PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 470
ocen
8,1 10 1 94470
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN.
Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Do premiery kolejnego odcinka dziesiątego sezonu dzieli nas już tylko: 5 dni, 5 godzin. Niektórzy być może będą oglądać w nocy ( kawa i inne specyfiki pomogą dotrwać do godziny ''zero'' – czyli trzeciej nocnej ), reszta pewnie nadrobi zaległości następnego dnia.

Odliczanie do seansu:
http://countdown.teamfreewill.net/

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Jeeeeesssstttttt! Mamy zwycięzcę! ! !
Lejcie wódkę i nie żałujcie mi. A autografy będę rozdawać później :D :D

Co wygrałam, co dostane :D

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Podejdź bliżej, szepnę Ci na ucho ********. Fajnie, prawda?

Oprócz tego w zestaw wchodzi: dżem truskawkowy, 100 kaw 3 w jednym, lek na porannego kaca, kg śliwek które są pyszne i można je wykorzystać do produkcji bimbru.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Ej mogę się z Wami podzielić. Nie jestem chytra ... tylko czym? Wszystko to co wygrałam przyda mi się. Zwłaszcza ten lek na porannego kaca. Ale znajcie moją hojność . Naleje Wam trochę *******.
Lexa wie co dobre :D

Lexa17

A gdzie Krówki?

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Kevin! Do cholery, oddawaj krówki, bo poszczuje cie Surowymi Rodzicami, gówniarzu...

Lexa17

A Fred zasłaniał skrzynkę wódki dla Ciebie Lexo własnym ciałem jak wychodził do salonu i... Znowu mu nie wyszło.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Chyba wywalę Crowleya z klubu moich ulubionych czarnych charakterów.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Co? Dlaczego? Biedactwo... Będzie mu przykro.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Główni członkowie narzekają na niego. Merle już macha nożycorączką, Ramsay grozi ucinaniem parówek a o Jokerze już lepiej nie wspomnę.

ocenił(a) serial na 9
Fred89

Fred, daj mu szanse. On się jeszcze zmieni... Znowu będzie taki jak dawniej. Nie skreślaj go :)

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Już mu dałem ale zamiast być lepiej, to jest gorzej.

ocenił(a) serial na 9
Fred89

Dobra, wstrzymaj się przez chwile. Wierze, że jeszcze załatwi w pięknym stylu swoją "mamusie". Zadziwi świat :)
Jeśli nie, jeśli się mylę, to wykreślę go razem z Tobą i powiem mu, że jest MaminSynkiem.

ataner4791

Nadzieja umiera ostatnia, ale najlepiej z Kurduplem złośliwym było kiedy stał pod "pieprzoną latarnią".
Samowa krew mu mocno zaszkodziło, ale jeszcze bardziej gra w piłkarzyki z Deanem.

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Taaaaaakkk, mówię to z rozmarzeniem Taaaaakkkk.
Taki Crowley mi się spodobał. Takiego Crowleya chciałabym jeszcze zobaczyć. A potem, niech się dzieje co chce :D :D

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Ramsay nadal jest liderem Evil Team? Co na to Darth Vader?

Lexa17

Darth Vader to mięczak... W końcu poleciał na ojcowskie obowiązki.
Ramsay tego nie uczyni nigdy, a jeśli, to będzie ramsayowa wersja ojcostwa.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

E tam... Wciąż go lubię. Ramsay niech się nie odzywa, bo jemu coś utnę.
A przy tatusiu jakiś zbyt miły jest, każdy to widzi. Może ukrywa gdzieś głęboko swoje wrażliwe serce, które łaknie Boltonowej miłości lub uznania?

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

He he faktycznie. I nawet taki bad ass Merle ma słabość do swojego braciszka.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Ale chciał go zahartować ''twardym trzeba być, nie miękkim'' ale Ricki zrobiły młodszemu Dixonowi pranie mózgu a Gubcio niepotrzebnie się wtrącał w ich rodzinne sprawy.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Philip powinien wracać do swojego czołgu, bo tutaj nikt go nie chce. Niby czarny charakter a śmieszy ludzi.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Bo oszukuje jednooki drań. Włącza sobie kody i kozakuje.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

W serialu zrobili z niego karykaturę. Tak samo jak z Pączka, nawet dzieci z przedszkola są odważniejsze od niego.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Nie wspominaj o Pączusiu, już patrzeć na tego głąba nie mogę. W komiksie to był prawdziwy FACET a tu....

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Sasha ma większe jaja od niego haha

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Moim zdaniem Pączek nie ma jaj.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Dobrze gadasz :))

Lexa17

Pączek jajka utracił już jakiś czas temu, a było w "The Wire"
Takiego go do "Żywych trupów" wzięli.

Każdy Bad-Ass ma jakiś miękki punkcik. U Ramsaya "ukróciciela parówek", jak słusznie prawisz, to jego wiernopoddańczy stosunek do ojca.
W książce Ramsay ma jakieś obiekcje do tatusia, który przez lata traktował go jak bękarta, czy też się chce za wszelką cenę przypodobać?

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Fakt.

Tak, Ramsay cały czas próbował zaimponować ojcu i ''się pokazać''.
Ale ciiiicho!!!! To nadal wredny psychopata.

Lexa17

Oczywiście! Nikt temu nie może zaprzeczyć.
A czy w książce wygląda tak samo jak w serialu?
I jest tam ta Myranda?

ocenił(a) serial na 8
RubySava

1. Nope. Tam był brzydalem.
2. Nie i dobrze, moim zdaniem. W książce kobiety to jego zwierzyna łowna, ewentualnie zabawki do dręczenia.

Lexa17

Dziwne, że dali mu w serialu dziewczynę... i to jeszcze towarzyszkę polowań. Ach te książkowe zmiany.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

A właśnie. Skończyłaś czytać pierwszy tom sagi?

Lexa17

Tak, w końcu udało mi się a ,,Starcie królów'' czeka już grzecznie na półce. Obiecuję, że niedługo po nie sięgnę.

Lexa17

"Będzie mu przykro" - i to jest główny powód Gniewu Freda i mojego też.

Ps. Ogłaszam, że "Anabella" ma kolejny rozdział "Luźne V"i chlubne 278 stron.

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Kupiłam Deanowi na urodziny grę. Pijacką. Zastanawiałam się, nad zakupem mu sprzętu do karaoke, ale słyszałam jak śpiewa, wiec zostałam przy grze.

http://patrz.pl/zdjecia/super-pijacka-gra

Wielu śmiałków próbowało, ale tej gry jeszcze nikt nie przeszedł.
To zabawne, bo tutaj w bunkrze, takie gry to codzienność, co nie?

ataner4791

Zdaje się, że zostałyśmy same na palcu boju z tą grą pijacką.... Chyba jesteśmy na polu 19 - piją dziewczyny.

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Ja niestety nie doszłam do tego pola. Poległam na polu 13. Wyrzuciłam 6 oczek i nie byłam w stanie wypić na raz tylu kieliszków wódki...
A wiec wpadłam pod stół i tutaj będę leżała. Ale Ty, Evo walcz nadal. Bądź pierwszą osobą która ukończy te grę. Niech moc będzie z Tobąąąąą!

ataner4791

Ej to jest gra zespołowa... Nie znalazłam pola "pijesz do lustra".
A teraz FW coś nie chce też współpracować.

ataner4791

FW to złośliwa bestia jest.

No to piję do lustra... Dobranoc.

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Fajna gra, udało mi się ją przejść już lata temu.

ocenił(a) serial na 9
Fred89

Lata temu... a ja ją poznałam dopiero teraz.
Chyle głowę z szacunku przed Tobą, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł to przejść :D

Ale chciałabym Cie widzieć jak wyglądałeś jako zwycięzca hahaha Trzymałeś się jeszcze na nogach? :D

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Nie tylko się trzymałem, mogłem nawet przejść parę kroków.
Zamierzasz ją wygrać? Mogę dać ci rady, jak dotrwać do końca i być w miarę przytomnym.

ocenił(a) serial na 9
Fred89

No co Ty, ja tylko to czytam i jestem od tego pijana :D
Może w realu doszłabym do połowy gry czyli na pole 45... no może 47 i tam bym już padła.

Ale jeżeli zabiorę się ostro do pracy i potrenuje z moją wątrobą, to może w przyszłości, kto wie, dorównam Ci i też ją przejdę :D
Jednak przydałoby się kilka bezcennych rad jak tego dokonać. Zostań wiec moim mentorem, guru, wyrocznią i przekaż mi całą swoją wiedzę :D :D :D

Lexa17

Co się wczoraj stało z filmwebem?!

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Awaria. O której łaskawie poinformowano użytkowników po 10 godzinach...

A już wszyscy myśleli, że po prostu zaczęli grzebać w profilach i stąd ta wielka katastrofa.

Lexa17

Ja również bym tak myślała, bo jak coś ,,ulepszają'', to cała strona się sypie.
Ale serio, poznikały tematy i wypowiedzi ludzi na rożnych forach. Już się bałam się nie wrócą.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Wróciły te sprzed dwóch dni - jak ''Luźne Rozmowy''. Wczorajsze nie. A kręciłam się po FW i nawet je skomentowałam... Wszystko poszło się *cenzura*. Ale to nie jest najgorsze.

Lexa17

No to kiepsko w takim razie. Współczuję... namęcz się, pisz, albo lepiej utwórz temat i przepadło.
Weź nie strasz, co jeszcze się stało?

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Zniknęły kontrybucje z wczoraj - i na 100% przepadły w czarnej dziurze.
Z przedwczoraj również ale widzę, że na szczęście już są.
Materiały sprawdzone, cofnęły się jako niesprawdzone.
I wiele innych, o których nawet nie chce się pisać.

Kolejny piękny dzień na FW, nie ma co.
Mogli Nas chociaż powiadomić o tym wcześniej, to byśmy nie tracili czasu.

Lexa17

Matko, prawdziwa filmwebowa Apokalipsa! Tak źle chyba nigdy nie było. Przynajmniej ostatnio. I w takich właśnie chwilach cieszę się, że nie dodaję materiałów. Chodź, przytulę cię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones