PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510006}

Mój grzech

Mi pecado
7,5 2 032
oceny
7,5 10 1 2032
Mój grzech
powrót do forum serialu Mój grzech

Waszym zdaniem która z aktorek w serialu jest najładniejsza?

aanuss91

juz pewnie nie ebdzie z maita perroni telenoweli

ocenił(a) serial na 9
magazynier_48

dlaczego? Ostatnio byla doslownie "wszedzie". Zbuntowani, Nie igraj z aniolem, teraz moj grzech.

aanuss91

tylko 3 telenowele byli z nia

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

bo dopiero 3 nakręciła, a czy nagra więcej na pewno nie zależy od tego, że ma już 3 nakręcone.-.-

maitee

moze i nagra

aanuss91

Powiększyła sobie w 2006 roku. To było coś co chciała zrobić :D

Jeśli chodzi o aktorki.

1. Lucrecia (Maite)
2. Rosario (Daniela) Z makijażem jest piękna, bez...każdy wygląda bez niego gorzej :D A przecież kilka lat temu, była jeszcze piękniejsza.
3.Teresa (Gabriela)

ocenił(a) serial na 8
aanuss91

Powiększyła, ale nigdy tego nie ukrywała. Poza tym niewiele, wygląda tak gdzieś na rozm. D nie więcej... A jeśli chodzi o jej naturalność to miałam na myśli buzię:)

majaswatek

Też lubię jej... całokształt. Szkoda, że gra taką rolę, ale w końcu to przez jej zgwałcenie odrzuca Lucrecie, bo ta jest "owocem" tek gwałtu.....

vampire_12

Najpiękniejszy jest Julian, potem jest Miguel, ale Rodolfo też niczego sobie. Masz rację z tymi wąsami:)

96wioleta96

Maite Perroni jest śliczna ;DD i najładniejszą aktorką po niej jest ta Blanka i Teresa xd

maitee

Lucrecia Cordoba i Blancita

maitee

Lucrecia jest najpiękniejsza!!!! Drugie miejsce ma Blanca, a trzecie Lorena:)

maitee

Najpiękniejsza jest Lucrecia, drugie miejsce ma Blanca, a trzecie Lorena nr. 2. Myślę, że Delfina była piękna, kiedy była młodą dziewczyną:)

Lucrecia _HS

aaa lorena jest paskudna

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

ty chyba nie potrafisz czytac , wątek jest o tym która aktorka jest najładniejsza , a po za tym nie tylko ja pisałam że o gustach się nie dyskutuje .

maitee

Najładniejsza i najlepsza jest Maite Perroni czyli serialowa Lucrecia, a najładniejszy chłopak to Eugenio Siller serialowy Julian :* :)

ocenił(a) serial na 10
maitee

1.Altair Jarabo
Lorena Mendizábal

2. Jacqueline García
Blanca Quiroga

3. Jessica Coch
Renata Valencia




4.Maite Perroni
Lucrecia Córdoba Pedraza

5.Gabriela Carrillo
Teresa Roura Valdivia

maitee

Daniela Castro I - Rosario Pedraza de Córdoba
Gabriela Carrillo - Teresa Roura Valdivia

ocenił(a) serial na 9
maitee

dla mnie najladniejszymi aktorkami sa Rosario i Lorena chociaz bardziej gustuje w brunetkach

maitee

1. Maite Perroni ( Lucrecia )
2. Jaqueline Garcia ( Blanca )
3. Daniela Castro ( Rosario )

ocenił(a) serial na 6
maitee

Oczywiście najpiękniejsza jest Maite Perroni ~~> Lucrecia, śliczna też jest Altair Jarabo ~~> Lorena
A jeśli chodzi o aktorów to dla mnie numerem jeden jest Diego Amozurrutia ~~> Josue

maitee

Jak dla mnie to wszystkie są przeciętne. Najładniejsza na pewno Lucrecia i to by było na tyle. Ale to też głównie dzięki makijażowi. Blanca ogólnie jest bardzo ładna ale niestety w tej telenoweli ta aktorka nie wygląda najlepiej, te ubrania i fryzura tragedia. Teresa nawet w super stroju jest przeciętna. Renata ma paskudne włosy i charakter przez co też od razu wygląda gorzej. Lorena może być. Rosario tylko w makijażu ale ona jest tak wstrętna z charakteru ze nie są się na nią patrzeć, tak jak i na Justine.

Mężczyźni. Tu też w sumie tylko Julian ujdzie. Ale gdy jeszcze byli dziećmi to zdecydowanie Rodolfo. Później po latach go zbrzydził wąsami i siwymi włosami bo musiał wyglądać na starszego i by nie przyćmić głównego Prota. Może być Manuel czy Josue ale nic specjalnego. Pierwszego też obrzydzili wąsami a drugi ma paskudny charakter. Carmelo niestety jest paskudny i tylko dla pieniędzy można na niego poleciec.

No niestety okrutne ale prawdziwe :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones