PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 630
ocen
8,0 10 1 9630
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

gwalt

ocenił(a) serial na 9

Moze ktos kto czytal ksiazke napisac o co chodzi z tym gwaltem bo nie pasuje on do obrazu Rossa z serialu?

monika177

A może by tak poczekać do drugiego sezonu? ;P

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

Do drugiego sezonu jeszcze kupe czasu xd ciekawi mnie ten watek bardzo :(

ocenił(a) serial na 9
monika177

Już gdzieś to było na forum pisane. No nie wiem czy w BBC w primetime'ie dadzą taką scenę, nawet jak Ross z Demelzą się miziali to bezpośrednio tego nie pokazali. To myślę, że w tym wypadku też nie pokażą tego wprost. No bo skoro w książce jest i jest to jakas ważna scena to myślę, że jakoś to umieszczą w serialu. Będzie to spora rysa na nieskazitelnym do tej pory wizerunku Rossa.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Kurcze smutna sprawa dla fanow Rossa i Demelzy w tym mnie :p

monika177

czy ktoś wie jakie będą relacje Demelzy i Rossa po jego zdradzie?

ocenił(a) serial na 10
nata166

Poldark - to saga licząca 12 tomów. Tak jak w życiu - będą wzloty i upadki. Ross Poldark to bardzo skomplikowana postać i moim zdaniem dlatego tak bardzo ciekawa. Wydaje mi się, że scenarzystka w pierwszej serii poprawiła wszystkie niedociągnięcia książek, które są ciekawe, ale serial jest lepszy. Ross Poldark przedstawiony przez Aidana Turnera jest bardziej przystępny i mniej irytuje - chociaż to nadal bardzo złożona osobowość. Szczerze wierzę, iż scenarzystka i Aidan w drugiej serii wykonali tak samo dobrą robotę i nadal będziemy mu kibicować, i nasza sympatia pozostanie po jego stronie, mimo że czasami będziemy krzyczeć na miłość boską co on wyprawia!!! Moim zdaniem druga seria ma szansę być jeszcze ciekawszą niż pierwsza.

ocenił(a) serial na 10
monika177

Różnie można tę scenę interpretować. Nie jest to oczywiste, bo nic nie zostało powiedziane wprost. Autor pozostawił dużo pola na domysły.

ocenił(a) serial na 9
melania_8

Pozostaje czekac w ktora strone pojda tworcy serialu w przyszlym sezonie :)

ocenił(a) serial na 10
monika177

Jedno jest pewne- na pewno będzie ciekawie!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones