PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 450
ocen
2,8 10 1 35450
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Premiera odcinka 29 sierpnia, a już teraz udostępniam nową czołówkę:
http://www.youtube.com/watch?v=T1UW3mkDqsE&feature=youtu.be
Proszę o komentarze. :D

elmoo_filmweb

Jeśli zjemy Snickersa, to może nie będziemy gwiazdorzyć :D

ocenił(a) serial na 10
MarinaSamira

I przy okazji podumac ;)

użytkownik usunięty
elmoo_filmweb

A "Prezesowa" moge tam byc ja? :)

Ja tą firmą rządzę i łatwo nie dam się zepchnąć ze stołka :D:D

użytkownik usunięty
Vanessa100

To moze chociaz bede zastepca? :)

;(
Spore udziały w firmie od jakiegoś czasu ma też Elfijka, dostała je od Awdara.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Wszyscy tylko by chcieli rządzić w firmie.
Vanessa nie odda nikomu władzy, bo jest samolubna i nikogo nie lubi. Z kolei Elfijka ma wszystko gdzieś i chleje wódę. Nie wiem więc jakim cudem ktoś miałby przejąć jakąkolwiek władzę. No, chyba, że podstępem. :)

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

A ja bym chciał zrobić kolekcje o nazwie Tabaka wzorem Thomasa Forestera XD

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Dziwne masz pomysły xD

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

a takie jakieś XD

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

A pamiętasz jeszcze, że Twoja praca to dostarczanie koniaków na Truskawiecką? :D Chyba trzeba Ci zmienić, bo to tak niewygodnie. Z USA do Warszawy lecieć w tą i z powrotem.

Bogdan4674

Kolekcja Tabaka haha ;)
Ja z kolei chciałabym, żeby Ridż Forrester (Ronn Moss) zaprojektował dla mnie sukienkę.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Tylko sukienke? Moze cos wiecej...

Co jeszcze? ;P

użytkownik usunięty
Vanessa100

Moze kolekcje bielizny...

Mnie wystarczy ridźowa sukienka.
Pojawić się gdzieś w kreacji od Forrestera, ach ;D

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Piękna nazwa :) Już nie mogę się doczekać ! :)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 55
Marina zaczyna pracę w „Filmwebie”. Na dobry początek postanawia zrobić ankietę na temat życia erotycznego i seksualnego pracowników. Wiatr chce porozmawiać z Sisi na temat ich uczucia, ona jednak unika tego tematu. Do gabinetu Vanessy niespodziewanie przychodzi Bogdan. Mężczyzna ma do niej sprawę biznesową. Oświadcza, że chciałby znowu pracować w firmie. Vanessa wybucha śmiechem i cała się rumieni. Marina wypytuje się wszystkich pracowników o ich partnerów i partnerek seksualnych w minionym roku. Nikt jednak nie chce udzielić odpowiedzi na to pytanie. Marina zapewnia wszystkich, że chce im pomóc. Vanessa mówi Bogdanowi, że nie ma szans na jego powrót do firmy. Bogdan zwierza się dziewczynie, że po utracie żony tylko praca może ukoić jego ból. Vanessa jednak nie zamierza być fundacją dla wdowców. Bogdan oburza się, że Vanessa nazwała go wdowcem. Sisi idzie do kościoła i spowiada się ojcu Santiago z wszystkich grzechów. Spowiedź ta trwa kilka godzin. Sisi czuje się oczyszczona z grzechów. Postanawia być dobrą dziewczyną. Marina zwierza się Wiatrowi, że nie nadaje się do pracy w firmie. Wiatr z kolei zwierza się, że Sisi już go nie chce. Mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez niej. Bogdan dostaje telefon z informacją, że Kat ostatecznie została uznana za zmarłą. Mężczyzna idzie do baru. W barze siedzi również Wiatr, topiąc smutki po zerwaniu z dziewczyną. Towarzyszy mu Marina, która cierpi z powodu pierwszej porażki w pracy oraz miesiączki.

elmoo_filmweb

Rozwaliła mnie kilkugodzinna spowiedź Sisi, cóż ona tak nagrzeszyła? hah

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Może tym, że paliła, piła i imprezowała w czasie ciąży i że spała z kilkoma facetami tygodniowo? Teraz Sisi ma wyrzuty sumienia, ot co. :)

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Ale ja chce wrócić do firmy hehe

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Vanessa chyba wyraziła się jasno. :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

To przejdę do konkurencji i będę im szkodził :P

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Mogłaby pytać o długość fiutków ;]

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Zapewne Vannessa przypomniała sobie, że Bodgan zamierza stworzyć "kolekcję tabaki" i dlatego tak się uśmiała :D

Ojej, prawie cały odcinek o mnie :D I żeby spowiadac się kilka godzin? Noo to nieźle nagrzeszyłam hah

Z Wiatrem to teraz rozstania i powroty, żeby tylko alkoholikiem nie został, bo szkoda, bo to spoko chłop jest :)

Marina, znam ten ból, głowa do góry :) :D

Odcinek spoko :)

elmoo_filmweb

"Towarzyszy mu Marina, która cierpi z powodu pierwszej porażki w pracy oraz miesiączki. "
Haha, Marina jako lekarka powinna wiedzieć, jaki lek łyknąć by zwalczyć ból menstruacyjny :D Choć nie zawsze tabletki pomagają.

W tej ankiecie powinna być taka odpowiedź na pytanie o liczbę partnerów seksualnych - "nie pamiętam" :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Bohaterowie nie przyznali się, ale ja jako reżyser wiem wszystko i mogę sporządzić poniżej taką listę:
Vanessa dotychczas spała jedynie z Lachem i jest z nim w związku (2014-)
Był w niej po uszy zakochany Andre, jednak ona cały czas go odrzucała.

Elfijka była żoną Awdara (2014)
Jej wcześniejszymi partnerami byli prawdopodobnie Meksykanie.

Elmoo był narzeczonym Makagigi, ale dziewczyna uciekła dzień przed ślubem. (2014)
Elmoo był również podrywany przez Evę (2014) - to chyba wszyscy pamiętamy :)

Bogdan był mężem Kat. (2014). Uprawiali seks w 2013 roku.
Bogdan zdradził Kat z prostytutką. (2014)
Bogdan uprawiał seks z Warią. (2014)

Lilula była narzeczoną Erroneousa. (2013) - tego możecie nie pamiętać
Lilula ma romans z chłopakiem swojej siostry, Lachem. (2014-)

Sisi była w związku z Wiatrem. (2014)
Sisi uprawiała seks z wieloma mężczyznami.

Lach jest w związku z Vanessą. (2014-)
Lach był podrywany przez Brooke w celu rozbicia jego związku z Vanessą. (2014)
Lach zdradza Vanessę z Lilulą. (2014-)

Wiatr całował się z Camillą. (2014)
Wiatr był w związku z Sisi. (2014)

elmoo_filmweb

Ja jak dotąd miałam tylko jednego faceta? Ja - taka przebojowa, ostra super laska? :D
Jak to się stało?

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Cóż, jesteś nieprzystępna , to chyba dobrze - facet musi się natrudzić, żeby Ciebie zdobyć. I Lach nie miał z Tobą na początku łatwo. :D

elmoo_filmweb

Wychodzi na to, że niby ze mnie czarny charakter, ale w kwestii partnerów seksualnych jestem najporządniejsza ze wszystkich
w serialu :D
Mam nadzieję, że trochę ubarwisz moje życie uczuciowe. Nie twierdzę, że od razu masz mi robić tylu facetów co ma Brooke w Modzie :D ale żeby coś się u mnie zaczęło ciekawego dziać w relacjach damsko-męskich.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

No dokładnie, nie wpuszczasz byle kogo do łóżka. :)
Właśnie to zamierzam. :D Przecież nie mogę pozwolić, żebyś ciągle była z Lachem, który w dodatku zdradza Cię z Twoją siostrą. :D

elmoo_filmweb

Cieszę się, że dbasz o moje dobro xD

elmoo_filmweb

Fajna statystyka :) Ale nie wygląda to aż tak rozwięźle:)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

hah, chyba musiałam być pijana , bo tych "wielu mężczyzn" nie pamietam haha , tylko Wiatr utkwił mi w pamięci :D

Vanessa100

Ten tekst na koniec też mnie rozwalił , Elmo jakbyś to sam czuł:)

wiatriwoda

Szukają gwiazd do kolejnej edycji Tańca z gwiazdami.
Dzwonili do Was? Bo do mnie jakoś nie XD

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Do mnie też niestety nie xD

Ale za to Kaczorowska ma być w następnej edycji :D

ocenił(a) serial na 3
Sisi_188

Do mnie dzwonili, ale postawiłem warunek, że tańczę tylko albo z Herbusiową albo z Kaczorowską.

Awdar

hahaha ;)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Czyżby następne było badanie w kierunku chorób wenerycznych?

MarinaSamira

Nie wiem, czy ktoś się zgodzi na to badanie XD
Choć w sumie warto dla zdrowia.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Akurat Ty się nie musisz bać, bo najporządniejsza z nich wszystkich jesteś.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

W najbliższym czasie szykuje się dużo zmian. Jutro ostatni odcinek z udziałem Andre (niby jest na forum, ale tu się nie udziela), za tydzień z Warią (postać wróci jak wróci nasza wariatuncio). 24 grudnia będzie specjalny świąteczny odcinek, w którym pojawi się Awdar. Planuję też pojawienie się postaci Gifmana (czyli ZSGifman) oraz kogoś nowego z rodziny Vanessy. Tak więc powrót Isild przesunie się najwcześniej na początek stycznia... to tyle.
Aha, postaram się, żeby początek roku 2015 był bardziej obfity w dynamiczne i kontrowersyjne wątki. :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 56
Anarchist o poranku przynosi Vanessie do gabinetu kawę z mlekiem. Zaraz potem wpada Andre. Vanessa mówi, że nie ma czasu. On jednak oświadcza, że awansował na sierżanta i przenosi się do Nowego Jorku. Vanessa wzrusza ramionami. Lach myje ręce w łazience. Anarchist cicho podchodzi i go dotyka, a Lach podskakuje ze strachu. Dziewczyna zaczyna się śmiać, że Lach to tchórz. Mężczyzna każe jej się odczepić. Anarchist z uśmieszkiem na twarzy oświadcza, że za dużo się dowiedziała, żeby teraz odpuścić. Wiatr wykorzystuje Marinę do codziennych czynności w firmie, aby poczuła się potrzebna. Dziewczyna jednak nic nie ogarnia i źle wykonuje rzeczy. Marina co raz bardziej dochodzi do wniosku, że praca tutaj to był dla niej błąd. Uważa bowiem, że jest zbyt dobra w swojej dziedzinie, żeby się marnować w tej firmie. Wiatr przytula Marinę i próbuje ją pocieszyć. Anarchist po raz kolejny szantażuje Lacha. Tym razem chce samochód w zamian za utrzymywanie tajemnicy. Lach mówi, że nie stać go na tak drogie prezenty. Wtedy Anarchist mówi, że to nie prezent, a zapłata. Andre jedzie z Elmem na lotnisko. Elmoo bardzo przejmuje się odlotem mężczyzny. Mówi, że będzie mu brakowało wspólnych wypadów do baru. Melissa wyznaje Liluli, że niepokoi się o nią. Dodaje, że wygląda na zakochaną. Lilula przyznaje, że pojawił się ktoś w jej życiu. Melissa chciałaby go poznać. Lilula stanowczo odmawia i mówi, że to byłoby za duże ryzyko. Melissa wyczuwa, że dzieje się coś niedobrego. Postanawia śledzić córkę. Tymczasem Lach mówi telefonicznie Liluli, czego żąda Anarchist. Lilula mówi, że ledwo ją stać na klapki Kuboty. Andre siedząc na siedzeniu w samolocie, jest przygnębiony. Dostaje smsa od Vanessy o treści „Będzie mi Cię brakowało.” Andre ze szczęścia całuje stewardessę.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ryzykownie jest poznawać szczegóły życia Li ;)

" Anarchist cicho podchodzi i go dotyka"

"Wiatr wykorzystuje Marinę"

Muszę być zboczony, skoro te fragmenty dziwnie mi się skojarzyły ;)

elmoo_filmweb

"Lach myje ręce w łazience" - haha, słusznie, mycie rąk to podstawa. Rysiek Lubicz byłby z Lacha dumny ;)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Mój wątek z Anarchist zaczyna upodabniać się nieco do wątku Bolka i Halszki :D.

ocenił(a) serial na 6
lach

Tyle, że nie jesteś szantażowany ciążą - jak na razie. :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 57
Kiedy Bogdan odwiedza Warię, zastaje ją pakującą się. Kobieta oświadcza, że Bogdan nie może dać jej szczęścia, dlatego będzie szukać go gdzie indziej. Bogdan mówi Warii, że może z nią wziąć ślub. Wiatr i Vanessa rozmawiają o zaległej reklamie bielizny. Wiatr nie może się skupić, gdyż pisze smsy. Vanessa wścieka się, że marka bielizny zerwie z nimi umowę, jeśli szybko nie nadrobią reklamy. Wiatr oświadcza, że reklamowanie bielizny znudziło mu się. Vanessa nie może uwierzyć w te słowa. Do Sisi niespodziewanie przychodzi Camilla. Dziewczyna wyznaje, że niedawno wróciła do Sacramento. Oświadcza również, że policja umorzyła śledztwo w sprawie wypadku. Vanessa dostaje wiadomość do Elfijki, w której oświadcza, że wyjechała na urlop do Europy. Vanessa jeszcze bardziej wścieka się i zwala wszystkie dokumenty z biurka, a następnie wybiega z gabinetu. Gdy widzi Anarchist bawiącą się telefonem, wyrywa jej go i depcze. Oświadcza, że od teraz w firmie będzie obowiązywać konfiskata komórek. Elmoo wyczuwa złą energię od Vanessy, dlatego też chowa się w szafie i czeka, aż potwór Vanessa wróci do swojej jamy. Waria prosi Bogdana o ostatnią przysługę – aby zawiózł ją na lotnisko. Bogdan spełnia to życzenie. Na lotnisku Bogdan życzy Warii wszystkiego dobrego. Waria całuje go w policzek i kieruje się ku samolotu. Bogdan siada na schodach i rozpacza, że znowu został sam. Łzy spływają mu po policzkach. Nagle dzwoni Vanessa i oświadcza, że chce go natychmiast widzieć w firmie. Bogdan nie wiedząc o co chodzi, przyjeżdża na polecenie Vanessy. Tam dziewczyna mówi, że zmieniła zdanie i chce go zatrudnić z powrotem jako jej asystenta. Bogdan bez zastanowienia zgadza się. Vanessa każe się zawieść kolejno do fryzjera, kosmetyczki, solarium, centrum handlowego, salonu SPA i masażystki. Camilla tłumaczy Sisi, że musi zaakceptować, że to był tylko wypadek. Zwrócona ku oknie wspomina tamten wieczór. Nagle Sisi popycha ją i przystawiając jej nóż do gardła, mówi „Podaj mi choć jeden powód, dla którego nie miałabym cię zabić”…

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Będzie pierwsze morderstwo? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones