PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 454
oceny
2,8 10 1 35454
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Skoro jest grupka osób, które bywają tu regularnie, i gadają o serialu, to myślę, że taki temat się przyda ;) Piszemy o różnych sprawach, ale nie o Lubiczach. Więc - jak tam wakacje, kto śpi do 13.00, kto pracuje, kto jest u dziadków, a kto na Karaibach? ;)

ocenił(a) serial na 3
lach

Maraton wszystkich odcinków Klanu z VOD ;)

Tak na serio to w domu z 10 000 podręczników. Ale ja jestem mało imprezowy generalnie ;)

lach

Tradycyjnie kino na 20.00, przed kinem jakaś kawa w przytulnej knajpce, a potem do domu - dobra przegryzka, telewizorek i tańce. :)

Contessa

Któregoś roku byliśmy na Sylwestrze pod tzw. chmurką, ale było okropnie, pijani ludzie, zarzygane chodniki, piecie wódki z gwinta no i awantury, zaczepki itp. Powiedzieliśmy sobie wtedy, że to pierwszy i ostatni raz.

Contessa

Ja spędzam Sylwestra tradycyjnie - wieczerza z karpiami (rak, tak), dużą ilością alkoholu i rodziną, potem Sylwester z 2 lub Polsatem, a na koniec fajerwerki.

ocenił(a) serial na 3
Awdar

Nie ma jak zacząć dzień od...

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=385063181670968&id=164961167014 505

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Czy ma ktoś kontakt z Lilulą? Od 10 dni nie logowała się, nie podoba mi się to. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones