PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 946
ocen
4,8 10 1 35946
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Która postacie Was najbardziej denerwują?
Moje Top 6 to na pewno Igor (o matko), Weronika i jej cudowna Antosia, Marta, Maria i
Danusia Z.
To na scenach z nimi sie męczę najbardziej... Chociaż w sumie coraz częściej męczę sie
całe 22 minuty :D

ocenił(a) serial na 9
cherii

Ja zaczęłam się zastanawiać, kto tam nie jest męczący ;D
Ale chyba najtrudniej mi przetrwać, kiedy na ekranie pojawiają się: mąż Izy i jego kolega mafioso ;D pilot Marty i dentystka Filipa, Michał (choć Kingę lubię), Sebastian i wiecznie skrzywione młode Zimińskie- Ola i Małgosia. Ostatnio Sara zaczęła mnie irytować...

Swoją drogą mogliby do serialu ponownie dołączyć Leszek z żoną, Karolina i jej bliscy (bo ich mało, pojawiają się tylko z wątkiem Daniela właściwie),i Maks.

laleczka874

Oj tak temat powinien mieć tytuł, kto nie denerwuje, byłoby łatwiej:). Ja bym się zgodziła co do męża Izy i tego Miecia- nie cierpię ich obu i nie wiem czy ich wątek miał być śmieszny, ale jak dla mnie są strasznie irytujący, jak ich widzę to przełączam. Kochanek Marty, jego żona i syn i Marta też mnie denerwują, Sara- rozpieszczona małolata, Weronika i Antosia- porażka, Maria- głupia baba, która do wszystkiego się wtrąca i wszystko musi wiedzieć, Gosia i jej mąż- gej, Daniel, Honorata i tata Marty itd. itp. W sumie to chyba postać Filipa i Ksawerego znoszę, do Kingi nic nie mam i do Zuzy i Kamila też nie.

K_i_N_g_A_88

Jerzy Dudek - wiecznie marudzący artysta. Biografii nie napisze, bo to nie jego styl, promocji nie lubi, wywiadów, teraz jakaś trasa...i marudzenie :D
Sara - irytująca, lata za Igorem a on traktuje ją jak koleżankę a mimo to nadal robi maślane oczy. Odkąd się pojawiła tak się dzieje. Męczące. Teraz jeszcze zazdrosna o Ninę - zarowno z powodu ojca i Igora?
Daniel - no ta historia z Dorotą to było przegięcie. A taka miłość do Oli była szalona, odliczanie dni, potajemne spotkania oh ah i co? No i te koszule.
Sebastian ostatnio na szczęście rzadziej się pojawia, ale rozwaliło mnie to. Facet zwiazany z mafią aż tak, że został świadkiem koronnym, zrzekł się praw do córki, wyjechał, zmienił wygląd (nawet bardzo:D) a po paru latach biega po Warszawie, oddaje nerkę, kupuje mieszkanie (skąd kasa?), potem natrętnie nachodzi Roztockich nie dając im praktycznie odpoczynku od swojej uroczej osoby.

Qdom

A, zapomniałabym. Szkoda że z Moniki Zięby zrobili taką wariatkę, która udaje ciążę, wciska się na wycieczkę i lata za facetem który jest zakochany we "wdowie" po jej bracie...Ale wszyskto kończy się happy endem - Damian błyskawicznie odkochuje się w Zanecie dla której sprowadził orkiestrę na Wspólną i na klęczkach z kwiatami w rękach wyznawał miłość i za chwilę oświadcza się Monice, która jednak mu się podoba i wybacza udawanie ciązy. ha!

ocenił(a) serial na 5
Qdom

ooo, zapomniałam o Sebastianie :D też się zastanawiałam jak świadek koronny może sobie tak wrócić jak gdyby nigdy nic. no cóż poradzić, wrócił i razem z wkurzającą Weroniką zrobili sobie kolejne wkurzające dziecko. to chyba moja 'ukochana' rodzinka z serialu :D

cherii

wrócić ot tak, kupować mieszkanie, latać po mieście, nigdzie nie pracowac a kasy full :D To Grzesiek jako koronny jest praktycznie niewidoczny a Sebuś biega i biega :p

ocenił(a) serial na 9
Qdom

skoro współpracował z mafią to istnieje domniemanie, że ma kasy jak lodu ;D

cherii

1. Antosia
2. Sara
3. Weronika
4. Igor
5. Kinga
6. Gosia.

Natra

I koniecznie ta dentystka.

ocenił(a) serial na 9
Natra

Dentystka z żółtymi zębami... ech... nawet dobrać aktorów do roli nie potrafią...

laleczka874

może jako dentystka uważa, że wybielanie jest niezdrowe dla zębów ? :p a co do Sebastiana, to racja, był prawnikiem i wspólpracował z mafią parę lat temu, ale potem jako świadek osiedlił się w Kanadzie, więc nadal nie wiadomo, z jakich środków finansuje sobie kolejne mieszkanie (zapewne w Kanadzie tez jakies ma). i sam wątek świadka koronnego, który zeznawał przeciwko mafii i uciekał potem gdzie raki zimują a teraz biega po Warszawie jest conajmniej dziwny i mało wiarygodny.

Qdom

Najbardziej mnie irytuje Synek i ex żona pilota....

ocenił(a) serial na 9
gut87

Swoją drogą, ciekawe jak zachowa się Marta, kiedy dowie się, a może spotka, o nowej pannie byłego męża... Bo cały czas mam wrażenie, że niby jest z Januszem, ale myśli, że jeśli jej z nim nie wyjdzie to zawsze może wrócić do Filipa...

laleczka874

Jaka pannę niby ma Janusz? No jego była żona też faktycznie bardzo irytująca razem z synem. Sam Janusz w miarę normalny

ocenił(a) serial na 5
Qdom

chodziło jej o panne Filipa czyli panią dentystkę ;D

cherii

racja, przepraszam;)
no ale wątpię, by Martę to ruszyło, w końcu chyba od dawna nic nie czuje do Filipa, skoro go zdradziła

ocenił(a) serial na 9
Qdom

Jasne, że nie czuje ;)

laleczka874

Za to cycki ma superaśne :)

ocenił(a) serial na 6
cherii

Jak się męczysz to po co oglądasz?

cherii

Zdecydowanie Ignaaaaaaaaś oraz jego problemy. Bez kitu, cackają się z tym gówniarzem jakby był jakimś księciem. Dostałby raz, drugi klapsa na tyłek to by się może nauczył a nie takie sranie się z nim po całości...

Shalvia

Hehe niestety twórcy serialu nie mogą wprowadzać przemocy wobec dzieci, bo obrońcy praw dzieci by im mogli jakieś nieprzyjemności zrobić i zakazali by emisji:). W dzisiejszych czasach klaps to już przemoc, bo w modzie jest wychowanie bezstresowe:). Niestety potem takie rozpieszczone dzieciaczki wyrastają. Myślę więc, że jeszcze długo będziemy musieli znosić problemy Ignasia...

ocenił(a) serial na 1
K_i_N_g_A_88

tez mnie wkurza to rozpieszczanie Ignasia i to samo tej wkurzajacej Antosi, która swoją drogą gra juz tyle lat w tym serialu a zdolnosci aktorskich nie ma zadnych.

TakaJedna93

Za to Xsawery jest całkiem grzeczny. Choć jego mamy za to nie cierpię:). I ta córka Żanety też nawet taka sympatyczna. Co co Antosi to się zgadzam. Ona wszystkimi w domu rządzi, musi być tak jak ona chce, bo jak nie to strzeli focha i ucieknie do pokoju:)

ocenił(a) serial na 5
K_i_N_g_A_88

o właśnie mi przypomniałaś że dawno nie widziałam córki Żanety ;) zapadła się pod ziemię ;p

tak, ucieknie do pokoju albo rozsypie klocki... straszne ;)

cherii

Hehe dokładnie, a najlepsze jest, że nawet nikt jej nie powie, że źle zrobiła:/. Sami więc doprowadzają do tego, że ona tak się zachowuje.

ocenił(a) serial na 9
cherii

ostatnio dziewczynka pojawiła się w serialu... Żaneta przyszła z Manią do babci, do baru... Był tam też ten adorator pani Marii

ocenił(a) serial na 1
Shalvia

Zgadzam się.
Moje TOP najgorszych
1. Antosia
2. Ignaś
3. Kinga
4. Michał
5. Weronika
6. Igor i Kamil
Tak na dobrą sprawę prawie cała obsada jest żenująca

ocenił(a) serial na 3
cherii

mnie męczy Igor, po prostu kiedy jest wątek z nim, parzę herbatę, patrze na swe myszoskoczki itp ;)

Wyskrobana

i ciagle mieszka z mama...jego pech, że Ewa wzieła rozwód z Romanem i wróciła do swojego mieszkania, tym samym oznaczało to dla niego koniec wolnej chaty :D

ocenił(a) serial na 1
cherii

Wlasnie obejrzalam odcinek, wkurzyl mnie ten Piotr bo wydawal sie taki porządny oh ah a sie zapowiada na to, ze zdradza, albo 1 raz zdradzi Gośkę.

TakaJedna93

sadzac po tym odcinku już dawno ma romans SPOILER :) z 'przyjacielem'

ocenił(a) serial na 6
Qdom

Ignas to takie grzeczne dziecko a tu wymyslili jakies problemy z nim:)

cherii

Moja TOP lista irytujących postaci:
1. Damian - 100% idiota, gówniarz który stara się być dorosły, wprowadził się na siłę do Doroty, bez jej zgody
2. Sara - rozpieszczona gówniara, irytują mnie jej głupie odzywki i próby podrywu Igora
3. Weronika - egoistka, bez skrupułów manipuluje "ojcami" Antosi, nie wie czego chce i oczekuje od Adama i Sebastiana pomocy nie biorąc pod uwagę ich uczucia
4. Antosia - irytujący bachor z upośledzeniem umysłowym, 7-latka zachowująca się jak 3-latka...
5. Żaneta - wredna sucz, niepotrafi odpuścić swoich głupich gadek do instruktora, który raz przypadkowo ją ochlapał, a mimo to nie zmienia nauczyciela jazdy...
6. Marysia - nachalne babsko i ostatnio jej głupi romans z Tadziem - co on chce udawadniać po tylu latach!? Niech odpuści, skoro ma męża... I te jej dziwne spojrzenia na niego...
7. Ola - miernota, wyjątkowo nudna jak na nastolatkę
8. Marta - irytująca jest jej postawa - czego się spodziewała wiążąc się z rozwodnikiem z dzieckiem byłej żony?
9. Dentystka i jej żałosny problem z wieczną dziewicą... A od tak wbrew sobie mogła poczekać z pójściem do łóżka... mentalność 11-latki piszącej list do gazety BRAVO...
10. syn Pilota - jak na ok. 11-latka lgnie do mamusi jak jakiś przedszkolak, zamiast tego powinien być na nią obrażony za to, że został przez nią odrzucony...
11. Kolega z pracy Kingi - niby tak się starał o to, aby Kinga dostała prace, to po co nagle teraz jej utrudnia utrzymanie roboty? Chce być lepszym pracownikiem w oczach szefa?

Tak się zastanawiam - po co to oglądam?! "Co ja pacze?" http://s2.blomedia.pl/vbeta.pl/images/2011/12/pacxzzzee.jpg

ocenił(a) serial na 1
BlackNails

W wiekszosci sie zgadzam, ale na 1 miejscu postawiłabym Antosie :D zachowuje sie dokladnie jak napisalas, do tego stroi fochy o byle co, a rodzice jej na wszystko pozwalają, no teraz sama Weronika. w ogole to dziecko tyle lat gra w tym serialu i nadal ma zerowe umiejetnosci aktorskie, pewnie nigdzie więcej jej nie zatrudnią przez najblizsze lata i sie nie dziwie. Wiekszosc dzieci-aktorow w polsce jest kiepska, ale ta to juz w ogóle masakra...

ocenił(a) serial na 9
TakaJedna93

Daniel nie Damian...

ocenił(a) serial na 7
BlackNails

zgadzam się + mnie jeszcze denerwowały wątki z Emilką - wiecznie ne zadowolna,molenda,którą doś,że przygarnęli i im dziecko na głowę zwaliła to ma pretensje jsc :D

ocenił(a) serial na 7
tangerine2

i bym jsc zapomniała o Rafałku,całe życie na garnuszku u mamusi,z piękna fryzryką :D

tangerine2

moze zaczac od tego kto jest normalny bądź w miarę normalny? Zuza (chociaż na początku była suką), Kamil ('Niemcy mnie biją!"), Sławek, Renata tez ok, Damian...Danka i Marek Zimińscy?

ocenił(a) serial na 7
Qdom

haha no,ale Zuze lubię.Basię i andrzeja też jsc w miarę..a ta Halinka ze swoim mężem i wątek o tych Indiach to jak dla mnie to już wgoógle totalna porażka

tangerine2

Basia..urodziła dziecko bratu swojego męża :P

ocenił(a) serial na 7
Qdom

tu są wszyscy genialni :p o,widzę,że jakiś nowy,bardzo ciekawy wątek się szykuje : ' odc. 1548 - Weronika zauważa,że córka spakowała do tornistra piżamę.Antosia wyjaśnia,że ma zamiar przenieść się do taty.Kiedy Weronika wchodzi do drugiego pokoju,dziecko wybiega z mieszkania.Zaczynają się gorączkowe poszukiwania". uhuhu będzie się działo.

ocenił(a) serial na 5
tangerine2

ale sensacja :D z jednej strony fajnie jakby jej dłuugo szukali, jednej irytującej postaci mniej, ale z drugiej jak będą ją tak szukać i szukać to w każdym odcinku będzie scena z Weroniczką....

ocenił(a) serial na 9
tangerine2

I Antosia znajdzie się u Adama. W cudowny sposób Adam zrozumie, że życie bez Weroniki i jej dzieci nie ma sensu. Po czasie Weronika urodzi, a synek okaże się dzieckiem Adama ;D

ocenił(a) serial na 5
laleczka874

hahahahahaha nie zdziwiałbym się

ocenił(a) serial na 9
cherii

No tak właśnie będzie ;D

ocenił(a) serial na 5
laleczka874

a juz myślałam że Adam będzie z Agnieszką :D

ocenił(a) serial na 9
cherii

a Sebastian z Rafałem ? ;D haha ja już na tą mendę Sebastiana patrzeć nie mogę... Jakoś bardziej był przystępny, kiedy Deląg grał tę rolę...

laleczka874

To prawda, ten Sebastianek ma wiecznie taki perfidny wyraz twarzy jakby ciągle coś kombinował

ocenił(a) serial na 9
tangerine2

a ja rozumiem, dlaczego ona była taka skwaszona... jak ktoś udziela Ci złotych rad, z których wiesz, że nie skorzystasz, a ten radzi i radzi to w końcu zirytuje Cię...

cherii

tragiczne postacie..
Renata- wiecznie nabzdyczona, teraz coś jej mniej;)
mąż Izy... o masakro jaki przymulony facet.. i te wątki pseudopisarza + ten dziwny kolega.. generalnie on i Iza słabeee nierealni totalnie,
Aaaantoosia ;) jak już ktoś opisał..
ostatnio Igorek.. i dziwaczna Honorata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones