PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 459
ocen
2,8 10 1 35459
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Premiera odcinka 29 sierpnia, a już teraz udostępniam nową czołówkę:
http://www.youtube.com/watch?v=T1UW3mkDqsE&feature=youtu.be
Proszę o komentarze. :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Ah, Vanessa, kocham to, że zawsze łapiesz o co chodzi w tym, co piszę. :D
Wygląda na to, że to już początki alkoholizmu. :)

elmoo_filmweb

Ojej, niedobrze z Elfijką. Może jakaś nowa miłość ją uratuje czy coś ;)

Haha ja jestem największą i najwierniejszą fanką serialu "Filmwebowcy".
Emocjonowałam się nim już wtedy, gdy dopiero był przygotowywany.
Może zostanę współproducentką? Nie w kwestii scenariusza, tylko w kwestii finansowej.
Będę współfinansować ten serial, z moich pieniędzy (których nie mam :D:D)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Oj wiem, wiem. :) Oczywiście, mogłabyś być współproducentką, trochę grosza zawsze się przyda :D

elmoo_filmweb

Cieszę się :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

ja polecam Jędrule Kossonia zatrudnić XD

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Wyjątkowo dzisiaj "Filmwebowcy", gdyż jutro nie będę mógł wstawić odcinka. :)
Filmwebowcy, odcinek 69
Elfijka budzi się blada, rozczochrana z podkrążonymi oczami. Bierze tabletki na ból głowy. Nieoczekiwanie ktoś puka do drzwi. Okazuje się, że to Cefalix. Mężczyzna, widząc ją w takim stanie narzeka na Awdara, że pozwolił do tego dopuścić. Bogdan spotyka się z Vanessą w „Cookies”. Kobieta wyznaje mu, że sprawdził się jako partner seksualny. Mężczyzna jednak stwierdza, że Vanessa jest dla niego zbyt nieczuła. Wtedy Vanessa kładzie swoją stopę na jego kolano i oblizuje sobie wargę. Bogdan z wrażenia nie wie co powiedzieć. Candy dostaje bukiet róż z wiadomością od Gifmana, żeby przyszła w miejsce ich starej bazy. Dziewczyna postanawia wybaczyć mu to, że zostawił ją w płonącym domu. Gdy Elfijka bierze odświeżający prysznic, Cefalix sprząta bałagan w jej domu. W każdej szafce znajduje alkohol. Tymczasem Awdar rozwiązuje sudoku, następnie różne łamigłówki. Nic mu jednak nie wychodzi. Mężczyzna wpada na inny pomysł. Zaczyna pisać opowiadanie pod tytułem „Zabójstwo Wiatra”. Vanessa proponuje Bogdanowi, że w zamian za ich seksualne przeżycia ona mianuje go ochroniarzem Filmwebu. Po chwili Bogdan zgadza się na tak kuszącą propozycję. Candy przyjeżdża w umówione miejsce. Na miejscu zastaje Gifmana z papierosem. Dziewczyna wpada mu w objęcia. On jednak odpycha ją i uderza. Candy nie rozumie i pyta czy ją jeszcze kocha. Gifman nazywa ją szmatą i mówi, że zepsuła ich cały plan. Następnie każe jej się trzymać od niego z daleka i odjeżdża swoim dżipem. Vanessa wraca do domu. Zastaje na stole zeszyt z tytułem „Zabójstwo Wiatra”. Kobieta stwierdza, że Awdar chce zabić Wiatra. Natychmiast dzwoni do Wiatra i mówi mu, żeby uciekał.

ocenił(a) serial na 4
elmoo_filmweb

" Gifman nazywa ją szmatą . . . i odjeżdża swoim dżipem. "
- coś daleko pojechałem, bo strasznie długo mnie nie ma :(

ocenił(a) serial na 6
ZSGifMan

A no nie ma, bo na forum coś się nie udzielasz. Myślałem, że sobie nas odpuściłeś. ;)

ocenił(a) serial na 4
elmoo_filmweb

No wiesz: Ukraina, Krym, Korea Północna, zamieszki anty-policyjne w wielu stanach w USA . . .
Jednym słowem - byłem bardzo zajęty.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 70
W firmie zrobiło się spore zamieszanie z powodu rzekomego zabójstwa Wiatra przez Awdara. Informacja ta trafia także do prasy. Wściekły Awdar jest pewny, że to Wiatr powiadomił prasę o całym zdarzeniu. Anarchist przygotowuje pyszne śniadanie dla Elma. Jest to podziękowanie za gościnę i mówi, że chce wrócić już do swojego domu. Elmoo również jej dziękuje i stwierdza, że chyba nawet trochę polubił dziewczynę. Vanessa spragniona seksu czyta „50 Twarzy Greya”. Książka jednak jej nie zadowala. W rezultacie wykonuje do Bogdana sex-telefon i mówi mu, że czeka na niego w sypialni. Awdar oskarża Wiatra o wywołanie skandalu w prasie. Wiatr zaprzecza, twierdząc, że Awdar sam to zrobił i teraz próbuje zrzucić na niego winę. Adwar ostrzega Wiatra, że igra z ogniem. Po wyjściu Awdara, Marina przyznaje się Wiatrowi, że to ona zawiadomiła prasę o całym zdarzeniu. Celem tego było skompromitowanie i zniechęcenie ludzi do Awdara. Wiatr widząc jak Marina chce mu pomóc, nie gniewa się za to. Bogdan przychodzi do sypialni i zastaje Vanessę w seksownej bieliźnie z pejczem w rękach. Bogdan początkowo jest trochę przerażony. Jednak kiedy przechodzą do sedna sprawy – zmienia zdanie. Isild w rozmowie z Awdarem wyznaje mu, że jest po jego stronie i powinien zemścić się na Wiatrze. Następnie przynosi Wiatrowi kawę i uśmiechając się, mówi, że jest po jego stronie. Stwierdza, że Awdar to głupi osioł. Anarchist przychodzi do swojego domu pod opieką Elma. Niespodziewanie zastają zrujnowany dom z wybitymi szybami i porozwalanymi meblami. Anarchist jest zrozpaczona. Elmoo stwierdza, że pobyt Anarchist u niego chyba się przedłuży. Po stosunku Bogdan przypomina Vanessie, że jeszcze kiedyś nie dotknęła by go kijem. Wypytuje, co spowodowało taką zmianę w jej upodobaniu. Vanessa stwierdza, że Bogdan i tak tego nie zrozumie. Prosi go tylko, żeby się w niej czasami nie zakochiwał. Bogdan zapewnia, że prędko nie zakocha się w kolejnej kobiecie.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Oj, chyba będę mieć kłopoty...

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Jak długo będę jeszcze sprzedawał dragi w tym Amsterdamie? :D

ocenił(a) serial na 3
lach

Amsterdam, oni żyją w depresji, więc szybko się klienci nie skończą.

"Celem tego było skompromitowanie i zniechęcenie ludzi do Awdara."

Sorry, ale potwornie mnie po oczach boli - "skompromitowanie Awdara i zniechęcenie ludzi do niego", w cytowanej wersji to wygląda, jakby chciała skompromitować ludzi.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Faktycznie, dziwnie napisane zdanie. Powinno być "Celem tego było skompromitowanie Awdara i zniechęcenie ludzi do niego."

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Pollak - Grzebuła w wersji filmwebowej :) Kto nie wie ocb nich sobie wygooglea :)

ocenił(a) serial na 6
lach

Miałem problem jeśli chodzi o Lilulę. Od jakiegoś czasu nie pojawiała się na forum. Teraz wiem już, że nie wróci, więc musiałem coś wymyślić. No bo aktualnie jesteś trochę "uzależniony" od niej, krótko mówiąc nie chcę Was rozdzielać. ;)
Mam już pomysł na Twoje nowe przygody, także przygotuj się. :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Nie wróci? :( Szkoda wielka, naprawdę :/

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Póki co - nie. No szkoda, trochę wykrusza nam się towarzystwo.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ludzie się zmieniają, jest rotacja, ale Li' to serio szkoda.

Ja nawet jak mam dużo roboty, to na Klan zawsze czas znajdę, a już na forum to naprawdę zawsze (np. dziś nie oglądałem i już nie obejrzę odcinka, a i tak tu jestem ;)).

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Pół roku temu w podobny sposób odeszła Eva. Też jej szkoda.
A taka Makagigi na przykład po prostu przestała wchodzić na filmweb, co jest już zupełnie dziwne.
Właśnie, doszło kilku nowych ludzi, ale coś nie akceptują moich zaproszeń. A chciałem do serialu jakieś nowe osoby wprowadzić...
A co właściwie studiujesz? (Pewnie kiedyś mi mówiłeś, ale jakoś wyleciało mi z głowy)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Masz mnie w znajomych na fb przecież :)

elmoo_filmweb

"Bogdan spotyka się z Vanessą w „Cookies”" - ostatnio hitem jest piosenka Echosmith "Cool kids".
Na początku, jak ją słyszałam w radiu, to byłam pewna, że ona śpiewa "cookies".
I kiedyś pomyślałam "o, znowu leci ta piosenka o ciastkach" ;)
Potem zobaczyłam tytuł i się okazało, że śpiewa "cool kids". Ale naprawdę słychać "cookies" ;)
Nawet wczoraj w radiu Zet jakiś mężczyzna zadzwonił i żartował, że ona śpiewa "kukiz" - o Pawle Kukizie :D

Moja postać czyta "50 twarzy Greya", pejcz, prośba do Bogdana, żeby "się w niej czasami nie zakochiwał" - mam być żeńską wersją Christiana Greya? :D:D
Silna, władcza, dominująca i unikająca uczuć ;)

Książki nie czytałam, ale czytałam streszczenie.
Filmu nie widziałam, widziałam jedynie trailery - podoba mi się ten Dornan jako facet :D
Ale jeśli chodzi o aktorstwo, to podobno Dakota lepiej zagrała.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Dla przypomnienia Cookies to jest kawiarnia, którą otworzyły Melissa i Lilula. ;)
No tak, Twoja postać jest trochę zdesperowana po rozstaniu z Lachem. ;)
Ale to podsumowanie z silną i władczą jak najbardziej trafne.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 71
Lach przyjeżdża do Sacramento opalony i wypoczęty. Przychodzi do firmy i prosi Vanessę, żeby go ponownie zatrudniła. Dziewczyna śmieje mu się w twarz i mówi, że to wykluczone. Każe zabierać mu manatki i wynosić się. Elfijka szuka po całym domu alkoholu. Dochodzi do wniosku, że wszystko już wyżłopała. W jej portfelu także jest już pusto. Zdesperowana przychodzi do Awdara i prosi go o pilną pożyczkę. Mężczyzna daje jej pieniądze od ręki. W firmie wywaliły korki. Elmoo postanawia to naprawić i wchodzi na drabinę. Schodząc z niej, zaczepia się i spada. Mężczyzna nabija sobie guza. Isild natychmiast przynosi gazę z octem i opatruje mężczyznę. Elfijka jest szczęśliwa, gdyż zdobyła już pieniądze na alkohol. Idzie do monopolowego. Tam kupuje kilka flaszek i wkłada je do torebki. Następnie udaje się pod most. Siada na reklamówce i pije. Elmoo w ramach podziękowań zaprasza Isild na kawę. Tam dziewczyna mówi mu, że straciła mieszkanie i musi zatrzymać się w hotelu. Elmoo bez zastanowienia proponuje jej nocleg u siebie. Szczęśliwa Isild idzie po swoje bagaże do hotelu. Awdar próbuje skontaktować się z Elfijką. Ona jednak zasnęła pod mostem i nie słyszy telefonu. Mężczyzna martwi się o dziewczynę. Adwar próbuje dobić się do Elfijki. Widzi jednak, że nikogo nie ma w domu. Tymczasem ona budzi się z bólem głowy i idzie na przystanek autobusowy. Isild przychodzi wraz z Elmem do jego domu. Niespodziewanie z łazienki wychodzi Anarchist. Obie dziewczyny są zszokowane. Anarchist oświadcza, że nie zamierza mieszkać z Isild pod jednym dachem i zaczyna się pakować. Elmoo jednak ją zatrzymuje i tłumaczy, że musiał pomóc Isild. Awdar czeka na Elfijkę pod jej niebieskim domem. Dziewczyna w końcu przychodzi pijana. Na widok Awdara rzuca mu się na szyję i oboje się przewracają. Awdar jest zszokowany takim widokiem dziewczyny. Lach wraca do domu i rozmawia z Lilulą przez kamerkę internetową. Dziewczyna oświadcza, że dostała się do szkoły aktorskiej w Paryżu. Otwiera szampana i wyznaje Lachowi miłość. Następnie czeka na reakcję Lacha. On jednak nic nie mówi, wyłącza laptopa i idzie spać.

elmoo_filmweb

Jest nadzieja, bym odzyskała przystojnego Lacha ;)
Elfijka coraz bardziej chla ;)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Wielki kambek. Wyobrażam sobie ostatnią scenę. Ciekawie to musiało wyglądać :D

ocenił(a) serial na 6
lach

I tak miało wyglądać. Tylko co teraz z Tobą? Vanessa Cię nie chce, Lilula uciekła. Co teraz? :D

elmoo_filmweb

Jak go nie chcę, skoro ciągle piszę, że chcę? ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Ale w serialu wywaliłaś go z pracy :P No, ale jeśli chcecie, złączę Was znowu razem :D Póki, co w następnym odcinku dostaniesz innego partnera. :)

elmoo_filmweb

Wywaliłam go, ale to nie znaczy, że nic do tego super ciacha nie czuję :D:D
Zresztą poprowadź mój wątek jak chcesz, byle ciekawie było.

Inny partner? Lach, Bogdan i jeszcze ktoś? Zaczynam szaleć :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Stary-nowy. :) Choć nigdy z nim tak naprawdę nic nie tego.

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Nie widzę przeciwwskazań :D

lach

Do naszego ponownego bycia razem? ;) To dobrze ;)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Sorry za czepialstwo, ale:

"Dziewczyna w końcu przychodzi pijana. Na widok Awdara rzuca mu się na szyję i oboje się przewracają. Awdar jest zszokowany takim widokiem dziewczyny."

Na tym etapie już nie "widokiem" (to co najwyżej tuż po tym, jak ją zobaczyłem), tylko "stanem".

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Widok też może być - rozczochrana, ledwo trzymająca się na nogach, z pijanym wzrokiem

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Tak, ale nie PO tym, jak dziewczyna już leży na mnie. bo wtedy mam lepsze powody.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Tym bardziej taki widok Cię zszokował. ;)

ocenił(a) serial na 1
elmoo_filmweb

O, dawno mnie nie było na forum, a widzę, że nadal jestem w akcji :D :)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

W jakim stylu zrobić następną czołówkę? Przypomnę wszystkie, jakie dotychczas były:
http://www.youtube.com/watch?v=5cYK2sKM6Ws
http://www.youtube.com/watch?v=5PYhTEXnluI
http://www.youtube.com/watch?v=ImFsjSHw2a0

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Mnie najbardziej podobała się czołówka nr 2.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 72
Elfijka budzi się i nic nie pamięta z poprzedniego dnia. Bierze tabletki na ból głowy. Niespodziewanie z łazienki wychodzi Awdar. Elfijka obawia się, że między nimi do czegoś doszło. Vanessa w ciszy siedzi w gabinecie i liczy pieniądze. Niespodziewanie odwiedza ją Andre, który właśnie przyleciał do Sacramento. Wiatr i Marina spędzają wspólnie czas w saunie. Wiatr masując Marinie stopy i wyznaje, że marzy mu się całkowita władza w Filmwebie. Obiecuje, że jeśli zostanie królem, mianuje Marinę swoją królową. Andre mówi Vanessie, że zawsze będzie ją kochał. Vanessa przeprasza mężczyznę, że nie liczyła się z jego uczuciami. Podchodzi do niego i mówi mu, że wie jak boli nieodwzajemnione uczucie. Chwilę potem Andre i Vanessa całują się. Awdar próbuje nawiązać rozmowę z Elfijką o jej alkoholizmie. Ona jednak twierdzi, że nie jest żadną alkoholiczką. Dziewczyna porusza temat ostatniej nocy. Zdziwiony mężczyzna oznajmia dziewczynie, że do niczego między nimi nie doszło. Awdar wypytuje Elfijkę o pieniądze, które od niego pożyczyła. Przychodzi również Cefalix. Okazuje się, że od niego Elfijka także pożyczyła sporą kwotę pieniędzy. Wściekła dziewczyna każe wynosić się wszystkim. Po ich wyjściu Elfijka bierze wódkę i pije do dna. Andre mówi Vanessie, że uważa ją za najlepszą kobietą jaką spotkał w życiu. Mężczyzna proponuje jej, aby rzuciła na jakiś czas pracę i wyjechała z nim w podróż dookoła świata. Vanessa obiecuje przemyśleć to. Wieczorem do Vanessy przychodzi Bogdan, który był z nią umówiony na seks. Vanessa mówi mu, ze to koniec ich seksualnej przygody i każe mu wyjść. Następnie Vanessa dzwoni do Andrego i zgadza się na jego propozycję. Wiatra i Marinę budzi jakiś hałas. Wiatr bierze kij golfowy i idzie sprawdzić teren. Okazuje się, że ktoś wybił szybę w oknie. Za krzakami chowa się Sisi z nożem w ręku, a w tle słychać wycie wilków…

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Hoho, niezła akcja w tym odcinku :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 73
Vanessa musi powierzyć komuś swoją władzę na czas jej wyjazdu. Postanawia, że swoje obowiązki odda bratu. Próbuje to oznajmić Awdarowi podczas śniadania, jednak mężczyzna nie pozwala jej dojść do słowa i ciągle mówi o problemach Elfijki. W końcu odchodzi od śniadania, nie dowiedziawszy się, co Vanessa miała mu do przekazania. Lach odbiera ze skrzynki wezwanie do zapłaty za prąd. Mężczyzna jednak dochodzi do wniosku, że jest kompletnie spłukany i musi szybko znaleźć jakąś pracę. Marina spotyka się z redaktorem naczelnym gazety, w której skompromitowała Awdara. Jest to niejaki John Wayne (W tej roli Justin Timberlake). Kobieta dziękuje ma za opublikowany artykuł i mówi, ze chce zniszczyć Awdara. W krzakach chowa się Sisi, która robi zdjęcie Marinie i Johnowi. Zamyślony Lach wpada pod samochód. Okazuje się, że kierowcą jest pijany Paweł Lubicz. Lubicz prosi Lacha, żeby nie dzwonił na policję, a w zamian da mu zdjęcie nagiej Barbary Mileckiej. Po chwili Lach zostaje sam na ulicy z nagim zdjęciem Barbary. Vanessa stwierdza, że Awdar jest zbyt zajęty Elfijką, żeby pełnić obowiązki szefa. W tej sytuacji kobieta oznajmia Wiatrowi, że zostaje jej następcą do czasu, kiedy wróci z podróży. Zadowolony Wiatr zaciera łapki. Lach spotyka przypadkowo Bogdana. Mężczyźni idą do baru. Lach przyzna się jednak, że jest spłukany. Bogdan stawia mu piwo. W zamian za to Lach pokazuje Bogdanowi nagie zdjęcie Barbary Mileckiej. Po zobaczeniu zdjęcia Bogdan czuje potrzebę pójścia do toalety. Wiatr oznajmia Marinie, że od teraz będą pełnić władzę w „Filmwebie”. Zakłada Marinie koronę na głowę, a potem sobie. Piją szampana i świętują zdobycie władzy. Gdy Marina idzie wziąć prysznic, Wiatr dostaje na maila zdjęcia jej i tajemniczego mężczyzny. Vanessa i Andre czekają na samolot. W międzyczasie jedzą czekoladę, a następnie całują się. Dopadają ich fotoreporterzy. Vanessa nie przestaje całować mężczyzny, a fotoreporterom pokazuje środkowy palec. Wiatr pokazuje Marinie zdjęcie i żąda od niej wyjaśnień. Kobieta broni się, że John to tylko jej dobry znajomy. Chwilę potem Marina dostaje SMS-a o treści „Zniszczę cię, suko”. Przerażona opuszcza telefon.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Myśląc o Marinie, zapominam o napisaniu artykułu na dzień jutrzejszy, wskutek czego wstawiam w rubrykę żale kobiet spisane z portali dla nich, a tekstowi nadaję tytuł Strzelając śmiechem. Wyobraźni jednakże nie oszukam, wskutek czego unaoczniam sobie Marinę w wyglądzie i stroju Czesi z Klanu z lat młodości.
Taka uwaga. Fabuła odcinka całkiem sympatycznie oryginalna. :) .

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Chyba lubię wpadać pod te samochody. Kiedyś już mnie Vanessa potrąciła :D. Teraz nagie zdjęcia będą robić za moją złotą kartę :P

ocenił(a) serial na 6
lach

Cenna uwaga dot. wpadania pod samochody. ;)

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Parskłem z tym zdjęciem Mileckiej XD nie mój target.

a lacha za te nagie zdjęcia mógłby przyskrzynić detektyw Bogdan :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Sisi to mnie serio nie cierpi, a ja jej życie kiedyś uratowałam...

ocenił(a) serial na 10
MarinaSamira

Marina, osobiście bardzo Cie lubię , ale wiesz akcja w serialu musi być :D

ocenił(a) serial na 3
Sisi_188

Wiem, wiem, rozumiem przecież.
Ja Ciebie też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones