PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Według mnie: MARTA. Jezu,co za gniot - kobieta w szpitalu poczuła serce u innego typa...
Boże... Co za bzdura.
Drugi? Ta "siostra" Weroniki - co ona chciała żeby ją kobieta na prezesa od razu
mianowała?

Nyna90

prawdę powiadasz.Jeszcze w dodatku tą "siostrę" Weroniki też gra jakaś irytująca aktorka.

ocenił(a) serial na 1
EM_DE_KE_AS

dookładnie... masakra,co za tasiemiec

ocenił(a) serial na 7
EM_DE_KE_AS

Moim zdaniem dobrze gra swoja rolę. Sprawia wrażenie przepitej, głupiej babki - jest irytująca i taka powinna być.

Lipstick_92

Marta i tak mnie bardziej irytuje niż nawet ta siostra Weroniki:-)

ocenił(a) serial na 9
Nyna90

Też nie jestem w stanie zrozumieć tego "magnetyzmu serc". Dosłownie historia jak z taniego romansidła. Miejmy nadzieję, że scenarzyści nie zapędzą się za bardzo w złą stronę ;D

ocenił(a) serial na 1
laleczka874

Miejmy nadzieję,bo to jest chore :/ z obyczajowego zrobi się nam jakiś fantasy, ich serca wyjdą i zaczną tańczyć ;D

ocenił(a) serial na 7
Nyna90

To fakt, można śmiało powiedzieć, że ten wątek jest już męczący.

ocenił(a) serial na 1
Lipstick_92

Nie tylko męczący,ale trochę a raczej baaardzo niewiarygodny.. Jak w jakimś fantasy,czy "Modzie na sukces" :D

Nyna90

No... brakuje jeszcze, żeby serce Janusza wyskoczyło z piersi tego pacjenta i przeistoczyło się w postać Janusza. Wyszedł by i stanąłby obok w pełnej krasie...A wzruszona Marta zaczęłaby dziękować opatrzności, niebiosom i komu tam jeszcze za ten niezwykły cud.
Science-fiction

EM_DE_KE_AS

Hhehe dobre wg mnie ten wątek obraża widza. Twórcy chyba myślą, że kobiety oglądające na Wspólnej sa tak głupie, iż łykną te głupoty że Martusia wyczuwa serce ukochanego w ciele innego męzczyzny? Meczy mnie też wątek Slawka i Renaty. Ciągle przychodzi do nich ten chłopak, który cały czas coś miesza, Sławek sie wkurza na niego, potem Renata go opiernicza i Sławek leci przepraszać dzieciaka I tak w kółko. Za to podoba mi się wątek Maksa, w końcu jakiś krwisty, czarny charakter, który miesza. Postac jak najbardziej realna, sama znam takiego chłopaka jak on.

Nyna90

A ja tego serialu nie lubie,jest nudny i denerwujący tylko strata czasu,dlatego go nie ogladam ;d

Nyna90

Oprócz tych dwóch wymienionych wątków irytuje mnie jeszcze jeden... Ten rudzielec (ma na imię Damian lub Daniel - nie pamiętam) i jego wizja założenia strony internetowej ze swoimi koleszkami z baru... Najbardziej mnie to irytuje, bo bardzo mi przypomina kopie Social Network ...

ocenił(a) serial na 1
BlackNails

Taaa,a wątek dojrzałego MAKSIA?

Nyna90

a watek Igora to nie jest pok.ur.wiony? Koleś ma chyba już ze 30 lat i dalej mieszka z mamusią, która na dodatek wpieprza się w jego życie od rana do nocy.. dno i wodorosty

Holly85

Racja, Igor też jest irytujący... Do tego wielce nie realna jest tak diametralna zmiana zawodu (od fizjoterapeuty do dziennikarza?! WTF?!). Kompletnie zapomniałam o jeszcze innym wątku: Ta cała Nicole... "U mnie w Ameryce to jest tak, a tak..." i jej irytujący akcent... Nienawidzę jak ktoś rozmawia po polsku i wtrąca co chwilę pojedyncze angielskie słówka...

BlackNails

dokładnie to samo chciałam napisać o Nicole! nie moge jej słuchać, koszmarny akcent, nie cierpię też tego gościa - jej męża, nawet nie wiem jak on ma na imię xD

a co do wątku Marty to już pomijajac "czucie serca" to samą porażką jest pomysł by marta zakochała się w facecie noszącym serce jej zmarłego narzeczonego...

obecnie wątek Maxa jet dla mnie najbardziej interesujący

Seiya

Ja żałuję, że skończył się wątek Kingi i mobbingu w pracy. O ile kiedyś nie cierpiałam jej bohaterki o tyle przy tym wątku wydawał mi się ciekawy. Lubię też wątek z Dominikiem, tylko - jak już tu wspominalicie - wkurzające jest to, że ten Sławek tak cały czas nawala i potem przeprasza tego dzieciaka. Już rozumiem jeden raz ale ten co chwile go przeprasza. Fajnie by było gdyby poszli scemarzyści tym tropem: że Sławek i ta jego partnerka adoptują Dominika. Ciekawa jestem jak rozwiną wątek tej babeczki co chodzi na lekcje tańca. Może jakis romansik z przystojnym Włochem? Przynajmniej coś y się działo...

ocenił(a) serial na 1
Holly85

haha xd a akcent Nicole przyprawia mnie o odruch wyłączający tv:D

Nyna90

kiedy są sceny z jej udziałem przełączam na inny kanał

nie mam nic do Niklinskiej ale nie znoszę posatci Nicole

Holly85

To jak już jesteśmy przy maminsynkach to wątek z tym kolesiem co słucha mamusi we wszystkim jest też porypany. Mam na myśli tego męża tej alkoholiczki (nie wiem czy to jej mąż czy nie mąż).
W każdym razie wątek z tym facetem tez irytuje bo: facet dorosły (jeszcze bardziej niż Igor bo po 50tce), mieszka z mamusią, słucha mamusi, wtrącającej sie do jego związku, dyktującej mu jak ma robić i co ma robić. Facet się miota, nie wie co robić czy byc z Agnieszką czy nie. Szuka radości u kochanki, potem się miota bo chce z Agnieszką, ale ona go nie chce. No plus za to, że się w końcu mamusi postawił kilka odcinków temu. W końcu.

Wątek dorosłego Maksia też wnerwia. Szczególnie kiedy to dzieciak, wielki udziałowiec pomiata wujkiem, który pracował w tej firmie od podstaw i ją tworzył. Szarogęsi się jak cholera. Najbardziej mnie śmieszą sceny jak opowiada o tych swoich wielkich planach.

Ta Nicole mogłaby ograniczyć ten niby amerykański akcent bo wygląda śmiesznie.

ocenił(a) serial na 4
EM_DE_KE_AS

Mi się podoba wątek Maksa, antagonisty. Jego wujek Michał nie jest święty. Tak samo kiedyś potraktował Romana, który dużo poświęcił dla tej firmy, a przez niego został wyrzucony.
Mdli mnie przez tą Marte ( mogła zginąć z Januszem) i tego Igorka- wątki na siłe wymyślane oraz nie znoszę tego Sławka i jego Darii.

ocenił(a) serial na 8
Holly85

nie ważne. jest przystojny :)

ocenił(a) serial na 8
Nyna90

Jak już tak narzekacie to zmienię temat..
Mi się natomiast podoba Danusia. Spoko kobitka. Ale strzelam, że będzie jakaś akcja z tym jej tańcem. jakiś romans czy cuś :)

gulumelis

Fajnie by było;-) W końcu coś by się działo. Z drugiej strony zbyt fajne małżeństwo w tym serialu, żeby rozwalać. Ja to bym widziała tak: rodzina Danusi dowiaduje się o jej nowym zainteresowaniu, Danusia namawia swoje córki i męża do wzięcia udziału w tańcach. Zgadza się starsza córka (ta co uczy niemieckiego w szkole, ta co ostatnio przeżyła zawód miłosny gdy okazało się, że jej mąż jest gejem). I wtedy.... lekcji udziela jej przystojny tancerz Włoch i iskrzy ostro między nimi:-)
No to by było dobre, bo fajna dziewczyna i się marnuje:-) W ogóle ten wątek mógłby się rozwinąć bardziej a przystojny Stefano Terazzino mógłby dodać więcej "świeżości" i zagrzać dłużej miejsce w tym serialu jako narzeczony (a potem mąż) starszej córki Danusi (nie pamiętam imienia).

Ta młodsza, mimo, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - jednak bardzo pasowała do Daniela i mogliby się zejść z powrotem. Wyjaśniliby sobie wszystko między nimi i byłoby cacy.

ocenił(a) serial na 8
EM_DE_KE_AS

Małgosia.

ocenił(a) serial na 1
gulumelis

Niech się zejdzie z Danielem,bo w intro są razem :D (po co zmieniać?:D)

ocenił(a) serial na 8
Nyna90

myślałam, ze zmienia intro po wakacjach. ale skoro nie zmienili to wszystko na to wskazuje.

gulumelis

o właśnie, Małgosia, dzięi za przypomnienie gulumelis

ocenił(a) serial na 8
Nyna90

Mnie to tam najbardziej ciekawi wątek z Maksymilianem :D

ocenił(a) serial na 1
AdamBayern01

A co tutaj ciekawego? :D Niech się rzuci z mostu nie mogę na niego patrzeć ;_;

ocenił(a) serial na 8
Nyna90

Powiedziałem to w kwestii żartu :D To jest chyba najbardziej irytująca postać tego serialu!

ocenił(a) serial na 1
AdamBayern01

Uważa się za szlag wie kogo... Niech go uśmiercą,please

ocenił(a) serial na 8
Nyna90

Myślałem, że się zada z tą blondyną ;) Było by ciekawie :D

ocenił(a) serial na 1
AdamBayern01

Racja :D

ocenił(a) serial na 8
Nyna90

Dzisiaj będzie ciekawie. Dostanie wpier.dol w clubie xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones