PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 451
ocen
2,8 10 1 35451
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Premiera odcinka 29 sierpnia, a już teraz udostępniam nową czołówkę:
http://www.youtube.com/watch?v=T1UW3mkDqsE&feature=youtu.be
Proszę o komentarze. :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Wyniki plebiscytu:
Najlepsza postać męska: Awdar Sherman (30%)
Najlepsza postać żeńska: Elfijka Moore (30%)
Najlepszy debiut: Wiatr Forrest (60%)
Najlepszy czarny charakter: Sisi Omega (70%)
Najlepsza para: Adwar i Elfijka oraz Lach i Lilula (30%)
Gratuluję zwycięzcom! :D Chciałem Wam pokazać dokładne wyniki ankiety, ale nie potrafię ogarnąć tego systemu. :D
Oraz odświeżona czołówka z Awdarem i Mariną:
http://www.youtube.com/watch?v=uzy8ReH7WJk

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Chciałbym oświadczyć, że jestem tak wzruszony, że aż przygotowałem sobie przemówienie. Dziękuję mamie, tacie i Ilonie Łebkowskiej, bez której bym tu nie pisał, jak również narodowi polskiemu, wśród którego wyrosłem taki piękny, jaki jestem.

elmoo_filmweb

Ja też miałam już przygotowane wzruszające przemówienie na wypadek wygranej, a tu nici.
To dlatego, ze wybory zostały sfałszowane! ;))))

Ale jestem dumna z samego uczestnictwa w tym plebiscycie. Gratuluję laureatom.
Dużo ostatnio tego - Złote Pielmienie, Klanoskary, Filmwebowcy, Złote Globy :D:D, Telekamery, jeszcze Oscary ;D.
Ridż Forrester (Ronn Moss) na każdą galę szyje dla mnie nową suknię.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Też uważam, że wyniki sfałszowano :D Przecież głosowałam na Vanessę ( chociaż chciałam na siebie)!

LiLuLa

Doceniam, siostro. Nie ma to jak siostrzana więź.

ocenił(a) serial na 6
LiLuLa

Ja również uważam, że wyniki sfałszowano! To skandal, ze Vanessa nie wygrała w żadnej kategorii! Zgłaszam protest!

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Dziękuję za poparie w kategorii najlepsza para. Duma mnie rozpiera! Widać ostry seks, że aż trzeba było wymieniać sprężyny w łóżku przyniósł efekty!

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Ojej, ogromnie dziękuje ze jestem Waszym czarnym charakterem ! :) Dziękuje :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

:D :D :D :D :D

O lolu, wygrałam :D :D :D No cóż, zdziwiłam się, ale chciałam podziękować SOBIE za mą wspaniałość, skromność, wyjątkowość i NAJLEPSZOŚĆ :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 63
Anarchist jest na środku ulicy i widzi światło, które powoli się do niej zbliża. Po chwili słyszy hałas, a przed oczami objawia jej się duch Ryszarda Lubicza! Ryszard prosi Anarchist, żeby poszła za nim, a wyprowadzi ją stąd. Dziewczyna postanawia postępować według wskazówek. Bogdan na prośbę Vanessy przyjeżdża do jej willi. Vanessa mówi, że ma pilną sprawę i zaprowadza go do sypialni. Tam rzuca się na niego i mówi, że chce się z nim kochać. Mężczyzna nie dowierzając w to, szczypie się w rękę. Nim zdąża cokolwiek powiedzieć, Vanessa zdejmuje mu bokserki. Lach i Lilula zastanawiają się, dlaczego mężczyzna nie dostał jeszcze wypowiedzenia od Vanessy. Stwierdzają jednak, że to mało ważne, po czym całują się. Anarchist podąża za świecącym Ryszardem. Duch zaprowadza ją w dziwne miejsce, gdzie jest biało i cicho. Po chwili Anarchist budzi się w gabinecie Gifmana ponownie przypięta do łańcucha. Mężczyzna wychodzi wraz ze swoją asystentką i kochanką, Candy. Dziewczyna opowiada, że kiedy ogłuszyła Anarchist kamieniem, ta zaczęła pleść głupoty o duchu Ryszarda. Gifman śmieje się, a Anarchist zaczyna krzyczeć. Gdy Lilula wychodzi do pracy, Lach postanawia zorganizować romantyczną kolację. Bierze kucharek do ręki, po czym czyni cuda. Po stosunku z Vanessą Bogdan leży w łóżku spocony i ledwo zipie. Wtenczas Vanessa pali papierosa i oświadcza Bogdanowi, że od teraz będzie jej asystentem w łóżku. Po wyjściu Bogdana Vanessa postanawia wziąć kąpiel. Kiedy wchodzi do wanny, ktoś puka do drzwi. Okazuje się, że Bogdan z wrażenia zapomniał ubrać butów. Lach i Lilula jedzą romantyczną kolację – łososia w cieście francuskim. Lilula jest pod wrażeniem. Mężczyzna prosi dziewczynę, żeby wyjechali razem na tydzień do Amsterdamu. Lilula całuje Lacha. Vanessa wchodzi w końcu do wanny. Jednak znowu ktoś puka. Vanessa idzie w pianie naga i trzyma kondom. Otwiera drzwi, a przed nimi stoi Elfijka.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

W klanie ostatnio dużo francuszczyzny, to też się pojawiła ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
ZSGifMan

Dziękuję za ten świetny komentarz! :D

ocenił(a) serial na 10
ZSGifMan

Taki komentarz to jest coś świetnego ! :)

ocenił(a) serial na 4
Sisi_188

Fenkju, fenkju dla wszystkich.

elmoo_filmweb

Ho ho, ja i Bogdan ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Podoba Ci się? :D

elmoo_filmweb

Bardzo !
Od dawno czekałam, aż mi zrobisz jakiś gorący romans.
"Vanessa zdejmuje mu bokserki" - wow, jaka jestem napalona ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

http://ll-media.tmz.com/2012/09/25/ashley-tisdale-twitter-0002-layer-12-480w.jpg
Oj bardzo :)

elmoo_filmweb

hah ;))
jakiegoś misia trzymam, gadżety były :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Oj tak, ostro było :)

ocenił(a) serial na 1
elmoo_filmweb

hahaha z tym duchem Rycha to genialne. dopiero nadrabiam czytanie ;)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Tutaj taka ciekawostka:
Powiązania serialu z „Klanem”
W 3 odcinku Krystyna Lubicz piła w barze z Kat.
W 4 odcinku Eva postanowiła zapisać się na kurs taneczny do Bożeny Lubicz.
W 1 i 4 odcinku Elfijka wspominała, że pracowała w aptece Elżbiety Chojnickiej. W 16 odcinku spacerująca z kawą Elżbieta pojawia się w wizji Elfijki.
W 6 odcinku dowiadujemy się, że szympans „Rysiek” dostał to imię w hołdzie Ryszardowi Lubiczowi. W 63 odcinku duch Ryszarda Lubicza objawia się Anarchist.
W 7 odcinku Bogdan oświadczył się Kat w Rosso, restauracji Moniki Ross.
W 8 odcinku Gigi trafiła do psychoterapeuty, Piotra Rafalskiego.
W 15 odcinku Bogdan dostaje pracę u Pawła Lubicza jako dostawca koniaku.
W 34 odcinku Wredna chwali się, że została asystentką Igora Rutki.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 64
Elmoo i Vanessa zastanawiają się, co zrobić w sprawie Anarchist, która od kilku dni nie daje znaku życia. Vanessa stwierdza, że muszą poszukać innej sekretarki. Elmoo jednak nie wierzy w to, że Anarchist tak po prostu zrezygnowała z pracy. Tymczasem Anarchist budzi się w dziecięcym łóżeczku. Dookoła są zabawki dziecięce. Wchodzi Gifman i nazywa Anarchist swoim dzieciątkiem. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego Gifman uważa ją za swoją córkę. Elfijka tłumaczy Vanessie, że musiała się zregenerować. Vanessa uważa, że Elfijka zachowuje się nieodpowiedzialnie. Gifman mówi Anarchist, że jest jego córeczką i zawsze nią była. Anarchist uważa, że mężczyzna jest chory psychicznie. Vanessa pisze ogłoszenie w sprawie poszukiwania nowej sekretarki. Niespodziewanie w jej gabinecie zjawia się Isild. Dziewczyna mówi, że chciałaby zacząć pracę w Filmwebie. Vanessa z marszu zgadza się i wita Isild na pozycji nowej sekretarki. Isild jest zaskoczona. Vanessa wręcza jej stertę dokumentów i życzy miłej pracy. Tymczasem Candy przeszukuje dom Anarchist. Niespodziewanie do domu dobija się Elmoo i woła Anarchist. Dziewczyna więc wychodzi oknem i ucieka. Elmoo jednak spostrzega uciekającą osobę i zaczyna ją gonić. Wpada w poślizg i ląduje w błocie. Adwar i Elfijka spotykają się po raz pierwszy od rozstania na lotnisku. Dziewczyna wpada mu w objęcia. Candy mówi Gifmanowi o sytuacji, która ją napotkała. Mężczyzna chce mieć dowód na to, że jest ojcem Anarchist. Tymczasem Anarchist jest zamknięta w dziecięcym pokoju. Dziewczyna bierze łóżeczko i próbuje wyważyć nim drzwi. Wpada Gifman i z rozpaczą błaga dziewczynę, żeby od niego nie uciekała.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Oj, biedna Anarchist w pułapkę wpadła...

ocenił(a) serial na 2
MarinaSamira

Fajne to XD

elmoo_filmweb

Gifman trochę jak szalony Norbert :D

ocenił(a) serial na 1
elmoo_filmweb

faktycznie, wieje psychozą :) dobre akcje, ale biedna moja postać, oj biedna ;)

ocenił(a) serial na 3
anarchistt89

Może święty Rysiek Cię uratuje?

ocenił(a) serial na 1
MarinaSamira

Cóż, chyba pozostaje mi liczyć na jego łaskawość i rycerskość xD

ocenił(a) serial na 4
anarchistt89

Oczywiście.
Ale i tak jesteś moja :]

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Dlaczego w realu nie mam tak z kobietami??? Dlaczego??? (poza tym, że nie jestem tak ładny, jak Jake Abel).

Dostać pracę sekretarki z marszu, bez cv, listu motywacyjnego, nawet bez rozmowy. Can sth be more klanning?

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Dokładnie tak! Rozmowa Isild i Vanessy wyglądała tak:
- Cześć, Vanessa. Chciałabym zostać sekretarką w Filmwebie.
- Jesteś zatrudniona!

A co do tego pierwszego, to nie uroda się liczy, a charakter i podejście do kobiet. :)

elmoo_filmweb

Miałam chyba jakiś dobry dzień, że tak z marszu zatrudniłam Isild ;)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Jakaś awaria na filmwebie, usunęli odcinek oraz komentarze moje i Awdara.
Wstawiam jeszcze raz:
Filmwebowcy, odcinek 65
Lach prosi Vanessę o urlop. Vanessa pokazuje mu środkowy palec. Gifman chce porozmawiać z Anarchist. Ona jednak nie odzywa się. Mężczyzna wyznaje, że uwięził ją z miłości do niej. Anarchist pluje mu w twarz. Wściekły mężczyzna zaczyna dusić ją i mówi, że jest taką samą s**ą jak jej matka. Elmoo wpada do gabinetu Vanessy i przerywa jej rozmowę z Lachem. Zdyszany mówi o tym, co go spotkało przy posiadłości Anarchist. Vanessa uważa to za mało istotne i każe wynosić się obu mężczyznom. Awdar odwiedza Elfijkę w jej nowym, małym, niebieskim domku i chce z nią porozmawiać o sprawach finansowych. Mężczyzna czuje od niej alkohol. Elmoo mówi Bogdanowi o całej sprawie z Anarchist. Prosi mężczyznę, żeby mu pomógł. Mężczyźni idą na policję zgłosić zaginięcie. Tymczasem Anarchist rozwala łóżko dziecięce. Lach mimo odmowy urlopu postanawia wyjechać do Amsterdamu z Lilulą. Dziewczyna obawia się, że wtedy Lach zostanie wyrzucony z pracy. Mężczyzna oświadcza, że dla niej jest gotów poświęcić pracę. Elfijka mówi Awdarowi, że chce mu oddać udziały. Nie może jednak się wysłowić, gdyż plącze jej się język. Awdar widzi, że Elfijka jest w złym stanie i postanawia nią się zaopiekować. Elmoo i Bogdan rozpoczynają współpracę z detektywem Bogdanem Sawickim. Sawicki, Bogdan i Elmoo próbują namierzyć Anarchist. Elfijka zasypia na kolanach Awdara. Mężczyzna przypomina sobie wszystkie chwile spędzone z dziewczyną. Gdy Candy wchodzi do pokoju, Anarchist uderza ją deską i zabiera jej pistolet. Chwilę potem wybiega z pistoletem, Gifman jednak ją obezwładnia. Elmoo, Bogdan i drugi Bogdan jadą polonezem ratować Anarchist. Tymczasem Gifman zamierza wysadzić cały dom.

ocenił(a) serial na 4
elmoo_filmweb

3,

2,

1,

. . .

B U U U M !

elmoo_filmweb

Będzie następny odcinek?

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Będzie, w poniedziałek lub wtorek. Będzie dużo emocji. :)
Będzie również całkiem nowa czołówka - na bogato!

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Następny odcinek niestety pod koniec tygodnia. Może będą dwa odcinki na raz.

elmoo_filmweb

Ok, nie ma żadnego problemu.
Mam nadzieję, że ta nowa czołówka naprawdę będzie szałowa :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

W końcu mogę opublikować nowe odcinki. Proszę wybaczyć za tę przerwę, była ona spowodowana moim wymuszonym wyjazdem.
Oto nowe odcinki:
Filmwebowcy, odcinek 66
Elmoo, Bogdan oraz Bogdan Sawicki pędzą polonezem ratować Anarchist. Elmoo obawia się, że została ona porwana przez jakąś sektę. Tymczasem Gifman przywiązuje Anarchist i oświadcza, że zginie razem z nią i na zawsze będą razem. Elfijka budzi się na kanapie na kolanach Awdara. Dziewczyna przeprasza go za wszystko. Awdar przytula Elfijkę. Dziś ma odbyć się zebranie firmy, na którym ma dojść do ponownego przyjęcia udziałów przez Awdara. Wiatr z tego powodu jest niezadowolony. Marina głaska go po policzku, próbując go pocieszyć. Vanessa dostaje SMS-a od Lacha, w którym oświadcza, że wraz z Lilulą są w drodze na wczasy. Wściekła kobieta również oświadcza w SMS-ie, że mężczyzna jest zwolniony. Gifman zmienia zdanie i zamiast wysadzić dom, postanawia podpalić go. Anarchist woła o pomoc. Wiatr oświadcza Marinie, że zamierza nie dopuścić do tego, aby Awdar znowu miał władzę w firmie. Prosi ją, żeby stanęła po jego stronie. Marina zapewnia, że to zrobi i całuje go. Tymczasem Candy odzyskuje przytomność i czuje zapach spalenizny. Chwilę potem widzi dom w płomieniach i przywiązaną Anarchist, do której zbliża się ogień. Vanessa dzwoni do Bogdana i mówi, że jest zestresowana i natychmiast potrzebuje go do łóżka. Mężczyzna oświadcza, że ma ważniejsze sprawy – ratowanie świata. Na te słowa Vanessa oburza się i rzuca słuchawką. Isild pije kawę. Jest podekscytowana tym, że jest sekretarką. Zadowolona robi sobie selfie. Anarchist wykrzykuje do Candy, że wszyscy spalą się. Asystentka odwiązuje Anarchist i mówi, że zna awaryjne wyjście. Po chwili otwiera dźwignią podziemne przejście. Elmoo, Bogdan i drugi Bogdan docierają do miejsca i zastają palący się dom. Mężczyźni obawiają się, że przyjechali zbyt późno. Dochodzi do zebrania w firmie. Obecni są Vanessa, Awdar, Elfijka, Wiatr, Marina i Sisi. Kiedy Elfijka ma podpisać dokument, Wiatr oświadcza, że jeśli Awdar dostanie udziały, on odejdzie z firmy. Anarchist i Candy wydostają się na zewnątrz. Anarchist wpada w objęcia Elma. Nikt jednak nie wie, gdzie się podział Gifman.
Filmwebowcy, odcinek 67
Z samego rana do Vanessy przychodzi Bogdan i mówi jej, że Anarchist omal nie zginęła w pożarze. Vanessa śmieje się, że Anarchist pewnie zapomniała wyłączyć żelazka i nazywa ją sierotą. Bogdan tłumaczy, że dziewczyna została porwana. Vanessa ziewa i mówi, że to mało interesujące. Mężczyzna obraża się na dziewczynę i wychodzi. Sprawa z udziałami została na razie wstrzymana z uwagi na protest Wiatra. Awdar jest wściekły na niego i mówi, że odbiło mu przez sławę. Wiatr zarzuca Awdarowi, że jest nieodpowiedzialny i próbuje sobie wszystkich przyporządkować. Wchodzi Marina i oświadcza, ze ma takie same zdanie na ten temat, po czym obejmuje Wiatra. Anarchist budzi się na kanapie Elma. Mężczyzna daje jej mleko. Przy okazji wypytuje ją o to, co się stało. Dziewczyna tłumaczy, że uwięził ją jakiś facet, który podawał się za jej ojca. Przychodzi także Bogdan, który kupił dla Anarchist różne smakołyki. Mężczyźni chcą się zaopiekować dziewczyną. Vanessa dostaje MMS-a od Lacha z Amsterdamu, na którym liże się z Lilulą. Wściekła Vanessa wyrzuca telefon do kosza i idzie biegać nago. Marina zabiera Wiatra do swojego domu. Pokazuje mu swoje dyplomy oraz kolekcję żyrandoli. Wiatr jest zaintrygowany dziewczyną. Następnie Marina bierze go za rękę i prowadzi do sypialni… Elma, Bogdana i Anarchist odwiedza Candy. Tylko Anarchist rozpoznaje dziewczynę. Anarchist dziękuje Candy za uratowanie jej życia. Candy mówi, że Gifman chciał zabić je obie. Teraz Candy chce się zemścić na nim. Awdar układa domek z kart. Domek z kart się rozsypuje. Wściekły Awdar przewraca stolik. Bogdan i Elmoo zapraszają Anarchist na kolację, którą zrobili. Gdy Anarchist idzie do stołu, zapominając umyć ręce. Nagle ukazuje się duch Ryszarda Lubicza, który kiwa palcem.

elmoo_filmweb

A nowa czołówka jest ?

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Robi się :D

elmoo_filmweb

Oby nie było tak jak z Klanową , zawsze się zachwycam świetnym pokazaniem Sadyby i lotami kamerowymi i tak zawalili to starymi wielkimi zdjęciami aktorów.:)

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Jak już powiedziałem, nowa czołówka będzie świecić sławą i pieniędzmi. :D

elmoo_filmweb

Jak będzie tak super , to wyślemy ją do produkcji Klanu by cię zatrudnili:)

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Nie, no bez przesady.
Chociaż nieskromnie powiem, że jako scenarzysta - byłbym dobrym wyborem. :D

elmoo_filmweb

Może trochę przesadzę , ale być lepszym od Klanowych scenarzystów łatwo być:) hah

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

To też fakt.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

A jak Ci się podoba Twój nowy romans z Mariną - kolekcjonerką żyrandoli? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones