PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 635
ocen
8,0 10 1 9635
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

powieści

ocenił(a) serial na 10

Księgarnie donoszą o polskiej premierze powieści W.Grahama, ale czy ma się ukazać tylko "Ross Poldark", czy również kolejne częsci "Demelza" ; "Jeremy Poldark"? Wiecie może coś? :)

IwKon

Wydawnictwo Czarna Owca dało znać, że "Demelza" już wiosną :)

ocenił(a) serial na 10
Melanie_31

To super :))) A "Jeremy Poldark" też będzie? To dziwne, że W.Graham zmarł 13 lat temu, a jednak jego powieści ukazują się u nas dopiero teraz, choć przecież to dobre dzeła literackie! I pewnie jeszcze długo minie, zanim zadomowią się w naszych bibliotekach

IwKon

"Demelza" w maju 2016, taką informację można znaleźć na ostatniej stronie książki "Ross Poldark".

ocenił(a) serial na 7
IwKon

"Jeremy Poldark" oficjalną premierę w Polsce będzie miał 28 września 2016 :)

Bouddica

"Warleggan" 9 listopada, a w 2017 roku "The Black Moon" i "The Four Swans", które właśnie czytam w oryginale :) http://wichrylosu.tumblr.com/ksi%C4%85%C5%BCki

ocenił(a) serial na 8
IwKon

Szkoda tylko, że ta okładka taka straszna. Od dawna nosiłam się z zamiarem przeczytania całej sagi, ale nie umiałam się zmusić do wersji bez tłumaczenia. Świetnie,że w końcu się za to zabrali!

Kocham_Skippera

Straszna okładka? Prawie identyczna jak brytyjskiej wersji z 2015 roku. Lepszy Aidan niż dwa pistolety z wcześniejszych wersji :P

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

mi okładka też się nie podoba :P nie lubię takich filmowych okładek ogólnie:) ale po okładce książki się nie ocenia !:D

ocenił(a) serial na 9
Melanie_31

Mi też okładka bardzo się podoba :-) też nie lubię "filmowych okładek" ale w tym wypadku wybaczam. Aidan jest taki piękny...

IwKon

Z oficjalnego facebooka wyd Czarna Owca: "Jeremy" pojawi się w księgarniach na początku sierpnia. Czwarta część pojawi się jesienią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones