PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006625}
4,5 8 125
ocen
4,5 10 1 8125
4,7 6
ocen krytyków
Krakowskie potwory
powrót do forum serialu Krakowskie potwory

Najpierw z matką sknociły 1983 pierwszy polski serial dystopijny
Teraz bierze się za knocenie pierwszego polskiego serialu horroru
Przecież ona nie nakręciła nigdy nic dobrego — tylko układy, układy, układy

po co takie brednie piszesz
jak jesteś jasnowidzem to nie tutaj

użytkownik usunięty
tisoc

po pierwsze jasnowidzką nie jasnowidzem; po drugie bzdecisz bez sensu -- trzeba być jasnowidzem by wiedzieć że wszystkie projekty Kasia Adamik strasznie knoci?

po pierwsze nie knoci, po drugie wypowiadasz się autorytatywnie o filmie, którego nie widziałaś, chyba że widziałaś w jednej z twoich wizji?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tisoc

No typie twoje komentarze nie zestarzały się za dobrze XD serial sknocony, zgodnie z przepowiednią.

the_walker

no typie, napisz jeszcze że sknocony tylko i wyłącznie przez reżyserię KA i osiągniesz pełnię swojego malutkiego szczęścia :)

tisoc

Tak w 90% to reżyser odpowiada za jakość, to on jest mózgiem całej operacji. Błaźnij się dalej.

Dzida_86

Nie masz pojęcia o czym piszesz szczególnie w odniesieniu do seriali.

tisoc

Ty za to widzę jesteś od nich najwybitniejszym specjalistą.

Dzida_86

przeczytaj sobie jak wygląda reżyseria w serialach, a dopiero potem się wypowiadaj, bo naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz.

ocenił(a) serial na 3
tisoc

No akurat pani ma rację aptopo braku talentu pani reżyser.

Niskobudzetowy

zrozum, że reżyser zależy przede wszystkim od producentów, który niejednokrotnie sprowadzają go do rangi wyrobnika, to już nie te czasy kiedy powstawało kino autorskie, w którym reżyser był niepodzielnym panem swojego dzieła, bardzo mało jest dzisiaj takich produkcji, jeśli w ogóle powstają za prywatne pieniądze. a tak już zupełnie na marginesie, nie uważam by KA brakowało talentu, wcale a wcale. jest wręcz przeciwnie

ocenił(a) serial na 3
tisoc

Kasia? Olga?

Niskobudzetowy

a o kim pisałeś w wcześniejszym poście?

tisoc

Bardzo dobrze, że pisze prawdę. Tego nie da się oglądać.

scenariusz

ja tam potrafię i to z przyjemnością

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tisoc

Jestem świeżo po serialu i niestety zgadzam się z większością. Serial jest ogólnie marny. Swietny pomysł i niestety tylko tyle. Szkoda, bo liczyłam na coś naprawdę dobrego

ocenił(a) serial na 1
scenariusz

Pełna zgoda! mamy świetną mitologię słowiańską, a tu gniot od czapy! Zero atmosfery, fabuły logicznej, aktorzy słabi, Chyra to w ogóle nie to. Sam pomysł na horror w Krakowie mógłby być dobry, straszny i robić atmosferę grozy....ale to, to DNO, KICHA. GNIOCIK.

ocenił(a) serial na 8
scenariusz

to nie oglądaj...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jakiego horroru? Gdzie jest powiedziane, że ma być to horror?

użytkownik usunięty
marcin1059

a co? komedia romantyczna?

marcin1059

Wszędzie

No nie wiem, z "Watachą" sobie radziła

użytkownik usunięty
erture

no tak, faktycznie, może coś jednak wyjdzie

+1 to będzie badziew

Weszłam, żeby to samo napisać.

scenariusz

cel Twojego życia się ziścił......

tisoc

Jeśli serii i twórczości KA bronią takie małe, wredne trolle z ripostami na poziomie podstawówki, to dodatkowo kiepsko to o niej świadczy.

scenariusz

moja riposta jest dostosowana do twojego poziomu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2

Janosika też sknociła na spółę z matką, no i Boisko bezdomnych to w sumie słabo nakręcony film, tylko aktorzy go ratują jak mogą, ale serialnie ona jak coś to robi to te filmy są takie nudne, drętwe i bez pomysłu.

użytkownik usunięty

Błagam niech córka Pani Holland zajmie się czymś innym..

nie błagaj, miej swój honor i nie oglądaj filmów które wyreżyserowała
życie naprawdę jest proste i nie trzeba sobie je niepotrzebnie komplikować

To Katarzyna Adamik jest córką Holland? Hm, a kto jest matką?

wisnia64

Agnieszka Holland właśnie

E tam, jak nie lubię politykowania AH, to jej córka daje radę. KP to serial na poziomie Równonocy, Ragnarok czy też Rain; żadne arcydzieło, ale wstydu nie ma.

a_nubis

Dialogi, montaż, reżyseria i scenariusz leżą w tym serialu. Ragnarok jest przy nim wybitnym dziełem, na pewno nie stoi na tym samym poziomie. A szkoda, bo pomysł był całkiem ciekawy.

E tam, jak nie lubię politykowania AH, to jej córka daje radę. KP to serial na poziomie Równonocy, Ragnarok czy też Rain; żadne arcydzieło, ale wstydu nie ma.

E tam, jak nie lubię politykowania AH, to jej córka daje radę. KP to serial na poziomie Równonocy, Ragnarok czy też Rain; żadne arcydzieło, ale wstydu nie ma.

a_nubis

Sorry za rimejki, FW na smartfonie to koszmar

a_nubis

wreszcie jakiś obiektywny komentarz, beż chorego jadu i hejtu na KA

użytkownik usunięty
tisoc

aha, obiektywny = jak komuś podobał się ten kasztan...

za to Tobie się nic nie podoba, a sorry z wyjątkiem wszystkich filmów Eastwooda, które "zawsze trzymają najwyższy poziom"......

tisoc

Spoko, ja tam zawsze oceniam dzieło, a serial Kasi jest fajnym filmidłem na weekend. Jakby to Norwedzy zrobili o ich legendach, to wszyscy by się zachwycali pewnie.

tisoc

Spoko, ja tam zawsze oceniam dzieło, a serial Kasi jest fajnym filmidłem na weekend. Jakby to Norwedzy zrobili o ich legendach, to wszyscy by się zachwycali pewnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones