PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510006}

Mój grzech

Mi pecado
7,5 2 033
oceny
7,5 10 1 2033
Mój grzech
powrót do forum serialu Mój grzech

Waszym zdaniem która z aktorek w serialu jest najładniejsza?

ocenił(a) serial na 10
maitee

Maite Perroni - Lucrecia Córdoba Pedraza

96wioleta96

teresa

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

lucrecia i lorena

aanuss91

lorena brzydka jest

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

o gustach sie nie dyskutuje .

aanuss91

a jak wam sie podobva moj grzech

magazynier_48

aanuss91jestes

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

nie ma watpliwosci ze Lucrecia;]

Zbuntowana192

i teresita łądna jest

magazynier_48

A moim zdaniem ładne są oczywiście Lucresia i bardzo ładna jest Blanca, Tonya tez jest ładna, ale stylizacja w tym serialu psuje trochę efekt.

vampire_12

a z ktorych chł☺opakowwam sie pdoba

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

mi Julian ale Manuel po stylizacji wlosow tez jest spoko ;]

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowana192

to jest jego fotka ;p tutaj jest sliczny;]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i411.photobucket.com/albums/p p199/kiemopa/Guapos/ALDO-GALLARDO.jpg%3Ft%3D1273574504&imgrefurl=http://www.foru m.novela.pl/viewtopic.php%3Ff%3D38%26t%3D829&usg=__A_ws64ONYwjk2Sr3Q43e0r5DpcY=& h=1023&w=682&sz=73&hl=pl&start=31&tbnid=AJQJGpmXpMw11M:&tbnh=128&tbnw=79&prev=/i mages%3Fq%3Dmanuel%2Bz%2Bmi%2Bpecado%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1016%26 bih%3D568%26tbs%3Disch:10%2C907&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=185&ei=ad1XTJW9G42lsQa60 bmVCg&page=3&ndsp=17&ved=1t:429,r:13,s:31&tx=39&ty=42&biw=1016&bih=568

Zbuntowana192

a carmelo ci sie podoba

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

Carmelo jest ohydny... Julian jest słodki, Manuel tez gdyby nie mial tych wąsów :D Josue tez ale jak ma roztrzepane wlosy (jednak troche za chudy jest)

aanuss91

a zkim josue bedzie chodizł

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

z Blanca czy jak jej tam..

magazynier_48

Julian, Manuel...no i -tylko się nie smiać- ja uważam że przystojny jest też Rodolfo...ja bym go tylko do fryzjera wysłała i wąsy zgoliła :)

magazynier_48

ej no prosiłam o coś! :D

ocenił(a) serial na 9
vampire_12

tez uwazam ze jak na starszego mezczyzne jest przystojny :)

aanuss91

a jaki ci jeszcze aktor sie podoba

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

ci ktorzy mi sie podobaja juz wymienilam

aanuss91

ale z innych telenowel

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

Najładniejsza jest Rosario, te jej miny i krzyki są cudowne. Bardzo ładny ma zawsze makijaż i ubrana też jest niczego sobie.

majaswatek

ona jest brzydka

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

ładna jak na taka stara babe. makijaz ma ladny ale ciagle ten sam i sie nudzi, a ubior jest wrecz ohydny

aanuss91

mi to sie podoba teresita

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

mnie także podoba się Rosario, no i Lucrecia.

ocenił(a) serial na 9
maitee

Lorena ma swietne włosy ;D

aanuss91

brzydka jest lorelna

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

napisano już wyżej ,że o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) serial na 10
maitee

Ubiór Rosario jest "wrecz ohydny" no wiecie każdemu podoba się coś innego, ale dla mnie yo ohydne były te chusty na głowie Lucrecji ;/

majaswatek

a co sadzicie o teresie

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

hmm Teresie to się mało przyglądam, nawet nie wiem dlaczego...

majaswatek

ilelat masz..masz gg

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

moze pochwalisz sie ile ty masz lat? I czemu od wszystkich chcesz nr gg ;/ to chyba forum publiczne o serialu a nie "poznajmy się" ;|

ocenił(a) serial na 10
aanuss91

tak , założ osobny temat , bo w tym temacie wypowiadamy się o czym innym , lub zmień portal;)

maitee

a mnie się podoba Lukrecja, Teresa i Blanka:) Lorena też jest nawet ładna, dobrze, ze ją zmienili bo tamta aktorka była brzydsza xD

ocenił(a) serial na 9
Blackin

nie ogladałam od poczatku i nie wiem jak wyglądała poprzednia Lorena.

aanuss91

Lucrecia Córdoba Pedraza

nowik97

tylko tak sie pyytałem

magazynier_48

Według mnie to Lorena (Altair Jarabo) jest najładniejsza, choć przyznam, że w Do diabła z przystojniakami lepiej wyglądała niż w mój grzech i ona bez makijażu wcale gorzej nie wygląda, do tego rzadko widziałem ją, by mocno się malowała, chyba tylko z 2-3 razy.
Lucrecia (Maite Perroni) podoba mi się jak jest lekko pomalowana, bo z tym makijażem, to jak prostytutka wygląda. W czasach Rebelde bez makijażu wyglądała ładnie, teraz przestraszyłem się jej, gdy się wykąpała po tym jak zgwałcił ją Carmelo.
Blanca (Jackie Garcia) jest śliczna, ale bez makijażu niestety porażka, mogłaby lepiej się ubierać.
Teresa też niczego sobie, ale ogólnie nie za piękna.
Rosario (Daniela Castro) Ładna, ale na swój wiek staro wygląda i za mocno się maluje.

tommy003

Lorena jest śliczna, niestety tylko zewnętrznie ;p ;)

Blackin

mi to sie nie podoba ona

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

pisałeś juz to wiele razy

ocenił(a) serial na 8
aanuss91

Maite Perroni! I uważam że jej styl ubierania jest boski! Taki oryginalny... Te jej apaszki na głowie strasznie mi się podobały. A jak ubrała kapelusz na głowę to wyglądała naprawdę powalająco. Jeśli chodzi o jej urodę jest bardzo naturalna a to duży plus bo Daniela Castro(Rosario) bez makijażu wygląda na starszą niż jest. A z facetów Manuel i Julian są boscy^^

ocenił(a) serial na 9
Lola140392

Naturalna.. w filmie moze tak, ale chyba sobie biust powiekszyła ;P Bo w Zbuntowanych prawie go nie miała:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones