PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 635
ocen
8,0 10 1 9635
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Jeszcze tylko dwa odcinki..

a tutaj Mark i jego nienawistne spojrzenia w stronę doktora Dwighta http://www.youtube.com/watch?v=BlEbxHPc6JU

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

I jeszcze promo (było na końcu odcinka szóstego, ale tutaj osobno, jako zapowiedź tylko):
http://www.youtube.com/watch?v=fMhHX6Q2snc

Oshin

Oh, ah, w każdym kolejnym odcinku tyle akcji! :)

A przy okazji, w książce SPOILER, SPOILER, ale taki mało ważny ;P Kapitan Blamey miał dwójkę dzieci, tutaj chyba nie było o nich nic wspomniane.

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

Było w drugim odcinku. W rozmowie z Verity w domu Rossa Blamey powiedział: "Moja córka, Esther, mieszka z guwernantką w Plymouth. A mój syn James jest aspirantem. Bardzo za nimi tęsknię"

Oshin

Co to był za odcinek! I zapowiedź następnego, się będzie działo :) Już się nie mogę doczekać, chociaż z drugiej strony, to będzie koniec sezonu. Dobrze, że powstanie kolejny.

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

Chyba trochę osiwiałam podczas tego odcinka.

ocenił(a) serial na 9
Oshin

Ja się poryczałam... Kurcze, ten odcinek nie był dla Team Demelza :( a tak chciała pomóc Verity... Wszystko przez tego George'a i łysego zgreda!!! Nie cierpię ich!

ocenił(a) serial na 8
Melanie_31

Serial zaczęłam oglądać w niedzielę i w ciągu dwóch dni obejrzałam siedem odcinków.
Mam pytanie do tych, którzy czytali książkę.
W trailerze 8 odcinka Ross mówi "You can pray I do not lose the love of my life" - "Możesz modlić się, abym nie stracił miłości mojego życia"
Montaż wskazuje na to, że Ross mówi to do Demelzy, ale wiemy jakie są trailery, czasami specjalnie montaż jest mylący. Ale czy tak jest i w trailerach tego serialu?
Ze względu na to, że najpierw dowiedziałam się o serialu zdecydowałam się przeczytać książkę po jego obejrzeniu. Ale ten jeden szczegół chciałabym znać już teraz. Czy w książce Ross wypowiedział do Demelzy tak okrutne słowa? Lub w jakiś sposób podobne?

Divine

Książek jest 12. Ja własnie skończyłam pierwszą "Ross Poldark", a odcinki 5-8 to już druga "Demelza", więc niestety jeszcze nie wiem..

ocenił(a) serial na 8
Melanie_31

No tak.... Tylko, że ja z góry założyłam iż Ross nadal za miłość swojego życia uważa Elizabeth. Po wydarzeniach z końcówki 7 odcinka nie wzięłam w ogóle pod uwagę takiej opcji, że jednak mógłby to mówić o Demelzie do kogoś innego.

ocenił(a) serial na 9
Divine

Czytałam gdzieś na internecie, że podobno Demelza zarazi swoje dziecko jakąś tam chorobą, o której mowa w trailerze, a zarazi się pomagając Dwightowi, gdy ten będzie leczył Elizabeth, Francisa itd, na ile to jest prawda to nie wiem, ale jeśli tak to być może Ross mówiąc te słowa miał na myśli swoją córkę (w końcu dziecko też może być miłością życia :P)

ocenił(a) serial na 9
ainka

Co Wy mówicie?! Znowu się popłaczę... super! :D Ta końcówka sezonu jest nieźle podkręcona, ja nie mogę...

ocenił(a) serial na 7
ewej

Szykować chusteczki na finał sezonu!

ocenił(a) serial na 9
Oshin

O przydały się... I co teraz będzie??? Ja tego Georga i tego łysego to bym normalnie rozerwała!!! Co za gnidy!

ewej

Teraz czekamy na drugi sezon! Jutro mają przyjść moje książki, to może się dowiem co teraz będzie :)

ocenił(a) serial na 9
Divine

Ross to mowi do Elizabeth, a chodzi o Demelze......kurcze naprawde super serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones