PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 635
ocen
8,0 10 1 9635
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

To będzie super serial, jestem tego pewna.

ocenił(a) serial na 6
ewej

Witaj w klubie, też jestem pewna, że to będzie świetny serial, bo Aidan :D

Pearl158

proszę :) https://www.youtube.com/watch?v=7A0U6kQNCN0

ocenił(a) serial na 9
ewej

https://www.youtube.com/watch?v=CTFkUa6y64o
A tu macie preview i duuuużo więcej scen z serialu :)

ocenił(a) serial na 9
AkkarinLove

Ja zwiastun widziałam nie raz i nie dwa, ale szanowny filmweb mógłby wreszcie to dodać. Bo na razie nic się tu nie dzieje... Ja nie wiem, imdb nie ma z problemów z dodawaniem nowych produkcji. Tu wiecznie taki przestój.

ewej

Taaa. Filmweb zawsze z opóźnieniem :D
Dodałam rozszerzony zarys fabuły. Ciekawie, kogo przyjmą.
Aidan ♥ Byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby chociaż ktoś, kiedyś umożliwił oglądanie z napisami. Ale zawsze coś tam może się po angielsku zrozumie :D

Svasti

* Ciekawie KIEDY GO -.-

ocenił(a) serial na 9
Svasti

To jakieś chore, premiera już w marcu, a tu ani opisu, ani zwiastuna, no nic. Ale najgorsze jest to że mnie już nie dziwi. No bo to filmweb... musi miec serial odpowiednią popularność by ktoś się raczył tym zająć. Czemu te weryfikacje muszą trwać tyle czasu? Przecież to nie jest opis z fizyki kwantowej tylko opis zwykłego serialu.
Och... Aidan... jak patrzę na te zajawki gdzie on tam bez koszuli chodzi, to myślę, że nie muszę wiedzieć co on tam będzie gadał :D Cokolwiek, choćby i po chińsku ;-) Piękny jest.

ewej

Na forum Aidan-Turner-Company jest jeden przetłumaczony z nim wywiad na temat Poldark, no i oczywiście odnośnik do oryginału, jakby komuś się tłumaczenie nie podobało ;P

ewej

Haha no coś w tym jest - jest Aidan, więc jest wszystko czego mi do szczęścia potrzeba. Chociaż to nie zmienia faktu, że kiedy oglądam serial lubię wiedzieć też o co w nim chodzi :p a mój angielski jest jaki jest. Więc baaardzo liczę na możliwość obejrzenia z napisami PL

ocenił(a) serial na 9
Svasti

Będą robione polskie napisy.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Premiera w BBC one 8 marca o 21.00, naszego czasu 22.00. Ja na pewno będę oglądać :-)

ewej

Ja zrobię wszystko, by obejrzeć, chociaż znając życie nie obejrzę, ale zrobię wszystko co w mej mocy :D
Trzeba zmówić się na jakieś "ploteczki" po-pilotowe :D

ocenił(a) serial na 9
Svasti

Wreszcie dali opis i plakat! Wow! Ale postęp! ;-)
No ja zdam relację jak tylko obejrzę, pewnie w poniedziałek dopiero. Chyba, że uda się w niedzielę, bede próbować. Ja zamierzam z bbc player oglądać, teraz zrobili funkcje napisów dla głuchoniemych, więc nie jest źle z rozumieniem treści.

ewej

Do mnie rodzina przyjeżdża, soł... Trzeba będzie siedzieć i liczyć, że nie pójdą spać tak wcześnie.
Albo sobie najwyżej nagram i w poniedziałek sobie obejrzę - jako jedyny plus poniedziałkowego dnia (zapewne)
Nie ukrywam, trochę mi smutno że bestialsko usunęli moją fabułę serialu, ale... Żyje się dalej. Nikt nie umarł.
Trzeba zrobić Polską stronę o Aidanie. Forum jest to teraz trzeba mieć stronę internetową. Córeczka informatyka, he.he.
Ktoś się stawia?

I trzeba w końcu faktycznie jakieś miejsce znaleźć, gdzie by się pospoilerowało i skomentowało odcinek / odcinki, bo na filmwebie to tak... Dziwnie trochę :D

ewej

Rozszerzony zwiastun serialu i dużo scen z pozostałych czterech odcinków: http://youtube.com/watch?v=94PPhtrhaHQ SPOILERY!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones