PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604347}

Puella Magi Madoka Magica

Mahō Shōjo Madoka Magica
7,8 2 550
ocen
7,8 10 1 2550
Mahō Shōjo Madoka Magica
powrót do forum serialu Mahō Shōjo Madoka Magica

Muszę przyznać, podobało mi się. Jednak były w tym anime rzeczy, które trzeba było przeboleć:
- pomimo jaskrawej kolorystyki seria ta była bardzo przygnębiająca
- średnio podobała mi się ta kreska
- niektóre postaci aż nadto denerwujące (np. Sayaka)
Gdyby nie te wady dałbym 10. Polecam :)

użytkownik usunięty
Viollipop

Dla mnie 10/10. Początkowe wrażenie: magical-cyberpunk, niezłe ale nie w moim guście, wolę SM. Potem: Ta piosenka (Kalafina- "Magia") jest super, nie mogę przestać jej słuchać! Obecnie: To jest super, lepsze od SM! Dam 10, bo nie ma 11.
Co do grafiki, celowo ma taka być. Psychodeliczna, bo nie jest to kolejne cukierkowe anime o magicznych dziewczynkach, tylko ciężki klimat dramatu psychologiczno-katastroficznego. Muzyka super.
Co do Sayaki: kto nigdy nie miał złamanego serca, ten nie zrozumie, jak to jest w ciągu jednego dnia stracić dosłownie wszystko i żyć tylko zemstą. Miłość jest narkotykiem, a jej gwałtowna utrata powoduje niemal fizyczny ból. Kiedyś też to poznasz. Rozumiem Sayakę doskonale.
Dlatego: 10/10. Muszę jeszcze dopaść w ręce mangę, bo wyszło ich kilka.

ocenił(a) serial na 8
Viollipop

Sayaka mogła wkurzać ale taki już urok tej postaci - ten opór czynił ją właśnie tragiczną bohaterką i najlepszą postacią w serialu. Poza Sierściuchem od kontraktów, ma się rozumieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones