Mroczne materie
powrót do forum 2 sezonu

Bardzo słaby

ocenił(a) serial na 5

Nudny i dziecinny. Uwłaczajacy inteligencji widza. Strata czasu, niestety. Szkoda, bo dobrze się zapowiadał, niestety z każdym odcinkiem jest gorzej.

ocenił(a) serial na 8
tsst

Serio? A ja się nie zgodzę. Moim zdaniem pięknie przemyca polityczne tło, krytykę współczesnego społeczeństwa, komentuje sytuację kościoła i totalitaryzmy. Świetne są kreacje kobiece jak postać Marisy bardzo niejednoznaczna aż człowiek się zastanawia co takiego stało się w jej przeszłości, że ukształtowało ją tak a nie inaczej, czy naukowczyni Marii. I pięknie pokojarzona koncepcja nauki i wiary, która spotyka się gdzieś w połowie. Dla mnie to jest smakowita baśń dla dorosłych ale faktycznie trzeba lubić fantasy i mieć trochę z dziecka aby się tym prawdziwie zachwycić.

Klaudette

W pełni się zgadzam! Dobry serial.

ocenił(a) serial na 10
Klaudette

Również się z tym zgadzam! Do tego serial jest nie przewidywalny a każdy harakter postaci świetnie ukazany i ma swój dłuższy wontek. Warto nadmienić że ten serial ma efekt pochłaniania widza, a tego nie ma wiele nawet topowych seriali, można zamkną cały serial w kilka nocek z pełnym skupieniem na każdym epizodzie.

Klaudette

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 10
Klaudette

Cudny!!!!!!!!! Czytałam ta trylogie ze 20 lat temu i nie wierzyłam, ze moj sen sie zisci i zrobia z niej super serial i bedzie bardziej znana. Jestem zachwycona, ze moje ukochane ksiazki, moge sobie przypomnieć po latach w ten sposob:))) Jestem zachwycona, a Ci co pisza, ze nudny i slaby niech se ogladaja Przyjaciol, czy inne pospolite badziewie....

ocenił(a) serial na 8
Alina_Reduta

Hola hola przyjaciele też są super xD wcale nie jest to pospolite badziewie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones