PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013142}

Po złej stronie torów

Entrevías
6,9 2 361
ocen
6,9 10 1 2361
Po złej stronie torów
powrót do forum serialu Po złej stronie torów

Finałowy 3 sezon - 23 lutego! ;)

ocenił(a) serial na 8
Antenelles

Trzeci sezon już dostępny, ale to raczej nie jest finałowy

ocenił(a) serial na 10
marcinzarebski7

Prawda, teraz wyczytałem że 4 ma być ostatnim. Jest już kręcony.

Antenelles

Już jest nakręcony , w styczniu skończyli 4 sezon

ocenił(a) serial na 8
Antenelles

Trzeci sezon moim zdaniem pozamiatał wszystkie inne. Do końca trzymał w napięciu. A zakończenie… wszystkiego się spodziewałam, ale nie tego. Cieszę się, że będzie jeszcze jeden sezon.

ocenił(a) serial na 6
kulka127

Z jednej strony dobrze, że cały serial nie skończy się w ten sposób, ale z drugiej - jeśli Irene przeżyje to będzie wybitnie tani chwyt, w końcu dwie kule trafiły ją w brzuch, to daje bardzo małe szanse na przeżycie.

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Post powinien być oznaczony jako spoiler. Ale skoro już wszystkim zaspoilerowales/zaspoilerowalas zakończenie to odniose się do tego, że przecież na koniec widać było wyraźnie, że nie przeżyła. A wspomnienia na koniec myślę że jeszcze bardziej to podkreślają. Ogólnie cała przygoda serialu zaczęła się od Tirso i Irene i na tym teraz już powinno się zakończyć, bezsensu to dalej kontynuować. Chyba, że po prostu aktorka grająca Irene nie chciała już dalej tam grać i ‚musieli’ ją uśmiercić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones