PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Znikający ludzie

ocenił(a) serial na 4

Nie oglądam go zbyt regularnie gdzieś tak jeden odcinek na miesiąc i to jak dobrze pójdzie (na początku oglądałem regularniej) więc mogę się mylić ale zauważyłem ciekawą tendencję w Na Wspólnej niektórzy ludzie po prostu znikają i to niekiedy dosyć ważni dla reszty rodziny. Dobrym przykładem jest tutaj Karolina Brzozowska córka Basi i Andrzeja jak ją wysłali do tych stanów na te studia tak już kilka ładnych lat nic o niej nie wiadomo. Scenarzyści mogli by chociaż udawać iż wciąż jest obecna w życiu serialowych rodziców nie wiem pisze maile czy cokolwiek. Kolejnym przykładem jest rodzina Nowaków w tym ojciec a także przyrodni brat Igora którzy po prostu zniknęli z tego seriali i nawet Igor nie kontaktuje się z tatusiem i braciszkiem. Kolejne spektakularne zniknięcie można zanotować w rodzinie Brzozowskich brak najmłodszego dziecka Basi które miała z bratem Andrzeja. Jakoś innych zniknięć się nie dopatrzyłem ale jak mówię nie oglądam regularnie więc podejrzewam że są, i z chęcią o nich usłyszę, ewentualnie wytłumaczenie zniknięcia tych ludzi.

anarthios

No Grzesiek (brat Żanety) przepadł za granicą i nikt nie ma z nim kontaktu. A my swoje wiemy - został adwokatem, zmienił nazwisko i spotyka się z Panią prokurator:) Baaardzo długo nie było Moniki (Gliwa) ale nagle wróciła i gra 1 skrzypce. Ostatnio martwi mnie brak Borysa...

ferka

Borys będzie.

anarthios

anarthios dzięki Tobie przypomniałam sobie, że brzozowscy mają więcej dzieci:D
Fakt, masz rację. I o ile jestem w stanie zrozumieć sytuację z Karoliną (choć rzeczywiście mogliby chociaż zaznaczyć, że się rodzice interesują córką, a córka rodzicami), to już kompletnie nie mogę pojąć jak się "rozpłynęło" drugie najmłodsze dziecko Brzozowskich.
Faktem jest, że powróciłam niemal rok temu do serialu po dłuższej przerwie (zakończyłam oglądanie na odcinkach około 700, a wróciłam gdzieś około 1535) i nie wiem, może coś mnie ominęło, ale rzeczywiście zniknięcie najmłodszego syna Brzozowskich mnie dziwi... czy on żyje? A jeśli tak to czemu nie chodzi do szkoły?;-)

A teraz tak z innej beczki:
Z racji tego, że długo nie oglądałam serialu miałabym prośbę do tych, kto oglądał odcinki w których ja miałam przerwę:
- wyjaśnijcie mi kto to jest ta (dla mnie tajemnicza) Kumiko? Domyślam się, że to laska Maxa ale dlaczego się rozstali, kiedy sie poznali i jakiej jest narodowości ta dziewczyna bo imię brzmi jakoś trochę japońsko.
- i drugie pytanie o Michała: dlaczego nie ma już udziałów w firmie? Dlaczego jego żona miała do niego pretensje, że to ona musi teraz utrzymywać rodzinę przez Michała... co takiego ten Michał zrobił, że tak wygląda ta jego rola, że siedzi w domu, nie pracuje - jakby na tym bezrobociu "był za jaką karę" (tak mi to wygląda;-))
- trzecia sprawa: (nie wiem jak nazywa się ta rodzina) chodzi mi o tą Renatę i jej partnera (męża?) - Ci co teraz mieli niedawno problem ze zniknięciem tej małej i Dominika w lesie: skąd wziął się ten facet? Niedawno się zorientowałam, że ta mała ma inną matkę bo do tej pory myślalam, że to córka Renaty i tego gościa.
- i ostatni wątek: czy Żanetę naprawdę coś łączyło z Damianem? A jeśli tak to jak się rozstali?

Wiem, że to dużo pytań, ale byłabym wdzięczna za rozwikłanie choć kilku. Po tylu nieoglądanych odcinkach i tak dość nieźle się orientuję w reszcie tematów;-)

ocenił(a) serial na 4
EM_DE_KE_AS

No ten najmłodszy dziś się odnalazł migną przez sekundę po czym znikną ale był. Tak więc można na razie odhaczyć tego dzieciaka.

Co do wątków Damian kochał Żanetę kiedy ta zaczynała go także kochać wpadła Monika i wymyśliła ciąże co się działo dalej na pewno nie wiem ale pewnie chłopak poczuł obowiązek i się ożenił, i zrobił jej tego dzieciaka naprawdę i w tedy nie było już odwrotu stąd pewnie zazdrość Moniki o Żanetę.

Z rozstaniem z kumiko to nowy wątek i nikt tego nie wie

Jak oglądałaś wcześniejsze odcinki to wiesz że Michał lubi grać w kasynie więc wrócił do tego na chwilę ale zdążył sporo przegrać z tym że z tymi udziałami to nie pamiętam czy nie sprzedał ich już na początku serialu.




anarthios

Anarthios po co odpowiadasz, skoro nie masz pojęcia? x)

Michał nie ma udziałów w firmie, bo sprzedał je swego czasu Zdybickiej, z którą też romansował i od której odkupił je niedawno Maks.

Kumiko to dziewczyn Maksa z Japonii. Była w serialu, potem on za nią pojechał na drugi koniec świata i wrócił. Nie wiadomo dlaczego się rozstali :) Ale pewnie z tego powodu Maks jest jaki jest teraz.

Damian faktycznie podrywał Żanetę, ale bezskutecznie. Potem przespał sie na wyjeździe w góry z Moniką i ta udawała, że jest w ciąży. Jak wszystko wyszło na jaw, okazało się, że naprawdę w niej jest, a Damian się w niej zakochał ;) Mało przekonywujący jest ten wątek, no ale tak to wyglądało.

Renata miała swoje dzieci, ale zginęły zanim pojawiła się w serialu. Potem związała się ze Sławkiem, który ma córkę Darię ;)

malakazar_2

Dziękuje za wyjasnienia malakazar_2 i anarthios:-)

ocenił(a) serial na 4
EM_DE_KE_AS

Max najprawdopodobniej ma dziecko z Kumiko, zwiał przed obowiązkami do Polski. Renata miała dwóch synów, zgineli w wypadku samochodowym, wróciła do Warszawy, zakochała się w Sławku. Ten ją olał, gdy miał tętniak. Jakoś strasznie szybko wrócili do siebie. Poznała Dominika, chce nim się opiekować, bo jest w podobnym wieku co jej syn. Twórcy seriali powinni dać w końcu nową aktorkę, która grałaby Karolinę- córkę Basi i Andrzeja, których to wątek strasznie spłycono, a na samym początku byli najważniejszą rodziną.

ocenił(a) serial na 7
chesterek

Renata miała dwóch synów - bliźniaków, jednak w jednym z ostatnich odcinków Sławek powiedział do niej "Bo gdyby Twój syn żył miałby tyle lat co Dominik"... Coś mi tu nie gra. Chyba synowie, a nie syn...

chesterek

chesterek - też to zauważyłam. Basi praktycznie w tym serialu nie ma - ostatnio się pojawiła w jednej scenie po wielu odcinkach "niebytu".

Lipstick _92 - no właśnie skoro jest tak, jak mówicie, że synowie Renaty obaj zginęli to powinien powiedziec Twoi synowie...;-)

EM_DE_KE_AS

pierwsze pytanie:
Kumiko jest z Japonii i nie pamiętam gdzie się poznali, ale przez jakiś czas mieszkała u izy i maksa, a potem wyjechała z maksem do Australii (chyba), a niedawno on wrócił sam i chyba się rozstali, ale jeszcze nie wiadomo dlaczego.

drugie pytanie:
Michał uzależnił się od hazardu i musiał sprzedać udziały, aby spłacić długi. postanowili z kingą, że to ona będzie pracować, a on zajmie się dzieckiem.

trzecie pytanie:
Renata (córka Marysi i Włodka) przyjechała do ich po długiej nieobecności, po wypadku, w którym zginęli jej synowie. zakochała się w Sławku, który prowadził sprawę zaginięcia Grześka (brata Renaty). on miał wtedy żonę i córkę Darię. ale jego żona wniosła pozew o rozwód, bo za bardzo poświęcał się pracy i wyjechała z Darią do niemiec.

czwarte pytanie:
Damian podrywał Żanetę, ale ta nie była zainteresowana, a w nim zakochała się Monika. wrobiła go w dziecko, ale tylko udawała. potem okazało się, że naprawdę jest w ciąży i teraz są razem.

ocenił(a) serial na 6
anarthios

Mam inne, trochę pradawne pytanie. Nie mogę znaleźć początkowych odcinków, a interesuje mnie historia Karoliny i Igora. Co takiego nabroili swego czasu, że tak ich pilnowano, zwłaszcza Karolinę (pomijam jej przygodę z narkotykami)? :) Będę wdzięczna za streszczenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones