Ozark
powrót do forum 4 sezonu

Żeby każdy sezon trzymał dobry, wysoki poziom przez kilka sezonów, to bardzo rzadko się zdarza, ale z Ozark tak właśnie jest. Oczywiście nie jest to serial idealny ta Blondynka mnie bardzo denerwuje, zwłaszcza w czwartym sezonie, mam nadzieję że kartel ją zlikwiduje w piątym. Ale ogólnie ogląda się świetnie

D3Mania

W sensie Ruth?

ocenił(a) serial na 9
Krzysiek_33

Ruth, tak. Wcześniej, w poprzednich sezonach była ok, ale w czwartym jest nie do zniesienia

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Przecież ona jest idealnym pieprzem w tym serialu!

Tryfon

Ruth jest the best. W zasadzie ona i Marty to jedyne fajne postacie. Ja z kolei Wendy bym posłala na Marsa.. albo stos. Jak kto woli

ocenił(a) serial na 8
Ankonwa25

Zgadzam się, lepiej jak kartel zlikwiduje Wendy niż Ruth

ocenił(a) serial na 9
Ankonwa25

Marty jest najlepszy !, musze przyznać że nigdy nie przepadałem za tym aktorem, pamiętam go głównie z głupawych komedyjek. Ale w "Ozark" Pasuje idealnie :)

ocenił(a) serial na 7
D3Mania

Marty to jest mój ogromny crush. To jest moja pierwsza przygoda z tym aktorem i jestem oczarowana. Trochę taki dobroduszny tatuś, ale tez odważny ojciec rodziny. Bardzo go lubię w tym serialu i aż chce mi się mieć męża.

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Ta blondynka to kwintesencja tego serialu

ocenił(a) serial na 10
D3Mania

też nie lubię Ruth, jest bardzo wulgarna ale trzeba przyznać że swoją rolę gra znakomicie. Trzeba zrozumieć tą postać, pochodzi z patologicznej rodziny i ma zwichrowaną psychikę. Jest bardzo ambitna i za wszelką cenę chce się wyrwać z biedy i osiągnąć sukces

ocenił(a) serial na 9
Robson293

Zgadzam się że bardzo dobrze odegrała swoją rolę, ale to nie znaczy że jest to postać którą trzeba dążyć sympatią. Jest rozwydrzona, opryskliwa, wulgarna i chamska, jakiś tam sukces już osiągnęła skoro miała hajs na zakup hotelu a mimo wszystko wciąż zachowuje się jak wsiok który nie potrafi się zachować. Oficjalnie jeżeli w ostatnim sezonie ona pojedzie sobie do Bossa mafii i go zabije jakby nigdy nic, to dam -1 do oceny

D3Mania

Owszem masz rację, Ruth jest bardzo wyrazistą postacią, ale mi nie chodziło o sympatie na zasadzie takiej ze mogły byśmy być przyjaciółkami, tylko chodzi mi o postać z serialu. Po portu postać świetnie zagrana, wyrazista i co najważniejsze w tym serialu - szczerą w swoich emocjach, nie zafałszowaną w porównaniu właśnie z Wendy, której szczerze nie znoszę. Jest tak fałszywa i pyszna, żę mnie niebotycznie mierzi!!!

ocenił(a) serial na 9
Ankonwa25

No właśnie chodzi o postać z serialu, tylko i wyłącznie. A to już kwestia ściśle subiektywna postać grana przez kogo jest lubiana lub nie, która jest denerwująca czy też nie, i choć zagrała swoją postać jak napisałaś " Po portu postać świetnie zagrana, wyrazista i co najważniejsze w tym serialu - szczerą w swoich emocjach" nie zmienia faktu że mnie denerwuję :P. Wendy prawdę mówiąc, choć jest postacią którą również nie darze sympatią, to jednak jest mi całkowicie obojętnie co się z nią stanie, nie trzymam kciuków za to by dostała kulkę tak samo jak Ruth ;)

D3Mania

W jakim 5 sezonie? 4 sezon jest ostatnim przeciez

ocenił(a) serial na 9
Loreado

Noo, ale jest 4-ty sezon part 1 i będzie part 2, każdy part to prawdopodobnie 7 odcinków, więc ten part 2 będzie jak 5 sezon Oo

D3Mania

A zauważyliście, że odcinki 6 i 7 reżyserowała Robin Wright? Szacun.

ocenił(a) serial na 8
wombatspecial

Ja zauważyłam. Aż musiałam cofnąć napisy, bo myślałam, że miałam przywidzenia :)

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Myślałem, że chodzi ci o Wendy, bo ją na pewno odstrzeli ktoś, albo zginie w tym wypadku.

użytkownik usunięty
jarik44

Wendy była ok w dwóch pierwszych sezonach. Potem jej sodówka uderzyła do głowy (chyba taki był zamysł) i jest nie do zniesienia. A te jej telefony do mafiozów jak gdyby nigdy nic - irytują jeszcze bardziej.

ocenił(a) serial na 10
jarik44

dokładnie Wendy również mnie irytuje, natomiast w Ruth widzę duży potencjał

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Ja tez marzę, żeby ktoś odstrzelił fałszywą Wendy. Ruth jest spoko

janee

Ruth jedna z najlepszych postaci, jak nie najlepsza.

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Będzie 5 sezon?

ocenił(a) serial na 9
agakmiotek

nie, jak pisałem wcześniej czwarty sezon został podzielony na dwie części 

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Czwarty sezon to porażka ! Totalny zjazd w dół.

ocenił(a) serial na 10
D3Mania

Uwielbiam ten serial ale uważam że druga połowa 4 sezonu dużo gorsza. To już nie to samo. Nie ma tego klimatu zadupia, picia browarów przed przyczepą. Zamiast tego akcja dzieje się w mieście i klimat gdzieś prysnął. Zawsze muszą wszystkich pozabijać na koniec i już nie jest tak ciekawie.

ocenił(a) serial na 9
Robson293

Mam identyczne zdanie, druga połowa bardzo miałka, wyglądało to tak jakby twórcy byli już zmęczeni i chcieli jak najszybciej i byle jak zakończyć ten serial.

D3Mania

Nie będzie już następnego sezonu. 4 był ostatnim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones