PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 635
ocen
8,0 10 1 9635
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Emisja w TVP1 pod ww. tytułem w piątki o 20:25 od 8 stycznia 2016.

ocenił(a) serial na 9
durczog

No to czad!!!! Lepiej późno niż wcale. "wichry losu"???? poważnie? hahaha! to juz Poldark nie wystarczy polskim widzom? Po co ten podtytuł? Co wnosi? Dzięki za news!

ocenił(a) serial na 8
ewej

Widocznie doszli do wniosku, że polski widz mógłby minąć obojętnie tytuł, który mu nic nie mówi, bo saga Poldark nie jest przetłumaczona na polski, swoją drogą jest to co najmniej nadgorliwość, już się boję o jakość polskiej wersji językowej.

durczog

Super wiadomość! A tytuł pozostawię bez komentarza ;P

ocenił(a) serial na 9
durczog

A skąd Ty masz tego newsa? Paczałam na stronie tvp i nic tam nie ma. Daj link jakiś bo nie wiem czy Ci wierzyć ;-)

ewej

Zajrzyj w oczekujące kontrybucje.

durczog

Z powodu transmisji meczu siatkówki, którą wstawiono do ramówki, emisja serialu rozpocznie się tydzień później, od 15 stycznia 2016.

ocenił(a) serial na 10
durczog

Super wiadomość. Bardzo się cieszę!!!

ocenił(a) serial na 10
durczog

Chciałabym uprzejmie zwrócić uwagę, iż na stronie widnieje błędna informacja, iż na TVP 1 w ten piątek ma miejsce premiera sezonu 2 Polarka, zamiast 1. Przecież drugi sezon cały czas jest kręcony.

ocenił(a) serial na 8
melania_8

A wiesz może kiedy premiera 2 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
czekoladynsa

Prawdopodobnie - jesień 2016 r.

ocenił(a) serial na 8
melania_8

Bo 1 był od marca, więc może i tym razem tak będzie. Zobaczymy :) Dziękuję :)

czekoladynsa

Oficjalne konto serialu podało, że nie ma konkretnej daty, ale będzie to jesień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones