PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 547
ocen
7,3 10 1 7547
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Ulubiony kucyk?

ocenił(a) serial na 10

Zainspirowana pewną ankietą doszłam do wniosku, że warto by sprawdzić, jaki jest
ulubiony kucyk zwykłych fanów serialu, a nie bronych. Ciekawa jestem po prostu, czy się
jakoś wyjątkowo różnią, a co. W dwóch kategoriach: ulubiony kucyk z mane 6 i tak ogólnie.
Mane 6:
1. Pinkie Pie
2. Fluttershy/ Rarity
3. Applejack/ Twilight Sparkle
<dzielnie idzie na śmierć>
4. Rainbow Dash

A tak ogólnie to baaardzo lubię Zecorę, o ile zaliczymy ją do kucyków. No i odczuwam jakąś
niezrozumiałą sympatię do Bi Macintosha.

A wy?

Gaudate

Ja najbardziej lubię kucyka Pony! (czymkolwiek by nie był - w końcu na mini mini jest informacja My Little Pony: Przyjaźń to magia" to serial, w którym najmłodsi mogą śledzić losy dobrze im znanych bohaterów - kucyków Pony. No dobra - kolega tłumaczył, że chodzi tu o uniwersum, ale i tak mnie to śmieszy niemiłosiernie)
Ja to lubię najbardziej...hmm
O wiem..
Lunę lubię najbardziej :D (czasami także Fluttershy discorded ;>).
Zbyt ciężko wybrać, dlatego Luna i Fluttershy discorded ;> ew. zwykła fluttershy
Lubię też Trixie, bo jest pewna siebie, lubi tworzyć spektakularne pokazy oraz kłamie, jak z nut :D, ale to bardziej część pokazu.
Niestety trafiła do takiej wiochy -> Ponyville gdzie kucyki nie lubią takiej konkurencji (zwłaszcza RD) i próbowały zniszczyć jej pokaz. Szkoda. Może następnym razem się jej uda : ). Zastanawiałem się jak działa jej sztuczka z wmówieniem innym, że pokonała wielką niedźwiedzicę.
I chyba już wiem! Jako iż gram w wolnym czasie na keyboardzie, to jako przykład niech posłuży moja walka z wielkim kompozytorem. *wycina Chopina z kartki papieru* - Słuchajcie! To jest Chopin! Przyszedł tutaj, aby zmierzyć się ze mną w muzycznym pojedynku.
*zaczynam grać na keyboardzie* *papierowy Szopen wsłuchuje się uważnie. Widać, że jest całkowicie zszokowany. Muzyka przenika jego ciało i paraliżuje go całkowicie! Nie potrafi on już zebrać myśli i nie pamięta nut do swoich utworów* - Zobaczcie! Chopin jest całkowicie zszokowany moimi umiejętnościami muzycznymi! *papierowy kompozytor odzyskuje czucie w nogach i zaczyna się szybko oddalać* - On ucieka proszę państwa! Ucieka!! Panie i panowie! Pokonałem Chopin! Jestem najwspanialszym kompozytorem we wszechświecie! Mówcie mi Wielki Dammoni! Albo nie! Wielki i Wszechmocny Dammoni! *klap klap klap klap* [koniec].
Chyba mniej więcej tak to działa prawda? :} To kto chce kupić moje płyty? Haha :D

Dammoni

sorki za błędy. Późno już było ; )

Gaudate

1. Twilight Sparkle
2. Zecora
3. Big Macintosh
4. Fluttershy
5. Luna
6. Spitfire (chociaż ona została pokarana przez polskich speców od dubbingu)

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

Scootaloo - bardzo mnie przypomina :)

ocenił(a) serial na 5
Gaudate

1.PinkiePie / Fluttershy
2.Twilight / AppleJack / Rarity / RainbowDash / Spike

:-)

Gaudate

1. Fluttershy - za bycie Fluttershy, i tyle w temacie. ; 3
2. Twilight - najciekawsza bohaterka wg mnie, no i najbardziej ogarnięta. ;D
3. Pinkie Pie - za to że chodzi skacząc. xd
4. Applejack
5. Rarity
6. Rainbow - też ją lubię, ale bywa strasznie irytująca.

a tak poza nimi to: Derpy, Discord, Zecora. ; )

ocenił(a) serial na 10
jedrzej_filmweb

1. Twilight Sparkle - a co, sama byłam takim kujonem mającym problemy z socjalizacją, poza tym jest najinteligentniejsza z całej ekipy, a to zawsze cenię w postaciach
2. Fluttershy - jest magnetyczna, potrafi być nieznośnie ciamajdowata, ale jednocześnie ma charakter twardy jak skała. I absolutnie uwielbiam momenty, kiedy przełamuje tę swoją ciapowatość
3. Applejack - chyba najdojrzalsza ze wszystkich kucyków, jedyna, która naprawdę ciężko pracuje i troszczy się żywotnie o kogoś oprócz samej siebie :P Nigdy nie rozumiałam, czemu Twilight nie dała jej biletu na Galę w odcinku nr 3, w końcu Apple chciała tam jechać pracować na byt swojej rodziny, a nie wygłupiać się i lansić. No i jest kryształowo uczciwa, a to dzisiaj nieczęste.
4. Pinkie Pie - właściwie ex aequo z Rarity, obie potrafią być cudowne lub niezmiernie irytujące, na przemian. Jednak Pinkie postawię wyżej z uwagi na ogólny klimat absurdu i purnonsensu, jaki wprowadza. Odcinki z Pinkie są najbardziej zakręcone!
5. Rarity - podobnie jak Rainbow, bywa nie do wytrzymania - narzekająca damulka. Mam do niej jednak duży szacunek za odcinek z Zawodami Sióstr - kiedy chce, potrafi pokazać niesamowitą klasę. To taka postać do podziwiania dla widzów-dziewczyn lubiących modę, mnie temat mody zwyczajnie nudzi, więc czasem uznaję motywacje Rarity za dziwaczne lub płytkie (jak w odcinku Sweet and Elite).
6. Rainbow Dash - generalnie jest OK i ma świetne momenty (piękny odcinek z Gromem Tęczowym), ale potrafi być nieznośna i płytka z tym swoim samouwielbieniem i mentalnością stachanowca :/ Chyba najbardziej infantylna z całej szóstki, dlatego mnie drażni.

Aha i uwielbiam CMC, a Apple Bloom jest po prostu przesłodka :) I Zecorę.

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Rainbow Dash (najlepsza i kropka)
2. Pinkie Pie
3. Applejack
4. Twilight Sparkle
5. Rarity
6. Fluttershy

Ale nie licząc je najbardziej moją ulubioną postacią z seriali jest zdecydowanie.....SPIKE!!

Gaudate

Wg mnie podobają mi się i Twilight Sparkle i Fluttershy i Applejack i Pinkie Pie i Rarity i Rainbow Dash!! A dlaczego? Bo są śliczne, urocze, słodkie, sweetaśne, różnią się nawzajem i są najlepszymi przyjaciółkami! Nie to co wstrętne, okropne, potworne i beznadziejne trollki, czyli P.N.C.Ż. (Przyjaciółki na całe życie) jako Ametysta, Rubina, Topaza, Onyxa i Szafira z serialu: "Trollz". One pokazują taką lesbijską, porąbaną przyjaźń, co potwornie mnie wkurza, ale ta w tym serialu kucyki pokazują prawdziwą, szczerą, ciepłą i porządną przyjaźń, które nikt im nie dorówna!! Takie moje zdanie. :)

ocenił(a) serial na 10
davis3

Nie pamięta czy pisałem czy nie w każdym razie ulubionym jest Rainbow Dash,Jest świetna:D

użytkownik usunięty
Gaudate

Pinkie Pie!

ocenił(a) serial na 9
Gaudate

Everypony's the best pony!

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Ja tam bardzo lubie cale Mane 6, jednak niektorych lubie bardziej, a innych mniej:
1. Twilight - za inteligencje
2. Rainbow Dash - za charakterek i lojalnosc :D
3. Fluttershy - za jej uprzejmosc
4. Pinky Pie - pozytywnie zakrecona
5. Applejack / Rarity - obie lubie tak samo, chociaz sa bardziej postaciami "tla".
Spoza Mane 6 lubie bardzo Celestie, Cadence i Lune.
PS Przepraszam za brak polskich znakow :/

użytkownik usunięty
sandy97

Rarity jest ciekawą postacią!

ocenił(a) serial na 9
Gaudate

Hmm, ulubiony pod jakim względem?
Sympatii, czy seksualnych fantazji?

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

Najbardziej lubię Applejack i Fluttershy. Reszta głównych bohaterek jest spoko ale niezbyt przepadam za Pinkie Pie. Lubię również Zecorę,księżniczkę Lunę i Big Macintosha :) Na marginesie dodam,że dorosłe smoki są fajnie zrobione,podobnie jak inne zwierzaki :)

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. AppleJack
2. Fluttershy
3. Pinkie Pie/ Rainbow Dash
4. Rarity
5. Twalot

Gaudate

To powinno w końcu rozstrzygnąć...
http://www.hubworld.com/hubworld/specials/mlpfim-fan-favorite/?adFree=true

ocenił(a) serial na 9
Gaudate

Wszystkie są fajne, ale spróbuję wytypować ; )
1. Pinkie Pie/ Fluttershy
2. Screwball (ona się liczy? bo uwielbiam tego kucyka i teorię że jest córką Discorda)
3. Rainbow Dash
4. Luna
5. Twilight/ Rarity/ Applejack

A tak poza kucykami to uwielbiam jeszcze Discorda ; )

Gaudate

Z mane 6:

1. Flutttershy
2. Pinkie Pie
3. Twilight Sparkle
4. Applejack
5. Rainbow Dash
6. Rarity

Inne:

1. Scootaloo
2. Luna
3. Derpy
4. Discord
5. Zecora
6. Tom

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1.Rainbow(Jest Zaje*ista), Pinkie( Łachowa), Fłuttershy( po prostu ją kocham)
2. Twilight( wyjątkowo przyjacielska)
3. Applejack( jest fajna, ale czasami mnie denerwuje)
4. Rarity( Lubie ją, ale również czasami działa mi na nerwy.)
:)

ocenił(a) serial na 7
Gaudate

1. Rarity.
2. Fluttershy.
3. Applejack.
4. Twilight.
5. Pinkie.
6. Rainbow.

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Z mane 6 najbardziej lubię Rainbow i Pinkie. A poza nimi to uwielbiam Lunę (:
Nie przepadam za Rarity , czasami mnie strasznie irytuje.

ocenił(a) serial na 7
Gaudate

1. Rainbow
2. Applejack
3. Pinkie
4. Fluttershy
5. Rarity
6. Twilight

Oprócz nich lubię Zecorę, Big Macintosha iiii Derpy! :DD

Gaudate

1. Twillight
2. Fluttershy
3. Rarity
4. Applejack
5. Pinkie Pie
6. Rainbow Dash

użytkownik usunięty
Gaudate

1. AppleJack/RainbowDash
2. Fluttershy
3. Pinkie pie

użytkownik usunięty
Gaudate

No, a na czwartym jest Rarity razem z Twilight. ;>

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Mój ulubiony to Big Macintosh (Eeyup :D ) następnie uwielbiam Pinkie Pie :D Jakby co ,jakby ktoś chciał popisać o MLP zapraszać mnie do znajomych ;D *brohoof*

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Pinkie Pie/ Fluttershy
2. Applejack/ Rainbow Dash
3. Twilight Sparkle/ Rarity

Gaudate

Jeśli chodzi o główne 6 Bohaterek to:
1. Applejack (postać przeze mnie najbardziej ulubiona jej charakter oraz inne rzeczy klasują ją na czele po za tym ma też super siostrę
2.Fluttershy( Lubię ją ze względu na zamiłowanie do zwierząt, lecz jej bojaźliwa natura jest podobna do mojej)
3.Rainbow Dash (postać wysportowana lecz troszkę arogancka kocha sport lecz różne kontuzje i ryzyko które podejmuje obniżają jej ocenę)
4.Pinkie Pie(rozwala mnie jej humor lecz jej nie konwencjonalny wręcz szalony sposób bycia troszkę mi nie leży)
5.Twilight Sparkle ( postać bardzo wyuczona, lecz to nie mój styl zachowuje się jak jakiś (jak to nazwali inni KUJON)
6. Rarity.(postać za bardzo ą ę taka z wyższych sfer takich postaci nie lubię i ona też do gustu mi nie przypadła)

A jeśli patrząc na wszystkie kucyki to jest to tak:

1. Vinyl (kocha muzykę i może jej słychać cały dzień)
2.Sweetie Belle(super klaczka najlepsza z ligi)
3.Applejack
4.Fluttershy
5. Rainbow Dash
6.Apple Bloom (też fajna lecz troszkę odmienna od siostry)
7.Pinkie Pie
8.Scootaloo
9.Lyra
10.pozostałe kucyki
11. Twilight Sparkle
12.Spike
13.Rarity

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

1. Twilight Sparkle
2. Applejack
3. Fluttershy
4. Rainobow Das
5. Rarity
6. Pinkie Pie

Najlepsza księżniczka - Luna

Najlepszy background pony - Derpy Hooves :)

ocenił(a) serial na 9
Gaudate

Ja co prawda jestem bardzo wkręconą pegasis, czy mój głos się liczy? :O
1.Rarity
2.Pinkie
3.Applejack
4.Rainbow
5.Fluttershy
6.Twilight-zdecydowanie najgorsza, OP, faworyzowana postać w serialu. a szkoda, bo w pierwszym sezonie jeszcze całkiem ją lubiłam.
A licząc wszystkie kuce, moje Top6 wyglądałoby tak:
1.Księżniczka Celestia
2.Luna/Nightmare Moon
3.Rarity
4.Zecora
5.Sweetie Belle
6.Chrysalis

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

1. Fluttershy
2. Pinkie Pie
3. Twilight
4. Rainbow Dash
5. Rarity
6. AppleJack

ocenił(a) serial na 8
Gaudate

Fluttershy jest moją waifu, lubię też AJ i Apple Fritter.

ocenił(a) serial na 6
Gaudate

1. Pinkie Pie - uwielbiam tą szajbuskę ;D
2. Applejack - rozsądna, ciepła i rodzinna. Fajnie mieć przyjaciół takich jak ona.
3. Fluttershy - wrażliwa i urocza, Lubię ją, ale powoli się robi przereklamowana w fandomie.
4. Twilight Sparkle - dobra postać, ale jednak czasem robi się z niej typowa "spięta kujonka".
5. Rainbow Dash - strasznie przereklamowana, ale czasem ją lubię.
6. Rarity - ja raczej płynę pod prąd modzie, a typowych dam też nie lubię. Irytująca...

ocenił(a) serial na 10
Gaudate

Moją ulubioną postacią zdecydowanie jest Starlight Glimmer uwielbiam ją za to że potrafiła być przekonująca jako antagonistka, obecnie też jest ekstra i jest bardzo naturalna a takie postacie to ja lubię. Poza tym strasznie mi się podoba jej wygląd. :)

Z Mane 6:
1. Twilight Sparkle - uwielbiam ją za to że jest mega pomocna we wszystkim i że jest miła dla swoich przyjaciółek i za to że jest jedną z najlepszych postaci która mnie przekonała za 1 razem gdy oglądałem 1 sezon, ale gdy została Księżniczką to ją bardzo polubiłem. :)
2. Fluttershy - bardzo nieśmiała i przypomina mnie i łączą mnie jej wspólne cechy dlatego ją cenie.
3. Applejack - bardzo uczciwa dla swoich przyjaciółek jak i swojej rodziny, również mamy wspólne cechy poza tym bardzo ją lubię.
4. Rainbow Dash - strasznie zadufana w sobie że czasami nie zwraca uwagi na innych, ale czasami potrafi być dobrą przyjaciółką i za to ją lubię.
5. Rarity - Lubię ją, ale czasami mnie irytuje swoim zachowaniem na temat mody, lecz bardzo podobała mi się w odcinkach m.in Dziewczyński Wieczór, W zielonym ci nie do twarzy, Gwiazda Salonów, Lekcja Stanowczości, Rarity podbija Manhattan, Proste życie, Kuce w wielkim mieście, Podarunek Maud Pie, Dosmacz swoje życie, ale najbardziej zaskoczyła mnie w odcinku "Detektyw Rarity" jeden z moich ulubionych odcinków. :)
6. Pinkie Pie - Owszem lubię ją lecz przez poprzednie sezony bardziej jej żarty były śmieszniejsze niż do tej pory bo teraz tak jakby twórcy nie mieli pomysłu na samą Pinkie i wydaje się że jej żarty są bardziej na siłę niż dla zabawy. :P

Z innych postaci to uwielbiam Discorda, Spike'a, Flima i Flama, Maud Pie, Big Macintosha, Babcię Smith, Braeburn, Photo Finish, Apple Bloom, Sweetie Belle, Scootaloo, Trixie, Królowe Chrysalis, Tireka, Dzielną Do, Księżniczkę Ember, Sunbursta, Thoraxa, Moondancer, Vinyl Scratch, Octavia Melody, Zephyr Breeze, Iron Willa, Quibble Pants, Dr Caballeron, Amethyst Star, Minuette. :)

A teraz postacie mało znane których bardzo polubiłem:
1. Stellar Eclipse - chyba jedyny sprzedawca na wózku inwalidzkim i w dodatku śmieszny i zabawny. :)
2. Troubleshoes Clyde - na początku było mi go szkoda ponieważ sam chciał spełniać takie marzenia jak inni, ale go obrzucali błotem za kilka wpadek na szczęście wszystko dobrze się skończyło. :)
3. Cayenne - fajny jednorożec od początku mi się podobała te jej narzekanie po prostu rozwala dodatkowo ma fajny wygląd a szczególnie fioletowe oczy jak i sierść i czerwoną grzywę. :)
Szkoda tylko że pojawili się tylko kilka razy w serialu. :(

Natomiast nie przepadam za:
Księżniczką Luną, Księżniczką Celestią, Królem Sombrą, Psami, Cheerillee, Księciem Blueblood, Nightmare Moon, Sunset Shimmer.

Kajsones55


Księżniczka Luna Fulltershy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones