PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37781}

Ośmiornica

La piovra
7,5 1 594
oceny
7,5 10 1 1594
Ośmiornica
powrót do forum serialu Ośmiornica

kultowy

ocenił(a) serial na 9

Znakomita muzyka morricone.Gdy ogladalem ten serial to pamietam ze najwieksze emocje budzila we mnie odtworczyni roli olgi-Florinda Bolkan.Jej oczy i uroda pasowaly do mrocznej atmosfery mafii

ocenił(a) serial na 10
prokol

Zgadzam się, ale z tą rożnicą, że ścieżke dźwiękową do pierwszej części napisał Riz Ortolani - inny uznany włoski kompozytor.

ocenił(a) serial na 10
prokol

fakt muzyka zajefajna - własnie przypomniała mi się ta melodia głównego utworu tylko nie znam tutułu

prokol

Ennio Morricone robi świetne soundtracki. Nie dość że film dobry, to OST można słuchac godzinami

karok47

Morricone jest geniuszem muzyki filmowej i basta :)

karok47

A można gdzies dorwać OST? Bo pamiętam że muzyka powalała :)

kwarecki

Niestety, nikt nie pofatygował się chyba OST wydać

bonanza1911

W internetach powinno być gdzieś zakopane :)

ocenił(a) serial na 10
kwarecki

Do samego serialu nie ma, ale można znaleźć coś takiego Ennio Morricone - Super Gold Edition, jest to 6 krążków w których są pozbierane utwory z wielu filmów. Z Ośmiornicy na pewno nie jeden się znajdzie :)

ocenił(a) serial na 10
galcius

Sorry za wprowadzenie w błąd, właśnie przesłuchałem tą składankę i ani jednego utworu z Ośmiornicy :/ to jakiś spisek :P

ocenił(a) serial na 10
galcius

Ale wystarczy wpisać w przeglądarkę Ennio Morricone - La piovra i jest cała muzyka z serialu do zdobycia, ale pewnie już to dawno zrobilście :P

ocenił(a) serial na 10
prokol

Super,super,super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones