PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 228
ocen
4,6 10 1 34228
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Wiem że już założyłem temat ale obejrzałem piątkowy odcinek czyli jutrzejszy. Dlatego tak go zatytułowałem.
Normalnie brak słów obwinia Radka za wszystko że to jego wina nawet nie poczuwa się do odpowiedzialności niewinna jest. Zachciało się jej go straszyć a później beczy głupia kretynka nawet boi się mu pomóc ciągle tak jest wiecie co to podłe ale żałuje że Błażej jej nie olał tylko pojechał wtedy jakby był wieczór kawalerski może jakby te typy ją przelecieli to czegoś by się nauczyła. Aśka myśli tylko o sobie. Błażej z Mikserem powinni wypieprzyć ją z mieszkania.

HollyShannen19

Ale sama niedawno w jakiej była sytuacji gdy ci kolesie chcieli ją zgwałcić i jakoś chłopaki jej nie zostawili. Sama powinna wiedzieć jak to jest gdy się ma kłopoty może np. Błażeja czy Miksera olała w groźnej sytuacji.

ocenił(a) serial na 7
Wingo

Tym bardziej, że to ona chciała to polowanie i ona przestraszyła Radka. Przez nią Radek wystrzelił. Kiedy Jowita zawsze próbuje jej to wygarnąć, nikt nie stanie po jej stronie tylko walą teksty w stylu "nie ma sensu się kłócić". A ja uważam ze właśnie jest bo wreszcie ktoś tą idiotkę powinien ustawić. Na ich miejscu za takie zachowanie to bym ją zostawiła tam i niech zapieprza na piechotę a na koniec z mieszkania wyrzuciła.

just346

Dokładnie ale Miksera i Luizy przy tym nie było więc wiesz a Mikser chciał uspokoić sytuację bo żadne darcie nic by nie dało tym bardziej na Aśkę. Ktoś tu napisał że czytając streszczenie to był żart ze strony Aśki i Zygmunta że mogli to zaplanować. Jeżeli to prawda to w złym guście w ten sposób Aśka spieprzyła im wakacje a ten Zygmunt też wychodzi że jakiś nienormalny jest.

kchm1

Widzę, że jesteście bardzo emocjonalni. :P A to tylko serial. Pierwsza miłość to chyba jedyny serial na świecie, co mimo tak dużej liczby odcinków zachowuje świeżość. Ze swojej strony dodam, że Aśka ma fajne ciało i barwę głosu :D z resztą gorzej, ale wiadomo nie można mieć wszystkiego, a do tego scenarzyści zadecydowali, że ma być wnerwiająca, choć czasem powie coś że można się posmiać a nie tylko wkurzać.

ocenił(a) serial na 6
backu

W sumie to nawet logiczne, że Aska i Zygmunt mogli to zaplanować, przeciez ona ma ich numery(smsy) i jest calkowicie spokojna.

mooon1314

ale jak siedziała w lesie z rannym Zygmuntem to musiała dobrze udawać. A ona nie dostanie tego smsa, ciekawe jeśli sama do siebie nie wyśle to jest idiotką :D

ocenił(a) serial na 6
kchm1

Niby to tylko serial ale jak to zobaczyłem to myślałem, że z fotela spadne. Totalna idiotka, na miejscu Radzia pederasty wziąłbym tą strzelbe i wyje.b.ał jej kolbą w łeb, może coś by zmądrzała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones