odbudowę szkoły (gościnnie)
     
  • Marek Frąckowiak Marek Frąckowiak
    Bulas, chetny na zamianę mieszkania z Rysiem i Grażynką (gościnnie)
     
  • Stefania Domańska Stefania Domańska
    Amelia Pietkiewiczowa (gościnnie)
     
  • Grzegorz Emanuel Grzegorz Emanuel
    Wysłannik sekty "Dzieci Słońca" (gościnnie)
     
  • Ewa Decówna Ewa Decówna
    Pani Janik, kupująca mieszkanie od Rysia i Grażynki (gościnnie)
     
  • Katarzyna Daniszewska Katarzyna Daniszewska
    Basia, szkolna koleżanka Olki (gościnnie)
     
  • Sebastian Grek Sebastian Grek
    Plutonowy, dowódca jednostki wojskowej w której służył Darek (gościnnie)
     
  • Alicja Gradowska Alicja Gradowska
    Kelnerka w restauracjii Moniki (gościnnie)
     
  • Jolanta Nowicka Jolanta Nowicka
    Brytowa, lekarz nefrolog (gościnnie)
     
  • Katarzyna Godlewska Katarzyna Godlewska
    Koleżanka Beaty ze Studiów (gościnnie)
     
  • Remigiusz Jankowski Remigiusz Jankowski
    Ratownik karetki (gościnnie)
     
  • Bartosz Głogowski Bartosz Głogowski
    Dziennikarz TV "Relax" i Radia "Trójka" (gościnnie)
     
  • Anna Gornostaj Anna Gornostaj
    Regina Bruśniak (gościnnie)
     
  • Dorota Ignatjew Dorota Ignatjew
    Siostra Klementyna (gościnnie)
     
  • Andrzej Grąziewicz Andrzej Grąziewicz
    Adwokat Rafalskiego i Wójcika (gościnnie)
     
  • Jerzy Góralczyk Jerzy Góralczyk
    Krzysztof Wójcik, ojciec Maksa (gościnnie)
     
  • Andrzej Jakubas Andrzej Jakubas
    Andrzej Matczak, lokator kamienicy Jerzego (gościnnie)
     
  • Ewa Harasimowicz Ewa Harasimowicz
    Pacjentka operowana przez Pawła / Prezenterka TV "Relax" (gościnnie)
     
  • Jarosław Gmitrzuk Jarosław Gmitrzuk
    Lekarz Genetyk (gościnnie)
     
  • Jan Hencz Jan Hencz
    Sędzia (gościnnie)
     
  • Grzegorz Hołówko-Sawin Grzegorz Hołówko-Sawin
    Barman (gościnnie)
     
  • Zygmunt Hobot Zygmunt Hobot
    Prof. Markowski (gościnnie)
     
  • Anna Iberszer Anna Iberszer
    Zuzanna Petersen (gościnnie)
     
  • Krzysztof Gruber Krzysztof Gruber
    Kmita, trener Michała (gościnnie)
     
  • Jacek Kałucki Jacek Kałucki
    Waldemar Bogusz, właściciel biura turystycznego (gościnnie)
     
  • Marek Kasprzyk Marek Kasprzyk
    Kretowicz, gangster (gościnnie)
     
  • Magdalena Karel Magdalena Karel
    Matka Błażeja (gościnnie)
     
  • Emilian Kamiński Emilian Kamiński
    Tomasz, mąż Bogny (gościnnie)
     
  • Filip Kalczyński Filip Kalczyński
    Maciek, kolega Agnieszki z Liceum (gościnnie)
     
  • Monika Kisła Monika Kisła
    Pijaczka Ilona Kosikowska "Danuśka" (gościnnie)
     
  • Ewa Kania Ewa Kania
    Zofia Borecka, matka Jacka (gościnnie)
     
  • Maria Klejdysz Maria Klejdysz
    Klientka Apteki Lubiczów (gościnnie)
     
  • Małgorzata Jóźwiak Małgorzata Jóźwiak
    Ada, specjalistka od manipulacki i mowy ciała (gościnnie)
     
  • Emil Karewicz Emil Karewicz
    Sprzedawca w Sklepie z bronią (gościnnie)
     
  • Piotr Kazimierski Piotr Kazimierski
    Mężczyzna w parku / Listonosz (gościnnie)
     
  • Jan Jurewicz Jan Jurewicz
    Klient Agencji Towarzyskiej "Desdemona" / Henryk, mąż klientki butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Jacek Kawalec Jacek Kawalec
    Marcel, fotograf w redakcji "High-Life" (gościnnie)
     
  • Andrzej Jurek Andrzej Jurek
    Dostawca ze sklepu meblowego (gościnnie)
     
  • Justyna Kabała Justyna Kabała
    Malwina, modelka pracująca przy kolekcji Moniki (gościnnie)
     
  • Urszula Karcz - Ostrowska Urszula Karcz - Ostrowska
    Lokatorka kamienicy, gdzie mieszkała matka Bożenki (gościnnie)
     
  • Cynthia Kaszyńska Cynthia Kaszyńska
    Funkcjonariuszka Straży Miejskiej (gościnnie)
     
  • Roman Kalinowski Roman Kalinowski
    Barman w restauracji Moniki (gościnnie)
     
  • Aleksandra Mikołajczyk Aleksandra Mikołajczyk
    Koleżanka Olki Lubicz ze studiów (gościnnie)
     
  • Maciej Czapski Maciej Czapski
    Maciej Grabowski (gościnnie)
     
  • Michał Konarski Michał Konarski
    Pracownik agencji reklamowej "Santer Polska" (gościnnie)
     
  • Joanna Orzeszkowska Joanna Orzeszkowska
    Lekarz okulista (gościnnie)
     
  • Magdalena Ostolska Magdalena Ostolska
    Policjantka (gościnnie)
     
  • Andrzej Musiał Andrzej Musiał
    Starszy aspirant Jan Kłos (gościnnie)
     
  • Wojciech Wysocki Wojciech Wysocki
    Doktor Andrzej Marczyński, lekarz ginekolog, współwłaściciel "El-Medu" (gościnnie)
     
  • Rafał Walentowicz Rafał Walentowicz
    Starszy aspirant Andrzej Nowak (gościnnie)
     
  • Aleksandra Kruze Aleksandra Kruze
    Wojciechowska, matka Edytki, dziewczynki uczęszczającej na zajęcia zespołu dziecięcego "Arlekin" (gościnnie)
     
  • Paweł Grządziel Paweł Grządziel
    Jasio (gościnnie)
     
  • Maciej Fijałkowski Maciej Fijałkowski
    Kolega Agnieszki z Liceum (niewymieniony w czołówce)
     
  • Kamil Grenda Kamil Grenda
    Artur Panas, chłopiec na castingu do "Gęsi Baby Jagi" (niewymieniony w czołówce)
     
  • Magdalena Kaczmarska Magdalena Kaczmarska
    Sekretarka Prezesa Steca (niewymieniony w czołówce)
     
  • Aleksandra Kondrat Aleksandra Kondrat
    Magda, uczennica Liceum i scenografka w przedstawieniu szkolnym reżyserowanym przez Ulkę (niewymieniony w czołówce)
     
  • Barbara Łukaszewska Barbara Łukaszewska
    Sprzątaczka w Kościele (niewymieniony w czołówce)
     
  • Krzysztof Kasianiuk Krzysztof Kasianiuk
    Kolega Agnieszki z Liceum (niewymieniony w czołówce)
     
  • Katarzyna Moes Katarzyna Moes
    Kobieta przed gabinetem lekarskim (niewymieniony w czołówce)
     
  • Marek Maliszewski Marek Maliszewski
    Właściciel remontowanego domu (niewymieniony w czołówce)
     
  • Rafał Dajbor Rafał Dajbor
    Przechodzeń przed domem Kingi Kuczyńskiej / Barman w barze na Okenciu / Facet na komisariacie / Facet przepuszczający Age w dzwiach do Klubu (niewymieniony w czołówce)
     
  • Lidia Niewęgłowska Lidia Niewęgłowska
    Pracownica Publicznego Ośrodka Adopcyjnego (niewymieniony w czołówce)
     
  • Iwona Kłosowska Iwona Kłosowska
    Lekarka w szpitalu w którym pracowała Bogna (niewymieniony w czołówce)
     
  • Anna Bojarska Anna Bojarska
    Mirosławawa Sierpińska, pacjętka z rakiem piersi leżąca razem z Krystyną na oddziale (gościnnie)
     
  • Sebastian Banaszczyk Sebastian Banaszczyk
    Robotnik remontujący aptekę Lubiczów (gościnnie)
     
  • Adam Biernat Adam Biernat
    Lekarz w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Iwo Barycz Iwo Barycz
    "Długi" kolega z klasy Agnieszki (gościnnie)
     
  • Lena Bogdziewicz Lena Bogdziewicz
    Pielęgniarka w Izbie Przyjęć szpitala w którym pracuje Dr. Aleksander Górecki (gościnnie)
     
  • Stanisław Berny Stanisław Berny
    Sędzia Sądu Rejonowego prowadzący rozprawe przeciwko Pawłowi z powództwa Adama Więcławskiego (gościnnie)
     
  • Małgorzata Ankudowicz Małgorzata Ankudowicz
    Praktykantka w Salonie Kosmetycznym (gościnnie)
     
  • Piotr Bała Piotr Bała
    Kelner w Pizzeri / Krzysztof Stryjecki, dealer narkotyków, dawny znajomy Kingi (gościnnie)
     
  • Dariusz Biskupski Dariusz Biskupski
    Dr Adam Lenart, lekarz na OIOM-ie oiekujący się Dorotą (gościnnie)
     
  • Marlena Durda Marlena Durda
    Sprzątaczka w bloku Moniki / Aneta, niańka wynajeta przez Krystynę do opiki nad Pawełkiem (gościnnie)
     
  • Bartłomiej Bogusz Bartłomiej Bogusz
    Antoni Sowa "Junior", syn Igora (gościnnie)
     
  • Ryszard Adamski Ryszard Adamski
    Lekarz psychiatra, opiekujący się chorą Moniką (gościnnie)
     
  • Renata Berger Renata Berger
    Kostecka, organizatorka konwoju do Albanii (gościnnie)
     
  • Katarzyna Bieschke Katarzyna Bieschke
    Klientka butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Marta Alaborska Marta Alaborska
    Zofia Kozak, świetliczanka w Szkole Maciusia i Bożenki (gościnnie)
     
  • Magdalena Beska Magdalena Beska
    Sekretarka prezesa Radia "Sport i Muzyka" (gościnnie)
     
  • Bartosz Adamczyk Bartosz Adamczyk
    Pracownik firmy kosmetycznej / Marcin, informatyk, chłopak Olki (gościnnie)
     
  • Marek Bieliński Marek Bieliński
    (gościnnie)
     
  • Anna Bonna Anna Bonna
    Dziennikarka Radia "Styl" / Klientka butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Elżbieta Kopocińska-Bednarek Elżbieta Kopocińska-Bednarek
    Pielęgniarka z Bloku Operacyjnego na którym leczyła się Krystyna / Pasażerka taksówki Rysia (gościnnie)
     
  • Georgi Angiełow Georgi Angiełow
    Złodziej, który okradł Jerzego w Kwiaciarni (gościnnie)
     
  • Teresa Bielińska Teresa Bielińska
    Salowa w Szpitalu na którym leżał bandyta Ireneusz Bołtuć (gościnnie)
     
  • Krzysztof Bochenek Krzysztof Bochenek
    Robert Kujawa, Prezes Agencji Reklamowej "Zoom Eye" (gościnnie)
     
  • Katarzyna Banasiak Katarzyna Banasiak
    Dominika, dziewczyna która chodziła do przedszkola razem z Bożenką (gościnnie)
     
  • Magdalena Borowska Magdalena Borowska
    Dziennikarka TV (gościnnie)
     
  • Tobiasz Budzyński Tobiasz Budzyński
    Marcin, kolega Olki ze Szkoły (gościnnie)
     
  • Andrzej Byś Andrzej Byś
    Strażnik Więzienny (gościnnie)
     
  • Jerzy Bralczyk Jerzy Bralczyk
    Wykładowca na Wydziale Dziennikarstwa (gościnnie)
     
  • Paweł Bukowiec Paweł Bukowiec
    Patryk Góraj, chłopak Olki (gościnnie)
     
  • Wojciech Chorąży Wojciech Chorąży
    Starszy Sierżant Dębiński / Podkomisarz Roman Dzieżba (gościnnie)
     
  • Ewa Brajner-Leonowicz Ewa Brajner-Leonowicz
    (gościnnie)
     
  • Piotr Boruta Piotr Boruta
    Pracownik ochrony Centrum Handlowego "Europa" (gościnnie)
     
  • Andrzej Buhl Andrzej Buhl
    Policjant powiadający Elżbiete o wypadku Jerzego (gościnnie)
     
  • Jacek Bursztynowicz Jacek Bursztynowicz
    Dyrektor "High Lifu" / Kuba, internetowy Partner Olki (gościnnie)
     
  • Władysław Byrdy Władysław Byrdy
    Nauczyciel, Liceum Wieczorowego (gościnnie)
     
  • Hubert Bronicki Hubert Bronicki
    Tomasz Jagodziński (gościnnie)
     
  • Daniel Bordman Daniel Bordman
    Kolega Olki ze Studiów (gościnnie)
     
  • Mariusz Bulski Mariusz Bulski
    Pracownik Ochrony w Pogotowiu Opiekuńczym (gościnnie)
     
  • Karolina Brodzińska Karolina Brodzińska
    Projektantka mody (gościnnie)
     
  • Katarzyna Budnik Katarzyna Budnik
    Klientka Butiku "Ramona" (gościnnie)
     
  • Beata Buczek-Żarnecka Beata Buczek-Żarnecka
    Marta Kalinowska (gościnnie)
     
  • Tadeusz Broś Tadeusz Broś
    Wiśniak, agent nieruchomości (gościnnie)
     
  • Angelika Broniewska Angelika Broniewska
    Pracownica Banku Północnego (gościnnie)
     
  • Andrzej Bychawski Andrzej Bychawski
    Urzędnik Urzędu Stanu Cywilnego (gościnnie)
     
  • Leon Charewicz Leon Charewicz
    Przedstawiciel firmy "Pollen" (gościnnie)
     
  • Zbigniew Borek Zbigniew Borek
    Maciej Gniadowski, szef kuchni w restauracji Moniki (gościnnie)
     
  • Stanisław Brudny Stanisław Brudny
    Ojciec Bogny (gościnnie)
     
  • Hanna Chojnacka Hanna Chojnacka
    Pielęgniarka z Ośrodka Opieki (gościnnie)
     
  • Jowita Budnik Jowita Budnik
    Policjantka przyjmująca zgłoszenie o zaginięciu Maćka (gościnnie)
     
  • Artur Majewski Artur Majewski
    Właściciel pubu, który rozpoznał Michała jako prezentera Telewizji "Relax" (gościnnie)
     
  • Zbigniew Modej Zbigniew Modej
    Złodziej samochodu i filtrów Jerzego (gościnnie)
     
  • Jan Monczka Jan Monczka
    Adam Szulc, mąż Lidki (gościnnie)
     
  • Marta Majchrzak Marta Majchrzak
    Studentka - wielbicielka Vujkovica (gościnnie)
     
  • Zygmunt Malanowicz Zygmunt Malanowicz
    Kamieniarz (gościnnie)
     
  • Paulina Mleczko Paulina Mleczko
    Edyta Bielecka, uczennica klasy Ic LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera (gościnnie)
     
  • Arkadiusz Mikołajek Arkadiusz Mikołajek
    (gościnnie)
     
  • Maria Magdalena Modzelewska Maria Magdalena Modzelewska
    Oszustka Baśka podszywająca się pod Czesię / Magda Lipska, dawna "amerykańska" dziewczyna Michała (gościnnie)
     
  • Sylwia Mancewicz Sylwia Mancewicz
    (gościnnie)
     
  • Arkadiusz Milewski Arkadiusz Milewski
    Tomasz, syn Krzysztofa Malickiego (gościnnie)
     
  • Mariusz Michalski Mariusz Michalski
    Robotnik remontujący magazyny dla firmy kurierskiej Jerzego i Zaburzańskiego "Migiem" (gościnnie)
     
  • Jan Mayzel Jan Mayzel
    Profesor Białkowski, lekarz pediatra i alergolog badający Pawła Lubicza jr (gościnnie)
     
  • Jerzy Moes Jerzy Moes
    Pan Janik kupujący wspólnie z żoną mieszkanie od Rysiów / Ksiądz udzielający ślubu pani Steni i Kazimierzowi (gościnnie)
     
  • Kamil Miondlikowski Kamil Miondlikowski
    Kolega Kingi (gościnnie)
     
  • Rafał Malinowski Rafał Malinowski
    Robert Męcik, były mąż Agnieszki (gościnnie)
     
  • Katarzyna Miernicka Katarzyna Miernicka
    Anna Strzałkowska, pielęgniarka w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Barbara Majewska Barbara Majewska
    Rejestratorka w Lecznicy Lekarzy Specjalistów "Bios (gościnnie)
     
  • Krzysztof Marzec Krzysztof Marzec
    Św. Mikołaj w hipermarkecie (gościnnie)
     
  • Julian Mere Julian Mere
    Zenek Kwiatkowski, mąż Danusi, sąsiadki Rysiów (gościnnie)
     
  • Łukasz Matecki Łukasz Matecki
    Kelner (gościnnie)
     
  • Krystian Makston Krystian Makston
    Kierowca autobusu PKS z Łomży (gościnnie)
     
  • Marek Mielniczuk Marek Mielniczuk
    Właściciel galerii sztuki (gościnnie)
     
  • Mirosława Maludzińska Mirosława Maludzińska
    Pacjenta leżąca w szpitalu wspólnie z Janeczką Kochańską (gościnnie)
     
  • Małgorzata Maślanka Małgorzata Maślanka
    Sąsiadka Rysiów, matka Patryka, chłopca, który chodzi do przedszkola razem z Bożenką (gościnnie)
     
  • Dariusz Obrębski Dariusz Obrębski
    (gościnnie)
     
  • Katarzyna Nowak Katarzyna Nowak
    Iza, koleżanka Agnieszki, świadek na jej ślubie z Robertem (gościnnie)
     
  • Antoni Pawlicki Antoni Pawlicki
    Uczeń LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera, aktor w przedstawieniu teatru szkolnego reżyserowanego Ulkę (gościnnie)
     
  • Cezary Nowak Cezary Nowak
    Pacjent doktora Pawła Lubicza (gościnnie)
     
  • Izabela Nowakowska Izabela Nowakowska
    Ekspedientka w sklepie z bielizną damską w Centrum Handlowym "Europa", koleżanka Czesi (gościnnie)
     
  • Mirosław Oczkoś Mirosław Oczkoś
    Lekarz opiekujący się Danielem po próbie samobójczej (gościnnie)
     
  • Wenanty Nosul Wenanty Nosul
    William Scott, agent FBI (gościnnie)
     
  • Grażyna Pawlaczyk Grażyna Pawlaczyk
    Urzędniczka w Urzędzie Gminy rejestrująca działalność gospodarczą Grażynki (gościnnie)
     
  • Wiktoria Osińska Wiktoria Osińska
    Małgosia Borecka, córka Beaty i Jacka (gościnnie)
     
  • Jolanta Orzechowska Jolanta Orzechowska
    Położna przyjmująca poród Marysii / Matka Kacpra, chłopaka Olki (gościnnie)
     
  • Janusz Onufrowicz Janusz Onufrowicz
    Henryk Surmiej, mąż Wiesi (gościnnie)
     
  • Ryszard Olesiński Ryszard Olesiński
    Dyrektor szkoły przed którą urządzono zasadzkę na złodzieji samochodu i filtrów Jerzego (gościnnie)
     
  • Antoni Ostrouch Antoni Ostrouch
    Doktor Stańczak, psychiatra leczący Tomasza (gościnnie)
     
  • Lena Nowak Lena Nowak
    Klientka apteki Lubiczów / Maria Żabińska, matka Jacusia, chłopca uczęszczającego do jednej klasy razem z Bożenką (gościnnie)
     
  • Małgorzata Obłój Małgorzata Obłój
    Żona dozorcy w bloku, w którym mieszkają Rysiowie (gościnnie)
     
  • Przemysław Pankowski Przemysław Pankowski
    (gościnnie)
     
  • Ewa Oksza-Łapicka Ewa Oksza-Łapicka
    Szatniarka w Przychodni Zdrowia / Salowa na oddziale kardiologii szpitala, w którym po przebytym zawale serca leżał profesor Stjepan Vujkovic (gościnnie)
     
  • Ewa Pałuska Ewa Pałuska
    Kandydatka do pracy w butiku Moniki a potem pracownica banku, w którym Elżbieta załatwiała likwidację lokaty terminowej (gościnnie)
     
  • Dariusz Odija Dariusz Odija
    Mścisław Kozub, dyrektor LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera (gościnnie)
     
  • Sebastian Owsianko Sebastian Owsianko
    Jacuś Żabiński, chłopiec uczęszczający do jednej klasy wraz z Bożenką (gościnnie)
     
  • Michał Pawlicki Michał Pawlicki
    Pan Remigiusz, sąsiad Chojnickich (gościnnie)
     
  • Paweł Pabisiak Paweł Pabisiak
    Policjant na Komisariacie Policji / Emil Sęk, "nianiek" Małgosi Boreckiej i Jasia Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Grzegorz Papis Grzegorz Papis
    Rysio, zawodnik drużyny koszykówki na wózkach "Start" Warszawa (gościnnie)
     
  • Agnieszka Paszkowska Agnieszka Paszkowska
    Inspektorka Państwowej Inspekcji Pracy szkoląca personel restauracji należącej do Moniki Ross i Gabrieli Wilczyńskiej (gościnnie)
     
  • Aniceta Raczek-Ochnicka Aniceta Raczek-Ochnicka
    Pracownica Publicznego Ośrodka Adopcyjnego (gościnnie)
     
  • Magdalena Olszewska Magdalena Olszewska
    Pacjentka doktora Lubicza pragnąca operacyjnie skorygować sobie nos / przedszkolanka w przedszkolu, do którego uczęszcza Kasia Lubicz (gościnnie)
     
  • Mirosław Rzońca Mirosław Rzońca
    Właściciel domniemanego samochodu Rysia (gościnnie)
     
  • Paweł Sanakiewicz Paweł Sanakiewicz
    Doktor Adamski, chirurg z Centrum Zdrowia Dziecka przeszczepiający nerkę Jasiowi Rafalskiemu (gościnnie)
     
  • Maria Reif Maria Reif
    Pani Zosia, sekretarka w biurze organizatora kursów na prawo jazdy / Pielęgniarka w szpitalu, w którym po wypadku leczona była Renata Zabużańska (gościnnie)
     
  • Krystyna Rayska Krystyna Rayska
    Bioenergoterapeutka Leokadia (gościnnie)
     
  • Jerzy Raszkowski Jerzy Raszkowski
    Nauczyciel matematyki w LVI Liceum Ogólnokształcącym im. Tetmajera (gościnnie)
     
  • Marek Ryter Marek Ryter
    Sekretarz redakcji miesięcznika "High Life" (gościnnie)
     
  • Janina Puchała Janina Puchała
    Uliczna sprzedawczyni odpustowych pierścionków i innych zabawek (gościnnie)
     
  • Piotr Siejka Piotr Siejka
    Prezes Firmy Framaceutycznej "Medica" w której pracował Jerzy (gościnnie)
     
  • Janusz Rymkiewicz Janusz Rymkiewicz
    Właściciel warsztatu blacharskiego / Ochroniarz w firmie "Power Of Sound" zajmującej się nagłośnieniem koncertów, w której pracuje Dariusz Kurzawski (gościnnie)
     
  • Rafał Rudnicki Rafał Rudnicki
    Mężczyzna, który przed kinem napadł na Czesię i Darka (gościnnie)
     
  • Adam Probosz Adam Probosz
    Igor Sowa, szef Agnieszki w agencji reklamowej "JBD" (gościnnie)
     
  • Krystyna Rutkowska-Ulewicz Krystyna Rutkowska-Ulewicz
    Matka Mariusza Kwarca, taksówkarza z Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi", kolegi Rysia Lubicza (gościnnie)
     
  • Magdalena Rzemieniewska Magdalena Rzemieniewska
    Pielęgniarka w szpitalu, w którym pracuje Bogna (gościnnie)
     
  • Piotr Seweryński Piotr Seweryński
    Oskar Chojnicki, przyrodni brat Jerzego
     
  • Anna Różyńska Anna Różyńska
    Modelka na pokazie mody w redakcji miesięcznika "High Life" (gościnnie)
     
  • Dagmara Siemińska Dagmara Siemińska
    Pacjentka (gościnnie)
     
  • Małgorzata Puzio Małgorzata Puzio
    Sekretarka dyrektora Banku Północnego, w którym pracuje m.in. Jacek Borecki i Barbara Milecka (gościnnie)
     
  • Tomasz Preniasz Tomasz Preniasz
    Pracownik banku, w którym także pracuje Jacek (gościnnie)
     
  • Przemysław Rzodkiewicz Przemysław Rzodkiewicz
    Pracownik ochrony Centrum Zdrowia Dziecka (gościnnie)
     
  • Marek Richter Marek Richter
    Pracownik firmy kurierskiej Jerzego i Zaburzańskiego "Migiem" (gościnnie)
     
  • Krzysztof Radkowski Krzysztof Radkowski
    Olaf Sambor, właściciel apteki, w której staż podyplomowy odbywała Beata Borecka (gościnnie)
     
  • Rafał Sawicki Rafał Sawicki
    Fotograf (gościnnie)
     
  • Anetta Siek Anetta Siek
    Jolka, pracownica Agencji Reklamowej "JBD" (gościnnie)
     
  • Ryszard Radwański Ryszard Radwański
    Dziennikarz "Ewelina Reitz", autor wywiadu z Adamem Rudzikiem (gościnnie)
     
  • Rafał Sadowski Rafał Sadowski
    Strażnik miejski, któremu Elżbieta zgłaszała zaginięcie w centrum handlowym Jasia / Pracownik ochrony centrum handlowego, przed którym zasłabła Lidia Smętna (gościnnie)
     
  • Andrzej Saar Andrzej Saar
    Wiśniewski, sąsiad Ryśków (gościnnie)
     
  • Zygmunt Sierakowski Zygmunt Sierakowski
    Taksówkarz (gościnnie)
     
  • Tomasz Steciuk Tomasz Steciuk
    Marek Korzyński z "Melvity", klient Agencji Reklamowej "JBD" (gościnnie)
     
  • Maciej Szary Maciej Szary
    Ksiądz w biurze misyjnym (gościnnie)
     
  • Krystyna Starościk-Labuda Krystyna Starościk-Labuda
    Babcia małego chłopca, pacjenta doktora Wojciecha Słowika, lekarza nefrologa w Centrum Zdrowia Dziecka / Kobieta po mastektomii chętna na operację wszczepienia w "El-Medzie" protezy piersi (gościnnie)
     
  • Bogdan Szczesiak Bogdan Szczesiak
    Działacz sportowy na Olimpiadzie Specjalnej (gościnnie)
     
  • Wiesław Stefaniak Wiesław Stefaniak
    (gościnnie) (on sam)
     
  • Agnieszka Syta Agnieszka Syta
    Pielęgniarka na oddziale nefrologii Centrum Zdrowia Dziecka opiekująca się chorym na nerki Jasiem (gościnnie)
     
  • Wojciech Świeboda Wojciech Świeboda
    Łukasik, mężczyzna, który podobnie jak Ryszard Lubicz i Mariusz Kwarc padł ofiarą Bartosika, prezesa spółdzielni finansowej i stracił powierzone mu pieniądze (gościnnie)
     
  • Lidia Sycz Lidia Sycz
    Klientka apteki Lubiczów / Wychowawczyni klasy Bożenki (gościnnie)
     
  • Andrzej Strzelecki Andrzej Strzelecki
    Doktor Tadeusz Koziełło-Kozłowski
     
  • Edyta Torhan Edyta Torhan
    Sekretarka w kancelarii adwokackiej (gościnnie)
     
  • Andrzej Szopa Andrzej Szopa
    Urzędnik Urzędu Stanu Cywilnego (gościnnie)
     
  • Janusz Szczygiełek Janusz Szczygiełek
    Pracownik Banku Północnego, w którym pracuje Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Kuba Szczypek Kuba Szczypek
    Kolega szkolny Olki (gościnnie)
     
  • Renata Stachowicz Renata Stachowicz
    Pacjentka doktora Piotra Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Anna Szczerbińska Anna Szczerbińska
    Gośka, dziennikarka "Gazety Warszawskiej" (gościnnie)
     
  • Anna Tomaszewska Anna Tomaszewska
    Lekarka w szpitalu w którym przebywał Michał (gościnnie)
     
  • Andrzej Stendel Andrzej Stendel
    Lekarz onkolog w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Magda Szymańska Magda Szymańska
    Koleżanka Olki z drużyny harcerskiej (gościnnie)
     
  • Rafał Szarras Rafał Szarras
    Jaś Rafalski, syn Beaty Boreckiej z d. Chojnickiej i Piotra Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Monika Stasiak Monika Stasiak
    Bogusia, pielęgniarka w szpitalu, w którym leżała Ewa Kowalik (gościnnie)
     
  • Janusz Świerczyński Janusz Świerczyński
    Karol, lekarz, dawny kolega Pawła Lubicza uczestniczący w otwarciu Klubu Lekarzy "Stetoskop" (gościnnie)
     
  • Maria Szadkowska-Malinowska Maria Szadkowska-Malinowska
    Pacjentka bioenergoterapeutki Leokadii (gościnnie)
     
  • Arkadiusz Sternik Arkadiusz Sternik
    Patryk, chłopiec uczęszczający do przedszkola razem z Bożenką (gościnnie)
     
  • Marzena Strzycka Marzena Strzycka
    Katechetka ucząca religii Kamilę Smętną, przyrodnią siostrę Jerzego Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Cezary Szczygielski Cezary Szczygielski
    Lekarz w szpitalu, w którym z powikłaniami po nielegalnej aborcji przebywała Iwonka Surmacz / Mężczyzna, któremu pod Centrum Onkologii Paweł Lubicz swoim autem zastawił samochód / Lekarz w szpitalu, w którym po ostrym zatruciu lekami nasennymi i alkoholem (gościnnie)
     
  • Paweł Szwed Paweł Szwed
    Pracownik Biura Obsługi Klientów Zakładu Gazowniczego w Konstancinie / Starszy aspirant Maciej Rutkiewicz, policjant prowadzący dochodzenie w sprawie zaginięcia Matyldy Szczęśniak / Waldemar Pieńkowski, prywatny detektyw poszukujący "sprawcy" ciąży Wiesła (gościnnie)
     
  • Urszula Szewczak Urszula Szewczak
    Pracownica Agencji Reklamowej "JBD" (gościnnie)
     
  • Justyna Zbiróg Justyna Zbiróg
    Rejestratorka w Przychodni Zdrowia (gościnnie)
     
  • Rafał Wojtysiak Rafał Wojtysiak
    Rafał, znajomy Matyldy Szczęśniak (gościnnie)
     
  • Piotr Wysocki Piotr Wysocki
    (gościnnie)
     
  • Krzysztof Zarzecki Krzysztof Zarzecki
    Mężczyzna, który przed kinem napadł na Czesię i Darka (gościnnie)
     
  • Sławomir Zapała Sławomir Zapała
    Dominik, kolega Agnieszki Lubicz ze studiów na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego (gościnnie)
     
  • Ernestyna Winnicka Ernestyna Winnicka
    Marzena, dyrektorka eksperymentalnego przedszkola (gościnnie)
     
  • Izabella Wojnowska Izabella Wojnowska
    Aktorka uczestnicząca w castingu do roli dziewczyny, która chciała zostać modelką, o którą starała się także Czesia Kurzawska (gościnnie)
     
  • Elżbieta Zbyszewska Elżbieta Zbyszewska
    Studentka - wielbicielka Vujkovica (gościnnie)
     
  • Barbara Zielińska Barbara Zielińska
    Krawcowa pracująca przy kolekcji mody Moniki Ross / Pielęgniarka w szpitalu, w którym po przebytym zawale serca leżał Jerzy Chojnicki (gościnnie)
     
  • Krzysztof Zakrzewski Krzysztof Zakrzewski
    Przedstawiciel producenta papierosów, klient Agencji Reklamowej "JBD" / Prokurator przesłuchujący Pawła Lubicza (gościnnie)
     
  • Wiktor Zborowski Wiktor Zborowski
    Karol Malik, trener koszykówki (gościnnie)
     
  • Jerzy Zelnik Jerzy Zelnik
    Krzysztof Malicki (gościnnie)
     
  • Mikołaj Woubishet Mikołaj Woubishet
    Adam, kolega Daniela i Agaty z International American School (gościnnie)
     
  • Monika Wójcik Monika Wójcik
    Paulina, modelka, dawna dziewczyna fotografika Rocha Rechno (gościnnie)
     
  • Marta Kosiorek Marta Kosiorek
    Pracownica agencji reklamowej "Santer Polska" (gościnnie)
     
  • Maciej Kowalewski Maciej Kowalewski
    Bartek Wieloryb, instruktor pływania Maciusia / Pacjent Pawła Lubicza (gościnnie)
     
  • Robert Koszucki Robert Koszucki
    Filip Jagodziński, pracownik Agencji Reklamowej "JBD" (gościnnie)
     
  • Magdalena Komornicka Magdalena Komornicka
    Mariola, sekretarka w firmie Niny Stec (gościnnie)
     
  • Beata Kozikowska Beata Kozikowska
    Pielęgniarka w szpitalu, w którym rodziła Grażynka Lubicz (gościnnie)
     
  • Jan Kobuszewski Jan Kobuszewski
    Fotograf (gościnnie)
     
  • Krystyna Kozanecka Krystyna Kozanecka
    Pielęgniarka na oddziale nefrologii Centrum Zdrowia Dziecka opiekująca się chorym na nerki Jasiem Rafalskim (gościnnie)
     
  • Paweł Koślik Paweł Koślik
    Tomasz, syn Krzysztofa Malickiego (gościnnie)
     
  • Mirosław Kowalczyk Mirosław Kowalczyk
    Ochroniarz w Centrum Handlowym "Europa", w którym mieści się butik "Ramona" (gościnnie)
     
  • Jacek Kopczyński Jacek Kopczyński
    Czarek Kędzierski, kolega Michała i Bogny (gościnnie)
     
  • Ewa Konstanciak Ewa Konstanciak
    Nowacka, wychowawczyni klasy Olki (gościnnie)
     
  • Bogdan Kokotek Bogdan Kokotek
    Pan Kazio, listonosz (gościnnie)
     
  • Piotr Kołtun Piotr Kołtun
    Szkolny kolega Olki / Robotnik remontujący magazyny dla firmy kurierskiej Jerzego i Zabużańskiego "Migiem" (gościnnie)
     
  • Krystyna Kołodziejczyk Krystyna Kołodziejczyk
    Pani Władzia, pielęgniarka na oddziale nefrologii Centrum Zdrowia Dziecka opiekująca się chorym na nerki Jasiem (gościnnie)
     
  • Jarosław Kopaczewski Jarosław Kopaczewski
    Jan Marecki, dyrektor personalny i współwłaściciel "El-Medu" po fuzji z kliniką przy Trakcie Lubelskim (gościnnie)
     
  • Wojciech Kowman Wojciech Kowman
    (gościnnie)
     
  • Anna Korcz Anna Korcz
    Ilona Gorska, projektantka mody (gościnnie)
     
  • Iwona Kowalska Iwona Kowalska
    Gabi, dziewczyna Długiego, kolegi z klasy Agnieszki (gościnnie)
     
  • Jędrzej Kozak Jędrzej Kozak
    Mężczyzna, któremu Agnieszka zajechała drogę i nieomal nie rozbiła jego samochodu (gościnnie)
     
  • Anna Kociarz Anna Kociarz
    Przedszkolanka w przedszkolu w Górze Kalwarii, do którego uczęszczają Antoni i Władysław Chojniccy, synowie Michała i Kingi (gościnnie)
     
  • Agnieszka Kotlarska Agnieszka Kotlarska
    Marysia Kowalczyk, żona Józka Sobolewicza (gościnnie)
     
  • Tomasz Kozłowicz Tomasz Kozłowicz
    Doktor Wojciech Słowik, lekarz nefrolog w Centrum Zdrowia Dziecka leczący Jasia Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Wiesław Kowalski Wiesław Kowalski
    Ekspert w teleturnieju "Dobra Rada", w którym brała udział pani Stenia (gościnnie)
     
  • Beata Kowalska Beata Kowalska
    Viola Pastuszko, kierowniczka działu mody miesięcznika "High Life" (gościnnie)
     
  • Wiktor Korzeniowski Wiktor Korzeniowski
    Paweł, realizator dźwięku w Telewizji "Relax" / Pracownik firmy "Power Of Sound", kolega Darka Kurzawskiego (gościnnie)
     
  • Zdzisław Korzeniowski Zdzisław Korzeniowski
    Ślusarz wymieniający zamki w mieszkaniu Piotra Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Milena Lisiecka Milena Lisiecka
    Pracownica Powiatowego Urzędu Pracy (gościnnie)
     
  • Diana Kulińska Diana Kulińska
    Jaś Rafalski, syn Beaty Boreckiej z d. Chojnickiej i Piotra Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Anna Leszczyńska Anna Leszczyńska
    Lekarz radiolog wykonująca Kindze badanie USG / Maria Góra, matka Tomka, kolegi Agnieszki ze studiów na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego (gościnnie)
     
  • Małgorzata Lewińska Małgorzata Lewińska
    Martyna, koleżanka Jacka Boreckiego z banku (gościnnie)
     
  • Cezary Kwieciński Cezary Kwieciński
    Witek, kolega Rysia i Zenka z wojska (gościnnie)
     
  • Katarzyna Kwiatkowska Katarzyna Kwiatkowska
    Łucja Chomicz pielęgniarka w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Agnieszka Lisowska Agnieszka Lisowska
    Kandydatka na nianię do Pawła Lubicza jr (gościnnie)
     
  • Joanna Kwiatkowska-Zduń Joanna Kwiatkowska-Zduń
    Solarska, nauczycielka języka angielskiego w LVI Liceum Ogólnokształcącym im. Tetmajera (gościnnie)
     
  • Czesław Lasota Czesław Lasota
    Mężczyzna na przystanku autobusowym (gościnnie)
     
  • Katarzyna Kulik Katarzyna Kulik
    Scenograf podczas kręcenia reklamówki "Zwykłego Proszku" (gościnnie)
     
  • Wiesława Kunicka Wiesława Kunicka
    (gościnnie) (ona sama)
     
  • Tadeusz Lempkowski Tadeusz Lempkowski
    Przedstawiciel Agencji Handlu Nieruchomościami "Easy Home" (gościnnie)
     
  • Lidia Lubińska Lidia Lubińska
    Pielęgniarka w szpitalu, w którym przebywała Ewa Kowalik (gościnnie)
     
  • Dorota Latos Dorota Latos
    Właścicielka Zakładu Pogrzebowego "Ukojenie" gdzie pani Zosia załatwiała formalności związane z pogrzebem brata (gościnnie)
     
  • Anna Kulińska Anna Kulińska
    Koleżanka Olki ze szkoły (gościnnie)
     
  • Ewa Leydo Ewa Leydo
    Koleżanka z pracy Kingi Kuczyńskiej (gościnnie)
     
  • Jacek Kuzdak Jacek Kuzdak
    Ochroniarz Adama Rudzika (gościnnie)
     
  • Eryk Kulicki Eryk Kulicki
    Małgosia Borecka, córka Beaty i Jacka (gościnnie)
     
  • Przemysław Chojęta Przemysław Chojęta
    Jarosław, znajomy Kingi z Rabki (gościnnie)
     
  • Mirosław Henke Mirosław Henke
    Socha, pijaczek na komisariacie (gościnnie)
     
  • Lidia Lenarczyk Lidia Lenarczyk
    Pracownica Publicznego Ośrodka Adopcyjnego (niewymieniony w czołówce)
     
  • Mariusz Zaniewski Mariusz Zaniewski
    Miron (gościnnie)
     
  • Dorota Lulka Dorota Lulka
    Żona kierowcy, który stracił przytomność na drodze koło Czerska, a którego reanimował redaktor Jan Kłosiński / Tuzikowska, lokatorka kamienicy, w której mieszka m.in. Jeremiasz Bałucki (gościnnie)
     
  • Tomasz Kubiatowicz Tomasz Kubiatowicz
    Prokurator oskarżający m.in. w procesie Mariusza Kwarca (gościnnie)
     
  • Marcin Zacharzewski Marcin Zacharzewski
    Kolega Olki ze studiów (gościnnie)
     
  • Cezary Pazura Cezary Pazura
    Kiler (gościnnie)
     
  • Dorota Bochenek Dorota Bochenek
    Biegła psycholog (gościnnie)
     
  • Barbara Sienkiewicz Barbara Sienkiewicz
    Matka Brygidy Jędrzejczyk vel Jody Kaszmir (gościnnie)
     
  • Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska
    Natalia Turska (gościnnie)
     
  • Małgorzata Witkowska Małgorzata Witkowska
    Barbara, kobieta chora na raka piersi, znajoma Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Marzena Zając Marzena Zając
    Kostiumograf podczas kręcenia reklamówki / Pacjentka doktora Pawła Lubicza (gościnnie)
     
  • Jacek Zawada Jacek Zawada
    Dziennikarz w redakcji "Gazety Brukowej" (gościnnie)
     
  • Agnieszka Mandat Agnieszka Mandat
    Teresa Wójcik, matka Marka, narzeczonego Oli Lubicz
     
  • Beata Fido Beata Fido
    Nauczycielka (gościnnie)
     
  • Rafał Dziwisz Rafał Dziwisz
    Adam Frankowski, sołtys Liskowa
     
  • Aleksandra Leszczyńska-Jakubas Aleksandra Leszczyńska-Jakubas
    Pacjentka szpitala, w którym po wypadku leżała Renata Zabużańska (gościnnie)
     
  • Przemysław Cypryański Przemysław Cypryański
    Kostek, kolega Olki Lubicz ze studiów
     
  • Łukasz Pruchniewicz Łukasz Pruchniewicz
    Protokolant (gościnnie)
     
  • Iwona Fornalczyk Iwona Fornalczyk
    Wychowawczyni Błażeja (gościnnie)
     
  • Jerzy Owsiak Jerzy Owsiak
    (gościnnie) (on sam)
     
  • Marek Kondrat Marek Kondrat
    (gościnnie) (on sam)
     
  • Janusz Józefowicz Janusz Józefowicz
    (gościnnie) (on sam)
     
  • Magdalena Wójcik Magdalena Wójcik
    Beata Borecka
     
  • Tomasz Olejarczyk Tomasz Olejarczyk
    Micho, były gangster, chłopak Kingi
     
  • Jarosław Jakimowicz Jarosław Jakimowicz
    Jakub Łatowicz
     
  • Hanna Kinder-Kiss Hanna Kinder-Kiss
    Lekarz internista w szpitalu lecząca Janusza Zamojdowskiego cierpiącego na nadciśnienie tętnicze (gościnnie)
     
  • Ewa Ampulska Ewa Ampulska
    Joanna, kelnerka w restauracji "Rosso" należącej do Moniki Ross i Gabrieli Wilczyńskiej (gościnnie)
     
  • David Andriyan David Andriyan
    Chłopak w pubie, który w chamski sposób "podrywał" Olkę Lubicz i jej przyjaciółkę Ulkę (gościnnie)
     
  • Wojciech Andrzejuk Wojciech Andrzejuk
    Klient restauracji "Rosso" należącej do Moniki Ross i Gabrieli Wilczyńskiej (gościnnie)
     
  • Oliwia Angerstein Oliwia Angerstein
    Nina, bizneswoman, właścicielka firmy zajmującej się myciem okien na wysokościach, koleżanka Adama Koneckiego (gościnnie)
     
  • Łukasz Arkuszewski Łukasz Arkuszewski
    Klient restauracji "Rosso" należącej do Moniki Ross i Gabrieli Wilczyńskiej (gościnnie)
     
  • Eliza Barszcz Eliza Barszcz
    Sąsiadka Beaty i Jacka Boreckich (gościnnie)
     
  • Marek Bartkowicz Marek Bartkowicz
    Pracownik Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Potylicach (gościnnie)
     
  • Justyna Bartoszewicz Justyna Bartoszewicz
    Koleżanka Olki Lubicz ze studiów w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Andrzej Bąk Andrzej Bąk
    Uczestnik kursu w Ośrodku Szkolenia Operatorów Ciężkiego Sprzętu Budowlanego (gościnnie)
     
  • Kaja Bień Kaja Bień
    Kierowniczka Ośrodka Pomocy Młodzieży / Policjantka z Komendy Rejonowej Policji
     
  • Włodzimierz Biernacki Włodzimierz Biernacki
    Marek Paskudzki, dawny kolega Jerzego Chojnickiego z technikum, brat doktor Aliny Paskudzkiej-Rogowskiej (gościnnie)
     
  • Alicja Borkowska Alicja Borkowska
    Macocha, a potem kochanka Marka Wójcika, narzeczonego Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Anna Borowiec Anna Borowiec
    Matka przełożona zakonu Sióstr Misjonarek, w którym służy Dorota Lubicz (gościnnie)
     
  • Dominika Buczek Dominika Buczek
    Danuta Walczak, kobieta, która zgodziła się odpłatnie "wynająć" Annie Surmacz swój brzuch i urodzić jej dziecko (gościnnie)
     
  • Maria Bujas-Łukaszewska Maria Bujas-Łukaszewska
    Sędzina Sądu Rejonowego prowadząca sprawę uznania zapisu spadkowego Maliny Marczak na rzecz Stanisławy Dorobczyk (gościnnie)
     
  • Piotr Bujno Piotr Bujno
    Wiesław Walczak, mąż Danuty, kobiety, która zgodziła się "wynająć" Annie Surmacz swój brzuch i urodzić jej dziecko (gościnnie)
     
  • Ewa Bzdęga Ewa Bzdęga
    Żona doktora Lipnickiego, lekarza ginekologa-położnika w "El-Medzie"), (gościnnie)
     
  • Krzysztof Chudzicki Krzysztof Chudzicki
    Pracownik banku, w którym pracuje również Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Andrzej Chudy Andrzej Chudy
    Prokurator prowadzący dochodzenie w sprawie rzekomego handlu marihuaną przez trenera Michała Chojnickiego w Klubie Sportowym "Sparta Stec" (gościnnie)
     
  • Loretta Cichowicz Loretta Cichowicz
    Właścicielka pubu, w którym pracę jako kelnerka podjęła Olka Lubicz (gościnnie)
     
  • Paweł Ciołkosz Paweł Ciołkosz
    Agent nieruchomości pośredniczący w sprzedaży domu który zamierzała kupić Monika Ross-Nawrot (gościnnie)
     
  • Karina Cupok Karina Cupok
    Górkiewiczowa, mieszkanka Kleszczewa
     
  • Wojciech Cygan Wojciech Cygan
    Doktor Stasiak, lekarz neurolog na oddziale neurologii Szpitala Praskiego, w którym po przebytym krwotocznym udarze mózgu leżał Ryszard Lubicz (gościnnie)
     
  • Magdalena Członka Magdalena Członka
    Koleżanka Ulki, przyjaciółki Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Tomasz Czupryński Tomasz Czupryński
    Podopieczny Ośrodka Pomocy Młodzieży, gdzie jako wolontariuszka pracowała Olka Lubicz (gościnnie)
     
  • Piotr Dąbrowski Piotr Dąbrowski
    Tragarz i monter mebli do pokoiku dla dziecka Agnieszki Lubicz (gościnnie)
     
  • Mateusz Dewera Mateusz Dewera
    Ziemkiewicz, właściciel "Nocnego Klubu", w którym pracę jako kelnerka podjęła Olka Lubicz (gościnnie)
     
  • Krzysztof Drabik Krzysztof Drabik
    Uczeń X Gimnazjum w Warszawie, kolega z klasy Maćka Lubicza (gościnnie)
     
  • Piotr Duda Piotr Duda
    Bandyta, który w lesie napadł na Daniela (gościnnie)
     
  • Łukasz Dziemidok Łukasz Dziemidok
    Adam Konecki, student Wydziału Slawistyki Uniwersytetu Warszawskiego, wnuk ukraińskiego poety Wasyla Gruszczenki, narzeczony Olki Lubicz
     
  • Dagmara Foniok Dagmara Foniok
    Mecenas Małgorzata Drywień, adwokat, pełnomocnik Kingi Kuczyńskie
     
  • Michał Fronczak Michał Fronczak
    Barman w kawiarni, w której złodzieje umówili się z Jerzym (gościnnie)
     
  • Regina Furmańska Regina Furmańska
    (gościnnie)
     
  • Violetta Gaska Violetta Gaska
    (gościnnie)
     
  • Przemysław Gąsiorowicz Przemysław Gąsiorowicz
    Pracownik Zakładu Energetycznego, w którym Monika Ross-Nawrot próbowała załatwić przyłącze energii elektrycznej w Potylicach / Urzędnik w Urzędzie Gminy w Liskowie, u którego Monika Ross-Nawrot składała protest przeciwko budowie drogi obok jej posesji / R (gościnnie)
     
  • Magdalena Gnatowska Magdalena Gnatowska
    Pracownica dziekanatu Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała Olka Lubicz / Lokatorka bloku w którym mieszkają Grażyna i Ryszard Lubiczowie z rodziną (gościnnie)
     
  • Włodzimierz Gołaszewski Włodzimierz Gołaszewski
    Boreczko, ekolog i dziennikarz, redaktor naczelny miesięcznika ekologicznego "Dziki Kraj" (gościnnie)
     
  • Henryk Gołębiewski Henryk Gołębiewski
    Marek Borkowski, były piłkarz, potem narzucony przez prezes Sandrę Stec trener w szkółce piłkarskiej należącej do Michała Chojnickiego i Waldemara Paculskiego (gościnnie)
     
  • Andrzej Glazer Andrzej Glazer
    Dyrektor działu w banku, w którym pracuje Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Monika Goździk Monika Goździk
    Żona mężczyzny, który w restauracji należącej do Moniki Ross i Gabrieli Wilczyńskiej "zatruł" się rybą maślaną (gościnnie)
     
  • Aleksander Górecki Aleksander Górecki
    Doktor Aleksander Górecki, lekarz kardiolog, z którym wywiad do swojego reportażu przeprowadzała Agnieszka Lubicz (gościnnie)
     
  • Adam Graczyk Adam Graczyk
    Kolega Roberta Łojewskiego "Micha", gangstera / Kolega Olki Lubicz ze studiów w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Klaudia Grenda Klaudia Grenda
    Aśka, podopieczna Ośrodka Pomocy Młodzieży gdzie jako wolontariuszka pracowała Olka Lubicz, potem uczestniczka obozu dla trudnej młodzieży (gościnnie)
     
  • Magdalena Gruber Magdalena Gruber
    Anka, koleżanka Daniela i Kamila (gościnnie)
     
  • Elżbieta Gruca Elżbieta Gruca
    Lokatorka kamienicy, w której mieszkała m.in. Danuta Walczak (gościnnie)
     
  • Mateusz Grydlik Mateusz Grydlik
    Dziennikarz w redakcji "Gazety Brukowej" gdzie pracę podjęła Agnieszka Lubicz (gościnnie)
     
  • Joanna Gryga Joanna Gryga
    Pracownica firmy kosmetycznej "Face Cream" należącej do Beaty Boreckiej (gościnnie)
     
  • Anna Matecka Anna Matecka
    Justyna Rzepik, kobieta dotkliwie wielokrotnie pobita przez swojego męża Zbigniewa, podopieczna Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Agnieszka Grzybowska Agnieszka Grzybowska
    Podopieczna Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Michał Grzybowski Michał Grzybowski
    Konrad, narzeczony Ulki, koleżanki Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Bartłomiej Gudejko Bartłomiej Gudejko
    Bartek Wieroński, kolega z klasy Agnieszki (gościnnie)
     
  • Janusz Hamerszmit Janusz Hamerszmit
    Biegły sądowy biorący udział w rekonstrukcji wydarzeń, w wyniku których doszło do zamordowania prezesa Mieczysława Bartosika przez Mariusza Kwarca (gościnnie)
     
  • Radosław Hebal Radosław Hebal
    Zawodnik Klubu Sportowego "Helios" (gościnnie)
     
  • Włodzimierz Izban Włodzimierz Izban
    Pedofil "Lodziarz" (gościnnie)
     
  • Olgierd Jankowski Olgierd Jankowski
    Posłaniec z kwiatami (gościnnie)
     
  • Zbigniew Jankowski Zbigniew Jankowski
    Prezes i taksówkarz Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi", który woził Bożenkę Rosiak - Lubicz po warszawskich Domach Dziecka (gościnnie)
     
  • Anna Janocha Anna Janocha
    (gościnnie)
     
  • Adrianna Janota Adrianna Janota
    Nauczycielka pracująca w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 123 do której uczęszczają Bożenka i Maciuś, koleżanka pani Zosi (gościnnie)
     
  • Renata Jans Renata Jans
    Klientka butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Iwona Jarzyna Iwona Jarzyna
    Lekarka w szpitalu, w którym operowana była Marta (gościnnie)
     
  • Marian Jaskulski Marian Jaskulski
    Krzysztof, reżyser filmu reklamowego cukierków a tak naprawdę filmu pornograficznego z udziałem Bożenki Rosiak - Lubicz i innych dziewczynek (gościnnie)
     
  • Małgorzata Jaśkiewicz Małgorzata Jaśkiewicz
    Żona Artura Traczyka vel Witolda Borunia, psychoterapeuty z Ośrodka Medytacji w Polipiu, przyjaciela Moniki Ross-Nawrot (gościnnie)
     
  • Mariusz Jeliński Mariusz Jeliński
    Prezenter telewizyjny prowadzący program o ludziach zaginionych (gościnnie)
     
  • Monika Jeremicz-Siedliska Monika Jeremicz-Siedliska
    Pacjentka oddziału patologii ciąży szpitala leżąca na jednej sali z Karoliną Rafalską (gościnnie)
     
  • Ewa Józefczyk Ewa Józefczyk
    kandydatka na nianię do Pawła Lubicza jra (gościnnie)
     
  • Bogusław Kaczmarczyk Bogusław Kaczmarczyk
    Jan, pracownik firmy zajmującej się sprzedażą odkurzaczy i innych urządzeń służących do sprzątania (gościnnie)
     
  • Mieczysław Kadłubowski Mieczysław Kadłubowski
    Glazurnik, pracownik firmy "Salon World" remontujacy łazienki w siedzibie Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Eugeniusz Karczewski Eugeniusz Karczewski
    Czesław Skowroński, pracownik wypożyczalni sprzętu budowlanego należącej do Jerzego Chojnickiego i Antoniego Zabużańskiego (gościnnie)
     
  • Aleksandra Karoń Aleksandra Karoń
    Pracownica Fundacji "Pomoc dla Bałkanów", organizatorka konwoju do Albanii (gościnnie)
     
  • Anna Karwan Anna Karwan
    Koleżanka Oli (gościnnie)
     
  • Katarzyna Kasprzak Katarzyna Kasprzak
    Fryzjerka w salonie kosmetyczno - fryzjerskim należącym do Matyldy Szczęśniak i Roberta Tetryckiego (gościnnie)
     
  • Jolanta Kasprzyk Jolanta Kasprzyk
    Klientka butiku Moniki / Matka Dominiki, dziewczynki uczęszczającej do przedszkola razem z Bożenką (gościnnie)
     
  • Zbigniew Kasprzyk Zbigniew Kasprzyk
    Lekarz w Szpitalu Psychiatrycznym w Warszawie gdzie po nieudanej próbie samobójczej leżała Katarzyna, klientka taksówki Mariusza Kwarca (gościnnie)
     
  • Anna Kędziora Anna Kędziora
    Izabela Orska, redaktor naczelna "Miesięcznika Rodzinnego", z którym współpracę podjęła Agnieszka Lubicz, a potem dodatku "Familia" do "Gazety Brukowej", partnerka życiowa Mateusza Wielickiego (gościnnie)
     
  • Piotr Kielak Piotr Kielak
    Grzegorz, brat Bożenki Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Aleksandra Kielar Aleksandra Kielar
    Dorota, podopieczna Olki Lubicz na obozie dla trudnej młodzieży (gościnnie)
     
  • Piotr Kierzkowski Piotr Kierzkowski
    Kolega Darka z wojska (gościnnie)
     
  • Katarzyna Kilar Katarzyna Kilar
    Barbara Kmiecik, pracownica banku, w którym kredyt na rozwój swojej firmy kosmetycznej zaciągnęła Beata Borecka (gościnnie)
     
  • Aleksander Kizińczuk Aleksander Kizińczuk
    Wojciech Turski, syn Natalii, chłopiec uczestniczący w zajęciach szkółki piłkarskiej należącej do Michała Chojnickego i Waldemara Paculskiego (gościnnie)
     
  • Paulina Klimaszewska Paulina Klimaszewska
    Paulina, modelka w atelier fotograficznym Rocha Rechno (gościnnie)
     
  • Piotr Kondrat Piotr Kondrat
    Prokurator Prokuratury Rejonowej w Warszawie przesłuchujący Leszka Jakubowskiego , a potem Monikę Nawrot-Ross jako świadków w sprawie zabójstwa doktora Andrzeja Ruczaja (gościnnie)
     
  • Jakub Kornacki Jakub Kornacki
    Jędrzej Jarzębski, właściciel firmy produkującej zegarki reklamowe, która swoją siedzibę miała w dawnym klubie młodzieżowym bloku, w którym mieszkają m.in. Grażyna i Ryszard Lubiczowie w dziećmi, adorator Czesi Kurzawskiej, który wyłudził od niej znaczną (gościnnie)
     
  • Anna Korzeniecka Anna Korzeniecka
    Regina, kuzynka pani Steni z Rawy Mazowieckiej, uczestniczka telewizyjnego programu o ludziach zaginionych (gościnnie)
     
  • Maria Kowalik Maria Kowalik
    Agata Rawska, żona doktora Ireneusza Rawskiego, lekarza ortopedy w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Robert Kowalski Robert Kowalski
    Właściciel firmy chroniącej "El-Med" oraz Salon Sukien Ślubnych "Beautiful Wedding" należący do Anny Surmacz (gościnnie)
     
  • Anna Kózka Anna Kózka
    Joanna, ekspedientka w sklepie, w którym pracę podjęła Kinga Kuczyńska (gościnnie)
     
  • Marian Krawczyk Marian Krawczyk
    Mężczyzna śledzony przez swoją żonę, która podejrzewała go o romans z inną kobietą (gościnnie)
     
  • Renata Kretówna Renata Kretówna
    Małgorzata Kosiorek, matka Sławomira, narzeczonego Kingi Kuczyńskiej (gościnnie)
     
  • Paweł Kropiński Paweł Kropiński
    (gościnnie)
     
  • Saniwoj Król Saniwoj Król
    (gościnnie)
     
  • Mirosław Kulesza Mirosław Kulesza
    Zakrzewski, właściciel firmy, która zaopatrywała się w firmie "Migiem" Jerzego Chojnickiego i Antoniego Zabużańskiego w owoce morza, znajomy Zuzanny Petersen (gościnnie)
     
  • Wojciech Kuliński Wojciech Kuliński
    Dziennikarz w redakcji gazety "Głos Stolicy", autor artykułów oskarżających profesora Juliana Deptułę o współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa (gościnnie)
     
  • Joanna Kupińska Joanna Kupińska
    Donata Słomka
     
  • Grzegorz Kwiecień Grzegorz Kwiecień
    Kolega Olki Lubicz ze studiów w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Agnieszka Kwietniewska Agnieszka Kwietniewska
    Goździkowa, kobieta, która adoptowała Grzegorza, brata Bożenki Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Anna Lamparska Anna Lamparska
    Pracownica fitness club'u, do którego uczęszczały Elżbieta Chojnicka i Matylda Szczęśniak (gościnnie)
     
  • Barbara Lauks Barbara Lauks
    Podopieczna Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Andrzej Lelito Andrzej Lelito
    Klient prostytutki Klaudii (gościnnie)
     
  • Ewa Leśniak Ewa Leśniak
    Irena Nowak, właścicielka mieszkania, które wynajmował Jerzy Chojnicki (gościnnie)
     
  • Janusz Leśniewski Janusz Leśniewski
    Właściciel sklepu spożywczego, w którym pracę podjęła Kinga Kuczyńska (gościnnie)
     
  • Mateusz Lewandowski Mateusz Lewandowski
    Dominik, dziennikarz w redakcji "Miesięcznika Rodzinnego", z którym współpracę podjęła Agnieszka Lubicz (gościnnie)
     
  • Zuzanna Lipiec Zuzanna Lipiec
    Małgorzata, lekarz neurolog na oddziale neurologii Szpitala Praskiego, w którym po przebytym krwotocznym udarze mózgu leżał Ryszard Lubicz, koleżanka Doroty Lubicz z czasów studiów na Akademii Medycznej (gościnnie)
     
  • Mieczysław Lisowski Mieczysław Lisowski
    (gościnnie)
     
  • Ewa Lorska Ewa Lorska
    Sylwia Kawecka, kobieta, która przebywała w więzieniu razem z Halszką Darecką, siostrą Katarzyny Wińskiej, potem kierowca prezesa firmy "Salon World" (gościnnie)
     
  • Wojciech Machnicki Wojciech Machnicki
    Lekarz w szpitalu w Węgrowie, w którym leżała i zmarła Wiesława Kwarc, matka Mariusza, taksówkarza z Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi", kolegi Rysia Lubicza (gościnnie)
     
  • Maciej Maciejewski Maciej Maciejewski
    Mężczyzna, którego żona umiera na raka w hospicjum rozmawiający z Józkiem po śmierci Ewy (gościnnie)
     
  • Dorota Marszycka Dorota Marszycka
    Małgorzata, koleżanka i współlokatorka Patrycji, uczestniczki kursu w Ośrodku Szkolenia Operatorów Ciężkiego Sprzętu Budowlanego adorowanej przez Michała Chojnickiego, także uczestnika tego kursu (gościnnie)
     
  • Agata Meilute Agata Meilute
    Wychowawczyni klasy w szkole podstawowej, do której uczęszcza Kasia Lubicz (gościnnie)
     
  • Piotr Michalski Piotr Michalski
    Lekarz w szpitalu, do którego z objawami ostrego zatrucia trafiła Ewa Tomicka, żona Daniela Rossa (gościnnie)
     
  • Wacław Mikłaszewski Wacław Mikłaszewski
    Aleksander Mikołajczakczestnik wykładu doktor Krystyny Lubicz w Instytucie Kultury Słowian Południowych (gościnnie)
     
  • Maciej Mikołajczyk Maciej Mikołajczyk
    Uczestnik wykładu doktor Krystyny Lubicz w Instytucie Kultury Słowian Południowych (gościnnie)
     
  • Grzegorz Milczarczyk Grzegorz Milczarczyk
    (gościnnie)
     
  • Kazimiera Moes Kazimiera Moes
    Lecikowa, pacjentka szpitala w Węgrowie, w którym leżała i zmarła Wiesława Kwarc, matka Mariusza, taksówkarza z Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi", kolegi Rysia Lubicza (gościnnie)
     
  • Wojciech Namiotko Wojciech Namiotko
    Pracownik ochrony strzegący bezpieczeństwa Agnieszki Lubicz i jej córeczki Zosi (gościnnie)
     
  • Katarzyna Niewadził Katarzyna Niewadził
    Stażystka w banku, w którym pracuje Jacek Borecki, koleżanka Donaty Słomki (gościnnie)
     
  • Eugeniusz Nowakowski Eugeniusz Nowakowski
    Wiesław Zarębski, inspektor nadzoru budowlanego inwestycji Moniki Nawrot-Ross i Gabrieli Wilczyńskiej w Potylicach (gościnnie)
     
  • Bartłomiej Nowosielski Bartłomiej Nowosielski
    Robotnik na budowie, na której jako operator koparki pracował Michał Chojnicki (gościnnie)
     
  • Monika Obara Monika Obara
    Pacjentka oddziału ginekologiczno - położniczego szpitala na Florenckiej leżąca na jednej sali z Danutą Walczak, surogatką Anny Surmacz (gościnnie)
     
  • Adrian Ochalik Adrian Ochalik
    Mgr Damian Nawrocki, asystent profesora Kulczyckiego, wykładowcy w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej, adorator Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Katarzyna Olasz Katarzyna Olasz
    Uczennica XXI Sportowego Gimnazjum W Warszawie, koleżanka Błażeja Popielaka (gościnnie)
     
  • Jacek Opolski Jacek Opolski
    Pijaczek, kolega zamordowanego Zbigniewa Rzepika, męża Justyny, podopiecznej Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Jerzy Pal Jerzy Pal
    Właściciel firmy zajmującej się sprzedażą odkurzaczy i innych urządzeń służących do sprzątania (gościnnie)
     
  • Mateusz Panoszewski Mateusz Panoszewski
    Podopieczny Ośrodka Pomocy Młodzieży gdzie jako wolontariuszka pracowała Olka Lubicz (gościnnie)
     
  • Zbigniew Paterak Zbigniew Paterak
    Pracownik Domu Dziecka nr 9 w Warszawie, w którym kiedyś wychowywała się Bożenka Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Andżelika Piechowiak Andżelika Piechowiak
    Jolanta, koleżanka Adama Koneckiego z warsztatów dla początkujących dramaturgów (gościnnie)
     
  • Vera Piskorz Vera Piskorz
    (gościnnie)
     
  • Robert Płuszka Robert Płuszka
    Filip, reżyser filmowy, który zaproponował Agnieszce Lubicz wspólne napisanie scenariusza filmu o Polakach na emigracji w Irlandii (gościnnie)
     
  • Leszek Pniaczek Leszek Pniaczek
    Doktor Tomasz Michalski, lekarz wystawiający recepty na leki refundowane, którymi potem handlował (gościnnie)
     
  • Wojciech Podgórski Wojciech Podgórski
    Kontroler biletów, który złapał Bożenkę Rosiak - Lubicz na jeździe autobusem "na gapę" (gościnnie)
     
  • Dariusz Pomorski Dariusz Pomorski
    Listonosz (gościnnie)
     
  • Karolina Dafne Porcari Karolina Dafne Porcari
    Kelnerka w "Nocnym Klubie", w którym pracę także jako kelnerka podjęła Olka Lubicz (gościnnie)
     
  • Piotr Prokop Piotr Prokop
    Brat chłopaka Patrycji, uczestniczki kursu w Ośrodku Szkolenia Operatorów Ciężkiego Sprzętu Budowlanego adorowanej przez Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Paweł Prokopczuk Paweł Prokopczuk
    Kolega Waldemara Paculaka, który okradł Michała Chojnickiego / Doktor Janusz Król, lekarz ortopeda w szpitalu, w którym po wypadku komunikacyjnym leżała Beata Borecka (gościnnie)
     
  • Agnieszka Radniecka Agnieszka Radniecka
    (gościnnie)
     
  • Klaudia Reding Klaudia Reding
    Patrycja, dziewczynka uczęszczająca do przedszkola razem z Małgosią Borecką, córką Beaty i Jacka
     
  • Alicja Reiff Alicja Reiff
    Marta, siostra Justyny, dziewczyny Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Maciej Robakiewicz Maciej Robakiewicz
    Grzegorz Marczak-Jankowski, syn brata zmarłego Bogusława Marczaka (gościnnie)
     
  • Adam Rogoziński Adam Rogoziński
    Jerzy, pracownik firmy budowlanej "Salon World" należącej do Feliksa Nowaka (gościnnie)
     
  • Marcin Rój Marcin Rój
    Kolega Waldemara Paculaka, który okradł Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Michał Rykowski Michał Rykowski
    Marcin Gawroński, dawny współpracownik Roberta Kujawy, właściciela Agencji Reklamowej "Zoom Eye", pobity potem przez jego ludzi (gościnnie)
     
  • Kamila Salwerowicz Kamila Salwerowicz
    Pracownica banku, w którym firmowe konto miała Szkółka Piłkarska "Chojnicki i Spółka" / Rejestratorka w przychodni, w której przyjmuje lekarz kardiolog Alina Rogowska / Renata, pracownica banku, w którym pracuje również Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Mateusz Santorski Mateusz Santorski
    Kolega Przemka, chłopaka Bożenki Rosiak - Lubicz (gościnnie)
     
  • Maria Semotiuk Maria Semotiuk
    Iga Sobieska, koleżanka Olki Lubicz ze studiów w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Violetta Seremak-Jankowska Violetta Seremak-Jankowska
    Doktor Gawin, psycholog u której porady zasięgała Beata Borecka (gościnnie)
     
  • Michał Sieczkowski Michał Sieczkowski
    Sławomir Kosiorek, wykładowca w Wyższej Szkole Handlu i Ekonomii gdzie studia podjęła Kinga Kuczyńska, także jej adorator a potem narzeczony (gościnnie)
     
  • Roch Siemianowski Roch Siemianowski
    Doktor Jan Suchoń, ginekolog (gościnnie)
     
  • Adam Siemion Adam Siemion
    Chłopak w pubie, który w chamski sposób "podrywał" Olkę Lubicz i jej przyjaciółkę Ulkę (gościnnie)
     
  • Maciej Skuratowicz Maciej Skuratowicz
    Szymon Blizna, student Wydziału Slawistyki Uniwersytetu Warszawskiego egzaminowany przez doktor Krystynę Lubicz (gościnnie)
     
  • Dariusz Sosiński Dariusz Sosiński
    Robotnik na budowie, na której jako operator koparki pracował Michał Chojnicki (gościnnie)
     
  • Krzysztof Sosnowski Krzysztof Sosnowski
    Lekarz ginekolog-położnik na oddziale patologii ciąży szpitala przy Florenckiej, gdzie leżała i syna urodziła Danuta Walczak, surogatka Anny Surmacz (gościnnie)
     
  • Monika Soszka Monika Soszka
    Żona Mieczysława Bartosika, prezesa spółdzielni finansowej zamordowanego przez Mariusza Kwarca (gościnnie)
     
  • Piotr Stella Piotr Stella
    Anglojęzyczny Szwed, klient taksówki Rysia Lubicza (gościnnie)
     
  • Dominik Stroka Dominik Stroka
    Mecenas Krzysztof Orlicz, adwokat, pełnomocnik Michała Chojnickego w rozprawie sądowej z Kingą Kuczyńską o ustalenie miejsca pobytu ich synów Władysława i Antoniego (gościnnie)
     
  • Damian Suchodolski Damian Suchodolski
    Podopieczny Ośrodka Pomocy Młodzieży gdzie jako wolontariuszka pracowała Olka Lubicz (gościnnie)
     
  • Roman Szafrański Roman Szafrański
    Leszek Tołoczek, chemik przygotowujący dla Beaty Boreckiej proces technologiczny produkcji kremu do twarzy, potem jej wspólnik, także dawny kolega Jacka Boreckiego i ojciec Patrycji, dziewczynki uczęszczającej do przedszkola razem z Małgosią Borecką (gościnnie)
     
  • Jarosław Szczepaniak Jarosław Szczepaniak
    Przedstawiciel argentyńskiej sieci szkółek piłkarskich, który zainwestował w szkółkę piłkarską należącą do Chojnickiego i Waldemara Paculskiego (gościnnie)
     
  • Barbara Szcześniak Barbara Szcześniak
    Malina Marczak, żona Bogusia, sąsiadka i przyjaciółka Jeremiasza Bałuckiego (gościnnie)
     
  • Michał Szewczyk Michał Szewczyk
    Boguś Marczak, mąż Maliny zmarły na skutek otrucia przygotowywanymi mu przez żonę Malinę naparami z ziół (gościnnie)
     
  • Wacław Szklarski Wacław Szklarski
    Mecenas Rylski, kolega Janusza Zamojdowskiego ze szkolnej ławy (gościnnie)
     
  • Agnieszka Śnieżyńska Agnieszka Śnieżyńska
    Patrycja Kowalska, kandydatka na operatora maszyn budowlanych w wypożyczalni należącej do Jerzego Chojnickiego i Antoniego Zabużańskiego, uczestniczka kursu w Ośrodku Szkolenia Operatorów Ciężkiego Sprzętu Budowlanego adorowana przez Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Małgorzata Tobiasz Małgorzata Tobiasz
    Sekretarka w magazynie dla kobiet "High Life" (gościnnie)
     
  • Aleksander Trąbczyński Aleksander Trąbczyński
    Barkowski, radny, ojciec Tomka, ucznia X Gimnazjum, kolegi z klasy Maćka Lubicza (gościnnie)
     
  • Ewa Trochim Ewa Trochim
    Aneta, ekspedientka w sklepie, w którym pracę podjęła Kinga Kuczyńska (gościnnie)
     
  • Marta Walesiak Marta Walesiak
    Jowita Krupa, przyjaciółka Waldemara Paculskiego
     
  • Marcin Wędałowski Marcin Wędałowski
    Taksówkarz z Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi", kolega Rysia Lubicza i Mariusza Kwarca (gościnnie)
     
  • Elżbieta Wieciech Elżbieta Wieciech
    Halina, podopieczna Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Alina Więckiewicz-Wiśniewska Alina Więckiewicz-Wiśniewska
    Recepcjonistka w firmie / Urzędniczka w Urzędzie Skarbowym w Warszawie
     
  • Krystyna Wolańska Krystyna Wolańska
    szatniarka w gimnazjum, do którego uczęszcza Bożenka Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak
    Szafrańska, psycholog dziecięcy w Publicznym Ośrodku Adopcyjnym (gościnnie)
     
  • Maciej Wyczański Maciej Wyczański
    Starszy aspirant Tomasz Kamola, policjant z Komendy Dzielnicowej Policji prowadzący dochodzenie w sprawie rzekomego handlu marihuaną przez trenera Michała Chojnickiego w Klubie Sportowym "Sparta Stec" (gościnnie)
     
  • Sylwia Wysocka Sylwia Wysocka
    Alina Paskudzka - Rogowska, lekarz kardiolog, siostra Marka, dawnego kolegi ze szkoły Jerzego Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Jacek Zabłocki Jacek Zabłocki
    Hankiewicz, operator w wypożyczalni maszyn budowlanych należącej do Jerzego Chojnickiego i Antoniego Zabużańskiego (gościnnie)
     
  • Monika Zalewska Monika Zalewska
    Przedszkolanka w przedszkolu w Górze Kalwarii, do którego uczęszczają Antoni i Władysław Chojniccy, synowie Michała i Kingi (gościnnie)
     
  • Stanisław Zatłoka Stanisław Zatłoka
    Pijaczek, kolega zamordowanego Zbigniewa Rzepika, męża Justyny, podopiecznej Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Katarzyna Zawadzka Katarzyna Zawadzka
    Sekretarka w redakcji "Gazety Brukowej" (gościnnie)
     
  • Jarosław Jabłoński Jarosław Jabłoński
    Barman (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Monika Andrzejewska Monika Andrzejewska
    Justyna, sekretarka w biurze budowy, na której jako operator koparki pracował Michał Chojnicki, także jej adorator (gościnnie)
     
  • Kornelia Angowska Kornelia Angowska
    (gościnnie)
     
  • Marcin Artecki Marcin Artecki
    Narkoman na melinie, z którym ćpał Adam Konecki, narzeczony Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Julia Bernard Julia Bernard
    Koleżanka Bożenki Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Bartosz Burzyński Bartosz Burzyński
    (gościnnie)
     
  • Jakub Chabowski Jakub Chabowski
    (gościnnie)
     
  • Michał Chylicki Michał Chylicki
    (gościnnie)
     
  • Karolina Dziwiszek Karolina Dziwiszek
    (gościnnie)
     
  • Sandra Dziwiszek Sandra Dziwiszek
    (gościnnie)
     
  • Robert Frańczak Robert Frańczak
    (gościnnie)
     
  • Rafał Gerlach Rafał Gerlach
    dr Jędral (gościnnie)
     
  • Sławomir Grzymkowski Sławomir Grzymkowski
    Prywatny detektyw wynajęty przez Leszka Jakubowskiego
     
  • Krzysztof Kazimierski Krzysztof Kazimierski
    Przechodzień wskazujący drogę Michałowi i Kindze (gościnnie)
     
  • Jerzy Kordek Jerzy Kordek
    (gościnnie)
     
  • Maria Patykiewicz Maria Patykiewicz
    (gościnnie)
     
  • Leszek Płoński Leszek Płoński
    Taksówkarz, z którym Beata Borecka śledziła swojego męża Jacka i jego kochankę Donatę Słomkę (gościnnie)
     
  • Paweł Sierociński Paweł Sierociński
    (gościnnie)
     
  • Ewelina Szostkowa Ewelina Szostkowa
    Katarzyna Wińska, klientka taksówki Mariusza Kwarca
     
  • Marta A. Zygadło Marta A. Zygadło
    Dziewczyna z Ośrodka Medytacji w Potylicach
     
  • Małgorzata Kochan Małgorzata Kochan
    Wychowawczyni klasy w gimnazjum / Lubowska, żona pacjenta "El-Medu"
     
  • Suzanna von Nathusius Suzanna von Nathusius
    Małgosia Borecka, córka Beaty i Jacka
     
  • Wojciech Cecherz Wojciech Cecherz
    Pacjent oddziału kardiologii szpitala leżący na jednej sali z Jerzym Chojnicki chorym na zapalenie osierdzia (gościnnie)
     
  • Kacper Anuszewski Kacper Anuszewski
    Piotr Marciniak vel Foremko vel Stróżewski, internetowy oszust, który oszukał m.in. Bognę Różycką, potem Ruczaj (gościnnie)
     
  • Aleksandra Bednarz Aleksandra Bednarz
    Adrianna Drzewiecka, wolontariusza z ośrodka dla dzieci z patologicznych rodzin "Koliber", z którym współpracę podjęła Olka Lubicz, studentka Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Ewa Breguła Ewa Breguła
    Studentka Wydziału Slawistyki Uniwersytetu Warszawskiego, podopieczna doktor Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Karolina Buzar Karolina Buzar
    Wychowawczyni w przedszkolu do którego uczęszczał Paweł Ignacy Lubicz, syn Krystyny i Pawła (gościnnie)
     
  • Piotr Chlewicki Piotr Chlewicki
    Kolega Szymona Blizny, studenta Wydziału Slawistyki Uniwersytetu Warszawskiego (gościnnie)
     
  • Michał Dudziński Michał Dudziński
    Igor, street walker w ośrodku dla dzieci z patologicznych rodzin "Koliba" (gościnnie)
     
  • Ada Fijał Ada Fijał
    Karolina, przedstawiciel handlowy w firmie "Irish Chesse Poland", której szefuje Dariusz Kurzawski (gościnnie)
     
  • Grzegorz Grzywacz Grzegorz Grzywacz
    Starszy aspirant Adam Podsiadło, policjant prowadzący dochodzenie w sprawie molestowania Krystyny Lubicz obraźliwymi SMS-ami (gościnnie)
     
  • Mirosław Grzywacz Mirosław Grzywacz
    Właściciel willi w której mieszkanie wynajmował Jerzy Chojnicki, a które spłonęło wskutek wybuchu butli z gazem (gościnnie)
     
  • Justyna Gugała Justyna Gugała
    Przyjaciółka Bogny Ruczaj (gościnnie)
     
  • Teresa Iwko Teresa Iwko
    Klientka firmy remontowej Ryszarda Lubicza (gościnnie)
     
  • Bogusława Jantos Bogusława Jantos
    Dyspozytorka w Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi" (gościnnie)
     
  • Przemysław Kapsa Przemysław Kapsa
    Marcin Jarguła, dyrektor sieci sklepów delikatesowych, z którym rozmawiała Czesia Kurzawska, przedstawicielka handlowa firmy "Irish Cheese Poland" (gościnnie)
     
  • Daniel Karasiewicz Daniel Karasiewicz
    Zdemoralizowany chłopiec wychowany na ulicy, podopieczny ośrodka dla dzieci z patologicznych rodzin "Koliba" (gościnnie)
     
  • Dominik Kostrzewski Dominik Kostrzewski
    Zdemoralizowany chłopiec wychowany na ulicy, podopieczny ośrodka dla dzieci z patologicznych rodzin "Koliba" (gościnnie)
     
  • Aleksandra Listwan Aleksandra Listwan
    Pola Sochacka, lwowianka, która przyjechała studiować w Warszawie, lokatorka mieszkania należącego do Stanisławy Dorobczyk (gościnnie)
     
  • Agnieszka Maliszewska Agnieszka Maliszewska
    Kosmetyczka w salonie kosmetycznym, w którym zabiegom upiększającym poddały się Elżbieta Chojnicka i Monika Ross-Nawrot (gościnnie)
     
  • Wojciech Medyński Wojciech Medyński
    Grzegorz, biznesmen, znajomy Poli Sochackiej, lwowianki, która przyjechała studiować w Warszawie, lokatorki mieszkania należącego do Stanisławy Dorobczyk (gościnnie)
     
  • Iwona Orzełowska Iwona Orzełowska
    Kosmetyczka w salonie kosmetycznym, w którym zabiegom upiększającym poddały się Elżbieta Chojnicka i Monika Ross-Nawrot (gościnnie)
     
  • Mikołaj Osiński Mikołaj Osiński
    Narkoman na melinie, z którym ćpał Adam Konecki, narzeczony Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Jerzy Pakos Jerzy Pakos
    Mężczyzna, który usiłował porwać Zuzannę, córkę Bogny i Andrzeja Ruczajów (gościnnie)
     
  • Jerzy Połoński Jerzy Połoński
    Taksówkarz z Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi" (gościnnie)
     
  • Marek Probosz Marek Probosz
    Profesor Cezary Smosarski, wykładowca w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej gdzie studiowała Olka Lubicz (gościnnie)
     
  • Aleksandra Puzio Aleksandra Puzio
    Tancerka w szkole tańca, na której zajęcia uczęszczała Bożenka Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Krzysztof Pyziak Krzysztof Pyziak
    Pacjent oddziału kardiologii szpitala leżący na jednej sali z Jerzym Chojnicki chorym na zapalenie osierdzia (gościnnie)
     
  • Marcin Rozpara Marcin Rozpara
    Instruktor w szkole tańca na zajęcia której uczęszczała m.in. Bożenka Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Janusz Rybczyński Janusz Rybczyński
    Klient Grzegorza, biznesmena, znajomego Poli Sochackiej (gościnnie)
     
  • Robert Stockinger Robert Stockinger
    Mirosław, kolega Adama Koneckiego z warsztatów dla początkujących dramaturgów, potem adorator Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Adrian Szczawiński Adrian Szczawiński
    Tomasz, syn dyrektor banku, w którym pracuje Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Jakub Szczepanik Jakub Szczepanik
    Władysław Chojnicki, syn Kingi Kuczyńskiej i Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Maciej Kujawski Maciej Kujawski
    Ojciec Justyny, dziewczyny Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Natalia Szyguła Natalia Szyguła
    Koleżanka Szymona Blizny, studenta Wydziału Slawistyki Uniwersytetu Warszawskiego (gościnnie)
     
  • Aleksander Świerczyński Aleksander Świerczyński
    Solarz, lokator bloku, w którym m.in. mieszkają Grażyna i Ryszard Lubiczowie z dziećmi (gościnnie)
     
  • Dariusz Taraszkiewicz Dariusz Taraszkiewicz
    Sprzedawca w sklepie meblowym (gościnnie)
     
  • Marcin Tomczykowski Marcin Tomczykowski
    Uczeń X Gimnazjum w Warszawie, kolega z klasy Maćka Lubicza (gościnnie)
     
  • Arkadiusz Tontarski Arkadiusz Tontarski
    Barman w barze "Pod Kaszalotem", w którym bywał Boguś, menel podejrzewany przez Leszka Jakubowskiego vel Borysa Skalskiego o zamordowanie doktora Andrzeja Ruczaja (gościnnie)
     
  • Marta Wardyńska Marta Wardyńska
    Dyspozytorka w Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi" (gościnnie)
     
  • Mateusz Wąsowski Mateusz Wąsowski
    Uczeń X Gimnazjum w Warszawie, kolega z klasy Maćka Lubicza (gościnnie)
     
  • Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska
    Kaja, ekspedientka w sklepie jubilerskim, w którym wisiorek dla swojej dziewczyny Justyny kupował Michał Chojnicki, potem jego sympatia (gościnnie)
     
  • Hanna Wernio Hanna Wernio
    Urzędniczka w biurze podawczym Sądu Rejonowego w Warszawie, w którym Beata Borecka składała pozew rozwodowy (gościnnie)
     
  • Andrzej Wieczorek Andrzej Wieczorek
    (gościnnie)
     
  • Łukasz Wieczorek Łukasz Wieczorek
    Robotnik na budowie, na której jako sekretarka pracowała Justyna adorowana przez Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Tadeusz Wieczorek Tadeusz Wieczorek
    Właściciel firmy cateringowej, którą przejęły Monika Ross-Nawrot i Gabriela Wilczyńska (gościnnie)
     
  • Joanna Wiśniewska Joanna Wiśniewska
    (gościnnie)
     
  • Adrian Woźny Adrian Woźny
    (gościnnie)
     
  • Magdalena Wysocka Magdalena Wysocka
    (gościnnie)
     
  • Zuzanna Zakrzewska Zuzanna Zakrzewska
    (gościnnie)
     
  • Małgorzata Zawadzka Małgorzata Zawadzka
    Marta, sekretarka w firmie kosmetycznej "Face Cream" należącej do Beaty Boreckiej (gościnnie)
     
  • Sylwester Zawadzki Sylwester Zawadzki
    (gościnnie)
     
  • Paulina Zgoda Paulina Zgoda
    (gościnnie)
     
  • Michał Zenka Michał Zenka
    (gościnnie)
     
  • Sylwia Złotucha Sylwia Złotucha
    Sekretarka prezesa Banku Północnego, w którym pracował Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Marta Żak Marta Żak
    (gościnnie)
     
  • Mirosława Żak Mirosława Żak
    Psycholog w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym badająca Antoniego i Władysława Chojnickich, synów Michała Chojnickiego i Kingi Kuczyńskiej (gościnnie)
     
  • Magdalena Stam Magdalena Stam
    Zyta Tyczyńska, dziewczyna Michała
     
  • Krzysztof Kalczyński Krzysztof Kalczyński
    Edward Tyczyński, emerytowany pułkownik Wojska Polskiego, ojciec Zyty, narzeczonej Michała Chojnickiego
     
  • Teresa Stępień-Nowicka Teresa Stępień-Nowicka
    Wanda Tyczyńska, matka Zyty, narzeczonej Michała Chojnickiego
     
  • Jakub Świderski Jakub Świderski
    Norbert Piątkowski, chłopak Olki Lubicz
     
  • Hanna Bieniuszewicz Hanna Bieniuszewicz
    Krystyna Piątkowska, matka Norberta, chłopaka Oli Lubicz
     
  • Magdalena Cwen Magdalena Cwen
    Lidia, żona profesora Maksymiliana Boguckiego
     
  • Monika Pęconek Monika Pęconek
    Dobromiła Zagrodzka - oficer Centralnego Biura Śledczego, ochraniająca Leszka Jakubowskiego i jego rodzinę
     
  • Krzysztof Janczar Krzysztof Janczar
    Bolesław Kazuń, hodowca drobiu, kuzyn Lubiczów
     
  • Michał Kula Michał Kula
    Zygmunt Piątkowski, dawny kolega Pawła Lubicza ze studiów, ojciec Norberta, studenta Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, chłopaka Olki Lubicz
     
  • Edyta Jungowska Edyta Jungowska
    Małgorzata Antoniak, żona Eugeniusza, instruktorka nurkowania, znajoma Elżbiety Chojnickiej
     
  • Piotr Pilitowski Piotr Pilitowski
    Eugeniusz Antoniak, mąż Małgorzaty, instruktor nurkowania, znajomy Elżbiety Chojnickiej
     
  • Edyta Herbuś Edyta Herbuś
    Marta Orłowska, instruktorka w Szkole Tańca Towarzyskiego na zajęcia, której uczęszczała Bożenka Rosiak-Lubicz
     
  • Kinga Głogowska Kinga Głogowska
    Weronika, siostra Marka, radcy prawnego Kliniki Medycznej "El-Med", przyjaciółka Agnieszki Lubicz
     
  • Jerzy Matałowski Jerzy Matałowski
    Adam Rudzik (gościnnie)
     
  • Joanna Brodzik Joanna Brodzik
    Renata Grajewska (gościnnie)
     
  • Mateusz Dębski Mateusz Dębski
    Jarek, kolega Oli (gościnnie)
     
  • Katarzyna Żak Katarzyna Żak
    Danuta Kwiatkowska, sąsiadka Rysiów (gościnnie)
     
  • Juliusz Chrząstowski Juliusz Chrząstowski
    Dziennikarz radia "Sport i Muzyka" (gościnnie)
     
  • Klaudiusz Kaufmann Klaudiusz Kaufmann
    Czarek - aktor (gościnnie)
     
  • Adrian Perdjon Adrian Perdjon
    Jakub, kolega Olki (gościnnie)
     
  • Sławomir Głazek Sławomir Głazek
    Wychowawca w Pogotowiu Opiekuńczym (gościnnie)
     
  • Dorota Gorjainow Dorota Gorjainow
    Reporterka telewizyjna (gościnnie)
     
  • Konrad Darocha Konrad Darocha
    Miłosz Kazuń, syn Bolka
     
  • Marcin Jędrzejewski Marcin Jędrzejewski
    Władysław Chojnicki, syn Kingi Kuczyńskiej i Michała Chojnickiego
     
  • Artur Owczarek Artur Owczarek
    Przedstawiciel handlowy w firmie 'Irish Chesse Poland", której szefował Dariusz Kurzawski (gościnnie)
     
  • Daniel Różecki Daniel Różecki
    Pacjent oddziału chirurgii urazowej szpitala leżący na jednej sali z Szymonem Blizną (gościnnie)
     
  • Michał Kruk Michał Kruk
    Karol Wysocki
     
  • Mirosław Pisarek Mirosław Pisarek
    Artur Kosicki, mąż Arlety Halszki Kosickiej
     
  • Amelia Malesa Amelia Malesa
    Zosia Lubicz, córka Agnieszki Lubicz
     
  • Joanna Budniok-Machera Joanna Budniok-Machera
    Joanna Kuczyńska, matka Kingi
     
  • Antonina Rost Antonina Rost
    Antonina, koleżanka Zosi Lubicz z przedszkola
     
  • Amelia Przybycińska Amelia Przybycińska
    Katarzyna, koleżanka Zosi Lubicz z przedszkola
     
  • Dariusz Lewandowski Dariusz Lewandowski
    Darek Kurzawski
     
  • Olivia Sivelli Olivia Sivelli
    Bożenka Rosiak - Lubicz, adoptowana córka Grażyny i Ryszarda Lubiczów
     
  • Szymon Kanownik Szymon Kanownik
    Paweł Ignacy Lubicz
     
  • Julian Peciak Julian Peciak
    Paweł Ignacy Lubicz
     
  • Katarzyna Stanisławska Katarzyna Stanisławska
    Ewa Tomicka, dziewczyna Daniela
     
  • Maria Gładkowska Maria Gładkowska
    Wanda
     
  • Paweł Audykowski Paweł Audykowski
    Tomasz Woźniacki
     
  • Wojciech Dąbrowski Wojciech Dąbrowski
    Joachim Bendel
     
  • Mikołaj Szostek Mikołaj Szostek
    Franek
     
  • Cyprian Kotowski Cyprian Kotowski
    Syn Anity i Dariusza Sochackich
     
  • Michał Peciak Michał Peciak
    Ireneusz, syn Arlety Halszki Kosickiej
     
  • Dorota Kamińska Dorota Kamińska
    Jadwiga "Wiga" Dębińska
     
  • Aldona Orman Aldona Orman
    Pani Kasia / Barbara Milecka
     
  • Wincenty Grabarczyk Wincenty Grabarczyk
    Jeremiasz Bałucki, znajomy, a potem mąż Stanisławy Dorobczyk
     
  • Karina Kunkiewicz Karina Kunkiewicz
    Pracownica Firmy Doradczej "Partners Ltd." / Edyta Przybysz
     
  • Michał Lesień Michał Lesień
    Janusz Sokołowski, dystrybutor sprzętu medycznego współpracujący m.in. z Centrum Medycznym "El-Med", partner życiowy Agnieszki Lubicz
     
  • Aleksander Staruch Aleksander Staruch
    Franek, sympatia Kasi, córki Grażyny i Ryszarda Lubiczów
     
  • Weronika Wiszniewiecka Weronika Wiszniewiecka
    Anulka, córka Dariusza Kurzawskiego i Wiesławy Surmiej
     
  • Kaja Zofia Żuchowska Kaja Zofia Żuchowska
    Anulka, córka Dariusza Kurzawskiego i Wiesławy Surmiej
     
  • Daniel Olbrychski Daniel Olbrychski
    Arkadiusz Nowik, muzyk i kompozytor wynajmujący mieszkanie od Grażyny Lubicz
     
  • Michał Kwietniewski Michał Kwietniewski
    Jacek, syn Magdy Oleckiej, wnuk Jeremiasza Bałuckiego
     
  • Bartosz Fabisiak Bartosz Fabisiak
    Marek, syn Magdy Oleckiej
     
  • Marta Gajda Marta Gajda
    Bartos, koleżanka Kasi Lubicz z Gimnazjum nr XXIII w Warszawie
     
  • Elżbieta Czerwińska Elżbieta Czerwińska
    Stanisława Orlak, urzędniczka w Urzędzie Skarbowym Warszawa-Mokotów / Lekarz ginekolog w "El-Medzie" / Lekarz ginekolog w szpitalu
     
  • Krzysztof Szczerbiński Krzysztof Szczerbiński
    Mateusz, kolega Olki i Ulki poznany przypadkowo na przystanku autobusowym
     
  • Maciej Chorzelski Maciej Chorzelski
    Błażej Popielak, chłopiec, który usiłował ukraść radio z samochodu doktora Tadeusza Koziełły
     
  • Marlena Miarczyńska Marlena Miarczyńska
    Skupińska, właścicielka sklepu warzywniczego
     
  • Joanna Węgrzynowska-Cybińska Joanna Węgrzynowska-Cybińska
    Pracownica Salonu Sukien Ślubnych "Beatutiful Wedding"
     
  • Jan Wojciech Poradowski Jan Wojciech Poradowski
    Jerzy Kruger, biegły sądowy w "El-Medzie"
     
  • Elżbieta Panas Elżbieta Panas
    Jolanta Tomczak, właścicielka lokalu oferowanego Monice Ross i Gabrieli Wilczyńskiej
     
  • Marek Tkaczyk Marek Tkaczyk
    Paweł, chłopiec ze świetlicy szkoły
     
  • Sławomir Smoczyński Sławomir Smoczyński
    Nadkomisarz Nowak z Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji
     
  • Marcin Walewski Marcin Walewski
    Jarosław Krawczyk, brat Błażeja Popielaka
     
  • Damian Duchnowski Damian Duchnowski
    Mateusz Krawczyk, brat Błażeja Popielaka
     
  • Ryszard Jabłoński Ryszard Jabłoński
    Stasio, asystent kierownika produkcji filmu (gościnnie)
     
  • Leon Niemczyk Leon Niemczyk
    Horst Bednorz (gościnnie)
     
  • Stefan Szmidt Stefan Szmidt
    Artur Bors, działacz sportowy pomówiony przez Radio "Sport i Muzyka" o machlojki przy transferach zawodników (gościnnie)
     
  • Michał Napiątek Michał Napiątek
    Mirosław (kolega Oli Lubicz ze studiów) (gościnnie)
     
  • Jerzy Próchnicki Jerzy Próchnicki
    Działacz Towarzystwa Przyjaciół Kresów (gościnnie)
     
  • Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska
    Nastoletnia klientka księgarni (gościnnie)
     
  • Agata Gawrońska-Bauman Agata Gawrońska-Bauman
    Anna Szewczyk, szef Działu Stylizacji "High-Life" (gościnnie)
     
  • Jerzy Gaweł Jerzy Gaweł
    Kierowca w Redakcji Radia "Sport i Muzyka" (gościnnie)
     
  • Andrzej Glinda Andrzej Glinda
    Rowerzysta z Zalesia (gościnnie)
     
  • Marian Glinka Marian Glinka
    Właściciel Siłowni / Zbigniew, rehabilitant w Szpitalu Praskim rehabilitujący Ryszarda Lubicza (gościnnie)
     
  • Dominik Giera Dominik Giera
    Dawid, kolega Daniela i Agaty z IAS (gościnnie)
     
  • Krystyna Gierłowska Krystyna Gierłowska
    Pracownica Stow. "Bądź z Nami" (gościnnie)
     
  • Michał Giziński Michał Giziński
    Pracownik Agencji Reklamowej "Santer Polska" (gościnnie)
     
  • Przemysław Glapiński Przemysław Glapiński
    Student Krystyny (gościnnie)
     
  • Teresa Gałczyńska Teresa Gałczyńska
    Katarzyna Socha (gościnnie)
     
  • Bianka Gibaszewska Bianka Gibaszewska
    Matka z dziećmi obecna na świątecznym śniadaniu w "Feminie" / Joanna, kelnerka w restauracji Moniki (gościnnie)
     
  • Elżbieta Gaertner Elżbieta Gaertner
    Stolarska, sąsiadka Lubiczów (gościnnie)
     
  • Jacek Jeleń Jacek Jeleń
    Dubler Emila Sęka (gościnnie)
     
  • Jan Jeruzal Jan Jeruzal
    Dozorca na budowie bloku / Bezdomny, podopieczny Hospicjum Sióstr (gościnnie)
     
  • Borys Jaźnicki Borys Jaźnicki
    Kolega Jacka z Banku (gościnnie)
     
  • Mirosław Jękot Mirosław Jękot
    Antoni Zabużański (gościnnie)
     
  • Tomasz Jarosz Tomasz Jarosz
    Mężczyzna próbujący okraść Rysia z pieniędzy / Komendant Posterunku Policji / Policjant (gościnnie)
     
  • Karolina Jóźwiak Karolina Jóźwiak
    Jolanta, sekretarka prezesa firmy "Salon World" / Hanna Balicka, sekretarka Jacka Boreckiego, dyrektora oddziału Banku Północnego w Piasecznie, potem sekretarka Donaty Słomki (gościnnie)
     
  • Michał Jarmicki Michał Jarmicki
    Monster z firmy "ADS" (gościnnie)
     
  • Małgorzata Jarmałkowicz Małgorzata Jarmałkowicz
    Pielęgniarka w CO (gościnnie)
     
  • Barbara Kobrzyńska Barbara Kobrzyńska
    Urzędniczka w Dziekanacie (gościnnie)
     
  • Jerzy Klonowski Jerzy Klonowski
    Rymarczyk, klient "Lokaty" (gościnnie)
     
  • Warszosław Kmita Warszosław Kmita
    Klient Apteki Lubiczów / Prezes Stow. Właścicieli Nieruchomości (gościnnie)
     
  • R. Gajewski R. Gajewski
    Muzyk zespołu rockowego, któremu stroje projektowała Monika Ross (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Tomasz Warowny Tomasz Warowny
    Listonosz z wezwaniem dla Paw (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Irena Peron Irena Peron
    Przyjaciółka Ilony Gorskiej (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Józef Onyszkiewicz Józef Onyszkiewicz
    Taksówkarz (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • K. Gorczewski K. Gorczewski
    Muzyk zespołu rockowego, któremu stroje projektowała Monika Ross (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Jacek Sołtysiak Jacek Sołtysiak
    Roman Rutkowski, II reżyser filmu "Dwa Serca" (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • M. Gajewski M. Gajewski
    Muzyk zespołu rockowego, któremu stroje projektowała Monika Ross (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Sławomir Padian Sławomir Padian
    Podopieczny Hospicjum Sióstr Misjonarek (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Karolina Borchardt Karolina Borchardt
    Kobieta na Przystanku Autobusowym (gościnnie)
     
  • Piotr Bończak Piotr Bończak
    Maciek, kolega Beaty i Marty z Wydziału Farmacji Akademii Medycznej (gościnnie)
     
  • Patryk Cynowski Patryk Cynowski
    Karolek, kolega z klasy Bożenki (gościnnie)
     
  • Krzysztof Cybiński Krzysztof Cybiński
    Przedstawiciel firmy, kupującej Kamiennice Jerzego (gościnnie)
     
  • Paweł Chrobak Paweł Chrobak
    Władysław, synek Kingi i Michała (gościnnie)
     
  • Grażyna Czaplanka Grażyna Czaplanka
    Matka Filipa i Tomka Jagodzińskich (gościnnie)
     
  • Maria Czykwin Maria Czykwin
    Koleżanka Olki ze Studiów (gościnnie)
     
  • Wojciech Chudziński Wojciech Chudziński
    Paweł Drabik (gościnnie)
     
  • Teresa Czarnecka-Kostecka Teresa Czarnecka-Kostecka
    Pani Ludwika, klintka apteki Lubiczów (gościnnie)
     
  • Bartłomiej Chowaniec Bartłomiej Chowaniec
    Dziennikarz gazety "Na tropie" (gościnnie)
     
  • Aleksandra Cicharska Aleksandra Cicharska
    Klientka Butiku "Ramona" (gościnnie)
     
  • Grzegorz Niedbalik Grzegorz Niedbalik
    Kolega Michała ze studiów (gościnnie)
     
  • Andrzej Mrowiec Andrzej Mrowiec
    Pśrednik w sprzedaży mieszkania Pawła na Ursynowie (gościnnie)
     
  • Anna Mozolanka Anna Mozolanka
    Lekarz ginekolog, która stwierdziła u Krystyny ciążę (gościnnie)
     
  • Marzena Mróz Marzena Mróz
    Redaktor Majewska, dziennikarka z Radia "Sport i Muzyka" (gościnnie)
     
  • Stanisław Niwiński Stanisław Niwiński
    Pan Franciszek, pacjent leżący w szpitalu wspólnie z Krzysztofem Malickim (gościnnie)
     
  • Mieczysław Morański Mieczysław Morański
    Rowicki, prezes Klubu Sportowego "Helios" (gościnnie)
     
  • Ewa Niżańska-Wójtowicz Ewa Niżańska-Wójtowicz
    Urzędniczka w Sądzie Rejonowym (gościnnie)
     
  • Odeta Moro Odeta Moro
    Modelka na pokazie mody w redakcji miesięcznika "High Life" (gościnnie)
     
  • Sylwia Najah Sylwia Najah
    Pielęgniarka w laboratorium analitycznym w szpitalu, w którym pracuje Bogna (gościnnie)
     
  • Kamil Mucha Kamil Mucha
    Wituś, syn Teresy Drabik, kochanki Jerzego Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Monika Nogaj Monika Nogaj
    Recepcjonistka w banku, w którym pracował Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Mirosława Niemczyk Mirosława Niemczyk
    Sprzedawczyni w sklepie z wózkami dziecięcymi (gościnnie)
     
  • Grzegorz Niedzielski Grzegorz Niedzielski
    Jacek kolega ze szkoły Maciusia (gościnnie)
     
  • Radosław Nosek Radosław Nosek
    Uczeń LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera, dystrybutor gazetki szkolnej "Spoko" / Pracownik ochrony w Centrum Handlowym "Europa" (gościnnie)
     
  • Piotr Mostafa Piotr Mostafa
    Student Alicji Marczyńskiej (gościnnie)
     
  • Jacek Pluta Jacek Pluta
    Mariusz, kolega z klasy Michała w liceum wieczorowym (gościnnie)
     
  • Jerzy Pożarowski Jerzy Pożarowski
    Doktor Jan Skibiński, lekarz, który stwierdził u Daniela obecność wirusa HIV (gościnnie)
     
  • Hanna Polk Hanna Polk
    Policjantka w Policyjnej Izbie Dziecka (gościnnie)
     
  • Dorota Piasecka Dorota Piasecka
    Położna przyjmująca poród Grażynki (gościnnie)
     
  • Ilona Pietruczuk Ilona Pietruczuk
    Pielęgniarka na oddziale laryngologicznym szpitala gdzie leżała Ewa Tomicka (gościnnie)
     
  • Andrzej Precigs Andrzej Precigs
    Docent Deptuła, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, szef Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Andrzej Piszczatowski Andrzej Piszczatowski
    Doktor Szewczyk, lekarz, specjalista od wirusa HIV (gościnnie)
     
  • Mariusz Pilawski Mariusz Pilawski
    Marian Kwach, znajomy Jerzego (gościnnie)
     
  • Katarzyna Popielarz Katarzyna Popielarz
    Paulina, zastępowa w drużynie harcerskiej, do której należy Olka (gościnnie)
     
  • Marcin Potyński Marcin Potyński
    Policjant uczestniczący w uroczystości wręczenia nagród Rysiowi i Zenkowi za ujęcie pedofila "Lodziarza" (gościnnie)
     
  • Maciej Piątkowski Maciej Piątkowski
    Piotr, chłopiec ze świetlicy szkoły, do której uczęszczają Bożenka i Maciuś (gościnnie)
     
  • Mariusz Siudziński Mariusz Siudziński
    Rybicki, klient chętny na kupno mieszkania Pawła na Ursynowie (gościnnie)
     
  • Bogusław Sobczuk Bogusław Sobczuk
    Szef kliniki przy Trakcie Lubelskim, która chce wejść w fuzję z "El-Medem" (gościnnie)
     
  • Marek Siudym Marek Siudym
    Wiesław Wójcik, członek Zarządu Spółdzielni Budowlano - Mieszkaniowej "Inwestycja" oferujący Rysiowi pomoc z zamianie mieszkania (gościnnie)
     
  • Aurelia Sobczak Aurelia Sobczak
    Balbina, farmaceutka, pracownica apteki należącej do Olafa Sambora, w której staż podyplomowy odbywała Beata Borecka (gościnnie)
     
  • Andrzej Słomiński Andrzej Słomiński
    (gościnnie)
     
  • Agnieszka Skrzyszewska Agnieszka Skrzyszewska
    Andżelika Krasowska, szkolna koleżanka Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Marcin Sosnowski Marcin Sosnowski
    Doktor Wojciech Nawrot, współwłaściciel "El- Medu", mąż Moniki Ross (gościnnie)
     
  • Katarzyna Baranowska Katarzyna Baranowska
    Kandydatka do pracy w butiku Moniki / Inspektorka kontrolująca aptekę Lubiczów / Nauczycielka w prywatnej szkole / Pielęgniarka na oddziale patologii ciąży (gościnnie)
     
  • Andrzej Słabiak Andrzej Słabiak
    Szef Agencji Detektywistycznej w której pracuje Bogdan (gościnnie)
     
  • Nelly Sozańska-Przyboś Nelly Sozańska-Przyboś
    Urzędniczka Urzędu Stanu Cywilnego rejestrująca fakt narodzin Anny Kurzawskiej, córki Wiesi Orzeszkiewicz i Dariusza Kurzawskiego (gościnnie)
     
  • Tomasz Skrzeliński Tomasz Skrzeliński
    Prezes "Turbo Automobilklub" gdzie kurs nauki jazdy podjęła Agnieszka (gościnnie)
     
  • Zdzisław Sobociński Zdzisław Sobociński
    Dziennikarz "Wiadomości Sportowych" / Biznesmen zainteresowany kupnem kamienicy, którą odziedziczył Jerzy (gościnnie)
     
  • Artur Sokołowski Artur Sokołowski
    Prezes Funduszu Inwestycyjnego "Lokata", w którym pracuje Jacek (gościnnie)
     
  • Katarzyna Skrzypek Katarzyna Skrzypek
    Panienka z agencji towarzyskiej "Desdemona" (gościnnie)
     
  • Piotr Uszyński Piotr Uszyński
    Syn dozorcy w bloku Rysiów (gościnnie)
     
  • Marek Urbański Marek Urbański
    Doktor Kisłowicz, lekarz ginekolog zajmujący się chorą Krystyną (gościnnie)
     
  • Wojciech Walasik Wojciech Walasik
    Bronisław Porębski, "mąż" Czesi (gościnnie)
     
  • Monika Warda Monika Warda
    Asystentka krawcowej pracującej przy kolekcji mody Moniki Ross (gościnnie)
     
  • Marzena Weselińska Marzena Weselińska
    Izabela Kowalska, pielęgniarka w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Katarzyna Trzcińska Katarzyna Trzcińska
    Kosmetyczka-wizażystka (gościnnie)
     
  • Kazimierz Winek Kazimierz Winek
    Anna Kurzawska, córka Wiesi Orzeszkiewicz i Dariusza Kurzawskiego (gościnnie)
     
  • Piotr Warszawski Piotr Warszawski
    Inspektor Zakrzewski, policjant z Komendy Głównej Policji (gościnnie)
     
  • Maciej Wilewski Maciej Wilewski
    Alek, kierownik planu fimu przy którym pracuje Rysio (gościnnie)
     
  • Beata Walat-Starostecka Beata Walat-Starostecka
    Dostawca odzieży do butiku Moniki / Matka maturzystki czekająca przed budynkiem LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera na swoją pociechę (gościnnie)
     
  • Maciej Winkler Maciej Winkler
    Policjant przyjmujący zgłoszenia Rafalskiego o kradzież pierścionka (gościnnie)
     
  • Jan Walkiewicz Jan Walkiewicz
    Pracownik ochrony w firmie prezesa Steca (gościnnie)
     
  • Brygida Turowska Brygida Turowska
    Nauczycielka w szkole do której uczęszczał Maciuś (gościnnie)
     
  • Jacek Winiarski Jacek Winiarski
    Student Krystyny Lubicz, który nie zaliczył egzaminu / Złodziej, który w kawiarni ukradł Jerzemu portfel (gościnnie)
     
  • Marta Walkowska Marta Walkowska
    Protokolantka w Prokuraturze Rejonowej (gościnnie)
     
  • Maciej Więckowski Maciej Więckowski
    Oficer dyżurny na posterunku policji, na który zgłosił się Mariusz Kwarc pragnący złożyć zeznania w sprawie zabójstwa prezesa Mieczysława Bartosika (gościnnie)
     
  • Jakub Ulewicz Jakub Ulewicz
    Lekarz urolog badający Antoniego Zabużańskiego, wspólnika Jerzego Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Wojciech Wiliński Wojciech Wiliński
    Profesor Maciej Borkowski, lekarz seksuolog, u którego porady zasięgali Anna i Tadeusz Koziełło - Kozłowscy (gościnnie)
     
  • Julia Krynke Julia Krynke
    Dziennikarka w redakcji "Gazety Brukowej" gdzie pracę podjęła Agnieszka Lubicz (gościnnie)
     
  • Monika Krzywkowska Monika Krzywkowska
    Klientka butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Ilona Kucińska Ilona Kucińska
    Janik, koleżanka Teresy oszukana przez Biuro Podróży "Bosfor" / Kobieta z dziećmi pobita przez męża obecna na świątecznym śniadaniu w "Feminie" (gościnnie)
     
  • Jerzy Kozłowski Jerzy Kozłowski
    Ekspedient w sklepie zoologicznym (gościnnie)
     
  • Robert Kudelski Robert Kudelski
    Grzegorz, kolega Roberta, świadek na jego ślubie z Agnieszką (gościnnie)
     
  • Marta Gajko Marta Gajko
    Koleżanka z klasy Agnieszki (gościnnie)
     
  • Agata Kulesza Agata Kulesza
    Urzędniczka Wydziału Paszportowego (gościnnie)
     
  • Stella Kuczyńska Stella Kuczyńska
    Agentka ochrony biorąca udział w zasadzce na złodziei samochodu i filtrów Jerzego (gościnnie)
     
  • Jacek Krautforst Jacek Krautforst
    Lekarz transplantolog ze Szpitala MSWiA na Banacha pobierający od Piotra Rafalskiego nerkę do przeszczepu (gościnnie)
     
  • Emilia Król Emilia Król
    Sekretarka w szkole podstawowej, w której Michał Chojnicki chciał zorganizować szkółkę piłkarską (gościnnie)
     
  • Paweł Ławrynowicz Paweł Ławrynowicz
    Chory na AIDS, podopieczny Stowarzyszenia "Bądź z nami" (gościnnie)
     
  • Sławomira Łozińska Sławomira Łozińska
    Matka Marty (gościnnie)
     
  • Edyta Łukaszewicz-Lisowska Edyta Łukaszewicz-Lisowska
    Ekspedientka w sklepie z porcelaną (gościnnie)
     
  • Katarzyna Łukaszyńska Katarzyna Łukaszyńska
    Doktor Wanda Czerska, lekarz pediatra zajmująca się Pawłem Lubiczem jr (gościnnie)
     
  • Katarzyna Łaniewska Katarzyna Łaniewska
    Helena Małek, matka Grażynki (gościnnie)
     
  • Karolina Łukaszewicz Karolina Łukaszewicz
    Siostra Blanka, zakonnica, która razem z Dorotą przebywała na misji w Rwandzie (gościnnie)
     
  • Szymon Łosiewicz Szymon Łosiewicz
    Trener na siłowni (gościnnie)
     
  • Beatrycze Łukaszewska Beatrycze Łukaszewska
    Panienka z agencji towarzyskiej "Desdemona" (gościnnie)
     
  • Mariusz Luszowski Mariusz Luszowski
    Waldemar Paculski, dziennikarz Radia "Sport i Muzyka" a potem Telewizji "Relax", kolega Michała Chojnickiego, z którym miał założyć szkółkę piłkarską (gościnnie)
     
  • Lech Łotocki Lech Łotocki
    Ojciec dziewczyny należącej do sekty "Dzieci Słońca" (gościnnie)
     
  • Laura Łącz Laura Łącz
    Gabriela Wilczyńska, matka Agaty, sympatii Daniela, przyjaciółka Moniki Ross (gościnnie)
     
  • Magdalena Kacprzak Magdalena Kacprzak
    Siostra Katarzyny Płatek / Bezrobotna matka / Nauczycielka w IX Gimnazjum w Warszawie (gościnnie)
     
  • Leszek Abrahamowicz Leszek Abrahamowicz
    Agent nieruchomości załatwiający Józkowi Sobolewiczowi mieszkanie dla Marysi Kowalczyk / Zygmunt, znajomy architekta Romana Zarzyckiego, adorator Moniki Ross-Nawrot (gościnnie)
     
  • Artur Balczyński Artur Balczyński
    Siny, kolega Roberta Łojewskiego "Micha", chłopaka Kingi Kuczyńskiej (gościnnie)
     
  • Anna Wojton Anna Wojton
    Mariola Kaczorek, gosposia doktorar Koziełły
     
  • Beata Chruścińska Beata Chruścińska
    Sekretarka w Agencji Reklamowej "Santer Polska" / Weronika Wolicka (gościnnie)
     
  • Piotr Makarski Piotr Makarski
    Mężczyzna (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Jolanta Zabirko Jolanta Zabirko
    Dziewczynka z "Feminy", ktorej pani Surmaczowa przynosi prezenty (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Jadwiga Andrzejewska Jadwiga Andrzejewska
    Szefowa firmy budowlanej, klientka wypożyczalni maszyn budowlanych "Bud Support" należącej do Jerzego Chojnickiego i Antoniego Zabużańskiego (gościnnie)
     
  • Karolina Piechota Karolina Piechota
    Krystyna, sekretarka w banku, w którym pracował Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Karolina Kalina Karolina Kalina
    Sekretarka w Prokuraturze Rejonowej w Warszawie, z którą rozmawiał Paweł Lubicz (gościnnie)
     
  • Bogdan Smagacki Bogdan Smagacki
    Gość na spotkaniu promocyjnym wznowienia powieści Marii Lubicz "Klan" (gościnnie)
     
  • Maja Korwin Maja Korwin
    Pracownica agencji reklamowej, w której pracowała Agnieszka Lubicz (gościnnie)
     
  • Radosław Bruliński Radosław Bruliński
    (gościnnie)
     
  • Sławomir Drygalski Sławomir Drygalski
    (gościnnie)
     
  • Teresa Owczynnikow Teresa Owczynnikow
    Matka doktora Tadeusza Koziełły - Kozłowskiego (gościnnie)
     
  • Bartosz Martyna Bartosz Martyna
    Barman w barze, w którym Jacek Borecki topił smutki w alkoholu (gościnnie)
     
  • Maciej Gruszczyński Maciej Gruszczyński
    (gościnnie)
     
  • Jacek Cygan Jacek Cygan
    (gościnnie) (on sam)
     
  • Jacek Jakimowicz Jacek Jakimowicz
    (gościnnie)
     
  • Barbara Bartosiewicz Barbara Bartosiewicz
    Lokatorka bloku w którym mieszkała m.in. Agnieszka Lubicz z córką Zosią (gościnnie)
     
  • Gracja Rekowska Gracja Rekowska
    Katarzyna, kelnerka w restauracji "Rosso" (gościnnie)
     
  • Artur Marciniak Artur Marciniak
    Operator kamery podczas nagrywania przez Agnieszkę Lubicz materiału promocyjnego "El-Medu" do telewizji (gościnnie)
     
  • Marcin Rogalski Marcin Rogalski
    Kolega Błażeja Popielaka, gość na imprezie z okazji jego osiemnastych urodzin (gościnnie)
     
  • Miłosz Jaroszek Miłosz Jaroszek
    Operator dźwięku podczas nagrywania przez Agnieszkę Lubicz materiału promocyjnego "El-Medu" do telewizji (gościnnie)
     
  • Maciej Różański Maciej Różański
    Nieproszony gość na imprezie Błażeja Popielaka z okazji jego osiemnastych urodzin, który ukradł monety z kolekcji doktora Koziełły-Kozłowskiego (gościnnie)
     
  • Judyta Turan Judyta Turan
    Sekretarka (gościnnie)
     
  • Dagmara Nastaj Dagmara Nastaj
    Studentka Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, koleżanka Olki Lubicz i Patrycji Wolskiej (gościnnie)
     
  • Jacek Pasternak Jacek Pasternak
    Dresiarz, który w parku napadł na Olkę Lubicz / Szatniarz w kasynie gier hazardowych / Sierpiński "Sierp", kolega Miłosza Kazunia (gościnnie)
     
  • Joanna Pokojska Joanna Pokojska
    Nauczycielka plastyki w szkole, do której uczęszczał Maciej Lubicz, adoptowany syna Ryszarda i Grażyny (gościnnie)
     
  • Justyna Grzybek Justyna Grzybek
    Podopieczna Fundacji "Femina" (gościnnie)
     
  • Robert Ninkiewicz Robert Ninkiewicz
    Marek Walczak, zastępca burmistrz a potem burmistrz Urzędu Dzielnicowego Miasta Stołecznego Warszawy (gościnnie)
     
  • Aldona Jankowska Aldona Jankowska
    Matka Błażeja Popielaka (gościnnie)
     
  • Paweł Boruń-Jagodziński Paweł Boruń-Jagodziński
    (gościnnie)
     
  • Cezary Morawski Cezary Morawski
    Profesor Leon Krawczyk operujący Michała / profesor Maksymilian Bogucki, etnolog, mąż Lidii, chorej na stwardnienie rozsiane (gościnnie)
     
  • Błażej Pieczonka Błażej Pieczonka
    Kompan Mirona Lipskiego z więziennej celi (gościnnie)
     
  • Jan Mateusz Nowakowski Jan Mateusz Nowakowski
    Mężczyzna, który przeszedł udar mózgu i razem z Ryszardem Lubiczem przebywał w ośrodku rehabilitacyjnym
     
  • Michelle von Nathusius Michelle von Nathusius
    Siostra Błażeja Popielka (gościnnie)
     
  • Joanna Gajór Joanna Gajór
    Łucja Szwarc, partnerka Pawła Lubicza na zajęciach w Szkole Tańca Towarzyskiego (gościnnie)
     
  • Wojciech Michalak Wojciech Michalak
    Nauczyciel tańca / Jakub, uczestnik zajęć w Szkole Tańca Towarzyskiego (gościnnie)
     
  • Diana Zamojska Diana Zamojska
    Pracownica biura nieruchomości, w którym rzekomo pracował pośrednik nieruchomości posługujący się nazwiskiem Tomasz Wencel (gościnnie)
     
  • Marta Chyczewska Marta Chyczewska
    Studentka Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, koleżanka Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Julia Trębacz Julia Trębacz
    Marianna z Wierzbowa, dziewczyna Waldemara Paculaka (gościnnie)
     
  • Klaudia Budziłek Klaudia Budziłek
    Agata Maciejewska (gościnnie)
     
  • Agnieszka Peplińska Agnieszka Peplińska
    Kelnerka w restauracji "Rosso" należącej do Moniki Ross i Gabrieli Wilczyńskiej (gościnnie)
     
  • Ernest Durka Ernest Durka
    Chłopak, którego Olka Lubicz i Norbert Piątkowski spotkali w lesie podczas majówki (gościnnie)
     
  • Kamil Dominiak Kamil Dominiak
    Kolega Norberta Piątkowskiego z grupy terapeutycznej pacjentów cierpiących na schizofrenię (gościnnie)
     
  • Dariusz Wieteska Dariusz Wieteska
    Gość motelu, w którym zatrzymał się Leszek Jakubowski / Hans Klosecki (gościnnie)
     
  • Piotr Tołoczko Piotr Tołoczko
    Chłopak, który wieczorem na ulicy zaczepił Olkę Lubicz / Andrzej (gościnnie)
     
  • Agnieszka Przestrzelska Agnieszka Przestrzelska
    Studenta / Matka Antoniny, koleżanki Zosi (gościnnie)
     
  • Aleksander Najmark Aleksander Najmark
    Adam, chłopiec, u którego wystąpiła reakcja uczuleniowa po użądleniu przez osę, któremu pomocy udzielono w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Katarzyna Misiewicz-Żurek Katarzyna Misiewicz-Żurek
    Elwira Radzińska, dawna znajoma Leszka Jakubowskiego (gościnnie)
     
  • Piotr Kwiatkowski Piotr Kwiatkowski
    Partner Karoliny na ślubie (gościnnie)
     
  • Joanna Majstrak Joanna Majstrak
    Studentka Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, koleżanka Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Zbigniew Suszyński Zbigniew Suszyński
    Igor Rutka (gościnnie)
     
  • Paweł Caban Paweł Caban
    Mężczyzna w hotelu (gościnnie)
     
  • Dominika Kluźniak Dominika Kluźniak
    Ekspedientka w kwiaciarni, w której Jacek kupował imieninowy bukiet (gościnnie)
     
  • Marcin Nowacki Marcin Nowacki
    Artur, geniusz komputerowy, szkolny kolega Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Dorota Bierkowska Dorota Bierkowska
    Policjantka przesłuchująca Czesię/ matka maturzystki czekająca przed budynkiem LVI Liceum Ogólnokształcącego im. Tetmajera na swoją pociechę (gościnnie)
     
  • Elżbieta Mrozińska Elżbieta Mrozińska
    Żona Ireneusza Bołtucia (gościnnie)
     
  • Marcin Janos Krawczyk Marcin Janos Krawczyk
    Sebastian Samborski, sąsiad Boreckich (gościnnie)
     
  • Agnieszka Antoniewska Agnieszka Antoniewska
    Pracownica Salonu Sukien Ślubnych "Beautiful Wedding" należącego do Anny Surmacz (gościnnie)
     
  • Cezary Poks Cezary Poks
    Lekarz w Szpitalu Zakaźnym, w którym z lambliozą leżała Ewa Tomicka, żona Daniela Rossa (gościnnie)
     
  • Krzysztof Dutkiewicz Krzysztof Dutkiewicz
    Krzysztof Fronczak, prezes Telewizji "Relax"/ Karol Bryja, wydawca kalendarza ze starymi samochodami i katalogu mody, do którego fotografie przygotowywał Roch Rechno, a jako modelka pracowała Czesia Kurzawska (gościnnie)
     
  • Andrzej Jazowski Andrzej Jazowski
    Lokator bloku, w którym mieszkają Grażyna i Ryszard Lubiczowie/ Matras, klient restauracji "Rosso" należącej do Moniki Ross i Gabrieli Wilczyńskiej, który rozpoznał wiszący na ścianie tego lokalu obraz skradziony z jego rezydencji (gościnnie)
     
  • Beata Jewiarz Beata Jewiarz
    Pacjentka oddziału laryngologicznego szpitala leżąca na jednej sali z Ewą Tomicką / Pielęgniarka na oddziale kardiologii szpitala, gdzie po drugim zawale serca leżał Jerzy Chojnicki, potem pielęgniarka w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Kacper Jędrzejewski Kacper Jędrzejewski
    Antoni Chojnicki, syn Kingi Kuczyńskiej i Michała Chojnickiego
     
  • Grzegorz Klein Grzegorz Klein
    Lekarz ginekolog badający Ewę Tomicką-Ross, żonę Daniela Rossa / Przedstawiciel argentyńskiej sieci szkółek piłkarskich, który zainwestował w szkółkę należącą do Michała Chojnickiego i Waldemara Paculskiego (gościnnie)
     
  • Gabriela Kłos Gabriela Kłos
    Iwonka, córka Anny Surmacz (gościnnie)
     
  • Zygmunt Kołodziejski Zygmunt Kołodziejski
    Prokurator oskarżający w procesie Mariusza Kwarca / Lokator jednego z bloków osiedla, na którym mieszkają m.in. Grażyna i Ryszard Lubiczowie, przewodniczący Komitetu Blokowego (gościnnie)
     
  • Grażyna Kopeć Grażyna Kopeć
    Farmaceutka w aptece, w której Agnieszka Lubicz kupowała test ciążowy / Pielęgniarka w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Matthieu Bondu Matthieu Bondu
    Malcolm, Anglik, chłopak Bożenki Rosiak-Lubicz / Karol, chłopak Bożenki Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Paweł Filipek Paweł Filipek
    Władysław Chojnicki, syn Kingi Kuczyńskiej i Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Krystyna Adamiec Krystyna Adamiec
    Płatek, matka Katarzyny, dziewczyny umierającej na AIDS (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Adam Postrach Adam Postrach
    Bartek Gawecki, chłopak Marty Orłowskiej, instruktorki w Szkole Tańca Towarzyskiego na zajęcia, której uczęszczała Bożenka Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Andrzej Burzyński Andrzej Burzyński
    Gość na spotkaniu promocyjnym wznowienia powieści Marii Lubicz "Klan" (gościnnie)
     
  • Zygmunt Śmiłek Zygmunt Śmiłek
    Odchodzący na emeryturę burmistrz Urzędu Dzielnicowego Miasta Stołecznego Warszawy (gościnnie)
     
  • Marcin Piejaś Marcin Piejaś
    Policjant na Posterunku Policji okazujący Jackowi Boreckiemu do rozpoznania rzeczy prawdopodobnie należące do jego zaginionej żony Beaty (gościnnie)
     
  • Dymitr Hołówko Dymitr Hołówko
    Zygmunt Lipski, ojciec Mirona, kochanka Agnieszki Lubicz i ojca jej córki Zosi (gościnnie)
     
  • Maciej Kardas Maciej Kardas
    Ochroniarz w agencji towarzyskiej "Emar", w której Ryszard Lubicz poszukiwał zaginionej Niny Zatorskiej, koleżanki jego córki Bożenki, a potem pracownik ochrony w kręgielni, w której bawili się Olka Lubicz, Norbert Piątkowski, Maciek Lubicz i Kasia Lubicz (gościnnie)
     
  • Piotr Kieraga Piotr Kieraga
    Kierowca wynajęty przez Monikę Ross-Nawrot / Taksówkarz z Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi", który m.in. przewoził rzeczy Jacka Boreckiego po zwolnieniu go z "Point Banku" (gościnnie)
     
  • Anita Steciuk Anita Steciuk
    Dorota Barańska, kierowniczka biura matrymonialnego z usług którego korzystał m.in. Michał Chojnicki (gościnnie)
     
  • Anna Lutosławska Anna Lutosławska
    Kobieta stojąca na przystanku autobusowym, na którym Kamila Chojnicka i Błażej Popielak rozlepiali ogłoszenie o zaginionej Beacie Boreckiej (gościnnie)
     
  • Magdalena Celówna-Janikowska Magdalena Celówna-Janikowska
    Pracownica Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej, u której Jerzy Chojnicki i Antoni Zabużański zasięgali informacji na temat zatruć m.in. rybą maślaną / Danuta, gosposia w domu należącym do profesora Maksymiliana Boguckiego, męża Lidii, kobiety cierpiącej n (gościnnie)
     
  • Ryszard Bauman Ryszard Bauman
    Kurier z firmy kurierskiej "Matt Expres" doręczający paczkę Leszkowi Jakubowskiemu (gościnnie)
     
  • Michał Kasprzak Michał Kasprzak
    Krzysztof, pracownik ochrony w firmie kosmetycznej "Face Cream" należącej do Beaty Boreckiej / Kolega prywatnego detektywa, który posługując się nazwiskiem Tomasz Wencel na zlecenie Magdaleny Ławeckiej śledził i próbował uwieść Czesię Kurzawską (gościnnie)
     
  • Marzena Gryzińska Marzena Gryzińska
    Majka, alkoholiczka, uczestniczka terapii we Wspólnocie Anonimowych Alkoholików, w której udział brała również Bogna Jakubowska (gościnnie)
     
  • Piotr Rzymyszkiewicz Piotr Rzymyszkiewicz
    Ojciec dziewczynki - właścicielki psa Aresa przygarniętego przez Olkę / Lekarz gastrolog, który skierował Daniela Rossa na leczenie szpitalne na oddziale wewnętrznym/Tomasz Palczewski, alkoholik, terapeuta prowadzący terapię we Wspólnocie Anonimowych Alko (gościnnie)
     
  • Olga Borys Olga Borys
    Iwona Walczak z Radomia, zwyciężczyni konkursu audio-tele / Leokadia Szydłowska, urzędniczka w gminie romansująca z Feliksem Nowakiem (gościnnie)
     
  • Michał Rolnicki Michał Rolnicki
    Marek, chłopak Oli / Staszek, kolega Czesi (gościnnie)
     
  • Janusz Horodniczy Janusz Horodniczy
    Sąsiad Piotra Rafalskiego (gościnnie)
     
  • Przemysław Puchała Przemysław Puchała
    (gościnnie)
     
  • Krzysztof Pieczyński Krzysztof Pieczyński
    Student Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Andrzej Deskur Andrzej Deskur
    Stefan Kalemba, mąż Łucji Szwarc vel Szwed, partnerki Pawła Lubicza na zajęciach w Szkole Tańca Towarzyskiego (gościnnie)
     
  • Aneta Dąbrowska Aneta Dąbrowska
    Angelika, następczyni Olki Lubicz na stanowisku kelnerki w pubie, w którym dotychczas pracowała / Pracownica firmy kosmetycznej "Face Cream" należącej do Beaty Boreckiej (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Katarzyna Dąbrowska Katarzyna Dąbrowska
    Pracownica banku, w którym pracuje również Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Henryk Dąbrowski Henryk Dąbrowski
    Doktor Romuald Pawelec, lekarz chirurg plastyczny, kolega doktora Pawła Lubicza (gościnnie)
     
  • Kamil Dąbrowski Kamil Dąbrowski
    Wojciech, kuzyn Norberta Piątkowskiego, studenta Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej i chłopaka Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Jolanta Żółkowska Jolanta Żółkowska
    Dyrektor Gimnazjum Specjalnego, do którego uczęszczać ma Maciek Lubicz, przybrany syn Grażyny i Ryszarda Lubiczów (gościnnie)
     
  • Robert Olech Robert Olech
    Doktor Lipnicki, lekarz ginekolog-położnik w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Dariusz Niebudek Dariusz Niebudek
    Tomasz Ławecki, mąż Magdaleny, młodszej siostry Eugeniusza Rychtera, ciotki Anny, córki Wiesi Rychter i Dariusza Kurzawskiego (gościnnie)
     
  • Krystyna Horodyńska Krystyna Horodyńska
    Jadwiga Kalicka, ciotka Hanny Balickiej, kochanki Antoniego Zabużańskiego (gościnnie)
     
  • Jacek Grondowy Jacek Grondowy
    Właściciel prywatnego domowego przedszkola w Magdalence, klient firmy komputerowej należącej do Leszka Jakubowskiego (gościnnie)
     
  • Radosław Chabowski Radosław Chabowski
    Właściciel agencji towarzyskiej na ulicy Skowrońskiego w Warszawie, z której Ryszard Lubicz uwolnił Ninę Zatorską (gościnnie)
     
  • Monika Ambroziak Monika Ambroziak
    Magda Olecka, córka Jeremiasza Bałuckiego, męża Stanisławy Dorobczyk (gościnnie)
     
  • Ziemowit Wasielewski Ziemowit Wasielewski
    Ledwiński, przedstawiciel handlowy w firmie "Irish Chesse Poland", której szefował Dariusz Kurzawski a potem Karolina Czerwiecka (gościnnie)
     
  • Irena Sierakowska Irena Sierakowska
    Koleżanka Olki Lubicz ze studiów w Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Rafał Sisicki Rafał Sisicki
    Mężczyzna w barze, w którym Antoni Zabużański topił smutki w alkoholu, który go potem pobił i okradł (gościnnie)
     
  • Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz
    Iwona, sekretarka w firmie kosmetycznej "Face Cream" należącej do Beaty Boreckiej (gościnnie)
     
  • Maria Mielnikow-Krawczyk Maria Mielnikow-Krawczyk
    Doktor Anna Śliwińska, psycholog zajmująca się problemami w związkach z pomocy której w rozwiązaniu swoich problemów małżeńskich korzystał Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Katarzyna Maternowska Katarzyna Maternowska
    Dagmara, alkoholiczka, uczestniczka terapii we Wspólnocie Anonimowych Alkoholików, w której udział brała również Bogna Jakubowska (gościnnie)
     
  • Grażyna Budzińska Grażyna Budzińska
    Pracownica Salonu Sukien Ślubnych "Beautiful Wedding" należącego do Anny Surmacz (gościnnie)
     
  • Krzysztof Koła Krzysztof Koła
    Seweryn Hansza, programista, intendent w restauracji "Rosso" należącej do Moniki Nawrot-Ross i Gabrieli Wilczyńskiej a potem informatyk w Urzędzie Dzielnicowym Miasta Stołecznego Warszawy (gościnnie)
     
  • Borys Szyc Borys Szyc
    Student Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Monika Świtaj Monika Świtaj
    Właścicielka mieszkania remontowanego przez Rysia "pomagająca" mu w zamianie mieszkania (gościnnie)
     
  • Dariusz Błażejewski Dariusz Błażejewski
    Pracownik ochrony w firmie prezesa Romualda Steca / Właściciel autokomisu, w którym Czesia i Darek Kurzawscy chcieli kupić samochód i w którym potem auto kupowała Monika Ross-Nawrot (gościnnie)
     
  • Jerzy Braszka Jerzy Braszka
    Zbigniew Boreczko, likwidator z Towarzystwa Ubezpieczeniowego "Ostoja" / Lekarz ginekolog na oddziale patologii ciąży szpitala, w którym leżała Karolina Rafalska (gościnnie)
     
  • Andrzej Baranowski Andrzej Baranowski
    Waldemar Siudek, trener narodowej reprezentacji koszykarzy na wózkach / Roman, mężczyzna oszukany przez Denisa Burkino, szefa polskiej filii firmy "Happy Family Holiday", w której jako przedstawiciel handlowy pracował Feliks Nowak (gościnnie)
     
  • Stanisław Brejdygant Stanisław Brejdygant
    Janusz Zamojdowski, dawny współtowarzysz Władysława Lubicza z więziennej celi, działacz Towarzystwa Przyjaciół Kresów (gościnnie)
     
  • Wojciech Billip Wojciech Billip
    Przedstawiciel firmy farmaceutycznej "Medex Polska" / Barman w barze, w którym upił się Jerzy Chojnicki (gościnnie)
     
  • Bolesław Ciesielski Bolesław Ciesielski
    Mężczyzna stojący na przystanku autobusowym, na którym Kamila Chojnicka i Błażej Popielak rozlepiali ogłoszenie o zaginionej Beacie Boreckiej, potem przedstawiciel komitetu protestacyjnego przeciwko powstaniu punktu przedszkolnego organizowanego przez Cze (gościnnie)
     
  • Andrzej Grabowski Andrzej Grabowski
    Super, menadżer Oli (gościnnie)
     
  • Zbigniew Jaremko Zbigniew Jaremko
    Proboszcz parafii p.w. Św. Antoniego, z której wierni uczestniczyli w uroczystościach beatyfikacji Papieża Jana Pawła II w Rzymie (gościnnie)
     
  • Robert Jaroszek Robert Jaroszek
    Mężczyzna podszywający się pod brata Sieradzkiego, klienta firmy komputerowej należącej do Leszka Jakubowskiego, w rzeczywistości wspólnik bandytów, którzy na niego napadli (gościnnie)
     
  • Halina Rowicka Halina Rowicka
    Matka Mateusza Wielickiego, adoratora a potem narzeczonego Agnieszki Lubicz (gościnnie)
     
  • Jarosław Witaszczyk Jarosław Witaszczyk
    Marczenko, przedstawiciel ukraińskiej firmy marketingowej współpracujący z firmą kosmetyczną "Face Cream" należącej do Beaty Boreckiej (gościnnie)
     
  • Wojciech Majchrzak Wojciech Majchrzak
    Stanisław Walczak z Radomia, zwycięzca konkursu audio-tele / Adwokat, pełnomocnik Mirona Lipskiego w sprawie o ustalenie ojcostwa Zosi, córki Agnieszki Lubicz (gościnnie)
     
  • Artur Janusiak Artur Janusiak
    Paweł, realizator dźwięku w Telewizji "Relax", a potem dziennikarz w komercyjnej stacji radiowej (gościnnie)
     
  • Marek Kocot Marek Kocot
    Technik montujący w domu Pawłów stałe łącze internetowe (gościnnie)
     
  • Małgorzata Flegel-Siedler Małgorzata Flegel-Siedler
    Pielęgniarka na oddziale nefrologii CZD gdzie leżał Jaś Rafalski / Kandydatka na nianię do Pawła Lubicza jr / Pielęgniarka na oddziale chirurgii szpitala przy Siedleckiej, do którego trafiła Olga Lubicz napadnięta przez podopiecznych Ośrodka Pomocy Młodzi (gościnnie)
     
  • Mariola Deczyńska Mariola Deczyńska
    Klientka butiku Moniki (gościnnie)
     
  • Tomasz Kalczyński Tomasz Kalczyński
    Kelner w restauracji, w której spotkali się Lidka Szulc i Jerzy Chojnicki a potem Paweł Lubicz i Andrzej Marczyński / Prokurator oskarżający w sprawie Matyldy Szczęśniak i Ryszarda Lubicza a potem Roberta Tetryckiego o nielegalną dystrybucję sterydów anab (gościnnie)
     
  • Karolina Adamczyk Karolina Adamczyk
    Kobieta, która podobnie jak Ryszard Lubicz i Mariusz Kwarc padła ofiarą Bartosika, prezesa spółdzielni finansowej i straciła powierzone mu pieniądze / Pielęgniarka w szpitalu w Węgrowie, w którym leżała i zmarła Wiesława Kwarc, matka Mariusza, taksówkarza (gościnnie)
     
  • Ryszard Chlebuś Ryszard Chlebuś
    Lekarz weterynarii, pasażer taksówki Rysia Lubicza / Mężczyzna z ulicy Cebulowej wskazujący Jerzemu Chojnickiemu drogę do magazynów / Kierownik budowy na której jako operator koparki pracował Michał Chojnicki / Barman w drink-barze "Frasunek" przy ulicy C (gościnnie)
     
  • Wojciech Czerwiński Wojciech Czerwiński
    Policjant Wydziału Ruchu Drogowego, który zatrzymał do kontroli samochód Jeremiasza Bałuckiego za nadmierne przekroczenie prędkości prowadzonym przez niego autem / Mężczyzna na łódce podglądający flirtujących ze sobą Olkę Lubicz i Damiana Nawrockiego / St (gościnnie)
     
  • Olga Sarzyńska Olga Sarzyńska
    Kobieta z ulicy Spokojnej, którą Anna Surmacz pytała o Danutę Walczak (gościnnie)
     
  • Paweł Okraska Paweł Okraska
    Aspirant Jonasz Lisiecki, policjant prowadzący dochodzenie m.in. w sprawach przestępczej działalności Roberta Kujawy, prezesa Agencji Reklamowej "Zoom Eye" i Mirona Lipskiego
     
  • Patrycja Lipińska Patrycja Lipińska
    Farmaceutka, pracownica apteki należącej do Olafa Sambora, w której staż podyplomowy odbywała Beata Borecka / Dziennikarka w redakcji "Miesięcznika Rodzinnego" (gościnnie)
     
  • Ewa Hornich Ewa Hornich
    Karolina, sekretarka w Funduszu Inwestycyjnym "Lokata" (gościnnie)
     
  • Bernard Kierat Bernard Kierat
    Kolega Darka z wojska / Gość w kawiarni, w której Dorota umówiła się na spotkanie z Rafalskim / Krystian, znajomy Matyldy Szczęśniak / Antoniak, piłkarz, zawodnik Klubu Sportowego "Helios" (gościnnie)
     
  • Zbigniew Moskal Zbigniew Moskal
    Sąsiad na działce Andrzeja i Alicji Marczyńskich / Reżyser prowadzący zdjęcia próbne do filmu "Gęsi Baby Jagi" / Kanikuła, mężczyzna, który zamierzał kupić od Artura Traczyka podającego się za Witolda Borunia majątek pod Potylicami, potem nagabujący w tej (gościnnie)
     
  • Ryszard Żuchowski Ryszard Żuchowski
    Operator kamery rejestrujący uroczystość wręczenia przez policję nagród Rysiowi i Zenkowi za ujęcie pedofila "Lodziarza" (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Rafał Żabiński Rafał Żabiński
    Walusiak, pracownik Firmy Farmaceutycznej "Medica" / Instruktor pływania na basenie krytym / Policjant w Komendzie Dzielnicowej prowadzący dochodzenie w sprawie oszustwa internetowego na szkodę Bogny Różyckiej, potem Ruczaj (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Dominik Bąk Dominik Bąk
    Krzysztof, robotnik na budowie, na której jako operator koparki pracował Michał Chojnicki, gość na jego wieczorze kawalerskim (gościnnie)
     
  • Waldemar Błaszczyk Waldemar Błaszczyk
    Mateusz Wielicki, właściciel Szkoły Rodzenia na zajęcia której uczęszczała Agnieszka Lubicz, potem jej adorator a następnie narzeczony (gościnnie)
     
  • Danuta Borsuk Danuta Borsuk
    (gościnnie)
     
  • Dariusz Bronowicki Dariusz Bronowicki
    Prezes Funduszu Inwestycyjnego, w którym pracował Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Marek Cichucki Marek Cichucki
    Lekarz psychiatra w Szpitalu Psychiatrycznym, w którym przebywał cierpiący na schizofrenię Norbert Piątkowski (gościnnie)
     
  • Marek Kępiński Marek Kępiński
    Właściciel autokomisu, kolega taksówkarza Mariusza Kwarca (gościnnie)
     
  • Paweł Kleszcz Paweł Kleszcz
    Kierownik składu budowlanego, w którym zaopatrywał się Ryszard Lubicz / Znajomy Feliksa Nowaka (gościnnie)
     
  • Artur Krajewski Artur Krajewski
    Ojciec Weroniki Łoś, szkolnej koleżanki Kasi Lubicz (gościnnie)
     
  • Bartłomiej Morawski Bartłomiej Morawski
    Zbigniew Pilnicki, producent muzyczny i właściciel studia nagrań, w którym sesję nagraniową miała Mariola Kaczorek, potem Deptuła (gościnnie)
     
  • Joanna Moro Joanna Moro
    Patrycja Wolska, studentka Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, koleżanka Oli Lubicz i Adrianny Drzewieckiej (gościnnie)
     
  • Roman Piętakiewicz Roman Piętakiewicz
    Instruktor nauki jazdy ze Stołecznego Ośrodka Ruchu Drogowego / Lekarz na OIOM-ie szpitala gdzie po wypadku leżała Jadwiga Gruszczenka, matka Adama Koneckiego (gościnnie)
     
  • Katarzyna Radochońska Katarzyna Radochońska
    Klientka Galerii "Cafe Styl" należącej do Agnieszki Lubicz i Weroniki (gościnnie)
     
  • Hanna Rogowska Hanna Rogowska
    Kursantka w Szkole Tańca Towarzyskiego na zajęcia której uczęszczali także Krystyna i Paweł Lubiczowie oraz Anna Surmacz i Tadeusz Koziełło-Kozłowski (gościnnie)
     
  • Jerzy Słonka Jerzy Słonka
    Stefan Klosecki, niemiecki biznesman, który odkupił od doktora Andrzeja Marczyńskiego jego udziały w Klinice Medycznej "El-Med" (gościnnie)
     
  • Jacek Sobierajski Jacek Sobierajski
    Lekarz hematolog, który konsultował Mateusza Popielaka, brata Błażeja i Marylki, cierpiącego na białaczkę limfoblastyczną (gościnnie)
     
  • Barbara Szałapak Barbara Szałapak
    Jolanta, przedstawiciel handlowy firmy farmaceutycznej współpracująca z "El-Medem", dawna koleżanka Pawła Lubicza ze studiów (gościnnie)
     
  • Krzysztof Szekalski Krzysztof Szekalski
    Adwokat, pełnomocnik Edyty Przybysz oskarżonej o usiłowanie zamordowania Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Ewa Bąk Ewa Bąk
    (gościnnie)
     
  • Michał Chilicki Michał Chilicki
    (gościnnie)
     
  • Marcin Czerniawski Marcin Czerniawski
    (gościnnie)
     
  • Piotr Grabowski Piotr Grabowski
    Olaf, właściciel studia nagrań i pracownik radia "Sport i Muzyka", a potem realizator dźwięku w publicznej "Trójce" (gościnnie)
     
  • Cezary Jankowski Cezary Jankowski
    Kolega Dariusza Kurzawskiego z wojska / Policjant na Posterunku Policji (gościnnie)
     
  • Grzegorz Jurkiewicz Grzegorz Jurkiewicz
    Mężczyzna na łódce podglądający flirtujących ze sobą Olkę Lubicz i Damiana Nawrockiego / Pracownik ochrony w Klubie Sportowym "Sparta Stec (gościnnie)
     
  • Elżbieta Komorowska Elżbieta Komorowska
    Rejestratorka w gabinecie fizykoterapeutycznym w siedzibie Klubu Sportowego "Sparta Stec" (gościnnie)
     
  • Kamil Cetnarowicz Kamil Cetnarowicz
    Policjant / Adam, instruktor w Szkole Tańca Towarzyskiego (gościnnie)
     
  • Anna Sobik Anna Sobik
    Lokatorka bloku, w którym niegdyś mieszkał Robert Kujawa, a potem Miron Lipski / Prokurator Nowicka przesłuchująca Agnieszkę Lubicz (gościnnie)
     
  • Ryszard Abraham Ryszard Abraham
    Robert, barman w restauracji "Rosso" należącej do Moniki Ross-Nawrot i Gabrieli Wilczyńskiej (gościnnie)
     
  • Piotr Kubas Piotr Kubas
    Kierowca karetki przewozowej / Taksówkarz w Korporacji Taksówkarskiej "Metro Taxi" (gościnnie)
     
  • Jerzy Mazur Jerzy Mazur
    "Mistrz", numizmatyk, kolega doktora Tadeusza Koziełły-Kozłowskiego (gościnnie)
     
  • Marek Serafin Marek Serafin
    Sieradzki / Mężczyzna w parku, którego przestraszyła się Bogna Jakubowska (gościnnie)
     
  • Eugeniusz Witek Eugeniusz Witek
    Mężczyzna oszukany przez Denisa Burkino, szefa polskiej filii firmy "Happy Family Holiday" (gościnnie)
     
  • Filip Woźnica Filip Woźnica
    Cyryl, szkolny kolega Kasi Lubicz, córki Grażyny i Ryszarda (gościnnie)
     
  • Leszek Żukowski Leszek Żukowski
    Pracownik firmy "AB Personal" za pośrednictwem której pracy szukał Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Magdalena Kwapis Magdalena Kwapis
    Anita Sochacka, żona Dariusza Sochackiego, pracownika ochrony w agencji towarzyskiej "Matador" na ulicy Skowrońskiego 4 w Warszawie, który zginął w akcji uwolnienia stamtąd Niny Zatorskiej przez Ryszarda Lubicza (gościnnie)
     
  • Joanna Halinowska Joanna Halinowska
    Studentka Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, koleżanka Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Jan Staszczyk Jan Staszczyk
    Barman w pub'ie "Pod Osiką" w którym pracował Szymon Blizna (gościnnie)
     
  • Wojan Trocki Wojan Trocki
    (gościnnie)
     
  • Stanisław Borkowski Stanisław Borkowski
    Menel w parku nad Jeziorkiem Czerniakowskim, który zaczepił uprawiającą tak jogging Elżbietę Chojnicką (gościnnie)
     
  • Jan Kochanowski Jan Kochanowski
    Prezes banku w którym m.in. pracowali Jacek Borecki i Donata Słomka (gościnnie)
     
  • Beata Jarzębska Beata Jarzębska
    Ekspedientka w sklepie sportowym, w którym Jerzy Chojnicki kupował dres (gościnnie)
     
  • Grażyna Orzelska Grażyna Orzelska
    Agata Nowakowska, znajoma Magdy i Leszka Tołoczków (gościnnie)
     
  • Wanda Wróblewska Wanda Wróblewska
    Sędzia dyżurny Sądu Rodzinnego w Warszawie, która w trybie zabezpieczającym przyznała Annie Surmacz-Koziełło i Tadeuszowi Koziełło-Kozłowskiemu prawo do opieki nad rodzeństwem Błażeja Popielaka (gościnnie)
     
  • Jarosław Blonkowski Jarosław Blonkowski
    Zastępca Jacka Boreckiego, dyrektora d/s rozwoju polskiej filii londyńskiego "Point Bank-u" (gościnnie)
     
  • Łukasz Kowalski Łukasz Kowalski
    (gościnnie)
     
  • Katarzyna Knura Katarzyna Knura
    Marta, koleżanka Zyty Chojnickiej, żony Michała (gościnnie)
     
  • Grzegorz Gołaszewski Grzegorz Gołaszewski
    Urzędnik Urzędu Stanu Cywilnego w Warszawie, w którym Agnieszka Lubicz i Miron Lipski dokonywali zmiany w akcie urodzenia ich córki Zosi (gościnnie)
     
  • Jerzy Mac Jerzy Mac
    Pracownik ochrony Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków gdzie Michał Chojnicki zasięgał informacji o losie skarbu, który znalazł na budowie, na której jako operator koparki prowadził prace ziemne (gościnnie)
     
  • Piotr Włostowski Piotr Włostowski
    Funkcjonariusz Straży Miejskiej w Warszawie upominający Kamilę Chojnicką i Błażeja Popielaka rozlepiających na przystankach autobusowych ogłoszenia o zaginionej Beacie Boreckiej o zakazie wywieszania takowych informacji (gościnnie)
     
  • Wojciech Romańczyk Wojciech Romańczyk
    Student Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, kolega Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Paweł Szczesny Paweł Szczesny
    Kurator sądowy przy Sądzie Rejonowym w Warszawie, w którym Olka Lubicz pod patronatem Ewy Godlewskiej poznawała właśnie ten zawód (gościnnie)
     
  • Ewa Drzymała Ewa Drzymała
    Ewa Godlewska, kurator sądowa, przyjaciółka mecenasa Stefana Zięteckiego (gościnnie)
     
  • Remigiusz Kramek Remigiusz Kramek
    Bandyta, człowiek gangstera "Palnika" (gościnnie)
     
  • Michał Koliński Michał Koliński
    Pracownik ochrony w kręgielni, w której bawili się Olka Lubicz, Norbert Piątkowski, Maciek Lubicz i Kasia Lubicz (gościnnie)
     
  • Arkadiusz Porada Arkadiusz Porada
    Doktor Adam Sewruk, lekarz okulista na oddziale okulistycznym Szpitala Klinicznego Akademii Medycznej w Warszawie gdzie po urazie oka leżała Bożenka Rosiak-Lubicz (gościnnie)
     
  • Anna Ćwięka Anna Ćwięka
    Pielęgniarka w Klinice Medycznej "El-Med" (gościnnie)
     
  • Joanna Pałucka Joanna Pałucka
    Matka Martynki, narzeczonej Maćka Lubicza (gościnnie)
     
  • Danuta Kowalska Danuta Kowalska
    Danuta Bukowska, przyjaciółka profesora Stjepana Vujkovica, chorwackiego pisarza, dawnej miłości Krystyny Lubicz (gościnnie)
     
  • Robert Martyniak Robert Martyniak
    Tomek, sąsiad Martyny
     
  • Piotr Pawłowski Piotr Pawłowski
    (gościnnie) (on sam)
     
  • Zbigniew Kozłowski Zbigniew Kozłowski
    Artur Traczyk vel Witold Boruń, psychoterapeuta z Ośrodka Medytacji w Polipiu, przyjaciel Moniki Ross - Nawrot (gościnnie)
     
  • Janina Pruszkowska Janina Pruszkowska
    Oburzona kobieta (gościnnie)
     
  • Maciej Horodecki Maciej Horodecki
    Pacjent psychologa Piotra Rafalskiego / Pracownik firmy drobiarskiej w Pociejowicach k/Turka należącej do Bolesława Kazunia (gościnnie)
     
  • Jacek Sut Jacek Sut
    Właściciel kafejki internetowej (gościnnie)
     
  • Marcin Kamiński Marcin Kamiński
    Darek, kolega Michała z "Sparta-Stec" (gościnnie)
     
  • Marcin Bytniewski Marcin Bytniewski
    Lekarz pogotowia (gościnnie)
     
  • Jarosław Książek Jarosław Książek
    Pracownik firmy należącej do Igora Rutki, działacza PZPN i UEFA (gościnnie)
     
  • Cezary Malczak Cezary Malczak
    Ojciec Artura, chłopaka, który oblał egzamin na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie (gościnnie)
     
  • Andrzej Malinowski Andrzej Malinowski
    Pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, kolega profesora Juliana Deptuły (gościnnie)
     
  • Adrian Królak Adrian Królak
    Chłopiec mieszkający w kamienicy przy ulicy Stalowej w Warszawie, w której mieszkała również Sławomira Drożdżak, sprzątaczka w firmie kosmetycznej "Face Cream" należącej do Beaty Boreckiej (gościnnie)
     
  • Marta Gortych Marta Gortych
    Ciężarna kobieta przed gabinetem lekarza ginekologa, u którego na wizycie była Bogna Różycka, potem Ruczaj / Recepcjonistka w Izbie Przyjęć Szpitala Psychiatrycznego, w którym hospitalizowany był Norbert Piątkowski, chłopak Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Andrzej Baczewski Andrzej Baczewski
    Lekarz na oddziale kardiologicznym szpitala gdzie w stanie przedzawałowym trafił Jeremiasz Bałucki (gościnnie)
     
  • Ewelina Kudeń Ewelina Kudeń
    Żona Macieja Frączaka, operatora w wypożyczalni maszyn budowlanych "Bud Support" należącej do Jerzego Chojnickiego i Antoniego Zabużańskiego, kolegi Michała Chojnickiego (gościnnie)
     
  • Tomasz Oświeciński Tomasz Oświeciński
    Oficer Centralnego Biura Śledczego strzegący bezpieczeństwa Leszka Jakubowskiego i jego rodziny (gościnnie)
     
  • Kamil Czarnecki Kamil Czarnecki
    Marcin, partner Bożenki Rosiak-Lubicz podczas zajęć w Szkole Tańca Towarzyskiego (gościnnie)
     
  • Szymon Kalinowski Szymon Kalinowski
    Były narzeczony Kai / Pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, kolega profesora Juliana Deptuły (gościnnie)
     
  • Adrian Wiśniewski Adrian Wiśniewski
    Właściciel sklepu z bielizną, w którym zakupy robiła Zyta Chojnicka, żona Michała (gościnnie)
     
  • Łukasz Król Łukasz Król
    Waldemar, petent Urzędu Pracy m.st. Warszawy gdzie pracy poszukiwał Norbert Piątkowski (gościnnie)
     
  • Michał Kempisty Michał Kempisty
    (gościnnie)
     
  • Damian Jankowski Damian Jankowski
    Bartek Bocianowski, uczeń Technikum Samochodowego, któremu Bożenka Rosiak-Lubicz partnerowała na Balu Studniówkowym, brat jej szkolnej koleżanki Pauliny (gościnnie)
     
  • Joanna Rucińska Joanna Rucińska
    Kobieta kłócąca się o miskę (gościnnie) (niewymieniony w czołówce)
     
  • Katarzyna Nowińska Katarzyna Nowińska
    Lokatorka bloku, w którym mieszkała Julia, koleżanka Olki Lubicz ze studiów w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Daniel Salman Daniel Salman
    Mężczyzna oszukany przez Denisa Burkino, szefa polskiej filii firmy "Happy Family Holiday", w której jako przedstawiciel handlowy pracował Feliks Nowak (gościnnie)
     
  • Iwo Orłowski Iwo Orłowski
    Johann Trend, niemiecki klient agencji detektywistycznej należącej do Bogdana Sawickiego (gościnnie)
     
  • Marzena Ziarek Marzena Ziarek
    Studentka Wyższej Szkoły Humanistyki Stosowanej, koleżanka Oli Lubicz i Adrianny Drzewieckiej (gościnnie)
     
  • Piotr Binder Piotr Binder
    Profesor Jan Tuszyński, lekarz hematolog w Centrum Onkologii w Warszawie leczący chorą na białaczkę Barbarę, siostrę Bogny Różyckiej, potem Ruczaj a następnie Jakubowskiej (gościnnie)
     
  • Paweł Aksamit Paweł Aksamit
    Technik od monitoringu współpracujący z Bogdanem Sawickim (gościnnie)
     
  • Natalia Antoszczak Natalia Antoszczak
    Martyna Czerska, narzeczona Maćka Lubicza (gościnnie)
     
  • Wojciech Asiński Wojciech Asiński
    Dyrektor liceum, w którym pracowała Weronika (gościnnie)
     
  • Piotr Bajor Piotr Bajor
    Oficer dyżurny w Komendzie Stołecznej Policji (gościnnie)
     
  • Witold Bałusz Witold Bałusz
    Szatniarz w kawiarni (gościnnie)
     
  • Bartosz Banik Bartosz Banik
    Policjant prowadzący dochodzenie ws. włamania do mieszkania Lubiczów (gościnnie)
     
  • Aleksandra Białkowska Aleksandra Białkowska
    Studentka egzaminowana przez Krystynę Lubicz (gościnnie)
     
  • Mirosław Bieliński Mirosław Bieliński
    Klemens, krawiec który wynajął lokal Marioli Kaczorek (gościnnie)
     
  • Piotr Bigora Piotr Bigora
    Pełnomocnik Joanny Kwarc w sprawie ustanowienia opieki nad synem (gościnnie)
     
  • Robert Błoński Robert Błoński
    Technik z CBŚ naprawiający kamerę u Leszka / Kontrahent firmy "Face Cream" (gościnnie)
     
  • Violetta Bogorodź Violetta Bogorodź
    Audytor przeprowadzająca audyt zewnętrzny w firmie "City Lunch" (gościnnie)
     
  • Joanna Borer Joanna Borer
    Leśniewska, matka Sylwii, uczennicy Sportowego Liceum Ogólnokształcącego (gościnnie)
     
  • Janusz Borkowski Janusz Borkowski
    Klient agencji detektywistycznej Bogdana Sawickiego (gościnnie)
     
  • Agnieszka Dobrowolska-Borowiec Agnieszka Dobrowolska-Borowiec
    Porolska, sędzina Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Potylichach (gościnnie)
     
  • Wojciech Borsucki Wojciech Borsucki
    Lekarz na OIOM-ie szpitala, w którym przebywał Norbert Piątkowski (gościnnie)
     
  • Zuzanna Brela Zuzanna Brela
    Córka klienta zainteresowanego kupnem domu Jacka Boreckiego (gościnnie)
     
  • Maria Broniewska Maria Broniewska
    Niewidoma pacjentka "El-Medu", którą przywiózł Mariusz Kwarc (gościnnie)
     
  • Karolina Brzezińska Karolina Brzezińska
    Matka dziecka uczęszczającego do przedszkola Czesi Kurzawskiej (gościnnie)
     
  • Maria Bujakowska Maria Bujakowska
    Ekspedientka w butiku, w którym suknię kupowała Beata Borecka (gościnnie)
     
  • Izabela Burska Izabela Burska
    Hanna, pracownica "El-Medu" (gościnnie)
     
  • Jan Bystydzieński Jan Bystydzieński
    (gościnnie)
     
  • Łukasz Chmielowski Łukasz Chmielowski
    Student Krzysztof, kolega Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Piotr Chojecki Piotr Chojecki
    Kolega Jacka Boreckiego z pracy w Funduszu Inwestycyjnym (gościnnie)
     
  • Iwona Chołuj Iwona Chołuj
    Pracownica Sądu Rejonowego w Warszawie (gościnnie)
     
  • Monika Chrzanowska Monika Chrzanowska
    Recepcjonistka w Klinice Medycznej "El-Med" (gościnnie)
     
  • Katarzyna Czapla Katarzyna Czapla
    Jowita Kapner, analityk w "Banku TEC" (gościnnie)
     
  • Małgorzata Czarnecka Małgorzata Czarnecka
    Pracownica firmy "Czystość i Styl" (gościnnie)
     
  • Agnieszka Dellert Agnieszka Dellert
    Właścicielka firmy "Mezalians" (gościnnie)
     
  • Stanisław Dembski Stanisław Dembski
    Pijaczek, znajomy Mrozowej (gościnnie)
     
  • Klaudia Derebecka Klaudia Derebecka
    Izabela, uczennica liceum podkochująca się w Rafale Lindnerze (gościnnie)
     
  • Ewa Dobrowolska Ewa Dobrowolska
    Sekretarka w wydawnictwie "Emer" (gościnnie)
     
  • Sebastian Domagała Sebastian Domagała
    Jan Krawczyk, znajomy Rafalskiego / Aspirant Maciej Kryszko (gościnnie)
     
  • Beata Dorf Beata Dorf
    Sekretarka prezesa banku, w którym pracował Jacek Borecki (gościnnie)
     
  • Edyta Duda-Olechowska Edyta Duda-Olechowska
    Pracownica "Banku TEC" (gościnnie)
     
  • Katarzyna Dudzińska Katarzyna Dudzińska
    Wychowawczyni klasy Kasi Lubicz (gościnnie)
     
  • Danuta Dziedzic Danuta Dziedzic
    Marysia, pracownica firmy "Czystość i Styl" (gościnnie)
     
  • Sylwia Dziedzic Sylwia Dziedzic
    Barmanka w barku w Urzędzie Dzielnicowym Miasta Stołecznego Warszawy (gościnnie)
     
  • Jacek Dzięgiel Jacek Dzięgiel
    Przedstawiciel firmy "Zielony Trakt" (gościnnie)
     
  • Katarzyna Modet Katarzyna Modet
    Nauczycielka w świetlicy szkolnej (gościnnie)
     
  • Anna Eljasz Anna Eljasz
    Sekretarka w redakcji "Miesięcznika Rodzinnego" (gościnnie)
     
  • Szymon Fornalik Szymon Fornalik
    Tancerz, uczestnik zajęć w Szkole Tańca Towarzyskiego (gościnnie)
     
  • Mirosław Francuz Mirosław Francuz
    Leśniczy z Topolina (gościnnie)
     
  • Bożena Furczyk Bożena Furczyk
    Kobieta w pubie podrywana przez Michała Chojnickiego i Waldemara Paculskiego (gościnnie)
     
  • Piotr Furman Piotr Furman
    Kierowca, któremu Grażyna Lubicz samochodem stuknęła auto (gościnnie)
     
  • Zuzanna Gaińska Zuzanna Gaińska
    Ekspedientka w ciastkarni (gościnnie)
     
  • Bartosz Gajda Bartosz Gajda
    Psycholog (gościnnie)
     
  • Anna Gajewska Anna Gajewska
    Helena, sekretarka Marka Walczaka (gościnnie)
     
  • Krzysztof Garwacki Krzysztof Garwacki
    Mężczyzna potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych (gościnnie)
     
  • Teresa Gąska Teresa Gąska
    Szatniarka w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej (gościnnie)
     
  • Lilia Giżewska Lilia Giżewska
    Właścicielka butiku w galerii handlowej (gościnnie)
     
  • Aleksandra Głowaczewska Aleksandra Głowaczewska
    (gościnnie)
     
  • Jolanta Gogolewska Jolanta Gogolewska
    Lekarz okulista (gościnnie)
     
  • Arkadiusz Gołębiowski Arkadiusz Gołębiowski
    Przedstawiciel koncernu medialnego "TeleMedia" (gościnnie)
     
  • Michał Górski Michał Górski
    Wieczorek, student Wydziału Slawistyki Uniwersytetu Warszawskiego (gościnnie)
     
  • Józef Gruczek Józef Gruczek
    Mieszkaniec Sieluchowa (gościnnie)
     
  • Monika Gruda Monika Gruda
    Dziennikarka "Gazety Brukowej" / Matka, która chciała zapisać dziecko do przedszkola Czesi Kurzawskiej (gościnnie)
     
  • Jadwiga Gryn Jadwiga Gryn
    Żona Chmielewskiego, operatora w wypożyczalni maszyn budowlanych "Bud Support" (gościnnie)
     
  • Jakub Grzegorek Jakub Grzegorek
    Wykładowca na uczelni, na której studiowała Elżbieta Chojnicka (gościnnie)
     
  • Marcin Grzymowicz Marcin Grzymowicz
    Przemysław Kunysz, biznesman (gościnnie)
     
  • Maria Kłusek Maria Kłusek
    Kobieta spacerująca po Parku Łazienkowskich (gościnnie)
     
  • Bogumiła Ilczuk Bogumiła Ilczuk
    Kobieta oszukana przez Denisa Burkino / Uliczna kwiaciarka (gościnnie)
     
  • Maciej Jadowski Maciej Jadowski
    Hydraulik naprawiający pękniętą rurę (gościnnie)
     
  • Jan Jakubowski Jan Jakubowski
    (gościnnie)
     
  • Łukasz Jakubowski Łukasz Jakubowski
    Listonosz z przekazem pieniężnym dla Ryszarda Lubicza (gościnnie)
     
  • Beata Jankowska Beata Jankowska
    Łucja Smosarska, żona profesora Cezarego Smosarskiego (gościnnie)
     
  • Monika Jóźwik Monika Jóźwik
    Magdalena Ławecka, siostra Eugeniusza Rychtera (gościnnie)
     
  •  Wojciech Kacperski Wojciech Kacperski
    Mężczyzna, któremu Michał Chojnicki samochodem zastawił auto (gościnnie)
     
  • Andrzej Kaczmarczyk Andrzej Kaczmarczyk
    Lekarz onkolog w Klinice Medycznej "El-Med" (gościnnie)
     
  • Agata Kaczmarek Agata Kaczmarek
    Barbara Trzepień, wychowawczyni klasy Antoniego i Władysława (gościnnie)
     
  • Sylwia Kaczmarek Sylwia Kaczmarek
    Główna księgowa w Klinice Medycznej "El-Med" (gościnnie)
     
  • Ewa Kalamat Ewa Kalamat
    (gościnnie)
     
  • Aleksander Kalinowski Aleksander Kalinowski
    Tadeusz Rostowski, kierownik USC w Warszawie (gościnnie)
     
  • Wojciech Kalinowski Wojciech Kalinowski
    Pracownik ochrony w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy (gościnnie)
     
  • Marek Kaliszuk Marek Kaliszuk
    Prywatny detektyw, który śledził i próbował uwieść Czesię Kurzawską (gościnnie)
     
  • Marysia Kałucka Marysia Kałucka
    Dziecko uczestniczące w świątecznym posiłku w "Feminie" (gościnnie)
     
  • Damian Kamiński Damian Kamiński
    Dziennikarz "Gazety Brukowej" (gościnnie)
     
  • Patrycja Kanclerz Patrycja Kanclerz
    Prostytutka w agencji towarzyskiej "Matador" (gościnnie)
     
  • Tomasz Kanczewski Tomasz Kanczewski
    Sędzia Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Warszawie (gościnnie)
     
  • Ewa Kania Ewa Kania
    Andżelika, dziewczyna, która w "El-Medzie" poddała się zabiegowi hymenoplastyki (gościnnie)
     
  • Szymon Kaniewski Szymon Kaniewski
    Jakub, syn Mariusza i Joanny Kwarców (gościnnie)
     
  • Tomasz Karczewski Tomasz Karczewski
    Uczestnik kursu w Ośrodku Szkolenia Operatorów Ciężkiego Sprzętu Budowlanego (gościnnie)
     
  • Iwona Karlicka Iwona Karlicka
    Izabela, pacjentka oddziału patologii ciąży (gościnnie)
     
  • Jarosław Karpuk Jarosław Karpuk
    Kolega Feliksa Nowaka z pracy w Wojskowej Agencji Likwidacyjnej (gościnnie)
     
  • Irena Kazimierczuk Irena Kazimierczuk
    (gościnnie)
     
  • Cezary Kaźmierski Cezary Kaźmierski
    Piotr, sprzedawca w księgarni (gościnnie)
     
  • Stefan Każuro Stefan Każuro
    Doktor Łazanek, ortopeda w "El-Medzie" (gościnnie)
     
  • Anna Kękuś Anna Kękuś
    Szefowa Działu Kadr w firmie "City Lunch" (gościnnie)
     
  • Sara Kępska Sara Kępska
    Modelka na pokazie mody (gościnnie)
     
  • Kajetan Kęsicki Kajetan Kęsicki
    (gościnnie)
     
  • Dariusz Klimek Dariusz Klimek
    Ortopeda Piotr Ziemiński / Sprzedawca gorących napojów na targowisku (gościnnie)
     
  • Ryszard Kluge Ryszard Kluge
    Lekarz okulista / Docent Sarna, przyjaciel Alicji Marczyńskiej (gościnnie)
     
  • Stefan Knothe Stefan Knothe
    Stanisław Michalski (gościnnie)
     
  • Katarzyna Z. Michalska Katarzyna Z. Michalska
    Eliza Kowalczyk (gościnnie)
     
  • Aleksandra Kolan Aleksandra Kolan
    Ciężarna kobieta (gościnnie)
     
  • Katarzyna Kołeczek Katarzyna Kołeczek
    Helena, pracownica Salonu Sukien Ślubnych "Beautiful World" (gościnnie)
     
  • Szymon Kołodziej Szymon Kołodziej
    Student, kolega Olki Lubicz (gościnnie)
     
  • Agata Konarska Agata Konarska
    Prezenterka prowadząca program "Kawa czy herbata?" (gościnnie) (ona sama)
     
  • Kristof Konrad Kristof Konrad
    Sprzedawca w sklepie z biżuterią (gościnnie)
     
  • Bartosz Kopeć Bartosz Kopeć
    Maciej Frączak, operator w wypożyczalni maszyn budowlanych "Bud Support" (gościnnie)
     
  • Anna Kordus Anna Kordus
    Dziewczyna w barze (gościnnie)
     
  • Maja Kotarska Maja Kotarska
    Była dziewczyna doktora Karola Wysockiego (gościnnie)
     
  • Monika Kowalczyk Monika Kowalczyk
    Funkcjonariuszka Straży Miejskiej (gościnnie)
     
  • Jakub Kowalewski Jakub Kowalewski
    Kelner w restauracji (gościnnie)
     
  • Waldemar Kowalski Waldemar Kowalski
    Wiktor Dębicki, licencjonowany kinestetyk i psychotronik (gościnnie)
     
  • Daniel Kozłowski Daniel Kozłowski
    (gościnnie)
     
  • Jerzy Krasuń Jerzy Krasuń
    Kazimierz, pacjent gabinetu rehabilitacyjnego Bogny Różyckiej (gościnnie)
     
  • Michał Kraśnicki Michał Kraśnicki
    Marek, brat Joanny Mróz (gościnnie)