PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726905}

Nocny recepcjonista

The Night Manager
7,5 30 275
ocen
7,5 10 1 30275
7,4 10
ocen krytyków
Nocny recepcjonista
powrót do forum serialu Nocny recepcjonista

Czołówka

ocenił(a) serial na 8

Ostatnio wiele seriali ma bardzo widowiskowe czołówki - ta też do nich należy.

ocenił(a) serial na 6
grzybolub

Dokladnie! Sama chcialam to napisac, ale mnie ubiegles :) Niesamowite zdjecia i muzyka!

ocenił(a) serial na 9
grzybolub

Nie wiem czy tylko mi ale jak dla mnie to czołówka podlatuje trochę pod czołówki "Bonda"

ocenił(a) serial na 9
lucky_number_slevin

Tak, bardzo przypomina bondowe czołówki. Ale jak dla mnie ma też jakiś wspólny mianownik z Penny Dreadful, ale nie jestem w stanie dokładnie określić co nim jest.

ocenił(a) serial na 8
lucky_number_slevin

Fakt, tylko obowiązkowych sylwetek gołych babek brakuje :)

ocenił(a) serial na 8
grzybolub

Otoz to ;)

ocenił(a) serial na 8
grzybolub

Zgadzam się pozostając odmiennego zdania! :D

Według mnie obecnie wiele seriali praktycznie nie ma czołówek, albo nie ma na czym zawiesić oczu i na tym tle ta piękna czołówka zdecydowanie się wybija.

ocenił(a) serial na 8
grzybolub

Większość tych widowiskowych czołówek to robota tego samego artysty, Patricka Claira z Elastic.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

O- widze fachowiec, dziekuje bo az tak nie zgłebiałem tematu :)

ocenił(a) serial na 8
grzybolub

Fachowiec to może nie, ale po fantastycznej czołówce "Daredevila" złapałam bakcyla i zaczęłam po prostu śledzić prace tego pana :D. Okazało się, że "Nocny recepcjonista" jego, "The Crown" jego, "Westworld" jego, "True Detective" jego, "Halt and Catch Fire" też. I tak się to zbiera, zbiera, aż w końcu się okazuje, że prawie wszystkie widowiskowe intra wychodzą spod jego ręki. Bardzo utalentowany gość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones