PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304475}

Mushishi

8,0 7 588
ocen
8,0 10 1 7588
Mushishi
powrót do forum serialu Mushishi

Tragedia...

ocenił(a) serial na 10

Tak niska ocena? Jak to zobaczyłem to coś mnie tknęło. To anime przebija 95% produkcji zachodnich. Ja ze swojej strony dałem 10/10, bo wyżej nie można. Przepiękna grafika, magia, delikatne, ale bardzo sugestywne zarysowanie uczuć poszczególnych bohaterów. Anime to ma wszystko. Ocena jest bardzo krzywdząca i wypaczona prawdopodobnie przez zawistnych nastolatków, którzy oglądając Naruto myślą, że już o tym gatunku animacji wiedzą wszystko. Hańba!

ocenił(a) serial na 9
jaqqu7

Niska ocena nie dały dzieciaki tylko użytkownicy którzy twierdzili że anime "nie może być" w top 10 seriali. Widać ograniczenie umysłowe.

Drimek

No niestety. Nie tak dawno ocena była większa niż 8...

ocenił(a) serial na 9
jaqqu7

Nie no :( Patrzyłem na filmwebie na ten serial tak parę miesięcy temu i była ocena ponad 8 i chyba 2 miejsce w rankingu seriali, dzięki temu obejrzałem pierwsze kilkanaście odcinków i dziękowałem filmwebowi za to że pokazał mi to cudo, teraz patrzę ocena poniżej 7, nie wiem czemu, ale się zasmuciłem to już nie jest normalne, ten serwis schodzi na psy mając takich POJEBANYCH KURWA ! użytkowników, przepraszam, ale inaczej ich nie można nazwać. Nie wiem jak można oceniać coś, czego się nie widziało, chociaż pewnie Ci co taką ocenę dali, żeby tylko zaniżyć miejsce w rankingu po obejrzeniu pewnie tez by dali niską bo są za głupi na takie produkcje, a szkoda bo to jedno z lepszych anime jakie w życiu widziałem, szkoda po prostu szkoda, aż serce się kraja ... :(

ocenił(a) serial na 9
dozorca_wapnia

temat "wyrzućmy to gówno z top 100 co to wogole jest" zrobił swoje... co głupsi niestety go podchwycili widocznie...

Marcinekk

Nie ma co komentować. Sposób w jaki napisał autor ten temat mnie przeraża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones