PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258728}

Król szamanów

Shaman Kingu
8,1 14 724
oceny
8,1 10 1 14724
Król szamanów
powrót do forum serialu Król szamanów

Jak wszyscy wiemy w shaman kingu jest pełon tekstów i scen z których sie można pośmiać. Jakie waszym zdaniem są najlepsze? Mi podoba się szczególnie kiedy ren mówi: "Puszczej mnie!"
Trey: Ale ja się boje!
Len: To bój się gdzie indziej! XD

raven89

I co raven?

A ty Asiek, co tak ostatnio zamilkłaś? :P

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

właśnie, czemu Ashq nic nie piszesz?

a co do piosenki... 'ściąga się' ale jest jeszcze na czerwono :(
jak się pobierze to od razu dam znać ^^

ocenił(a) serial na 10
raven89

Akuku. Buuuu....

'Ty głąbie jeden! Masz pojęcie jak się o Ciebie martwiliśmy?!'
'Wiem. Moi przyjaciele, dziękuje Wam.'

HaHa! Sama się przywitałam. Dziko! xD

'Słyszałam jak woła mnie raven, słyszałam też Oni Moon, słyszałam wołanie ich serc. To siła, która nie da się pokonać.'
'Dziękuje wam wszystkim. Wróciłam.'

Zwariowałam. ^^ Buuuuuuuuuuuu... Co u Was dziewuuuchy?;>

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

zgrało się :) właśnie wysyłam ^^ napisz, czy doszło...

raven89

Doszło, ale jeszcze nie odtwarzałam... AŚKA! ODEZWIJ SIĘ!

Oni_Moon

Gra :D Słuchałaś tego? Podobało się? Co się dzieje z Aśką?

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

nie wiem, co sie z nią dzieje :( heeej! <woła Asię>

słuchałam ;) podoba mi sie ;D

raven89

A tak prze okazji, mam do ciebie takie pytanie: Co trzeba zrobić żeby wideo pojawiło się na youtube? Bo ja zrobiłam, tyle że jak narazie jest ono tylko na moyej play liście w youtube, a jak zrobić, żeby wszyscy mogli je zobaczyć? Trzeba poczekać czy jak?

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

nom. trzeba poczekać kilka godzin...
ja jak robiłam to dawałam wieczorem, a rano już było ^^

raven89

Kilka to znaczy ile? XD ja już 5 godzin czekam^^"

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

nie mam pojecia... ;(
ale jak Ty to sprawdzasz, czy juz jest? bo zaden meil chyba nie przychodzi z tego co pamietam... musisz poprostu wpisac w 'szukaj' i zobaczyc, czy ten Twoj wyskakuje...

raven89

Nadal ne ma ;( może ja coś źle zrobiłam? no cóż... Poczekam jeszcze trochę chociarz wrzuciłam to 22 godziny temu xP

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

nie wiem, nie znam się na tym aż tak... :(

raven89

Dobra, to może ja się przestanę tym przejmować, a to się samo zrobi...

Oni_Moon

Nadal nie ma;/ No cóż... Teraz mam ważniejsze probvlemy na głowie... np: Zostało mi jeszcze 110 stron mitologi do przeczytania na wtorek ^^"

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

ojjj... kiepsko, chociaż... mitologia nie jest taka zła :D

raven89

Wolała bym popisać swoje opowiadanko:P

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

oo, piszesz? :>

mam pytanie... bo gadałyście o Naruto kiedyś ;)
i postanowiłam obejrzeć i krótko mówiąc - uzależniłam się...

czy masz może napisy PL od 100 odcinka do końca?
bo poblokowali strony i nie mam skąd ściągnąć :(

raven89

Wiesz co? Nie... Może inaczej... Umiesz angielski? Na youtube można znaleźć prawie wszystkie odcinki z ang napisami, a co do bolskch to nie wiem, bo ja sama na ang oglądam

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

(Cholera to nie tutaj. xD Źle sobie przycisnęłam. Jeszcze raz z góry xD)

Akuku. Buuuu....

'Ty głąbie jeden! Masz pojęcie jak się o Ciebie martwiliśmy?!'
'Wiem. Moi przyjaciele, dziękuje Wam.'

HaHa! Sama się przywitałam. Dziko! xD

'Słyszałam jak woła mnie raven, słyszałam też Oni Moon, słyszałam wołanie ich serc. To siła, która nie da się pokonać.'
'Dziękuje wam wszystkim. Wróciłam.'

Zwariowałam. ^^ Buuuuuuuuuuuu... Co u Was dziewuuuchy?;>

ocenił(a) serial na 10
AShQ

Teraz jakieś takie przyjęcie niespodzianka, cooo? xD A raczej przywitalne? Eee? >zalotnie< ;> Buuuu... xD

ocenił(a) serial na 10
AShQ

heeej :D
gdzie byłaś, jak Cie nie było? :P

a co do napisów naruto... to właśnie ja w każdej chwili moge miec z angielskimi napisami, ale właśnie chodzi mi o te polskie :(
moze dam temat na forum na filmwebie w Naruto? :>

raven89

Jak dasz to dodaj tu linka :D

Hmmm... Aśka? Czy ty próbujesz nam coś zasugerować? xD
Zaraz.... AŚKA?! CO TY TU ROBISZ?! (i czemu udajesz Yoh? XD) JEEEE! Ty nie dobra! Jak mogłaś się tak długo ne odzywać?!

Oni_Moon

(i Lena XD)

Oni_Moon

A tak wracając do Twojego wcześniejszego pytania Raven-piszę opowiadanko o Hao :D

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

HaHa. xD
To Ty nie wiedziałaś? My robimy sobie trójkącik co wieczór. Baaa... xD

I jeszcze mi powiedz, że się nie nadaje do udawania? Buu... Czyż nie piękne przywitanie strzeliłam na swoje przywitanie? Baaa... xD

ocenił(a) serial na 10
AShQ

Hmmm... W sumie to tam ja mam prae yy ten no mężów, ale oni jeszcze o tym nie wiedzą. ;)

ocenił(a) serial na 10
AShQ

Raven - a tu i tam... Baaa... xD

AShQ

Komuś tu odbija XD Nic nie zrozumiałam, z tego co pisałaś, ale się nie przejmuj XD

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

nie dałam tematu w Naruto, bo... <uwaga, uwagaaa> odblokowali napisy na animesub.info i zrobiłam zapas napisów do 220 odcinków + 13 + 4 filmy :lol:

a tak poza tym... wiemy, że jest tu Asia ^^ <noo, bardzo trudno sie domyslec> :D A Ty OniMoon, jak masz na imię? :>
nooo, chyba, że juz się przedstawiałyśmy - w takim razie wybaczcie, ale mam krótką pamięć :P

ja jestem Basia ^^

raven89

Dobry pomysł XD Agata jestem :D

ocenił(a) serial na 10
raven89

Dlaczego tak 'bardzo trudno' się domyśleć, cooo?! ;>

Basia. Haaa! Basia, Basia. xD

Baśka miała fajny biust!

AShQ

A nie mówiłam że komuś tu odbija? XD ^^"

ocenił(a) serial na 10
AShQ

hehe, a co, nie? :D

Agata, Asia ^^ <zapamiętuje>

ocenił(a) serial na 10
raven89

Ogh oh.
It's so amazing for me.
I'm so amazing.
I'm so narvous.
I'm so nervous tonight.

xD Ok, nie będzie mnie do niedzieli niunie, nooo... :(:( Jadę do piesków. Tzn. yyyy do bieszczad. Do mojego męża Scotta czyli psa... Yyyy x||
Jadę się sexsować. xD
Wy tęsknić za mną? JaaJa. Ich weisse. xD Wirklich!
Buhahahahah.
NIe będe miała kompa. Internetu... Nic. :( Za to będe miała Jimma!!! xD Jupiii... Będe pisać nową notę i będzie zawaliście, bo matka dzieci cały czas siedzi w domku i nie spuszcza nowych z oczu.
Baaa!

raven89

A tak przy okazji-wideo nadal się nie zrobiło więc próbuję jeszcze raz... czy trzeba coś jeszcze zrobić pomiędzy zrobieniem filmu w windows movis marker a dodaniem go na youtube?

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Agatka i Basia. kocham Was xD Bla bla i tak dalej. :*:*:*:*:*


Nie pozdrawiam. HaHaHa. Żartuje!

ocenił(a) serial na 10
AShQ

No to czekać na mnie. I liczę na imprezę powitalną. Baaa!
:*:*

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

noo, bedzie impreska :D

a co do filmiku... to ja nie wiem :( ja zrobilam filmik, weszlam na youtuba i dałam... nie pamietam, jak to robilam ;P

ocenił(a) serial na 10
raven89

Co taka cisza? :||

ocenił(a) serial na 10
AShQ

AAAaaaaaa ciszaaa <panikuje>

nie no nie wiem :P tez sie zastanawiam... moja skrzynka meilowa się nudzi, bo nie ma żadnych meili z filmweba :P

ocenił(a) serial na 10
raven89

:(
Raven89 Lubisz Tokio Hotel? xD

ocenił(a) serial na 10
AShQ

nie, raczej nie :P
chociaż... nie mam nic przeciwko :P jestem neutralna ^^

and You?

raven89

O nie! Nie pytaj jej! Bo nam temat zaśmieci! XD

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

To nie było miłe Oni! xD
Raven ja kocham ich muzykę. xD Boże. Ona jest cudna, właśnie słucham Hilf mir Fliegen. :PP Przez nich zaczęłam się uczyć niemieckiego i przychodzi mi on z większą łatwością niż angielski. Oraz ich muzyka mi pomogła, no serio! Nie śmiać się. Naprawde mi pomogła. Zresztą Bill pisze piękne teksty... No ok. Nie jestem ich psycho fanką, ale czasami jestem wkurzona, że nie mogę ich poznać. xD

A tak apropo Oni, ten temat już jest zaśmiecony. Spójrz na ilośc odpowiedzi. xD W sumie to w ogóle nie gadamy tutaj prawie o tych tekstach a o hehe... xD

ocenił(a) serial na 10
AShQ

I tak na marginesie... Zróbcie tak żeby te odpowiedzi się nie przesuwały już w prawo. :// Kiedy przejdzie na 5 stronę?;/

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

czy tak moze byc? :P odpowiedzi nie przesuwają się juz w prawo ;P

no wlasnie ja Tokio Hotel lubię tylko dlatego, że spiewają po niemiecku i jak czasem słyszę ich piosenki to sprawdzam w słowniku i szybciej zapamiętuję :P

a jesli chodzi o zaśmiecanie... to jak nas przyłapią, to zablokują post XD oby nie <ukrywa się>

no to moze gadajmy trochę o tych tekstach z SK :P

ocenił(a) serial na 10
raven89

No lepiej. Dzięki Raven. :*:*

Nom. Tylkow kurza mnie to, że Bill np. jak jest zuruck z tymi kropkami na górze [sorry, ale nie chce mi się kopiować tej przegłoski xP - wiecie ocb] to nie śpiewa tak ajk się powienno: 'curik' tylko normalnie: 'curuk'. :PP Ale pytałam się pani, to powiedziała, że połowa niemeic mówi tak, apołowa tak. xP I jak naprzykład jest słowo: mehr [więcej xD] to często w piosenkach nie śpiewa 'mer' tylko 'mea'. I wiesz, to 'hr' zamienia na 'ea'. Wiesz o co michodzi. Chyba, że na koncertach, zależy. xD Ok. Ba, język mi się plącze.
Podoba Ci się szczególnie jakaś ich pisoenka?:P

Nie mogą zablokować! ;// xD Wtedy to im skopie tyłki na odległość. xD
HaHa.

Ok, możemy pisać o tych tekstach, ale wszystkie już wypisałyście. xD
No to mi teraz po głowie chodzi tekst:

Yoh: Jak już wylecisz z turnieju to możesz zostać chilriderką [nie wiem jak to się pisze ;| ], a Twój okrzyk może być: '7,6,5,4 Yoh jest mistrzem, a ja jestem zerem!'
Trey: A Ty możesz zostać maskotką trunieju: [nie pamietam jak dokładnie szło :/ jakie ont u zwierzęta (?) wymieniał], małpą.
Yoh: Dobrze, że jesteśmy przyjaciółmi, bo za to drugie bym się obraził.
Trey: Ja też!

Z tą małpą, to nie wiem co on tam wymienił, ale wiem chyba, że była właśnie małpa. xD

Macie może konto na pamietnikach bravo? xD

AShQ

Mówiłam że nam zaśmieci XD nie no... ja już nie pamiętam więcej tekstów XD może powinnyśmy se gdzieś indziej temat złożyć ? XD
Ja nie mam a ty?

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Mam. xP
Porponuje założyć temat na yy... właśnie. Raven, może Ty coś zaproponuj?;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones