PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 468
ocen
7,3 10 1 15468
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Jesteście w TeamBash czy TeamFrancis? Ja osobiście preferuję Francisa z nie wiadomo jakich
powodów. Na początku wydawał się być dupkiem, ale teraz chętnie sama bym go wzięła do domu
:>

ocenił(a) serial na 3
ikatse

Na jakiejś włoskiej stronie czytałam wywiad z Toby'ym Regbo (aktorem grającym Francis'a) i z tego co zrozumiałam to stwierdził On, iż z racji tego, że "Reign" jest emitowane przez stacje CW, która słynie z zamiłowania do "fajerwerków" nie mamy co się spodziewać normalnej, spokojniej śmierci Francis'a. Czyli gruźlica odpada moim zdaniem, a motyw z otruciem staje się bardzo prawdopodobny. No i niestety wychodzi na to, że kolega jednak ma rację - Francis umrze ...

ocenił(a) serial na 10
nnowecka94

to chyba odpuszcze sobie ogladanie..... jakos dziwnie mocno zadziałał na mnie ten serial :x

ocenił(a) serial na 10
ikatse

The episode is sure to shock fans of the breakout series as Kane reveals, "Somebody will truly die." And it's" someone very close" to the young Queen.
"Mary loses a confidant, someone that she loves a lot, and that loss will definitely taint the proceedings over the next few episodes," she says, "and that's a loss in her mind and it sobers her and the rest of her girls and they become more adult and more in tune to the harsh realities of their world, and adds a lot more weight to their decisions."

czyli albo Bash albo Francis zginie.

ocenił(a) serial na 3
ikatse

To jest spoiler dotyczący 1x08 "Fated", a osoba o której mowa, ze umrze to Aylee ;)

nnowecka94

Musi umrzeć, co do postaci i ich przeżyć trzymają się historii, a Franciszek II umarłw 1560r. A jeżeli Maria I Tudor umiera to jest rok 1558...

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

No i jeslibchodzi o tron angielski to chyba bardziej pragnie go król Francji niz sama Maria... wiem wiem, szukam faktów aby tylkosama sobie wmówic ze historia Marii nie bedzie taka tragiczna , Marii i Franciszka:<

ocenił(a) serial na 6
ikatse

W serialu, a w realu... No cóż, nie wiadomo, w momencie śmierci Franciszek miał 16 lat, Maria (w momencie śmierci Franciszka) miała 18, zatem ciężko mówić o tym, że czegoś chcieli, a raczej, że chciały tego osoby trzecie, że tak im doradzano, a z czasem Maria uznała, że to dobry sposób na zapewnienie bezpieczeństwa krajowi, w końcu to Anglia stanowiła największe zagrożenie dla Szkocji. A w momencie ślubu, tudzież koronacji byli jeszcze młodsi...

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

pewnie masz racje :) Chyba zatraciłam umiejętnosc logicznego myslenia, jakos przyłamało mnie to co ma sie tam wydarzyc :D

Herushingu

Nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa skusiło Marię, ona kochała Franciszka i chciała go poslubić (z wzajemnością), a warunkiem ślubu były roszczenia do korony Anglii, bo Anglii pragnął Henryk II.

ocenił(a) serial na 6
PRZYGODA

Ok, ale już po jego śmierci nie zaprzestała starań w zdobyciu korony angielskiej, ba, nawet po śmierci Franciszka nie zrezygnowała z tych roszczeń...

użytkownik usunięty
karolajna000

TeamFrancis, chociaż w pierwszych odcinkach go nie lubiłam i chciałam żeby była z Bashem, ale od 3 odcinka przekonałam się do Francisa

ocenił(a) serial na 10
karolajna000

TeamBash <3

ocenił(a) serial na 10
karolajna000

TeamFrancis <3

ocenił(a) serial na 9
karolajna000

TeamFrancis :) pięknie przedstawili rozwój uczucia Mary i Francisa

karolajna000

Team Bash, chociaż jeszcze do końca przekonana nie jestem :D

ocenił(a) serial na 6
karolajna000

Team Bash! Francis jest strasznie irytujący jak dla mnie. Gdy mówi, to tak jakoś dziwnie to robi... Jakby zaciskał zęby... No nie wiem, w każdym razie mnie to wkurza i jeszcze ten jego "akcent". No i zachowanie. Jest jak takie dziecko, wiecznie niezdecydowany. Jeszcze jak była ta akcja, że Olivia go pocałowała, potem pijana i rozżalona Mary pocałowała Basha, a Francis który to widział od razu wielki foch i biegnie do Olivii, żeby nie wiem... Odegrać się? Przynajmniej ja tak to odebrałam. On jest słodki jak się tak troszczy o Mary i chce ją chronić, ale ogólnie rzecz biorąc nie trawię go. :D Za to Basha uwielbiam.

ocenił(a) serial na 10
karolajna000

Team Francis nie wyobrażam sobie żeby Mary była z kimś innym

karolajna000

TeamBash <3

ocenił(a) serial na 9
karolajna000

TeamBash <3

ocenił(a) serial na 9
wilczek843

zycze duzo wytrwalosi :)

ocenił(a) serial na 8
karolajna000

Pamiętam jak oglądałam pierwszy odcinek i byłam pewna, że będzie wątek Mary-Bash. Oczywiście pomyślałam, że będę im kibicować, a tu taka niespodzianka:P Jednak mam nadzieję, że Francis poślubi Mary i dziwnym trafem przepowiednia się nie spełni:)

karolajna000

Team Francis :) lubie zarowno postac Francisa i Basha, ale jakos bardziej kibicuje Mary z Francisem

ocenił(a) serial na 9
karolajna000

Żaden Team :D Jakoś Mary pasuje mi do każdego z nich...

ocenił(a) serial na 10
proxbiala

Ja jestem zdecydowanie TeamBash : ) Od samego początku polubiłam Sebastiana miał w sobie coś tajemniczego i intrygował mnie. Poza tym ma coś takiego w oczach, .. nie potrafię tego opisać. Ich wspólne sceny z Mary są świetne, mają taką magię między sobą tak czuć chemię między nimi, gdy patrzą na siebie i wgl. Francis.. lubię go ale nie czuje takiej chemii, tych spojrzeń i tego wszystkiego między nim a Mary, nie potrafię tego dokładnie opisać xD

ocenił(a) serial na 3
samanta666__

Ja chemii może nie widzę, ale co do jednego muszę się zgodzić - oczy to Bash ma po prostu nieziemskie ;)

ocenił(a) serial na 8
karolajna000

Zdecydowanie TeamBash :)

ocenił(a) serial na 7
mare_imbrium

TeamBash :)

samanta666 - wyjęłaś mi to z ust. ;) przede wszystkim ja widzę mega chemię od początku między Bashem i Mary. ;)

ocenił(a) serial na 7
karolajna000

TeamFrancis! uwielbiam patrzeć na tą dwójkę, kiedy są razem :) brakuje mi Francisa. oby wrócił !

ocenił(a) serial na 10
marta0807

dokładnie! zastanawiam się czemu go tak mało teraz ;p

użytkownik usunięty
karolajna000

Team Bash i Mash :)

karolajna000

Ja myślę,że Mary rzuci Basha i wyjdzie za Francisca, ale dowie się ,że Francis spał z Lolą i będzie chciała być z Sebastianem

ocenił(a) serial na 10
karolajna000

Oczywiście, że TeamFrancis. Na początku takkże w ogóle on mi się nie podobał(wygląd i charakter, po prostu mnie wkurzał ) , lecz po 3-4 odcinkach tak mi się spodobał, że ojej :D *.* Uważam, że Bash jest też b. fajny ale i tak wolę Franciszka :D

ocenił(a) serial na 10
rozani2

Team Francis ! <3

ocenił(a) serial na 10
Pati353

Tylko i wyłącznie Team Francis! ♥

ocenił(a) serial na 9
karolajna000

TeamBash. Od początku przyciągało mnie do tych jego ślicznych oczu.
Francis to taki zazdrosny szczeniak, który zaraz się obraża i leci do innej. Byłby w stanie zranić własnego brata z zazdrości. Bez obrazy dla fanów.

ocenił(a) serial na 10
karolajna000

TeamConde :D dla mnie Mary i Conde bardzo pasują do siebie

karolajna000

Team Monde :))
Ale jeśli mam wybierać pomiędzy Team Bash i Team Francis to zdecydowanie Team Bash. Nie mogę wytrzymać Francis'a :/

ocenił(a) serial na 8
fligrande

Monde bylo niesamowite, uwielbiałam ich <3 zapewne już nigdy ich nie zobaczymy

ocenił(a) serial na 7
karolajna000

TeamFrancis!

ocenił(a) serial na 10
RealnA

W takim wypadku współczuję straty ....

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 10
karolajna000

TeamBash czy TeamFrancis? właściwie nwm :( obu bardzo lubię. Chociaż muszę przyznać, że do Fracisa nie byłam przekonana na początku, a Basha uwielbiałam od momentu kiedy się pojawił ;)

ocenił(a) serial na 10
Lotri_Marvelin

Mam podobnie

ocenił(a) serial na 8
karolajna000

Team Bash <3 od samego początku.

karolajna000

Bardzo, baaaaardzo ciężki wybór. Jestem w połowie 1 sezonu i nie mogę się jeszcze zdecydować którego wolę bardziej. Oboje mają pewne zalety, choć wad też im nie brakuje. Z początku wolałam Franciszka, ale chwilowo szala przechyliła się minimalnie na korzyść Basha. Ma coś niezwykłego w swojej twarzy.

Myślę, że ostateczne rozwiązanie i tak wszystkich zaskoczy. Fajnie by było jakby się pojawił ktoś nowy, kto faktycznie ma duże szanse powodzenia u Marii. A już całkiem bym padła ze śmiechu gdyby jej wybrankiem okazał się Nostradamus :P

ocenił(a) serial na 8
karolajna000

Od początku #TeamBash, ale w 2 sezonie #TeamConde

ocenił(a) serial na 7
Martha_Kurowska_54

To jak zepchnęli Basha na piąty plan jest smutne :|

ocenił(a) serial na 7
karolajna000

Pomijając moje prywatne preferencje, Bash jest o wiele ciekawszą postacią. Ma swe tajemnice, pogańskie korzenie, matkę metresę... Twórcy opisując jego postać w pierwszym sezonie otworzyli sobie drzwi na roścież, robiąc z niego kogoś więcej niż płytkiego młodzieńca; teraz wystarczy z tego skorzystać i odpowiednio rozwinąć te wątki, a nie spychać go na piąty plan, by pojawiał się tylko wtedy, gdy Franciszek jest w opałach i potrzebuje braciszka na zwiady.

ocenił(a) serial na 4
karolajna000

Ja wolałam Basha. Ogólnie jako postać, nie w relacji z Marią. Do Marii bardziej pasował Francis. W sumie ich relacja niespecjalnie mnie interesowała, oglądałam serial tylko dla Basha i Kenny. Ich miłość była cudowna i sami aktorzy naprawdę świetnie odegrali swoją rolę. W spojrzeniu Torrance było coś, co sprawiało, że chciało się na niego patrzeć. Po ich zerwaniu przestałam oglądać serial, więc nie wiem czy potem się jeszcze zakochał czy nie... Myślę jednak, że jego relacja z Kenną była wyjątkowa i naprawdę oddał jej swoje serce. Ona zapewne też go kochała, jednak wybrała dobra doczesne, zamiast miłości. Niestety. A Wy co myślicie? Uważam, że ten duet świetnie odegrał swoje role, czego do końca nie mogę przypisać głównej parce. W moim odczuciu była dość mdła. Jednak na swój sposób mieli piękną historię miłosną.

grandi_fossa

Mam podobne odczucia, szkoda że scenarzyści nie mieli pomysłu na utrzymanie związku i jednocześnie ciekawe w nim wątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones