Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 2 Lucyfer Sezon 2, Odcinek 11
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Przerwała mi stewardesa

Stewardess Interruptus 43m
8,6 1 765
ocen
8,6 10 1 1765
Lucyfer
powrót do forum s2e11

S02E11

ocenił(a) serial na 9

W tym odcinku luci przemienia się w coraz lepszego człowieka i nie wiem czy przez to nie straci swojego uroku - jako złego diabła. Odcinek nawet ciekawy, ale zmiany w lucyferze trochę mi się nie podobają.

ocenił(a) serial na 9
Niv34

gdzie ogląałaś/łeś??

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

Krąży po internecie do pobrania ale jeszcze bez napisów.

ocenił(a) serial na 9
Niv34

Dla mnie odcinek bomba. Może to kwestia tej długiej przerwy i oczekiwania na Lucka, ale oglądałam jak zaczarowana

ocenił(a) serial na 9
Niv34

Już są napisy do odcinka :) Super odcinek , też uważam że Lucek powinien zostać jednak takim trochę dupkiem żeby z jego postaci nie zrobili kogoś innego bo fajnie się kontrastuje z panią detektyw . Ciekawe co to były za zastrzyki w tej walizce . Uwielbiam ten serial , zawsze z humorem , Tom jak zwykle gra na wysokim poziomie , Wie ktoś czy będzie 3 sezon i ile odcinków do końca tego ?

ocenił(a) serial na 7
Tomasz_KOT

Zastrzyki to najwyrazniej jakis wirus lub cos bedzie zagrazalo aniolom demonom itp. W promo z przed przerwy widzielismy urywki ze Chloe zacznie krwawic z nosa. Poczatkowo mozna bylo pomyslec ze po zblizeniu z Luciferem jej to sie stanie. Obecnie na 99% zarazi sie tym co jest w tych fiolkach.

ocenił(a) serial na 8
Tomasz_KOT

To pewnie jest coś co zrobiono z krwi Lucyfera. Tej fiolki, która kiedyś wyrzuciła Chloe. Zastanawiałem się kiedy to się pojawi :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzywa_wieza

a i btw. Jak mozna zauroczyc sie w tak puszczalskim typie? do tego takiemu co podniecal sie typami xDD

krzywa_wieza

Nie pedał ale bi. Nikt się w nim nie zakochał bo chodziło o szybki sex. Zresztą w 1 sezonie też spał z 2 ludzi (facetem i kobietą)

Niv34

Kapitalny odcinek - albo takowym był albo przez oczekiwanie apetyt na nowy odcinek Lucka był zbyt duży :D Solidna dawka 'funu' w najczystszej postaci, a nawet i dramy (albo melodramatu). Oczywiście odcinek rozpoczął się tak, jak myśleliśmy i do pocałunku nie doszło ale na szczęście cały odcinek skupiał się na spiknięciu Chloe i Lucka i na koniec odcinka wreszcie do tego doszło. Brawa dla scenarzystów za dialogi - podobały mi się w tym odcinku tak jak w poprzednim (zwłaszcza te, które mówi Chloe o Lucku i dzisiaj Lucek do Chloe). Może to infantylne, głupie, małostkowe - ale ja to kupuję! Sprawa na odcinek była ciekawa a przez dodatkowy aspekt pożycia seksualnego Lucka dostarczyła masę gagów. Maze również wymiatała, a najlepsze sceny to z jej koleżanką w gabinecie.. "Ajm osom!", i później czekając na odpowiedź "Jur osom", haha :D Jest dobrze, czekam na kolejny odcinek i związek Chloe i Lucka (która, jak ten odcinek pokazał poprzez słowa Chloe, będzie.. nietuzinkowy :D). No i jakaś grubsza sprawa z fiolkami - konkretnie rozpoczęli drugą połowę sezonu, me happy <3
btw. biedny Dan.. xD

użytkownik usunięty
matiiii

zgadzam się, szczególnie końcówka odcinka (przed pocałunkiem) zapowiada ciekawy ciąg dalszy, no i finally! pierwszy pocałunek Lusiego z Chloe :D

tekst Maze z odcinka do zapamiętania "I'm gonna slut this up" :D

czy Ja wiem czy Dan taki biedny zaliczył mamę Lucka,choć wiadomo ona go wykorzystał do swoich celów, ale żadna 10tka raczej z Danem do łóżka by nie poszła, więc w sumie nie jest tak źle :)

Pisząc o biednym Danie miałem na myśli jego słowa, że nadal myśli (chyba o to chodziło) o Chloe w scenie z przesłuchań wszystkich dzierlatek Lucka (kiedy Dan i Lucek byli za szybą). Wiadomo, numerek z mamą Lucka dla niego na plus ale w ostateczności przegrał więcej (kto wie, może to, że Chloe dowiedziała się tak jak sie dowiedziała o skoku w bok Dana już w ogóle przekreśliło go w jej oczach (mimo, że już nie są razem - mogła pomyśleć, jak szybko zaliczył po niej kogoś nowego), przynajmniej - wiadomo - w kwestii wspólnego życia a nie jedynie dzielenia z dzieckiem). A emotka - bo Dan jest taki pocieszny, śmieszny, czasami nazbyt poważny i trochę go mi jednak szkoda :P

użytkownik usunięty
matiiii

Mi tam go nie szkoda przez tyle czasu okłamywał Chloe w sprawie tej gangsterskiej strzelaniny, a potem mało przez niego życia nie straciła, nie wspominając już o tym, że życie Trixie też naraził na niebezpieczeństwo. Jak dla mnie określenie detective douche pasuje do niego idealnie :D Teraz jestem ciekawa jak duet Lucek&Chloe w wersji romantico da radę :)

W momencie pisania: przekonamy się już jutro :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones