PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006625}
4,5 8 137
ocen
4,5 10 1 8137
4,7 6
ocen krytyków
Krakowskie potwory
powrót do forum serialu Krakowskie potwory

Najpierw z matką sknociły 1983 pierwszy polski serial dystopijny
Teraz bierze się za knocenie pierwszego polskiego serialu horroru
Przecież ona nie nakręciła nigdy nic dobrego — tylko układy, układy, układy

ocenił(a) serial na 8
a_nubis

Otóż to! Ja już się zaczęłam zastanawiać, czy to nie są jakieś trolle? Serial jest naprawdę ok, naczytałam się tych wszystkich komentarzy, obejrzałam, i śmiać mi się chce z tego chóru sponsorowanych malkontentów.
Czekam na drugi sezon.

Nadia96

Dokładnie, a soundtrack jest wypasiony. Zajebiste kawałki.

ocenił(a) serial na 2
Nadia96

96 to twój rocznik/wiek/iloraz inteligencji ? Wszystko to tłumaczy, że zachwycasz się tym knotem

ocenił(a) serial na 8
folkmetalmagazine

Może nie żebym się zachwycała, ale jest niezły. Zachwyca mnie za to poziom Twojego chamstwa; cóż, widać już nie unosisz ciężaru swojej frustracji czy kompleksów, a może jednego i drugiego.

Adamik nigdy nie nakręciła niczego dobrego? Twoim zdaniem Pokot albo Wataha to też gnioty? Z ciekawości pytam…

Janhalb

Pokot nakręciła Holland przy jakimś tam udziale Adamik a w Watasze nakręciła raptem 5 odcinków. Próbujesz na siłę udowodnić swoją tezę.

Gorgor

Jaką tezę próbuję udowodnić? Żadnej nie postawiłem, zadałem proste pytanie :-)

Uważam, że "Wataha" - nawet jeśli weźmiemy pod uwagę wyłącznie odcinki nakręcone przez Adamik - była po prostu bardzo dobrze zrobiona.

Żadnej tezy nie stawiam, nie jestem fanem Adamik - uważam jednak, że hasło "nigdy nie nakręciła niczego dobrego" jest grubą przesadą.

BTW - właśnie obejrzałem te "Krakowskie potwory" i musze powiedzieć, że opinie z tego forum uważam za przesadzone. Arcydzieło to nie jest ;-) - ale totalne dno też nie. Zgadzam się, że dialogi są dość drewniane - nie zgadzam się natomiast z totalnym zjechanim młodych aktorów - wcale nie grają tak źle. A wizualnie to naprawdę nie jest złe (choć też mnie męczą zbyt długie sceny w ciemności). Pięć / sześć gwiazdek bym dał.

No, oczywiście po odliczeniu fatalnego dźwięku - ale to w ogóle jakiś koszmar w polskich produkcjach, czego zresztą wciąż nie potrafię zrozumieć…

ocenił(a) serial na 8
Janhalb

Popieram!!!!

ocenił(a) serial na 8

Weź sobie świnkę pepe oglądnij to jest coś dla ciebie.... Bo na filmach to się nie znasz...

ocenił(a) serial na 7

Katarzyna Adamik to reżyser któremu nieustannie nie wychodzi a jednak ciągle dostaje "szansę", w filmografii twory nieznośnie bolesne jak remake Janosika, pod tezę jak Pokot, czy niedorobione jak 1983. Najnowsze Krakowskie potwory chciałbym pochwalić, ale szczerze to co głównie zawiodło to właśnie scenariusz i reżyseria. Adamik nie ma ani ręki ani oka to jasne, ma za to znaną rodzicielkę i chyba tylko dzięki temu ciągle wraca. Reżyser niezłomny jak poda Wikipedia.

rauf1

jaki remake Janosika, wiesz co to jest remake? oglądałaś w ogóle ten film?
zresztą piszesz o obrazach które reżyserowała razem z matką. po za tym krakowskie potwory mają dwie reżyserki. warto wiedzieć o czym się pisze jak się zabiera głos na określony temat.

ocenił(a) serial na 7
tisoc

remake legendy o Janosiku, czego nie rozumiesz?

rauf1

powtórzę pytanie rozpoczynające mój poprzedni post "wiesz co to jest remake?"
pomimo tego samego tytułu filmy są diametralnie różne bazują na różnych materiałach (serial na legendzie i inwencji scenarzysty, film obu Pań Holland na dokumentach źródłowych etc)
odsyłam do definicji słowa REAMKE

ocenił(a) serial na 3

Przemęczyłem, dosłownie, sensu, logiki etc za grosz. W kwestii naszej mitologii obejrzę sobie Legendy Polskie Allegro na poprawę humoru. Nie oceniam poszczególnych elementów, co mi z dobrej gry aktora jeśli serial to kanał.

Tragiczny montaż i reżyseria

ocenił(a) serial na 2

święta prawda. Pani Adamik to kompletne reżyserskie zero

folkmetalmagazine

CYTAT z dzisiejszej GW : " Żeby kręcić filmy, musisz mieć albo znajomości, albo wsparcie finansowe. Talent nie wystarczy "

ocenił(a) serial na 3

Nie pierwszy polski serial grozy, bo TVN już lata wcześniej wypuścił gniota, jakim był "Naznaczony". I nie wiem, który z tych seriali jest gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones