PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 561
ocen
7,7 10 1 119561
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Kogo wybierze Elena ?

ocenił(a) serial na 10

Do końca 3 seoznu pozostało tylko 3 odcinki. W ostatnim odcinku 3 sezonu Elena ma wybrać jednego z braci Salvatore. Jak myślicie kto to będzie ? Damon czy Stefan ?

ocenił(a) serial na 8

prześlij :D

użytkownik usunięty
kasiulka2407

nie pamietam na jakiej to stronie ale jakas montażystka napisała że jej córce bardzo podobał sie finał pamiętników wampirów a wspomniała że jej córka kibicowała damonowi i elenie wiec mozna wnioskować tak... ;p

użytkownik usunięty

No, wkleiłam to kilka postów wyżej :D

użytkownik usunięty
ewela_129

kurcze właśnie widziałam zdjęcie z finałowego odcinka , stefana z eleną , dosyć romantyczne, wiec już sama nie wiem co myśleć ;o

ocenił(a) serial na 8

straszysz.

użytkownik usunięty

E tam.
Specjalnie tak robią żebyśmy myśleli, że wybierze Sztefynala.
Poza tym czy wybór Stefana może być (nawiązując do spoilerów):
a) ekstremalny
b) zaskakujący
? :D

ocenił(a) serial na 8

raczej nudny. Chyba, że dla nich zaskakujący będzie wybór: żadnego hahahah albo obu xD
ALBO Matta!!!! xd

użytkownik usunięty

oby było tak jak mówisz , bo tego nie przeżyje ;ppp

ocenił(a) serial na 8

a ja wolę już Stefka niż żadnego - to by było żałośnie banalne.

użytkownik usunięty

Ja też nie:p Nie zniosę widoku nieszczęśliwego Damona i koszmarnej Sztelenki. W dodatku jak Elena wybierze Sztefyna to będę musiała mieć przez tydzień Stelenowego avatara na filmwebie :D

Jeśli Damona,to też.Nie zapominaj o tym :P

użytkownik usunięty
tequila_s

Kochana, jak wybierze Damona to wszystko zniosę :P Zresztą, w paincie zrobię czerwony krzyżyk na avku:P Nie było tego w umowie :D

Ha,to Cię ratuje,bo faktycznie nie było :P
http://media.tumblr.com/tumblr_lpcagcPbeI1qf2dlx.gif

użytkownik usunięty
tequila_s

Thanks:D

ocenił(a) serial na 10

Ja niestety lub stety myślę że wybierze Stefana...

Flu_2

Wątpię w to.To byłoby zbyt przewidywalne ;p

ocenił(a) serial na 10
minona291

haha może masz racje :* moja przyjaciółka znowu twierdzi że teraz wybierze Damona żeby no koniec i tak wrócić do Stefka :P Nie wiem co gorsze :P

Flu_2

Możliwe,że ma racje.Po scenarzystach można się wszystkiego spodziewać :D
Ale,gdyby teraz była z Damonem,to jakoś nie wierzę,że później mogłaby wrócić do Stefka,no nie wyobrażam sobie tego ;p

ocenił(a) serial na 10
minona291

Właśnie ja też nie :P Ale tak szczerze to szkoda mi i Stefana i Damona bo i tak jeden z nich bd smutny :(

Flu_2

Pewnie tak,no bo nie wybierze przecież ich obu ;p To nie ten serial,by były w nim trójkąciki :D
Któryś będzie cierpiał.Mam nadzieję,ze nie będzie to Damon.On i tak juz wystarczająco wycierpiał prze Kath :(

ocenił(a) serial na 5
minona291

Jestem prawie pewna, że - ku mojemu niezadowoleniu - wybierze Damona. Choć całym sercem jestem za Stefanem.

Flu_2

Elena wybierze Damona , a Stefek będzie z Kat . xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones