PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258728}

Król szamanów

Shaman Kingu
8,1 14 728
ocen
8,1 10 1 14728
Król szamanów
powrót do forum serialu Król szamanów

Jak wszyscy wiemy w shaman kingu jest pełon tekstów i scen z których sie można pośmiać. Jakie waszym zdaniem są najlepsze? Mi podoba się szczególnie kiedy ren mówi: "Puszczej mnie!"
Trey: Ale ja się boje!
Len: To bój się gdzie indziej! XD

ocenił(a) serial na 10
AShQ

A lubicie dziewczyny Alfa?;>

ocenił(a) serial na 10
AShQ

taaak, lubie Alfa :D ba! uwielbiam :D
mam zgraną całą pierwszą serie :D

a zuruck <z kropkami nad drugim u :P> czyta sie tak... że ma się usta otworzone, jakby chciało się przeczytać 'u' <czyli taki dziubek :P> ale mówiło się i :D i wychodzi taka mieszanka 'u' i 'i' :P

a jesli chodzi o piosenki TH to znam tylko te, które już miały teledyski :P innych nie znam ^^

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

A mi się podoba odcinek kiedy Yoh i Lenny rozmawiają a ktoś tam mówi:
Mama i Tata się kłucą.

NoX_4

Jestem! Ludzie! Kompa mi naprawili! (tańczy taniec radości) Za to nie mam prawie żadnych programów i kod systemowy mi gdzieś wcięło więc części nie mogę zainstalować ^^" a nie mam media playera i filmiki mi na youtube nie chedzą ;(

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

jeee <cieszy się, że wróciłaś :D>
ooł.... zainstaluj go sobie ^^

raven89

kiedy nie mogę bo nie mam jakiegoś kodu systemowego, czy czegoś ^^ ale coś się zrobiło i już działają :D

Oni_Moon

Ej a tak przy okazji... Wyczerpałyśmy już chyba wszystkie teksty z Sk... Może przeniesiemy się na naruto? XD

http://www.filmweb.pl/topic/654256/Najlepsze+sceny+i+teksty+w+Naruto.html <-Podobny temat jak ten, tyle że z naruto. Zapraszam :)

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

okay :D tylko ja nie pamietam zadnych tekstow z Naruto :P

raven89

To se przypomnij:P

raven89

To se przypomnij :P

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Tak czytam te komentarze i normalnie śmiać mi sie chce z tych tekstów :D
Ja dopiero teraz zaczełam ogladac Króla Szamanów tak na poważnie bo dopiero teraz odkryłam, że lecą na Jetix powtórki od początku :P
ale uwielbiam to! :D
Ile w ogóle jest odcinków
i na jakim kanale ogladaliście? ;>

ocenił(a) serial na 10
Moniaaa_2

tez na jetixie ;) przynajmniej ja ;P
wszystkich jest 64, ale ma kiedys powstac jeszcze jedna seria...

ocenił(a) serial na 10
raven89

No więc powróce do tematu :D

Rio sie wkurzal, że pokonał go dzieciak (zanim zakumplował sie z Yoh) i rzuca katalizatorem
=To był nowy katalizator!
-Najwyraźniej obaj się wyładowali.

później jeszcze ten moment jak Rio myslał ze Yoh medytuje a się okazalo, że Yoh śpi.

Ale i tak nic nie przebije odcinka 31 - o tym nawiedzonym domu. Jak biedny Bason oberwal 2 razy miską xD. Z tego to się śmieję za każdym razem jak to widze xD
Prosze Bason.
Ale ja nie chcę.
BASON!
No dobrze.
ŁUP xD

ocenił(a) serial na 10
raven89

A o mnie to się raven zapomniało, nie? :(:(:(:( eH... MNIE aczej nie będzie przez najbliższe pół roku... Słuchaj TY i ONI napiszcie mi na poczte rulez_4@o2.pl swoje numery gg, bo mi się skasowały. Mam nadzieję, że mnie nie olejecie?:P Bo zostawić to się dało! Hehehe... Trzymajcie się wszystkie. :*

Oni_Moon

No to ja powróce do tematu. Oglądam Shaman King po japońsku z Angielskimi napisami więc tłumaczenie jest inne lecz mnie rozbroiło:
Yoh: Boro Boro ma duży problem- do Anny
Horo Horo: Kto tu jest Boro Boro?

Ta scena była boska poprostu:)
Ren stoi z Jun winidzie i dosięga jej do pasa. Tak się lałam że nie mogłam sobie przetumaczyć o czym gadają.

Ogólnie kiedy jest Horo Horo nie można się nudzić

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Niezłe teksty:
Mikihisa do Rio:Rio...puść moją nogę.
Shaolin do Li-Pai-Longa:coooooo,za mocno Cię kopnąłem?
Jesteśmy w środku lasu...kto nas podwiezie?zając?
Akcja z urwiskiem nieboszczyków-Billi mówi:urwisko nieboszczyków...jaaa stałem się legendą!
Tamara podaje szklankę Yoh,wtedy jak wszyscy świętują,potem robi się cała czerwona a Morty i Trey na to:Mmmmhhhmmmmmm.
Jest jeszcze wiele śmiesznych tekstów,ale większość już tutaj jest podana.
Muszę przyznać,że mimo tego iż mam 25 lat,też mi się podoba ta bajka i oglądałem ją już dobrych kilka razy:)

ocenił(a) serial na 8
nurek_4

Z tym jak Tamara zrobiła się czerwona to

Mmmmhmmm

Zrobił Morty i Len

Oni_Moon

Król Szamanów jest boski.!xdd w sumie przypadkiem obejrzałam jeden odcinek po Naruto któregoś dnia...;pp i tak się zaczęło ^^, świetna sprawa :)) osobiście nie wiem co 16latke wzięło na anime ;pp ale wto wszystko już od dzieciństwa, kiedy jako mała dziewczynka oglądałam Czarodziejkę z Księżyca.!xdd
pozdrawiam wszystkich ;)

ocenił(a) serial na 10
PaTeXi

16 lat to wcale nie za dużo na anime, no co Ty ;D
Dorośli ludzie oglądają japońskie animacje, 30-latki, 40, 50 XDD

Też tak miałam. Obejrzałam kiedyś przypadkiem odcinek walki z Faustem i tak się zaczęło ;)

raven89

Moim pierwszym odcinkiem był chyba właśnie ten.!xdd
A odnośnie wieku, to wiem, ze przy naruto wyszło w ankiecie że około 80 % to ludzie po 30.!xdd ale w sumie ciezko mi sobie wyobrazic moich rodzicow np oglądających Naruto bądź KS.!xdd

ocenił(a) serial na 10
PaTeXi

Ja mam 18 lat (rocznikowo 19, ale jestem z grudnia :P). Jak moi rodzice mówią mi, że jestem za stara na bajki, to mówię: 'to nie bajki, tylko animowane japońskie filmy fabularne albo seriale. Czy to takie ważne, czy występują aktorzy, czy jest narysowane?'
ale ich oglądających to też sobie nie wyobrażam ;P

Dziś był fajny odcinek ;D

raven89

prawda.!:D
a ja rocznikowo 17 ;p ale... 13 październik jestem.!xdd więc jeszcze mam ciut czasuuu ^^,
a teraz właśnie skończyłam oglądać L.C Tomb Raider kolebka życia.!xdd ładnie odświeżyć raz na jakiś czas pamięć i stare filmy obejrzeć po raz... hmmm... MILIARD ;D
pozdrawiam.!:D

ocenił(a) serial na 10
PaTeXi

Uff, ja też mam 17(rocznikowo;)) i też jestem z 13, tyleże lipca;). A już się bałam, że jestem za stara;D! No i tak naprawdę, to np. Naruto(ale manga)jest dopiero od 15lat!! :)

ocenił(a) serial na 10
Nixe

właśnie, niektóre są dozwolone od 15, niektóre nawet od 18 ;P

raven89

to pocieszające.!xdd
miło (:
ale zaniedbałam ostatnio i SK i Naruto ;p nawet w ten długi weekend nie oglądałam - masakra ;p

ocenił(a) serial na 10
PaTeXi

Ja to raczej już nie oglądam za często, raczej czytam. Odkąd zmienili mi częstotliwość jetix'a mój telewizor go nie łapie;D. Ale do mangi to długo już nie zajrzałam:( ;]

Nixe

mam dokładnie to samo z jetixem - wzięło mi wcięło i mój tv mi nie łapie ;p na szczęście mam pare telewizorów w domu, więc jak mam większą potrzebe to ide do innego pokoju xD a ostatnio tez sie wzielam za czytanie mangi (: tyle ze FMA (:

ocenił(a) serial na 10
PaTeXi

oglądałam FMA :D bardzo fajne *___*
tylko końcówka taka... nijaka. miałam nadzieję na inną. ale w pełnometrażówce jest kontynuacja i ten film trochę ratuje sytuacje i po obejrzeniu go już mi było lżej na sercu ;P

mangę też zamierzam przeczytać ;D kiedyś, na razie mnie nie stać, mam w planach jeszcze inne tytuły ^^

raven89

Z Faustem... ;)
Faust: Twój brat jest chyba dziwniejszy ode mnie.
Jun: Akurat!

Faust: Twój brat jest dziwny...
Jun: Ciekawe, dlaczego. I kto to mówi?

raven89

Z Faustem... ;)
Faust: Twój brat jest chyba dziwniejszy ode mnie.
Jun: Akurat!

Faust: Twój brat jest dziwny...
Jun: Ciekawe, dlaczego. I kto to mówi?

Oraz:
Choco: Czy mi się zdaje, czy Len właśnie podziękował?
Faust: Może źle go poskładałem?

raven89

faktem jest (:
Nigdy nie oglądałam FMA, ale słyszałam, że lepsze od mangi.
Się zobaczy - nadrobię ;p

ocenił(a) serial na 10
PaTeXi

Rio ma świetne piosenki:
Jest 8.12 i jadę po szosie, we włosach mam wiatr i muchy mam w nosie, mój Morty jest ze mną, więc jadę powoliiii... I JESZCZE RAZ! Jest 8.13 i jadę po szosie...

Albo
Tamara: Cześć! Wpadłam bez zapowiedzi, nie dzwoniłam, bo chciałam wam zrobić niespodziankę!
Anna (zrezygnowana): Aaale niespodzianka...

Uwielbiam też momenty a'la Moda Na Sukces:
"Jeśli przegra to umrze... Ciąg dalszy nastąpi"
:)

ocenił(a) serial na 8
cyzia5

co do anime animesub przeprowadzalo w polsce swego czasu ankiete dotyczącą wieku ludzi oglądających anime (oczywiście japońskie, oryginalne)
wyniki to
11-14 lat - 2%
15-18 lat - 33%
19-21 lat - 30%
22-24 lat - 14%
25 w górę - 21%

może shaman king nie jest jakąś bardzo ambitną czy też specjalnie brutalną produkcją ale nie zmienia to faktu że ma ograniczenie wiekowe pg-13 czyli od lat 13
to już tylko i wyłącznie wina polskich telewizji (polsat ,jetix) że puszczają/puszczali ocenzurowanego shaman kinga jako "bajkę" +7 ale to już nie jest tak denerwujące jak jetixowy naruto
o ile w SK nie ma dużo cenzury to naruto to jakiś koszmar xD
Pozdrawiam

Oni_Moon

No, to najpierw cztery moje ulubione sceny. XD

I.

T: Well, good morning sunshine!
{T: Witaj, słoneczko!}
L: You kept me up. You snored all night long!
{L: Przez Ciebie nie mogłem spać! Całą noc chrapałeś!}
T: Whaa? I don't snore!
{T: Ja? Ja nie chrapię.}
L: You most certainly do!
{L: Zdecydowanie chrapiesz.}

II.

Y: I knew it. He is not really cold blooded. He just want everyone think he is.
{Y: Wiedziałem, że Len nie ma serca z kamienia. On chce, by inni tak uważali.}
L: Yes, of course I'm very cold blooded. My blood cells are ice cubes.
{L: Ależ oczywiście, że serce mam z kamienia, a w żyłach lód.}

III.

Y: So you think that werewolf've got him?
{Y: Myślisz, że dopadł go go wilkołak?}
T: Not a werewolf, dude. It was a vampire.
{T: Żaden wilkołak, stary. To był wampir.}
L: There's no such a thing as vampires. Everyone knows that.
{L: Wampirów nie ma. Każde dziecko to wie.}
Y: Yeah, and there's no such a thing as ghosts?
{Y: Jasne. Tak samo, jak nie ma duchów?}
L: ...

IV.
Ch: Look, I just want you to join my group, which includes me, myself and I.
{Ch: Chcę, byście dołączyli do grupy, która składa się ze mnie, mnie i mnie.}
L: Well, you can all get lost.
{L: Na mój gust, wszyscy możecie spadać.}

+
Odcinek 54. Rio rozpacza po utracie Lyserga. W momencie, gdy 'kamienieje', Trey komentuje to słowami "Wow. This's really hitting Rio where it hurts..', zaraz potem Choco próbuje opowiedzieć dowcip słowami "Speaking of being hit where it hurts..'' i mój UKOCHANY moment. krzyk Lena i Treya: "NO MORE JOKES" i Choco wciśnięty w stół XDD mrr. kocham Lena swoją drogą <3

Ogółem znalazłam na youtube sześcioczęściowy film z najlepszymi scenami z SK (są po angielsku, ale jest jeszcze wersja po japońsku).
Scena z 'no more jokes' jest około 1:50 minuty.
http://www.youtube.com/watch?v=MbxFeKakdjI&feature=related

Btw. to ktoś wspominał, dlaczego Ren jest Len. Otóż brzmi to praktycznie identycznie, szczególnie, kiedy aktorzy dubbingowi mają takie akcenty. Rio ma włoski [świetny swoją drogą], Len rdzenny angielski [kij, że był z Chin. Słodki ten głosik <3] itd.

ocenił(a) serial na 10
ladraqkumeia

Mi najbardziej zapadł w pamięć tekst LENA-"Drzewko,kucki,kucki..."To był dobry odcinek :P

ocenił(a) serial na 10
trixon1

I jeszcze gdy Yoh i spółka są w tym miasteczku pełnym małych duszków.Scena gdy coś puka do drzwi
a gdy Bason wychodzi za nie to dostaje czymś w łeb i potem znowu...

użytkownik usunięty
Oni_Moon

Mi si

użytkownik usunięty

Ooo nawet nie zauważyłam ,że się nie zapisałoxD moich jest mnóstwo np. co w pierwszym odcinku Morty śledzi Yoh który stoi przy moście
-Aaa
-Zaczynamy
-Ale piękny dzień mógłbym tu spędzić całe popołudnie
-Ale ja nie mogęxDD
Albo w 26 odcinku z tymi dziewczynami pod koniec Trey do Rio po tym jak Len ogłosił ,że Yoh ma byc liderem
-poprzyj mnie Rio
Rio do Yoh
-pójdę za toba wszędzie tym mój przywódco
Trey waląc w drzewo
-Coo?O co tu właściwie chodzi?!xD

ocenił(a) serial na 8

Mi się np. podoba walka Yoh z Zeke:
<Yoh spada. Amidamaru próbuje zamortyzować upadek>
Yoh: Ałaaa
Amidamaru: Nic Ci nie jest? Starałem się zamortyzować upadek jak tylko się dało (jakoś tak...nie pamiętam)
Yoh: Miękkie lądowaniee
xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones