PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 630
ocen
8,0 10 1 9630
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

a mnie wkurza

ocenił(a) serial na 9

Wkurzają mnie twórcy serialu, bo tak mało nakręcili odcinków, a już się zdążyłam uzależnić od Rossa i Demelzy, od pięknych krajobrazów Kornwalii, od wspaniałej muzyki towarzyszącej bohaterom. Wkurza mnie tez to, że pomimo powstania 12 części książek, tylko 3 zostały wydane po polsku (wszystkie w tym roku za sprawą sukcesu serialu), a 4 część ma zostać opublikowana na dniach... Wkurzyłam się, bo serial uzależnia, co z tego, że kręcą 3 sezon, jak nie wiadomo kiedy będzie wyemitowany. Uwielbiam ten serial i jest dla mnie jak jakiś narkotyk, który ciężko odstawić.

amb05

Wiadomo kiedy będzie wyemitowany trzeci sezon :) Premiera w jednym z dwunastu miesięcy roku 2017 ;P

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

czyli prawdopodobieństwo, że zostanie wyemitowany w styczniu jest takie samo jak to, że będzie wyemitowany w grudniu ;) na którejś stronie (chyba BBC) przeczytałam, że według prawdopodobieństwa, 3 sezon będzie wiosną, ale nie jest znana dokładna data premiery, przypuszczenie oparte jest na datach produkcji i emisji wcześniejszych sezonów :D

amb05

Tak, tak, też to czytałam, ale było to raczej na RadioTimes czy DigitalSpy, a nie BBC. Informacja, która tam się pojawi, będzie już pewna :)

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

Tak więc pozostaje czekać na finał 2 sezonu i premierę 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones