PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258728}

Król szamanów

Shaman Kingu
8,1 14 716
ocen
8,1 10 1 14716
Król szamanów
powrót do forum serialu Król szamanów

Jak wszyscy wiemy w shaman kingu jest pełon tekstów i scen z których sie można pośmiać. Jakie waszym zdaniem są najlepsze? Mi podoba się szczególnie kiedy ren mówi: "Puszczej mnie!"
Trey: Ale ja się boje!
Len: To bój się gdzie indziej! XD

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Piosenki Rio są boskie :lol:

albo...
Yoh: Morty i jak się czujesz?
Morty: chyba dobrze, już mogę nawet ruszać palcem...
Rio: ale to MÓJ palec!

:lol:

albo jeszcze...
Rio: czy ta młoda dziewczyna <czy jakoś tak> może dołączyć do naszej grupy?
- Rio! ale to jest facet :lol:

(dzisiaj chyba nawet będzie ten odcinek :P)

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Wszystko jest super. Mogłabym wymieniać i wymieniać.
Np.
Gdy zostali w domku nawiedzonym leśnymi duchami czy coś takiego to Yoh na takim fotelu do masażu był i takim głosem drżącym ' O chłopaki! Musicie wypróbować to krzesło!'
Albo, gdy wiebierali nazwe drużyny to drużyna Yoh nazwała sie SpokoYoh. A trey podszedł do Lennyego i mówi, ze trzeba jakaś nazwe wymyślić, a Len mówi, ze on sie już tym zajął. A HoroHoro tak się zaczepiście drze 'Coooo?!' i później jeszcze raz.
I też jak się bawili w przewracanie Lennyego.
Nie ogólnie to wszystko mi się podoba. Odcinki są takie szydercze, że mogę je oglądać w nieskończoność. Serio!

Oni_Moon

O tak! Ja uwielbiam ten odcinek z nawiedzonym domem! To jak biedny Bason tą miską oberwał XD Albo jak Yoh spadł z krzesła, a Amidamaru stwierdził, że albo on jest niezdarą, albo ten dom naprawdę jest nawiedzony :D

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Nooo! L:'Proszę Bason' B: 'Ale ja nie chce...' L: 'Bason!' B: 'No dobrze.... uuugh.'
To było dobre.
Albo jak Rio się kąpał Piana siup od góry głowy aż do stóp, a tu błoooto;D I Yoh szydzi.
Nie no Shaman King wymiata xP
Buzia =*

Oni_Moon

nyo! A Yoh czy tam ktoś inny do niego, bo już nie pamiętam: Moślałem, że myje sie po to, aby być czystym :D SK wymiata i nikt mi nie wmówi, że naruto jest lapszy :D :*

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Ehe!!! Albo to co wczoraj w nocy leciało.
Dżoko (nie wiem jak to sie pisze xP) coś zażartowałam swoim nieśmiesznym żartem i Lenny zaczął robić szybkie tempo, szybkie tempo!...x pare xP A Morty się drze 'Ciszaaa!' A Lenn 'Skończyłem' takim powolnym krokiem. Nie no Król Szamanów jest the best! A ja sie zaczęłam z tego smiac a to było po 11 xP więc wiesz:PPP
Ja tam osobiście Naruto bardzo lubie, ale Shaman King wymiata!! ;D

Buzia :*:*:*:*:*

ocenił(a) serial na 10
AShQ

Powolnym głosem* Ah ja tak na szybko pisze, bo sie spiesze :):):)

ocenił(a) serial na 10
AShQ

hehe no dialogi Lena i Choko są boskie xD

Choko: Poznaj moją grupę!
Len: Twoją grupę?
Choko: No tak. Poznaj mnie, mnie, mnie, mnie i mnie!
Len: No, jak na mój gust to wszyscy możecie spadać :D

ocenił(a) serial na 10
raven89

A w którym odcinku to było?;> Bo ja nie pamiętam ;D Ale ogólnie Shaman King jest dobry. Nie raz się aż popłkałam ze śmiechu, a nie raz wzruszyłam xP Normalnie uwielbiam Go. A wy lubicie naruto?;>

ocenił(a) serial na 10
AShQ

no, to było w tym odcinku, w którym spotkali Choko :D i on chciał, żeby przyłączyli się do jego 'grupy', niezłe to było ;D

a jeśli chodzi o Naruto, to wiem ogólnie co to itp i bardzo chciałabym obejrzeć, ale jakoś nigdy nie moge trafić na pierwszy odcinek ;P
oglądałam tylko jeden, jak mieli wykraść jakieś dzwoneczki, bo jak ktoś nie wykradł, to nie jadł obiadu ;O

ocenił(a) serial na 10
raven89

>lol2< Nie no Lenny jest dobry >lol2<
Ja nie raz się tak uśmieje, że coś.
Albo jak Yoh mówił o Basonie: 'Trudno brać na poważnie kogoś kto nosi takie ciuchy...' xP
Albo jak jest walka z Hao na końcu i Yoh waraca i leci z podwójnym medium i coś tam go chwalą, że dobrze, że wrócił. A Lenny się tak gapi i takie coś: 'A tak przy okazji. Długo zamirzasz tak spadać?' <lol>
Albo ja Sharona Lily Mily Ely i Saly zaatakowały chłopaków i plan a nie wypalił plan b był taki, ze zwiały. A chłopaki sie tak na nich gapią o.O no i Rio mówi 'Uważajcie na róże kują kolcami' czy coś w tym stylu,a Len 'Lubie róże...' to było zajebiocha xD

ocenił(a) serial na 10
AShQ

mnie dobija, jak Len mowi cos smiesznego, a Choko sie wkurza, bo 'on miał to powiedzieć' :lol:

heh, fajnie sie z Wami gada ;D w końcu ktoś z kim da sie pogadać o SK :D

Oni_Moon

Lubię naruto, ale i tak wole shaman kinga:D A ten tekst: Jak na mój gust, to wszyscy możecie spadać, to był chyba w tym odcinku, co po raz pierwszy spotkali Chocko :D

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Ja też lubie NRO baaardzo ;D Nie no Lenny jest świetny! Ma teksty! nie ma co! xP

ocenił(a) serial na 10
AShQ

Albo Trey opowiada co zamierze zrobić gdy zostanie królem szamanaów, a Yoh do niego 'Jeśli w to wierzysz to mam dla ciebie eliksir młodości!' albo się kłócili, który jest lepszy i Yoh mówi, ze horohoro moze do niego mowic 'wasza wyskoość', a trey na to 'to bardzo ciekawe nie przeszkadzaj sobie'. W ogóle oni wszyscy są udani. Hehehe
Pozdrawiam dziewczęta =*

ocenił(a) serial na 10
AShQ

I to '7, 5, 6, 4 Yoh jest mistrzem,a ja jestem zerem!' xD Wypowiedź Yoooohaaa;D

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

teksty z wczoraj:

Anna: "Morty, tak jak Ciebie, czasu jest mało" xD

i wtedy w jaskini, jak mówią w >>myślach<<... to było coś w stylu:
Yoh: i tak będziemy musieli ze sobą walczyć
Choko: będziemy musieli walczyć, ale nie musi nam tego ciągle tego przypominać
Trey: niestety, ale będziemy musieli..
Rio: mam kamień w bucie.

:lol:

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

albo jeszcze jeden z wczoraj, teraz mi się przypomniało ;P

Len: weź tą rękę!
Choko: nie mogę, jest przymocowana do mojego ramienia
Len: wiesz dobrze o co mi chodzi!

ocenił(a) serial na 10
raven89

Kocham Shaman King!!! JeJ, już oglądałam trzy razy to wszystko i dalej mnie podnieca ;D A co do odcinków to wszystkie momenty są mmmłah. Jak sobie coś przypomne to napiszęę. ;D

Oni_Moon

Mam dziwne wrażenie, że moje komentarze docierają z jakimś opóźnieniem:P No cóż... Mi też się z wami świetnie gada:D Nie no, jak Lenny coś powie to czasami można paść:D A mi się jeszcze podobało, jak Yoh tłumaczył co to znaczy jeździć na snowbordzie XD Moje dziewczynki XD :*

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

To, w którym docinku on to tłumaczył? Bo jakoś nie za bardzo kojaze... xP Mi również sie zaczepiście z wami gada ;)) Dzisiaj z moim kolegom, który ma 16 lat gadałam o Shaman King i Naruto ;D Buzie =*

ocenił(a) serial na 10
AShQ

I jeszcze super jest to jak Yoh, Amidamaru i Anna pojechali do Yomei do Izumo przywitały ich te duszki tego dziadka Yohaaa ;D no i on je zaatakował, a ten duszek go kopnął w tyłek, a ten gleeeba. I lezy jak długi :D:D:D
Albo jak Anna w tym odcinku mówi 'Nie żartuj sobie Yoh...', gdy było jak Yomei opowiadał o tunelu Tartaru.
I jeszcze jak Rio razem z Mortym wsiedli an motor i zaczęli jechać w poszukiwaniu za Yoh. I tak jadą przed siebie, a Morty:
'Czy ty wiesz dokąd jechac?'
Rio: 'Nie myślałam, że Ty wiesz.'
M: 'Przepraszam, czy przypadkiem to Ty nie powiedział 'jedźmy tam do niego' i nawet nie wiesz gdzie jest to 'tam'?! Zaraz, Izumo. To rodzinne miasto Yoh, keidyś tam mieszkał u swojego dziadka. Anna też tam mieszkała'
R: 'Wspaniale! Do Imuzo!
M: 'Izumo!'
R: 'No przecież mówie!'

No i jeszcze jak Rio powiedział Mortyemu,zeby w hotelu kupil w sklepie kabanosy i sam poszedł do lasu, bo wyczuł, że ktoś ich śledzi. jak zobaczył Mily i Saly (czy jak ona tam ma na imie) to jego czuuuub takie serce i 'Nie wyrywaj sie seeeerce! Aaaaaahahahah' ;D

Ale ten odcinek jak Yoh wychodzi z tunelu Tartaru i dziwi sie o co tyle krzyków to Amidamaru:
'Te dziewczyny to uczestniczki turnieju szamanów, brzybyły żeby cię zniszczyć, musimy je powstrzymać!'
Yoh: 'Trzeba było tak odrazu ;D [ciiiszaaaa i taki zoong] Dlaczego tak dziwnie mówisz?!?!?!?!'
Amidamaru: 'Skąd mam wiedzieć?!'

I to pod koniec jak Lenny zaniósł ciastka do Anny. Tak dwa razy ten łeb jego się zza murka wychyla i później gada coś w tym stylu:
Lenny: 'Nie rozumiem dlaczego sie zgodziłem. Jun wie że zrobie wszystko o co mnie poprosi! Ah, przez głupiego Zeke'a turniej szamanów został wstrzymany. POwiniem teraz walczyć z szamanami, a nie nosić ciastka w torebce!'
Bason: 'W ten sposób odkryjesz swoją łagodną panie. Wciąz czytasz tę ksiązke jak byc wrżliwym człowiekiem, prawda? Dobrze Ci to zrobi, oj dooobrze!'
Lenn:Aaaa;/ Naruszasz moją przestrzeń osobistą!'

Ale Lenny ma fajowski akcent, Hao głosik i HoroHoro w ogóle jest zaczepisty!!

Buziaki dziewczyny =*

ocenił(a) serial na 10
AShQ

I jeszcze jak sie Morty pyta czy nie wie gdzie jest to tam to Rio odpowiada: 'Czasami za bardzo się ekscytuje' xP =*

Oni_Moon

To to nawet dzisiaj było z tym Izumo. A to z Treyem rajdowcem, to było jak go poznali. I najpierw jeszcze ta scena z karpiem (czy tam łososiem... nie pamiętam co to było) Jak sie Horo horo żucił :D A Morty: Ale to była nasza kolacja! A potem jeszcze morty sie pyta po co Yoh cucił treya, skoro ten znowu jest nieprzytomny, a Yoh tak ze śmiechem: Trzeba kupić więcej łososia XD
A potem już u Yoh w domu;
T:ooo! Ale się najadłem! Już nie przełknę niczego więcej!
Y: To dobrze, bo w całym domu nie ma już nic do jedzenia! Zjadłeś wszystko!

No i z tym rajdowcem.. Nie pamiętam dokładnie ale to było mniej więcej tak:
Trey: No bo ja jestem snowbordzistą
Morty i Rio: Czym?
Yoh śmieje się: Snowbordzistą! No jeździ na desce do prasowania do kuchni i spowrotem!
Morty: Uwaga bo Trey rajdowiec jedzie z obiadem! XD
Trey ironicznie: Taa.. Śmiejcie się!

A potem mówi coś o drobiażdżkach i Yoh i jemu tak łzy strumieniami lecą, a Yoh mówi
-Noo! To naprawdę smutne Treys!
-Tak.... I nazywam się trey a nie treys! (rzuca w Yoh kubkiem)

A kiedy indziej jeszcze (jak Len sie z nimi zaprzyjaźnił):
Yoh-Wznieśmy toast za naszego nowego kumpla!
reszta- TaaaK!
Trey- O! Dlaczego ten sok tak dziwnie smakuje?
Anna-Bo w tym kubku trzymamy płyn do mycia naczyń.

Oni_Moon

A tak propos tego kolegi, to ile wy macie lat?

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Nie Król Szamanów wymiata! Te odcinki sa dobre. Już sobie przypominam na desce do kuchni spowortem xD
He, kolega ma 16, a ja no mozna powiedzieć 14 xPP
He, Michał najbardziej lubi Yoh i Horohoro, a dla mnie Lenny, Trey, Yoh i Hao jest super xD Rio jest głupkiem, ale Michał mówi, że własnie o to chodzi xD Lyserg jest dziwaczny, Choko jest totalnie beznadziejny ;DD Nie cieprie wyrzutków. A Ty kogo lubisz najbardziej? ;>

AShQ

Ja lubię Hao ;] HAO RULEZZ! lol ;] SK O 19:50 I 22:40 polecam xD

ocenił(a) serial na 10
luka_sz

No właśnie! Dobrze mówisz ;D Hao ruuuuleeez! :):):) Zgadzam sie w zupełności! Ale horohoro i Lenny no i Yoh też są sweeet i super ;DD Hehehe. O 19:50 zawsze oglądam tak samo o 22:45 ;)) Pozdro dla Ciebie =*

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

nie wiem, czy to pytanie było też do mnie, ale ja mam 17 lat ^^

i Shaman Kinga oglądam od niedawna ;P prawdę mówiąc... to jak teraz leci któryś tam odcinek o 22:45, to ja właśnie to wszystko oglądam teraz od pierwszego odcinka pierwszy raz.

ale bosko jest ;D

ocenił(a) serial na 10
raven89

Dziwne żeby nie było boooskooo ;D Shamani sa boooscy ;DD Buziaa;*

Oni_Moon

Ja mam 14 :D Najbardziej lubie Lenniego i obu Asakurów (Hao i Yoh) Za Horo horo nie przepadam... A z duchów lubię Amidamaru, Lee Pai Longa i Basona, ale Cloui (nie wiem jak to sie pisze, w karzdym razie duszek Lyserga) też jest słodka. :D :*

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

xD HoroHoro jest zaczepisty! Ma świetne teksty! xP

AShQ

nyo, teksty ma nie złe, ale ja go nie lubie:P

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Ja sobie właśnie oglądam ich xD HorHoro ma głupie ubranie. Ale gdy ma ubranie do treningu jest zaczepisty. I zaczepiście wygląda bez opaski. Tak w tym odcinku jak walczył z tymi z przepowiedni z tekstów, co smok go wziął w swój wymiar. Rozumiesz o co mi chodzi? ;>

AShQ

nyo, wiem o co chodzi... ubranie do treningów... nie kojarze xP

Oni_Moon

Aaaa! To takie ciemne? Już chyba sobie przypominam:D Fakt, od razu lepiej w nim wygląda... Ale ja i tak wole Lenniego :D :*

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Lenny jest fajny, bo nie ma poczucia humoru. tzn ma, ale nie ma ;D
Lenn wymiata! ;D + Trey, Hao i Yoh ;P

AShQ

Ma ale nie ma:D To było inteligętne XD Ale za to jest słooodki! XD

Oni_Moon

Po za tym: Pij mleko-będziesz Lenem! XD Masz gadu? Jeśli tak to weź do mnie zaklikaj (8589736) bo co my bęziemy tak jawnie pisać XD

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

Ja lubie Yoh, Mantę, Lennego i Choko ;D Rio i Faust też są fajni ;D

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

przed chwilą był niezły dialog ;D

Choko: ale co mam powiedzieć Yoh?
Trey: nie wiem, ale nie mów prawdy.
Choko: powiem, że wymieniliśmy Lena na magiczną fasolkę!

a pozniej:
Yoh: Trey! Choko nam wszystko powiedział! powiedział właśnie, że w pokój Lena uderzył meteoryt!

:lol:

raven89

taaa:D Lena na magiczną fasole XD To było dobre:D

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

dzisiaj tez zapamietam cos i napiszę :P chcę być na bierząco ;D

ocenił(a) serial na 10
raven89

A to wcozraj było dobre. Z tymi gladiatorami.
Trey: Wlaczyć z rodzicami to by nie było fajne dla innych. Juz napewno nie dla Lenna. Prawda Lenn?
Lenny zaspał, a HoroHoro zaczął sie brechtać.
Trey: Lenn słoneczko. >hahaha<
Lenn: Nie śmiej się! Przez Ciebie nie mogłem spać!! Całą noc chrapałeś!!

Albo jak bason dowalił Lenny'emu:
Po spotakniu z tym tym z rady szamanów, któremu Lenn zabił brata.
Trey: Jak myślisz Lenn to Twoja wina?
Lenn: Oczywiście, że nie. Powiedział uderz najlepiej jak potrafisz, więc czego się spodziewał?
Bason: Najlepszego uderzenia, a nie osiem czy dziewięć. Kompletnie wypadłeś z równowagi. Czy miałeś kiedyś z tym problem?
A Chocko i Trey juz duszą sie ze śmiechu. Lenny napad histeri i tam Trey strzela:
O stary prawie mi nie odrąbałeś głowy!!
LoLuś. Kocham Króla Szmanów! ;D Teraz mi powiedźcie, że nie jest cudaśny?:D
Te dialogi to tak z pamięci mniej więcej pisane xP
Buzia Dziewczyny:*

AShQ

Mówię ci że Król Szamanów nie jest cudaśny. Co ty na to? XD

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

A kopnął Cię ktos kiedyś na odległość?! Nie?! To ja będe pierwsza... xD

AShQ

Wczoraj był fajny tekst:D Jak Yoh i Lenowi się skończyło foryoku.
Yoh: E... No wiesz...Bo ja też tak jekby już nie mam foryoku...
Len: CO?!
Yoh: Rany! Nie mogę uwierzyć że zurzyłem całe foryoku na to natarcie karuzely z kucykami! XD

ocenił(a) serial na 10
Oni_Moon

O lol =|||| Właśnie odglądnęłam Króla Szmanaów na TV 4 ;|

ocenił(a) serial na 10
AShQ

noo, ja sie ucieszyłam jak zobaczyłam, że bedzie na tv4, bo akurat ok 15:20 mam obiad i nigdy nic w tv nie było ;D

ocenił(a) serial na 10
raven89

Skoro Wy zmieniacie fotki ja też zmieniłam xD Ha, Hao rządzi x]]
Ja teraz będe miała zajecie. 15:20, 19:50, 22:45 i 23:10 xDDD
*Lenn słoneczko* xD To było dobre.
Albo jak wtedy co Lenny został ich przyjacielem to Trey przytulił się do Yoha i coś tam bredził xD A Yoh coś w tym stulu: 'No i dziwne, że po tym jak Cię zmasakrowałem w pierwszej rundzie jeszcze jesteśmy przyjaciółmi. xD' coś mniej więcej w tym stylu, a HoroHoro zaczął się śmiać i zaraz tak przez śmeich: 'Ta a co?!?!?!' xPPP
Oglądałyście wczoraj Szymona Majewskiego Show? Czy nie oglądacie? xP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones