PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 626
ocen
8,0 10 1 9626
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Ross Poldark to dupek!!

ocenił(a) serial na 9

Myślałem,że po tym co zrobił w drugim sezonie to się jakoś ogarnie, ale nie on dalej myśli, że jest najwspanialszym człowiekiem na świecie i nie musi się liczyć ze zdaniem innych a już zwłaszcza Demelzy którą traktuje jako własność a nie jako partnerkę. Dlatego wcale mnie to nie dziwi,że stało się to co się stało na końcu trzeciego sezonu. Jakim trzeba być dupkiem by doprowadzić kochająca i oddaną żonę do zdrady. Zresztą nie ma się czemu dziwić bo Demelza to już dawno powinna puścić go kantem za to co jej zrobił w drugim sezonie. Dlatego cieszę się, że Demelza go zdradziła, bo może to mu uświadomi że nic na świecie nie jest nam dane raz na zawsze i że o pewnie rzeczy trzeba dbać z podwójną starannością, bo inaczej je stracimy.

ocenił(a) serial na 9
goci_17

Dobrze napisane! Ross jest niereformowalnym debilem jeśli chodzi o stosunek do Demelzy, co do reszty też się zgadzam, mógł być tym sędzią i wnieść trochę sprawiedliwości w tym ichnim sądzie, to nie, się wypiął i wzięli George'a, potem z tym parlamentem, ta sama sytuacja, Demelza mu tłumaczy jak chłop krowie na miedzy, że mógłby sie przysłużyć społeczności, to nie i wymyśla głupoty. Też mnie nie dziwi postawa Demelzy, bo ileż można? Ale znając te zakutą pałę i tak to nic nie da.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Dokładnie tak:) Ciesze się, że ktoś ma podobne zdanie do mnie. Ross to minimalista zamiast najpierw zostać sędzia a później parlamentarzystą i pomóc dużej ilości osób to on woli oddać kawałek ziemi i pomóc tylko niewielkiej liczbie potrzebujących. Co prawda pod koniec jednak trochę oleju w głowie mu przybyło, ale do tego czasu jego zachowanie wyrządziło o wiele więcej szkód niż korzyści. Jeśli chodzi o sam serial to bardzo mi się podoba gdyż zarówno zdjęcia, muzyka jak i aktorzy sprawiają, że ma on niesamowity klimat. Bardzo lubię też postać Demelzy i Georgea Warleggana(którego wprost kocham nienawidzić ;) ).

goci_17

Nie dziwię się Rossowi, że odrzucił pierwszą propozycję zostania lokalnym sędzią pokoju. Sam dokonywał wykroczeń, które były rozpatrywane przez sędziów, ale nie zaprzeczam, że jego akceptacja pozwoliła by uniknąć kilku problemów w trzecim sezonie.

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

Właśnie dlatego tym bardziej powinien zostać sędzia pokoju, bo wówczas mógłby wydawać takie wyroki które byłyby w miarę łagodne dla tych co np. z głodu dopuścili się chociażby kradzieży.

ocenił(a) serial na 9
goci_17

Ja też lubię ten serial, chociaż robi się trochę nudny. Ale zawsze można liczyć na świetną robotę od strony wykonawczej, muzyka, zdjęcia, obsada to trzyma poziom tego serialu. Tak, George jest genialnie grany, czasem wolę go od tego tępego Rossa ;-) nie no Aidan tez jest super. A wszystkich lubię!

ocenił(a) serial na 9
ewej

Mnie narazie serial nie nudzi, gdyż żeby mi się go lepiej oglądało to czekam aż wyjdzie cały sezon i dopiero wówczas zabieram się za jego "pochłanianie".

goci_17

Ja oglądalam co tydzień nowy odcinek. Nie mogłam się powstrzymać i nie mogłam czekać do końca sezonu, żeby całość obejrzeć. Nudziły mnie sceny we Francji. Nie nudził mnie za to wątek Morwenny, Osbourne'a i braci Demelzy, może dlatego że to nowe postaci.

ocenił(a) serial na 9
goci_17

serio, myślałam, że po zdradzie w 2 sezonie się ogarnął i będzie zabiegał o Demelze jak cholera w sezonie 3, ogólnie było okej, potem przyszła scena na cmentarzu, a ten dalej to samo, bardzo dobrze, że go zdradziła, może w końcu koleś sie ogarnie i zrozumie, że musi wybrać, albo Elizabeth albo żona, a jak żona to ręcę precz od innej. poza tym nie dziwię się Demelzie, bo Hugh jest przeuroczy i faktycznie ją pokochał.

ocenił(a) serial na 7
Sathyriasiska

nie wiadomo czy go zdradzila , znajac Demelze wycofala sie w ostatniej chwili. Ross jest okropny ale ona jest skonczona idiotka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones