PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 450
ocen
2,8 10 1 35450
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Skoro jest grupka osób, które bywają tu regularnie, i gadają o serialu, to myślę, że taki temat się przyda ;) Piszemy o różnych sprawach, ale nie o Lubiczach. Więc - jak tam wakacje, kto śpi do 13.00, kto pracuje, kto jest u dziadków, a kto na Karaibach? ;)

ocenił(a) serial na 3
Awdar

Kurde, zmienili fw. Ciężko się będzie przyzwyczaić do tej pstrokacizny i do tego, że nie widzi się całych nicków współdyskutantów ;/

Awdar

Ja dzisiaj włączam filmweb, a tu takie zaskoczenie.
Naprawdę byłam mocno zdziwiona i nadal jeszcze jestem.
Po prostu mój świat wywrócił się do góry nogami :D
Niezbyt mi się ta zmiana podoba.

Jednak pewnie i do tego przywykniemy. Bo jak to mówią "kwestia przyzwyczajenia".

ocenił(a) serial na 10
Awdar

I mnie ta zmiana zaskoczyła, trochę nam zajmie przyzwyczajenie się. A jak już sie przyzwyczaimy to pewnie wrócą do starego wyglądu albo zrobią jeszcze nowszy :D

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Dawniej wystarczał jeden rzut oka i od razu człowiek widział temat, autora i liczbę postów. Teraz to jakieś takie rozmyte, muszę szukać wzrokiem by te wszystkie informacje odnaleźć. Ta wszechobecna biel nie pomaga. Brakuje mi wyraźnych ramek oddzielających tematy. Nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia, ale obecnie jestem zdecydowanie na NIE.

ocenił(a) serial na 4
DocentSarna

O, to to :)

Awdar

Dawniej było dużo bardziej przejrzyście i konkretnie.
W kolumnie temat pogrubiony, obok autor tematu, od razu widoczna data opublikowania tematu, potem liczba odpowiedzi, na końcu autor ostatniego posta. Rzuciłam tylko okiem i wszystko wiadomo.
A teraz jakoś tak wszystko rozrzucone i.. białe :D:D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

No właśnie mój świat też się rozlatuje, najpierw zabrali MnS, potem stary fb, jak żyć Vanesso, jak żyć?

Proponuję manifestację pod siedzibą Filmwebu, oflagowanie się, strajk generalny, zatrzymanie kraju.

Awdar

haha ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Swego czasu, po którejś tam "modernizacji" Grona (to był taki prafacebook ;)) była manifestacja pod siedzibą firmy, serio ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

I zabrali możliwość edycji własnych postów. Normalnie już wiem, jak się czuła p. Kotulanka dwa lata temu, idę po koniaczek.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Matko, to już nie jest ten sam filmweb... :(

Awdar

Obecnie mamy w jednej linii wszystko na biało - "w odpowiedzi na post: Awdar I 2 godziny temu".
Za mało czytelnie.
Powinni pogrubioną czcionką albo wyrazistym kolorem wyszczególnić nick osoby, której odpisujemy.
Tak żeby od razu rzucało się w oczy do kogo post jest skierowany, tak jak dawniej.

Biel i biel, rozumiem że zima idzie, ale bez przesady :D:D

Vanessa100

Oczy bolą jak mops jakby długo się patrzyło , po za tym dalej linki nie działają . i istatni post to jakas porażka:)

wiatriwoda

Jak nie zmienią sytuacji z ostatnim postem, to będzie śmiech na sali.

Vanessa100

Mam sposób ręczny na to , trochę prymitywny , ale jednak.

wiatriwoda

Jaki sposób?

Vanessa100

Po pierwsze odpowiedź na mój post wiadomo przez powiadomienie mnie tam przenosi.

Po drugie główny wątek dzisiejszy odcinek można mieć włączony na ostatniej stronie ciągle i po prostu odświeżać ,dodatkowo na szczęście w wątku pokazują się minuty , a na pierwszej stronie po najechaniu na dzisiaj -konkretna godzina.

wiatriwoda

Włącza się Wam ten ostatni post?

Vanessa100

Ależ skąd mnie nie:) Mordęga dalej.

wiatriwoda

No właśnie mnie też nie ;)

Vanessa100

Wydaje mi się , że być może jak wątek ma 1 stronę , to pokazuje ostatni post. Jak dłuższy to nie.

wiatriwoda

No mi chodziło właśnie o ten dłuższy wątek.
Bez sensu. Jak chcieli zmieniać, to na lepsze, a nie na gorsze.

Vanessa100

Zdecydowanie pogorszyli , edycja taka sama beznadziejna do 5 minut , kłopoty z linkami , brak przejrzystości odpowiedzi czyja jest no i ostatni wątek.

wiatriwoda

Czyżby to super informatyk Jasiek z Klanu był autorem nowego filmwebu? ;P

Vanessa100

Hah kto wie , dziś już jest masterem informatyki ,kto wie co będzie jutro może Topolin podłączy jakimś światłowodem ze swoim laptopem:)

wiatriwoda

Nadal nie włącza mi się ostatni post w kilkustronicowym wątku.
To porażka, chyba najbardziej negatywny i bezsensowny element nowego fw.

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Większość zmian jest na gorsze, jak to w życiu. Czyli po prostu "lepsze jutro było wczoraj" :D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Zależy, nie wiem od czego. Częściej tak, rzadziej nie.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Jak klikam na czas dodania ostatniego postu, to mnie przekierowuje automatycznie na ten post.

elmoo_filmweb

Ja też tak robię, ale u mnie to nie działa.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Ogarnąłem już jak to działa. Przekierowuje tylko w tych wątkach, gdzie nie ma więcej niż jedna strona. Jak jest więcej stron to otwiera się pierwsza strona z najstarszymi wypowiedziami.

elmoo_filmweb

Wiem o tym ;) I to jest trochę bez sensu ;)
Do czego mi potrzebna pierwsza strona? :D

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Mówisz i masz :

https://www.facebook.com/713694858706823/photos/a.713697138706595.1073741828.713 694858706823/746733772069598/?type=1

Sisi_188

Hhah nie działa , to , że nie ma od razu linka to jedno , a i tak nie działa. Nic się nie zmieniło . taki nowy wygląd ,który jest beznadziejny , a po za tym reszta badziewna jak dawniej,:)

wiatriwoda

Dawniej, gdy włączałam wątek i było tam kilka nowych postów w różnych miejscach, to dosyć szybko je zauważałam.
Teraz trzeba się nieźle naprzyglądać.
Oślepniemy przez te zmiany. Chyba przewidzieli nasze pogorszenie wzroku i dlatego powiększyli czcionkę ;)))

Obecnie zbyt jasny kolor, za mało czytelnie i wyraziście.
NIEJASNE TO WSZYSTKO, CHOĆ JASNE :D

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Hah, dzięki za czujność :D

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Ale przynajmniej linki można bez problemu wklejać :) Ostatnio były z tym problemy :D

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

"A teraz jakoś tak wszystko rozrzucone i.. białe :D:D " - to pewnie z okazji nadchodzącej zimy i świąt :D

Sisi_188

Winter filmweb ;))

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Z każdą porą roku inny kolor :D Dopasowane do Klanu : " Jak w porach roku Vivaldiego ... " :))

ocenił(a) serial na 3
Sisi_188

Jak w porach roku Vivaldiego,
Zmienia się widok Filmwebu,
Mnie się powiększa ego,
I dusza moja ku niebu,
Już leci,
Zbliża się wciąż,
Jak dzieci,
Z wielu tych ciąż...

Awdar

...Z wielu tych ciąż
Które zrobiłem jako mąż i nie mąż :D

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Haha :D

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Awdar, jak miło że odpowiadasz mi wierszem :)

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Śmiesznie jeszcze wyglądają te avatary przy założonych tematach. Jakby to temat miał taki avatar, a nie użytkownik.

ocenił(a) serial na 1
Awdar

ale marudzita jak stare przekupy na bazarze :P ;)

ocenił(a) serial na 3
Awdar

http://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10599719_66586903019952 3_7979282385573803742_n.jpg?oh=edf8a7cf94a5d8b0eaf0eb2a3498475e&oe=55038F45

Kto jest na fb ten mógł już widzieć, ale warto wrzucić i tu - filia knajpy Moni&Gabi w Manchesterze ;)

ocenił(a) serial na 1
Awdar

na bogato!

Awdar

Pozwolę sobie wtrącić, że Rosso to restauracja byłego piłkarza Manchesteru United- Rio Ferdinanda.

Pamiętam że jak otwierał ją kilka lat temu, to na onecie były komentarze że pewnie zostanie wspólnikiem Moniki z Klanu :D

Taka tam dygresyjka ;)

ocenił(a) serial na 10
Awdar

Jak tam plany na sylwestra w tym roku? TVP, Polsat czy ambitniej? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones