PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140971}

Manuela

7,1 271
ocen
7,1 10 1 271
Manuela
powrót do forum serialu Manuela

Witam.

Czy ktoś mógłby mi napisać o czym była ta telenowela? Tak, trochę dokładnie bym prosiła.
Czemu była Manuela i Isabel i czemu grała ją jedna aktorka? I jak się zakończyła.
Byłabym bardzo wdzięczna. Wydaje mi się, że ją oglądałam, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć o co w niej chodziło.

Beata261

Włoszka Manuela wyszła za Argentyńczyka Fernando Salinasa, którego żona Isabella zginęła w wypadku. Fernando zafascynowany był podobieństwem Manueli do jego zmarłej żony. Kiedy Manuela zamieszkała w domu swojego męża została bardzo chłodno przyjęta przez Bernardę, służącą Salinasów, która była nianią Isabeli. Potem zaczęły się dziać w domu różne dziwne rzeczy, które powoli wpędzały Manuelę w obłęd. Okazało się, że Isabel wcale nie zginęła, tylko ukrywała się przed światem, bo była oszpecona a Bernarda byłą jej prawdziwą matką. Kiedy była młoda zakochała się i zaszła w ciążę z chłopakiem z Sycylii, który musiał uciekać przed jej braćmi (chyba rodziny były skłócone lub coś w tym stylu). Oddała dziecko bogatemu małżeństwu z Argentyny, ale została nianią swojej prawdziwej córki. Natomiast jej ukochany się potem ożenił i urodziła mu się Manuela. Tak więc Manuela byłą młodszą siostrą Izabeli o czym nikt, poza Bernardą (a potem Isabelą) nie wiedział.

marjo

o lol harlequin tak bardzo ...prawdopodobieństwo takiego podobieństwa właściwie zerowe. Że dopytam - z kim został mąż skoro ostatecznie okazało się, że Izabela żyje?

amanda147

Na koniec został oczywiście z Manuelą, Isabela chyba zginęła. Wydały się też jej knowania. Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba chciała sobie zrobić operację plastyczną, która nie wyszła. Pamiętam, że byłą to bardzo wciągająca produkcja, z takim mrocznym klimatem, trochę jak thrillera. No i oczywiście Isabela i Manuela nie były identyczne - Isabela była jasną blondynką z kręconymi włosami, a Manuela miała proste, nieco ciemniejsze włosy. ;)

marjo

Urodziła mu się Manuela czyli jak mogła być siostra Izabeli skoro ten ukochany Brenda się żeni i rodzi mu się Manuela a ona swoje komuś tam oddaje.hmm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones