PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 636
ocen
8,0 10 1 9636
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Odcinek czwarty (s01e04)

ocenił(a) serial na 7

Materiały promocyjne:
- zwiastun
http://www.youtube.com/watch?v=1o7vuOL9J5I
- krótki fragment (świetny)
http://www.youtube.com/watch?v=IEih9J2Easc

ocenił(a) serial na 7
Oshin

Cudowny odcinek, chyba mój ulubiony jak do tej pory :D

ocenił(a) serial na 10
Oshin

Boże, jaki ten odcinek był piękny!:-) Jestem zachwycona! To zdecydowanie mój ulubiony.

ocenił(a) serial na 9
Oshin

Super! Ale szybko się wszystko dzieje. Wiadomo czy będzie 2 sezon?

ocenił(a) serial na 6
ewej

Aidan Turner podpisał poldarkową umowę na 5 lat

książek jest na co najmniej tyle ;)

ocenił(a) serial na 9
iwonrud

Mogę powiedzieć tylko jedno: Huuurrrraaaa!!!! :D

Oshin

mój też, a scena kiedy Demelza śpiewa - urzekająca...

ocenił(a) serial na 9
Oshin

mój też :D a Elizabeth brrr nie lubię jej, a Demelza świetna :) boję się tylko, że coś pogmatwają, Demelza zginie i koniec końców wróci do Elizabeth na koniec... oby nie, bo przestane oglądać :D

kto tłumaczy ten serial? bo ciekawa jestem kiedy 5 odc :D

Miska84

Możesz poczytać, jak bardzo jesteś ciekawa, co się będzie działo:D

Oshin

Do tej pory byłam Team Elizabeth, ale skoro Ross powiedział Demelzie co miał powiedzieć, to już zaczynam myśleć inaczej :) Chociaż szkoda mi teraz Elizabeth, ze względu na postępowanie Francisa :(

ocenił(a) serial na 8
Melanie_31

Elizabeth ma co chciała. Mi to raczej Francisa szkoda, że uwiązał się z babą, która nigdy go nie pokocha. Ale Demelza i Ross to zupełnie inna bajka. Od początku im kibicowałam i bardzo mi się podoba jak z odcinka na odcinek Ross uświadamia sobie jak wiele Demelza dla niego znaczy. I ogromny plus dla aktorów, bo grają świetnie. :)

ocenił(a) serial na 9
Wookieyayou

dokładnie :)

Wookieyayou

A co miała niby zrobić Elizabeth? Ross zginął na wojnie a największy dziedzic w hrabstwie się jej oświadczył.
Pamiętajmy, że kobieta wtedy, bez odpowiedniego mężczyzny miała przechlapane. Widać to na przykładzie Verity. Tak naprawdę, to ona ma najgorszą sytuację w tym momencie.

ocenił(a) serial na 7
LeiaSkywalker

No właśnie.

Już gdzieś pisałam, że dla mnie Elizabeth to postać tragiczna. Co by nie zrobiła, to wychodzi źle, a przecież postępuje zgodnie z zasadami i słusznie, jakby mogło się wydawać.

Oshin

Oczywiście. Dała słowo Francisowi, gdyby je cofnęła, splamiłaby swoje dobre imię. Zresztą chyba nawet była na to gotowa mimo wszystko, czekała tylko żeby Ross zrobił 1 krok. Wielu osobom jednak uroiło się, że powinna spędzić życie samotnie, rozpamiętując Rossa. Co innego, gdyby miała nadzieję, że wróci, ale przecież wszyscy byli pewni, że nie żyje. A ona musiała żyć dalej.

Wookieyayou

Chociaż nie zgadzam się co do Elizabeth, to podzielam Twoje zdanie odnośnie Francisa. Na żone wybrał osobę, która podobała sie jego ojcu. Mimo tego, nigdy go nie zadowolił. Wszystko miał zawsze podane na tacy i teraz czuje się totalnie nieporadny. On i Elizabeth sa kontrastem dla Rossa. Ci pierwsi uwięzieni w konwenansach, właściwie ich ofiary. Ross natomiast ma to w nosie i poki co dobrze na tym wychodzi.

Wookieyayou

Francis miał duze szanse na uczucie Elizabeth, ale je spalil dokumentnie - i to nie raz, nie dwa, ale co najmniej kilka razy.

sever

W serialu, owszem. Bardzo często miałam taką myśl, że wystarczyłaby odrobina dobrej woli...skoro i tak są na siebie skazani, to mogli rownie dobrze się postarac stworzyć coś dobrego.

Oshin

prze odcinek !!!! ogólnie to lepszego serialu nie widziałem na oczy :) cały czas trzyma w napięciu a gra aktorów 10/10!!!!

ocenił(a) serial na 10
Oshin

Oglądam wiele seriali, Gra o tron, Wikingowie, The walking dead,ale Poldark tak wkręca, że obejrzał bym to w jeden dzień odcinek po odcinku. Stał się serialem dla mnie na pie destanie. Fajna historia,

ocenił(a) serial na 9
Oshin

A czemu nowych odcinków nie można oceniać? Co tam znowu? Czy ten portal będzie w końcu chodził jak trzeba? Najlepsze, że lajki można dawać, to jest zasadnicza sprawa :P

ocenił(a) serial na 7
ewej

A to nie do mnie pytanie. W sumie trochę i mnie wkurza, że nie mogę zaznaczyć, które odcinki oglądałam, nie ma nawet terminów wpisanych, ale to pewnie za mało popularny serial (jeszcze). Nie ma tylu rąk.

ewej

Nie można ocenić odcinków, które nie mają przypisanej konkretnej daty, a że BBC podaje dopiero datę kolejnego odcinka po emisji poprzedniego to druga sprawa..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones